הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם מביך, אבל עכשיו כשזה תקף לכלל הקבוצות אז בכלל.

מה שכן, אלטמן יצא תותח על. סעיף שחרור של 100 אלף יורו מאפשר לרוב הקבוצות בליגה לשים את הסכום ובכך להוציא את הפועל מהמשוואה, מה ששם את הבחירה בידיי אלטמן, רוצה לומר מי שתציע את החוזה הכי אטרקטיבי תקבל אותו. אני אישית לא מבין מה הההתלהבות הרבה סביב הבחור, הוא מוכשר אבל הרבה פחות מרשים אותי ממיכאל אוחנה ואני חושב שגם מתן חוזז פרוספקט הרבה יותר מעניין. בגלל זה מתאים למכבי חיפה להביא אותו.

2. Telkiyski Member

גם לגבי "מוכשר" אני בספק.
    באמת שהאספקט היחיד שיש לו ברמה גבוהה זה פיזיות. קשה להפיל אותו והוא יודע לשמור על הכדור בזכות זה.
    חוץ מזה? מסירות? דריבל? בעיטה חזקה? לא ממש...

הוא בינוני, בקיצור.
    אבל כשלידך יש שחקנים גרועים כמו שחר הירש, דולי מנגה, רייכרט או זגורי, אז הבינוניות נראית פתאום קצת יותר טוב.

מי גם תיקח אותו כבר בקיץ?
    אני חושב שחיפה יודעים שהוא סמל לבינוניות, ב"ש? קשה לי להאמין ומכבי אם תיקח אותו זה רק בגלל שקרויף לא יכול להעביר חלון העברות בלי להביא מישהו מהפועל.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

יש לו גם בעיטה טובה יחסית לישראלים אחרים.

אני מאמין שהקבוצות הגדולות ילכו עליו, מכבי פ"ת - בית"ר - ק"ש.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שכתבתי, כך פורסם לפני שנה וחצי. הסאגה האחרונה עם פנאתינאיקוס גרמה לי להאמין שמה שנכתב בחוזה עצמו קצת שונה.

5. Raulito Madridista

למטבע יש שני צדדים. עומרי אלטמן מצד אחד משחק ליד כאלה שכל קשר בינם לבין כדורגל מקרי בהחלט, לכן הוא נראה לעתים כעילוי ליידם. מצד שני בקבוצה אחרת הוא לא היה המטרה העיקרית והכתובת לכל כדור. בנבחרת הצעירה הוא בהחלט הרשים. יש לו בעיטה לא רעה, שחקן חזק פיזית והוא חוצפן. על הזין שלו אם ישרקו לו בוז ואם הוא כידרר 5 פעמים קודם ואיבד את הכדור. הוא יודע להתנתק. מעבר לכך הוא לא שחקן כזה גדול.
    כמו שאני קורא את הפאזל, ואני לא כלכלן גדול - בהפועל היו בטוחים שיפסידו לאלטמן בבוררות. זה מוזר כי החוב של מיליון שקל(מענק חתימה ועוד צרות אחרות) לא חל על הניסנובים. אז מה עשו? במקום שירוויח 40 אלף שקל לחודש עד לסיום העונה, נניח 160 אלף שקל - שילשו לו את השכר פי 3 לגובה של 120 אלף שקל בחודש, כשהוא כביכול 'מוותר' על יותר מחצי מיליון שקל והפועל מנסה ליצור שקט תעשייתי לקראת קרבות התחתית.

ומשהו אחר, הפועל מתחילה רצף של 4 משחקי בית עד לסיום העונה הסדירה: מ.ס אשדוד(ב), בית"ר ירושלים, הפועל רעננה(ב) ובני-יהודה.
    לא רוצה לדבר במונחים של נקודות אבל הגישה חייבת להיות יותר התקפית. ברשצקי צריך לקבל דקות ובכלל שהשחקנים לא יפחדו.
    אגב, שמעתם? השחקנים דורשים מענקי הישארות וניסנוב הבטיח להם - 'תישארו בליגה ואני לוקח את כולכם לשבוע בלאס-וגאס'. חיים בסרט

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/4/size475x318/397004.Xxx

7. Telkiyski Member

כמובן קש מפסידה בבית עכשיו לבני יהודה.
    אם לא ננצח מחר אפשר למחוק אותם מרשימת הקבוצות שאפשר לעבור, וזה יישאר אנחנו אשקלון וכפר סבא.

יורדים לצערי.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

מהתחלה אשקלון וכפ"ס היו היריבות הישירות שלכם,
    אשדוד ובני יהודה זה בונוס.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. Don Joan Roman Member

מצחיק אבל שלושת המאמנים הגרועים בעשור האחרון בבית"ר נאבקים ראש בראש נגד הירידה, באמת שעם שלוש חתנים כאלה מוצלחים אני לא יודע מי הכלה שתישאר נשואה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

amn אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

יובל נעים ישאר.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מלמיליאן היה גרוע יותר מקורצקי, הכישלון שלו איתנו היה ענקי וזאת גם אחת הסיבות הוא לא מאמן מאז. לקח סגל של פלייאוף עליון וכמעט ירד איתו ליגה וכל זה עם הילה של כוכב עבר ענק שהקהל עטף במילים יפות, גם לפני שהתפטר אני לא זוכר יחס שלילי במיוחד נגדו בקהל.

קורצקי יכול להיות מאמן ליגה טוב עבור קבוצות קטנות ללא לחץ ואוהדים מהשרון, שם הוא יכול לשחק לרוחב עד מוות ולאף אחד זה לא יפריע.
    אצלנו הוא בנה קבוצה טובה שראו שהיא עומדת לא רע על המגרש ומבינה מה המאמן רוצה אבל מה לעשות שהמאמן לא רצה להבקיע? קבוצה פחדנית מאוד ואנמית, אם קורצקי לא מפוטר אנחנו לא עושים פלייאוף עליון באותה עונה. גיא לוי הגיע ושיחרר שם את הפקק עם הפריחה של אצילי והצירוף של אנטל.

הקדנציות של יובל נעים ואלי כהן היו נוראיות, להקיא ממה שהלך בבית"ר כאשר הם אימנו אותנו.
    ליובל יש עוד טיפה חן כי הוא אידיוט סימפטי אז אני מעדיף אותו אבל אלי כהן? אין בו כלום חיובי, עסקן עלוב עם טרנינג.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אלי כהן המאמן הכי מבזה בעולם כולו בערך, לא דוגמה לכלום.
    יש פה המון סתם מאמנים גרועים ללא מושג קלוש, אין טעם אפילו למנות שמות, אבל הוא מגוחך ברמה אחרת. סטייל של מוכר דגים בסופר עם פרצוף בכייני וזיעה ניגרת.

EO11, Don Joan Roman ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  13. Telkiyski Member

הביא שני גביעים להפועל רמת גן.
    תכלס אין כזה הבדל בין כל החבר'ה האלה נראה לי.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תבדוק איזה קבוצות הוא עבר בדרך בפעם האחרונה שזכה.
    ובגביע גם שרון מימר, דני גולן וניסן יחזקאל יכולים לזכות העונה, זה לא מדד לכלום.

15. Don Joan Roman Member

אורי כבודו במקומו מונח, לא מאמן על אבל עצם זה שהוא גבר שבגברים שלא נאחז בקרנות המזבח וברגע שהרגיש שכבר אין לו השפעה הוא שם את המפתחות והלך, בלי להאשים אף אחד הולך לטובתו, מה גם שלדעתי הסגל שהיה לו, לא היה כזה חזק, של קורצקי, נעים וכהן היה טוב יותר.

Sent from my m3 note using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.