הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא נשאל אם מצטער שעזב את מכבי, וענה שהוא קם עם חיוך, מה שלא היה במכבי, שזה עוד בסדר.
    אבל אחרי זה הוא הוסיף שהוא לא יודע איך הוא היה משתלב בסגל כשמכבי קונה שחקנים במיליון יורו. בשלב הזה הצחוק שלי העיר את כל הבית.

2. Telkiyski Member

שם גול והיה הכי טוב בהפועל. אולי ימשיך ככה?

הכי מרגיז אותי אלטמן.
    איזה כוכב עשו ממנו, כאילו גורל המועדון ברגליו של הטאלנט מפולהאם.
    בפועל סתם שחקן.ממש סתם אבל.
    לא דריבל, לא מסירות עומק. כלום.
    פנאתינייקוס עלק.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הכי טוב לדעתי היה ברשצקי. נתן כדור גדול לרייכרט בגול ובכללי היחידי שעשה צרות.

אנדואסל הזה אנטי כדורגל. הוא וגל שיש.

4. Raulito Madridista

לפחות פעמיים אלטמן כידרר במקום להוציא פס מהר וחכם ולשלוח שחקנים לעומק, פעם אחת במחצית הראשונה ופעם אחת במחצית השנייה. או.קיי, יש לו קצת יותר כישרון בהשוואה ליתר העגלות אצלינו, אבל עצוב לראות שעשו ממנו כוכב והרבה ילדים באים עם חולצות שלו. גם אין מי שיעיר לו על הסגנון האנוכי שלו. ראיתי ממנו אתמול מהלך אחד טוב ברחבה כשהוא הסתובב והוציא רוחב - וזהו. לא מספיק חכם. הוא בא לקבל כדור ולא בורח אבל את המשחק של בנבישתי אהבתי הרבה יותר. מאמין שבמשחק פחות לוהט ומסוקר תקשורתית נראה מברשצקי יותר.
    מטריד אותי שאין לנו חלוץ, לא מבדיל בין שני חלוצי שחומי העור שלנו, שניהם מאוד איטיים, חסרי כדורגל, מעטים את המשחק, מעדיף כבר את הירש בשפיץ.
    רייכרט נתן את הכל וגם כבש, באמת שאין לי תלונות לגביו. הוא קיבל את הצהוב הקבוע שלו או אתמול אפילו זה לא? רוצה לראות אותו משחק יותר פשוט בכל-זאת.

החילופים של קורצקי היו מתחת לכל ביקורת אבל אין לי ממנו יותר מדי ציפיות. מקווה שנישאר בליגה למרות הכל. זה היה סכין בלב כשדווקא שכטר כבש.

אגב, אני חושב שדגני בכושר הכי טוב בקריירה שלו. מתאים לו קבוצה מתגוננת ולא כזו שיתפסו אותה במתפרצות. כשדגני בא לסגור את שכטר זה הצליח בניגוד לעמית ביטון שאכל ממנו מרורים שוב ושוב. דגני מאוד חזק, יציב, נוגח, מחוייב לקבוצה. שאפו
    אבל את המשחק הזה רציתי שננצח בעיקר בשביל אריאל הרוש שגם בכושר מצוין, הלוואי ויעמוד בשער הנבחרת במשחק נגד ספרד. מחבב אותו

* בית"רי, חולק עליך לגבי גל שיש. הוא יוצא קדימה לא רע וזה שחקן שפעם פחד מהצל של עצמו. גם הגנתית קשה לעבור אותו. במה לא הרשים אותך? הבעיה שאין לו שחקן קו אמיתי לצידו.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קשה לעבור אותו? אביסדריס אתמול חטף לו כדור והיה מגיע לאחד על אחד מול הרוש אלמלא שיש היה עושה עבירה של אדום ברור שבגינה קיבל צהוב. הוא שחקן חלש מאוד, לא סתם רוב משחק ההתקפה שלנו הלך על האגף השמאלי שלכם. משומר, שגם הוא לא וואו אבל כן שחקן סבבה בד"כ, כמה רמות מעליו וזה אומר הכל.

