הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

במידה ולא תתקעו שם ליותר מעונה, הלאומית היא המקום שבו הפועל ת"א תשתקם כדי לחזור כמועדון גדול וחזק יותר.

2. Blanco 7 Member

https://fb-s-a-a.akamaihd.net/h-ak-fbx/v/t1.0-9/20993912_1001742656661767_7083750432573941138_n.Xxx?oh=5884738c1b3ce5781cc1e1b4b09f0406&oe=5A1BDD32&__gda__=1512543193_f42ed14f8bd5e2fe3c74506d5c321b29

FRIDAY I'M IN LOVE!

אווירה מצויינת, שישי בצהריים באים אחרי ניצחון יפה ש7500 איש מעודדים כמו מטורפים ביציע, והכדורגל ? איפה הכדורגל ?

עוד לפני המשחק הייתה אווירה מצויינת, עמרי קנדה הגיע וישב עם הקהל. בגדול זה היה משחק רע של הפועל, אפשר לומר בעצם עוד משחק רע של הפועל. עוד משחק שמוכיח לנו ששיטת שלושת הבלמים של מוטי איווניר לא עובדת, עוד משחק שמוכיח שאביחי ידין רק תוקע אותנו מאחור וניר לקס לפחות כרגע עדיף עליו. עוד משחק שמוכיח שאין לפדרו גלבאן מה למכור, חוץ ממצבים נייחים (שאגב הוא כבר לא זה שלוקח אותם). ההרכב והשיטה הזאת לא עובדים ובני לוד עשתה את העבודה מבחינתה עם בזבוזי זמן וכניסות לרגליים של השחקנים (אנס דאבור).

כמו שאני רואה את זה הפועל חייבת לעבור ל4-3-3 : ינקו, בנש, סוארס,דגני/ראש, בדש, ידין, לקס, אוסטווינד, ברשצקי, גנדה ואקסברד/הירש.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

קונטה לא יוותר נראה לי בקרוב על ה-3 בלמים שלו.
    הפועל תיגמל מהשלושה בלמים הזה אחרי שהוא יפוטר.

4. Blanco 7 Member

יש כבר רחשים ולחשושים ששרון מימר בדרך להפועל. נחכה ונראה.

5. Telkiyski Member

יאללה הלוואי.

6. Raulito Madridista

את גלבאן גם 'שלחו הביתה' בעונה הראשונה שלו בבני-יהודה, אמרו עליו שהוא שמן, שליימה וכן-הלאה. כמובן שפדרו לא ילד אבל אם הוא משחק בכנף איך הוא יכול לידי ביטוי? הפועל לא מוכשרת כמו נתניה ואשדוד שעלו ליגה בקלות ומצד שני גם עם הקיים היא צריכה קצת סדר וזה אמור להיראות טוב יותר. בקצרה: ברשצקי בצד ימין ולא על החצי, פדרו מתחת לחלוץ וגנדה ליד אקסברד. לא יודע כמה כדורגל יש ללקס ועד כמה הוא דוחף קדימה במידה ניכרת. כשאוסטוינד יהיה בריא לחלוטין הוא יוכל להיות חילוף התקפי מעניין יחד עם הירש. השלושה בלמים זה גועל נפש וגם התגובה שלו אחרי המשחק הרגיזה אותי.

אני רוצה להיות אופטימי אבל לא רואה תסריט כזה שכביכול רצף נצחונות יביא לגידול בקהל. זה היה משחק ראשון, 'התלהבות' של התחלה מה שנקרא. אולי תהיה כמות יותר רצינית במשחקי העלייה אם וכאשר או כשהיריבה תהיה הפועל פ"ת(גם לא יש קהל) או הפועל רמת-גן או כפר-סבא. האמת שהתווכחתי עם כמה אוהדים בתור למשחק לגבי המחיר של המנוי, יש כאלה שמצדיקים את המחירים. אני כן רואה את זה כ-'תרומה' לקבוצה.

