הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

לא שזו הבעיה העיקרית שלה כרגע, אבל מהלכים פוליטיים זה לא מה שיעזור להפועל למצוא בעלים שפוי.
    זה רק ימשוך כל מיני כבירים הזויים.

2. Telkiyski Member

מה פוליטי בלנסות לעזור לאנשים שברחו מהמדינה שלהם וכלויים במתקן חולות?

3. Drama2 הסמל מעל הכל

פוליטי, זונת לייקים, מהלך יח"צ... תקרא לזה איך שבא לך

4. DRORIKO Member

איך בדיוק הם עוזרים להם פה? מה ביבי יגיד "רציתי לגרש את המסתננים, אבל בן רייכרט אמר שזה לא בסדר אז ירדתי מזה"?

5. Telkiyski Member

אז זו לא עזרה, אלא הבעת תמיכה. מה פוליטי בזה בדיוק?

6. עידן444 Member

גם ברקוביץ׳ אמר את זה ונראה לי שהחברים באולפן די הסכימו.
    כששאלו אותו למה במקרה של נתניה(קבוצה שהוא טוען שהוא אוהד או לפחות אהד בילדותו) הוא לא אמר את זה הוא אמר ״כי אז לא חשבתי על זה״.
    בכל אופן מכבי נתניה נהנית מלא מעט אוהדים שעובדים בתקשורת- אבל במקרה של נתניה היתה השלמה- גם של חלק גדול מהאוהדים- שעדיף למועדון ללכת לפירוק כדי לעשות ניקיון כללי. בהפועל ת״א מתייחסים לפירוק וירידת ליגה כאסון טבע- וזה הבדל מהותי ביחס- לפחות של האוהדים- גם אלה בתקשורת. וכמובן התפיסה הכללית שאי אפשר בלי הפועל.
    קצת בעיה שזכרון של אנשים מגיע אחורה רק עד שנת 2000...

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Melikson24 Member

בזמן אמת, לי יותר זכורות כתבות בנוסח "למה הפועל ולא פ"ת או נתניה, עוזרים להפועל יתר על המידה" וכו', כך שאני לא מבין את הדיבורים על התקשורת שהצילה את הפועל.

יש ויש. ממש לא הקונצזוס שאתם מתארים. מה גם, המעמד של הפועל בתקשורת ממש לא חזק כמו בעבר.. הגיע הזמן להתנתק מסטיגמות וקלישאות כאלו.

gilad16 ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

אז כנראה שהרגשנו דברים שונים, או שלא קראנו את אותן כתבות :) אני הרגשתי קונצנזוס מאד חזק לטובת הפועל, זה הגיע לרמה כזאת שאפילו אוהדי נתניה בתקשורת נגררו אחרי העדר. אני זוכר למשל את טל ברמן אומר משהו בסגנון "עם כל הכבוד לנתניה,זה לא מועדון בסדר גודל של הפועל" בדיון על למה צריך להתחשב יותר באדומים

9. DRORIKO Member

לגבי מתקן חולות אני מקבל את מה שאתה אומר, כנראה שנסחפתי בעקבות העצבים. לגבי בשארה, יכול להיות שההוקרה לא היתה על הפעילות שלו נגד ישראל, אבל בסכנין היו אמורים לדעת איזה תגובות קשות זה יעורר אצל היהודים. הם היו צריכים לגלות רגישות. אני מאד מקווה שמקרה כזה לא יחזור על עצמו יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/17
  10. Telkiyski Member

נורא מוזר שבסוף בעלי הקבוצות לא "נגררו אחרי העדר" (בניגוד לטל ברמן כמובן) ובפועל כל מה שהפועל קיבלה בהשאלה זה בלם בן 20 מב"ש שמשחק אצלה לראשונה בקבוצת בוגרים ושחר הירש (הוא מושאל בכלל הטאלנט הזה?).

איך הם לא נגררו לקמפיין התקשורי המשומן הזה להצלת הפועל. לא יאמן.

11. HapoelRG Member

לא יודע אם רמת אימון נמוכה אבל במשחק הזה הייתה החלפת תפקידים הוא שיחק בימין באמצע ובשמאל ,זה ועם הבנת המשחק הגבוהה שלו, המפת חום הזאת נראית בסדר.
    הנתון המרשים כאן זה המרחק הכולל שהוא עשה במגרש, אני זוכר שבמשחקים שקורצקי הוציא אותו בדקה 50 שמעתי את שדר הקווים אומר "בספסל חושבים שברשצקי התעייף",חרטא אמיתית, הוא יכול לרוץ 2 מרתונים ברצף תוך כדי שהוא הולך מכות עם ג'ון אוגו.

בכל מקרה, ובלי קשר לזה, הילד הזה קורץ מהחומר של הכוכבים הגדולים ביותר.
    מעבר לאיכות יוצאת הדופן שלו, גם האופי שלו נדיר.
    להגיע מהלאומית לקבוצת פאר בתקופה אולי הלחוצה ביותר בהיסטוריה שלה,בן 20 עם גובה שגורם לאנשים לפקפק, וככה לשחק זה מעיד על אופי חזק מאוד.
    ועוד לא ראו כלום.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש במפת החום גם עמדה ממוצעת, היא בערך באמצע. זה פחות לרעתו, פשוט שחקן לא צריך לשרוף כל כך הרבה שטח נגד פאקינג קריית שמונה.

13. Telkiyski Member

למה לא?
    ו"פאקינג קרית שמונה" נכון להיום היא קבוצה טובה מזו שהוא משחק בה.

14. Raulito Madridista

זו 'פאקינג ק"ש' רק עבורך, זה היה משחק סופר-חשוב עבור הפועל שלו הייתה מפסידה - הייתה יורדת ליגה. אני שואף לראות שחקן צעיר נותן הכל גם נגד קונוסים, במקום לזרוק לנו איזה חרא של 'שריפת שטחים' כדוגמא שלילית - בוא תן מילה טובה לשם שינוי על שחקן שהוביל חבורת נגרים לניצחון חשוב. הוא בתחילת הדרך שלו במועדון שפעם היה מועדון גדול וכן הוא עשה משהו גדול יותר מהמשחק של דור מיכה נגד סכנין עם כל הכבוד או המשחק של אייבינדר שגם היה מועמד להיות שחקן מצטיין. לא זוכר ששמעתי 'תלונה' בחיים על שחקן שנתן מעצמו מאה אחוז. לא שאני מחזיק מהיוזמה המצחיקה הזו של One אבל אם הוא לא היה נבחר זה עוול. הוא השחקן מס' 1 שלנו ואם הפועל תישאר זה בזכותו ואולי בזכות ידין שאמור לחזור להרכב.

אף קבוצה לא עזרה להפועל, זה קשקוש. דיברו על כל-כך הרבה שמות ובסוף הגיעו זרים שהם זרים לכדורגל, טוטו תמוז שאף קבוצה לא רצתה אותו ועמית ביטון שההשאלה שלו עשתה טוב לשני הצדדים.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שוב - לא לרעתו, זה אימון גרוע.
    קריית שמונה לא עד כדי כך טובה מהפועל, עד ששחקן צריך להגיע למצב כזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.