הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

הפטיש והמגל

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/17
  2. Blanco 7 Member

כאחד שהיה במשחק אני חייב לתקן את הכותרת - זה לא שוטרים מותקפים על ידי אוהדי הפועל ת"א, אלא - אוהדי הפועל ת"א מותקפים על ידי שוטרים.

3. Telkiyski Member

איזה מסכנים השוטרים.
    עמדו ביציע סתם לראות משחק והותקפו ע"י אוהדים.

אחחח אוהדי הפועל האלה, איך תמיד זה קורה דווקא איתם?!

4. Raulito Madridista

http://wiki.red-fans.com/images/3/3b/1011_foot_9_1.Xxx

היום לפני 7 שנים:: הפועל ת"א מנצחת 2:0 את מכבי חיפה בקריית-אליעזר
    | אחרי שהשיגה נקודה ראשונה בהיסטוריה בליגת האלופות עם 0:0 ביתי נגד שאלקה, הפועל חיפשה ניצחון ליגה חמישי ברציפות מול מכבי חיפה והגיעה למשחק בהרכב חסר ללא דה-סילבה, ידין ושכטר הפצועים. המשחק התחיל קטסטרופה כשבדקה ה-25 בונדר הורחק אחרי שהכשיל את רפאלוב. הפועל עמדה על הרגליים וחיכתה להזדמנות ובדקה ה-59 תמוז מסר אחורה לאבוטבול ששלח בעיטה מסובבת נפלאה לרשת, 1:0. בהתקפה האחרונה מכבי חיפה זכתה בקרן, דוידוביץ' עלה גם כן, הגנת הפועל הרחיקה וזהבי מסר וכמו שמאיר איינשטיין אמר 'גילי ורמוט - כל הדרך - 2:0'. הנה התקציר::

הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, דני בונדר (הורחק, 26), ביוואן פרנסמן, וואליד באדיר, דדי בן דיין, שי אבוטבול, ערן זהבי, סלים טועמה (עומרי קנדה, 29), גילי ורמוט, טוטו תמוז (יוסי שבחון, 74), בן סהר (ויקטור מרעי, 80).

אחד מנצחונות החוץ הגדולים של הפועל בליגה בשנות ה-2000. בסיבוב השני גם פירקנו אותם 4:1 בבלומפילד בהצגה גדולה ומלמלתי 'יש אליפות'. היינו קבוצה אדירה וכמה חבל שלא זכינו בעוד אליפות. ההנהלה המחורבנת, העייפות והפציעות וגם המיקוד של מכבי חיפה שהשתפרה משמעותית לקראת הסיום, ובעיקר ההפסד ההוא בטדי. אגב, היו לנו 3 נצחונות חוץ רצופים בקריית-אליעזר וזה היה אדיר. משחק החוץ האחרון שהגעתי אליו לפני הצבא נראה לי, להרגיש עוד קצת את הפועל, איזה ימים היום. הטירוף באוטובוס האוהדים לפני המשחק, השירה האדירה במנהרה וגם במשחק עצמו, זה היה חתיכת פרוייקט, יוצא לכיוון ב-17:00 וחוזר באמצע הלילה, עם חיוך של ילד מפגר על הפנים. לפחות בגמר הגביע...

5. Telkiyski Member

כמה ימים קודם שאלקה סחטה 0-0 בבלומפילד.

היו ימים.

6. Raulito Madridista

בסיום העונה ההיא תחושת ההחמצה הייתה מדהימה. לא משוכנע שעוד אליפות הייתה משאירה את התותחים הכבדים, אבל לפחות עוד קצת נפח לאחת הקבוצות הגדולות - ומבחינת התארים. קודם כל שוב היה קיזוז ויכולנו לנצח את מכבי חיפה בקריית-אליעזר ושוב לפנטז. אבל שיבחון פתח בהרכב במקום טועמה, שהר ותמוז לא הביאו שום ערך מוסף, ורמוט שרד רק מחצית ומכבי חיפה ניצחה בצדק. אבל מעבר לכך, עד שמכבי חיפה התעוררה בזכות המשולש בנאדו-רפאלוב-חמד, לקח זמן. פשוט הפועל הייתה מאוד עייפה, פצועה ושבעה מהריב של ההנהלה. אני זוכר תיקו מאופס נגד בית"ר החלשה, הפסד בבלומפילד למ.ס אשדוד, יכולת לא מרשימה בדרבי בסיבוב השני ואחרי הפסד 1:0 לבני-יהודה לקראת הפלייאוף הבנתי שאין לנו סיכוי. הפציעה של שכטר שיבשה הרבה כי הוא היא רמה מעל הליגה אז, בהגנה, פרנסמן היה לא מספיק טוב ודה-סילבה נמכר בינואר כי אין ברירה. כמובן שהפועל לא באמת התכוננה לצ'מפיונס כמו שצריך - רומאן רוקי היה פלופ ענק ושיבחון וטועמה עם כל הכבוד אלה עוגנים לספסל ולא מעבר.