7. Raulito Madridista

פוסט חכם, קצר וקולע של אוהד הפועל מוכר בפייסבוק, אסף אלויה, והוא שקט יותר מהטיפוס הקודם:
    "במקום לבכות על מחיר הכרטיס לנוער/ ילד, אני בוחר להסתכל על הדברים מהצד השני של המטבע ולומר להנהלת הפועל שאי אפשר להיות קבוצה גדולה כשנוח לך (לקחת מחיר מינוי נוער וכרטיס נוער גבוה) וכשלא נוח אז להיות קבוצה קטנה (לחפש את הדרך להיפטר מדגני). זו מהות העניין מבחינתי".

ובחזרה לדגני, הליגה הזו קטנה עליו, בטח במערך של שלושה בלמים, כל יציאה שלו קדימה הייתה מבורכת, עוד לפני הגול אפילו. חייבים להשאיר!

8. Raulito Madridista

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2017/08/3-2.Xxx

האתר הרישמי
    של הפועל באמת מנסה לשנות. הנה כמה דברים:
    תגובות שחקנים אחרי משחק - אריק ינקו(וגם תמונה מעוצבת)| פינה חדשה בה אוהד אדום שרוף מספר על התחושות שלו| 'השבוע לפני' - כתבה היסטורית קצרה, והפעם: לפני שש שנים הפועל העפילה לשלב הבתים בליגה האירופית.

האתר מתמלא לאט-לאט וזה נהדר, אבל עדיין הם צריכים יד מכוונת לדעתי. פחות לכתוב כמו דו"ח, בדקה ההיא וההיא, יותר סיפור. שימוש נכון ונבון יותר בתמונות וחבל שאין למועדון ערוץ יוטיוב נורמלי עם תקצירים של משחקים מהעבר. סיקורי המשחקים אף הם באיכות נמוכה ולא הגיוני שלא יזכירו שום מצב של הקבוצה היריבה.

9. Telkiyski Member

אם כבר הם עשו "השבוע לפני" אז הם היו חייבים לבחור בזה שהשבוע לפני 7 שנים עלינו לצ'מפיונס.

Raulito ו-Blanco 7 אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

כתבה קצרה בסה"כ, 'המנודים - גירסת הפועל ת"א', שלוש פיסקאות, אני לא יודע עד כמה היא מבוססת, אבל לפחות לגבי הירש זה נראה נכון. וזה מה שמוכיח עד כמה המועדון הזה עדיין חולה ולא עשו בו שום שינוי. מבססים תקציב על אם שחקן מסוים ימכר וכרגע יש חור בקופה ואנחנו תקועים עם גוטליב ובלי חלוץ. מעבר לכך מרגיז אותי לקרוא ששולימייסטר לא בתוכניות, האמת שדי שכחתי ממנו. כששיחררו את שיש אמרתי 'אין דבר', שולימייסטר צעיר, אדום, לוחם, יהיה בסדר. לא חושב שבדש יותר טוב ממנו, ממש לא.

11. Telkiyski Member

מקצועית זו גם בדיחה, שהרי לספורי ושולמייסטר בוודאות יש מקום בסגל של הקבוצה הנוכחית.
    במערך של שלושה בלמים של קונטה שולמייסטר ואבו אל היג'א היו בהחלט יכולים להיות יותר אפקטיביים אבל אני כבר לא מצפה לכלום.

לגבי גוטליב אני לא מבין למה מחכים. שימצאו לו כבר קבוצה.
    במקום לדחוף אותו למכבי ב700-800 אלף יורו הם עשו פוזות ועכשיו אם נמכור אותו זה לא יהיה ביותר מ450 להערכתי.