6. Telkiyski Member

שיש ... חח...
    תראה שוב בגול השני את הצ'אלנג' שלו על הכדור עם עידן ורד ותגיד לי אם הוא כזה סבבה.

7. oranfu Member

שיש פח רציני של שחקן. בקושי ליגה לאומית, תמיד היה.

אני חושב שאלטמן דווקא שחקן לא רע. היחיד מכל הסגל שלכם (אולי גם הרוש) שהייתי לוקח לחיפה. כן, צריך ללמד אותו להיות יותר קבוצתי אבל יש לו כושר טוב, מהירות לא רעה, דריבל לא רע, בעיטה טובה. לא מעט תלוי בו אם אתם תישארו בליגה.

8. Telkiyski Member

אלטמן בלוף.
    אל תגעו בו. בשבילכם. חבל על המרמור.

אין לו דריבל טוב, לא מסירה טובה. סתם ראש בקיר.

הוא טוב פיזית כמו שכבר כתבתי אבל באמת שחוץ מזה כלום.
    לא תראה ממנו פס חכם, לא תראה אותו עובר שחקן. אולי ישחרר בעיטה נחמדה לשער ממצב נוח. זהו בערך.

מתבלט במועדון גדול, עם קבוצה גרועה ומנצל את זה כדי לשדרג את מעמדו בליגה מסתם שחקן לאיזה מלפפון חם עם עתיד מבטיח.
    בתכלס הוא שחקן לבני יהודה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתן חוזז פרוספקט הרבה יותר מעניין מאלטמן. ההבדל זה היח"צ.

10. Telkiyski Member

גם על מה היחצ אני לא מבין?
    כי הוא מתבלט בקבוצת תחתית בליגת העל שהשם שלה הוא פשוט הפועל תל אביב? על זה?
    הרי עם יכולת זהה בקבוצה ברמה זהה (נניח בני יהודה או אשדוד) מישהו היה מדבר עליו בכלל?

פנאתינייקוס? באופי כרתים אין לו מקום.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אחסוך לכם - הסוכן של אלתמן זה רונן קצב.
    אל תתפלאו אם הוא יסדר לו התעניינות מיובנטוס.

12. Telkiyski Member

אולי יובה סטאביה מהליגה השלישית.
    ואם לא הם אז יובנטוס כדורסל. יש קבוצה כזו. ליטאים. יש לו "סייז" אז אולי שווה לבדוק.

13. oranfu Member

ביחס לרמה הפח אשפה של הליגה, אלטמן יכול להיות שחקן סגל סביר. אני לא מבין, יש לנו קשר התקפי יותר טוב ממנו שאני לא מכיר?

14. Telkiyski Member

כן. רועי קהת (נראה לי), ורמוט.
    עטר משחק באגף. יש מה להשוות בכלל?

איזה מין קשר התקפי אתה אם אין לך לא דריבל ולא מסירה?
    הוא כל הזמן מקבל כדור באגף ואיכשהו זה מסתיים בכדור אחורה כי הוא לא מסוגל לעבור שחקן.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה שוכח שיש פה כל מיני בן סהרים שעושים קריירות על הפוטנציאל נוער שלהם. אם להיות רציני, אלתמן היה כוכב גדול במחלקת הנוער של מכבי, ובפולהאם (לפחות לפי המספרים) היה מעולה עם הרבה שערים ובישולים וגם לדעתי זכה איתם באליפות בנוער. כמובן שזה לא ערובה לכלום והנה אנחנו רואים שזה לא מבטיח כלום, אבל רק על הקריירת נוער שלו במכבי + פולהאם הוא בכיף יכול לעשות 2-3 חוזים שמנים בהפועל\מכבי\חיפה\ב"ש.

הוא בן סהר בגירסא קצת אחרת. מתאפק לא לומר גיא אסולין (טוב, לפחות הוא היה בנוער של בארסה).

מצב נושא:
הנושא נעול.