7. Telkiyski Member

היינו ראויים לקחת אליפות גם ב10/11.
    נצחנו את חיפה ב-3 משחקים מתוך 4 (כולל גמר הגביע, כולל 4-1 בבלומפילד, כולל 2-0 בקריית אליעזר ב-10 שחקנים).
    אבל ככה זה הפועל. שתי אליפויות רצוף זה לא בשבילנו כנראה.

ועם כל זה, הקבוצה של 10/11 הייתה משמעותית פחות טובה מזו של הדאבל.

על הקבוצה של הדאבל אין מה להרחיב בכלל.

8. Raulito Madridista

אליפות לא מוכרעת במשחקים הישירים(בכל העונה הזו היו פאנצ'רים מכל מיני סיבות, לא הצגנו שלושה משחקים טובים ברצף) ולא ידענו לשמור על צניעות אחרי ה-4:1 נגד מכבי חיפה, אני הייתי ב-'היי' מטורף. ברור שהקבוצה של הדאבל הייתה טובה יותר ואפילו בדרגה אחת. שכטר הרי היה פצוע, דה-סילבה עזב באמצע, ורמוט לא היה טוב, דדי לא הבקיע ונשענו בעיקר על זהבי וטוטו. הקבוצה הייתה עייפה מאוד ואף שחקן חדש שהגיע חוץ מטוטו לא שידרג אותנו מספיק(גם לא בן-שהר). גם בשנים הגדולות שלה הפועל הביאה זרים כושלים כמו רומאן רוקי וגם ממאריו פאצ'לקה לא התלהבתי יותר מדי. זה היה צ'אנס אדיר ליצור שושלת הפועל ובעטנו בדלי כמובן.

9. Raulito Madridista

שני נושאים על סדר היום:

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2017/11/30-300x200.Xxx

1. מוטי ברשצקי כבש את שער השיוויון הזמני מול נבחרת גרמניה במשחק של הצעירה. זו הסיבה העיקרית שאני עוקב אחרי הנבחרת הזו, כל גול חשוב לברשצקי בנוגע לביטחון במדי הפועל. לא ראיתי את המשחק המלא אבל קראתי שהיה מעולה. בהפועל עושה רושם הוא קצת נחבא אל הכלים. מניח שהרמה בנבחרת הצעירה גבוהה יותר, ועדיין.

2. ברונו סוארס הבהיר דרך האתר הרישמי - "אני שמח בהפועל ולא רוצה לעזוב". האמת שלא קראתי על שום אפשרות שהוא יעזוב אבל אולי הוא נלחץ מהדיווחים על כך שהפועל תבצע שינויים בינואר והיא צריכה גם לשחרר שחקנים. רכש טוב של איווניר בסה"כ. לפעמים אני מדמיין שהוא דה-סילבה.
    ״בשום שלב לא אמרתי שאני רוצה לעזוב״, אמר ברונו. ״אני רוצה להבהיר לאוהדים ששאלו אותי הרבה על החדשות הללו: בזמן קצר יצרתי יחסים טובים עם האוהדים בצבא האדום, עם האנשים, אני מרגיש בבית כאן״. על הקבוצה אמר ברונו: ״כל השחקנים שמשחקים איתי עושים עבודה טובה עד כה. הפרויקט הגדול שלי הוא לעזור לשותפיי להחזיר את המועדון הגדול הזה לצמרת הכדורגל הישראלי. כולנו יודעים שכדורגל הוא דינמי ודברים משתנים מאוד מהר. אין הצעה ממועדון אחר שתספק אותי חוץ מאשר כבוד מכל האחראיים במועדון הזה שקיבלו אותי מאוד טוב. הרצון שלי מאוד ברור – להישאר בהפועל. אני יכול לראות את עצמי במדינה היפה הזו עוד הרבה זמן״.

10. Telkiyski Member

ברשצקי באמת מוכשר והכל, אבל הקטע הפיזי הוא הבעיה הכי גדולה שלו.

11. Blanco 7 Member

ב25.10 קיבלה הקבוצה הודעה על משחק רדיוס. מאז שיחקנו כבר נגד קטמון בבית (ההודעה על הרדיוס הייתה יומיים לפני המשחק) והרדיוס נדחה למשחק מול מרמורק שיתקיים ב24.11. להנהלת הקבוצה היה כל כך הרבה זמן למצוא איצטדיון לארח בו את המשחק ונראה שהם פשוט חלמו, שאנחנו עומדים היום - ארבעה ימים למשחק ועדיין לא יודעים באיזה איצטדיון נארח את מרמורק.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

והבנתי שהיום באר שבע העבירה סירוב לבקשה לארח בטרנר.

13. Telkiyski Member

לא יפה מצידכם. אנחנו ככה מפרגנים לכם.
    תנו לנו לארח את מרמורק בטרנר מה יש.

14. Blanco 7 Member

עכשיו מפרסמים בוואן שגם בנצרת עילית נוטים לסרב בשל מצב הדשא באיצטדיון, בוא נעתיק את המשחק לGSP וזהו.

לירן ו-abcd אוהבים את זה.
  15. Telkiyski Member

מה עם טדי?

מצב נושא:
הנושא נעול.