12. הרצליה Member

13. Drama2 הסמל מעל הכל

40 שקל בשביל המשחק, 20 שקל בשביל להתרגש.
    FAIR TRADE :D

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל הקטע עם גוטליב בכלל הזייה. די צפוי מבחינתי שהוא יגיע לאחת מהישראליות, סביר לבית"ר, בהשאלה חינמית או בסכום נמוך עם אופציה לרכישה. טביב קרא את המפה שמאוד פשוט לקרוא אותה - הניסנובים לא יכולים לעמוד בחוזה של גוטליב או יותר נכון לא רוצים, מדובר בחוזה של 200-250 אלף דולר לעונה, תלוי את מי תשאלו, וזה אומר שעלות המעביד של הניסנובים הינה בסביבות ה-1.5 מיליון שקל, וזה במקרה המינימלי. במקרה שמדובר ב-250 נטו, אז זה כבר בסביבות שני מיליון שקל.

הניסנובים כרגע בפלונטר מכיוון שמכבי ת"א מחפשת בלם זר וסביר שלא תלך על גוטליב (אם כי זו אפשרות), מכבי חיפה לדעתי סיימה את הרכש שלה ואני לא רואה סיכוי שהוא מגיע לבאר שבע. אני מאמין שמכבי ת"א, ובטח שבית"ר, מודעות לסיטואציה של גוטליב בהפועל ואינן מתכוונת לשלם סכום שקרוב לדרישות המוגזמות של הפועל. גולדהאר איש עסקים מוצלח וטביב, עם כל חוסר הסימפטיה כלפיו, גם יודע לעשות עסקים. אם מכבי ת"א לא תלך על גוטליב אלא על בלם זר, וכרגע נראה שזה המצב, זה מותיר את בית"ר כמועמדת ריאלית יחידה לקלוט את גוטליב, בהתחשב בכך שחלון ההעברות נסגר ברוב המדינות. הניסנובים יצטרכו לקבל החלטה - או להתקפל ולשלם לגוטליב את השכר המלא, או להתקפל ולהשאיל אותו לבית"ר אחריי שדרשו עליו סכומים גבוהים יחסית.

והסיבה היחידה שהניסנובים צריכים להתקפל ככה היא הם עצמם (טוב, הם ואופה).

15. Raulito Madridista

ההפתעה של גלבאן. הקשר הגיע לביתו של יאיר בן ה-10 בקיבוץ העוגן בעקבות מכתב אישי שכתב לו. הקשר הנרגש: ״בחרנו במקצוע מדהים״
    יאיר בן ה-10 שלח מכתב אישי לשחקן הקבוצה, פדרו גלבאן, בו כתב: ״תדע שאני מאוד אוהב אותך, הגיע היום הולדת שלי. תוכל בבקשה לשלוח לי ברכה? אני מאוד מעריך ואוהב אותך, אתה איש טוב ושחקן טוב. יאללה הפועל! אוהב אתכם, יאיר״.

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2017/09/IMG-20170901-WA0060-300x225.Xxx

אבל גם הוא ככל הנראה לא האמין למראה עיניו, כאשר אתמול פדרו הגיע לביתו של יאיר בקיבוץ העוגן והפתיע אותו. השחקן העניק לו כדור חתום ע״י כל שחקני הקבוצה, שוחח עמו ונתן לו טיפים להמשך, כיוון שיאיר חולם להיות כדורגלן כשיהיה גדול.
    גלבאן אמר לאחר המפגש: ״נורא התרגשתי לראות איך יאיר הגיב כשראה שהגענו אליו לביתו. אין דבר יותר חשוב מלשמח את האוהדים שלנו ורגעים כאלה מזכירים לך תמיד למה בחרת במקצוע המדהים הזה, שנותן לנו את האפשרות לעשות לאנשים טוב על הלב״.

- מוטי ברשצקי כבש אתמול את השער הראשון של הנבחרת הצעירה במהלך הניצחון 3:1 על אזרבייג'אן - וברגל ימין עם סיומת נהדרת.
    - הפועל חייה בלה-לה-לנד: תג המחיר של אדי גוטליב הוא מיליון וחצי יורו("המחיר הוא לא רק לחלון ההעברות הנוכחי") ונכתב שינסו לעשות פיתרון ולהחזירו לסגל(רק למראית עין)

Drama2 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.