הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://www.sharegif.com/wp-content/uploads/2013/10/08/facepalm-Xxx-8.Xxx

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. סיונרה Member

אם אתה משחק גרוע ומנצח, מספיק דבר קטן כדי שיגרום לזה שתפסיק לנצח ומשם הנפילה בדרך כלל קצרה.

3. סמואל אטו Member

אתה מדבר על איווניר או על רפואה?

4. Raulito Madridista

העונה הטובה האחרונה של איווניר הייתה גם היחידה שלו - איי-שם ב-2004/05 עם נצרת עילית ושנה אחר-כך הוא התרסק וירד ליגה. אבל הוא היה פרשן גדול אז חלק מתבלבלים. גם המאזן של איווניר דעך אחרי פתיחה מוחצת. על סמך מה אתה משוכנע שהוא עדיף על רפואה למשל?

כשראיתי חלק מהקבוצה בליגה הזו כמו הפועל עכו, שמעבר לסגל חלש ומאמן חסר ניסיון גם עושה שטויות, הפועל רעננה שאין בה הרבה, וגם אשקלון ואשדוד, תהיתי ביני לבין עצמי אם לא 'מגיע' להפועל להיות בליגת העל וחשבתי שהיינו שורדים העונה 'קל' עם סגל השחקנים הזה ובטח שעם רפואה כמאמן אבל מסתבר שטעיתי, אני לא בטוח שנעלה במאה אחוז. אין לשחקנים שלנו מספיק אופי ואין לנו גולרים. אבל פושה וארבייטמן היו על הכוונת ולא באו ולהשביח שחקנים מהנוער אין אפשרות כי קבוצת הנוער חלשה, אז הסתפקנו באקסברד והירש הלא-יציבים.

5. Raulito Madridista

זה בדרך: אמיר עגייב קרוב להפועל ת"א כאשר נותרו סעיפים אחרונים מול סוכנו של השחקן. עגייב שלא השתלב בבית"ר, יקבל חוזה של עונה וחצי ויהיה החיזוק הראשון של הקבוצה בינואר. לפי מה שכתוב, קובי רפואה דורש גם מגן שמאלי וחלוץ.

מצד אחד אני לא יודע כמה עגייב יישדרג את הקיים, זוכר אותו כדריבליסט בחסד אבל עם מעט ת'אכלס, ומצד שני אנחנו בליגה הלאומית הרי וקשה למשוך שחקנים טובים. הוא בטח יגיע על-חשבון פדרו גלבאן. בנושא אחר, החלה מכירת הכרטיסים לקראת משחק הגביע נגד מכבי חיפה. הגיע הזמן לחזור קצת למגרשים למשחק בניחוח של פעם למרות ששתי הקבוצות מתדרדרות מרגע לדודלי.

6. Telkiyski Member

וואו זה בדרך. אמיר עגייב.

בכל מקרה אני מניח שהוא עדיף על ברשצקי.

7. Blanco 7 Member

מניח שיקבל את העמדה של שחר הירש באגף השני כששחר עולה לשפיץ ואקסברד בספסל.

8. Raulito Madridista

אקסברד מאכזב ללא ספק וחשבתי שייצא מהתקופה הרעה שלו אבל כשהוא והירש על המגרש יש שני גולרים. אלף אלפי-הבדלות - הנרי ששיחק בכנף בבארסה, כמו הירש, אבל מריח שערים כמו חלוץ. עם עגייב אולי נייצר יותר מצבים וגם זה תיאורטית אבל יהיה משהו חסר ברחבה. אגב, קראתי ב-'וואלה' שגם על ברשצקי מעבירים ביקורת והילד לא הופיע לחודש האחרון. אולי צריך שיירד לספסל למרות שהוא תמיד הכי מחוייב מכולם.

ובנושא אחר: ברוח סיכומי השנה וכל זה - אביחי ידין הקפטן העלה פוסט קצר לאינסטגרם וגם אוראל דגני התפנה לסכם:

הפוסט של ידין:
    השנה הזו הייתה שנה לא פשוטה עבורי ועבור המועדון. עברתי פציעות מרגיזות, שבועות שהפכו לחודשים בהם ראיתי את המועדון המפואר שלנו מתרסק ומגיע לשפל שלא חשבתי שאראה בחיי, בעיקר בגלל הרבה דברים שלא קשורים לכדורגל, בטח אחרי כל התקופות המדהימות שעברתי עם הסמל האדום על החזה. לא היה לי ספק שגם בעת המשבר הגדול ביותר שהיה למועדון בשנים האחרונות, אני עדיין אשאר, גם בליגה הלאומית – ואנסה לתקן את העוול הזה.
    2018? אני מקווה להיות בריא, לעזור לחברים שלי ולהחזיר לאוהדים המדהימים שתמיד שם, בטוב וגם ברע, את הכבוד, השמחה ובעיקר את הגאווה.
    אני גאה להיות הקפטן של הפועל תל אביב ומאמין שהשנה הקרובה תהיה הרבה יותר טובה מהקודמת. שתהיה לנו שנה של אושר! ❤️

הפוסט של דגני:
    2017 הייתה שנה קשה למועדון. כנראה אחת הרעות שהוא ידע. היא התחילה בפירוק, דרך ירידה לליגה לאומית ומסתיימת בתחושה שהמאבק חזרה לליגת העל יהיה קשה מכשחשבנו. אני מאחל ומייחל ש2018 תביא איתה רוח חדשה ובשורות טובות, מבטיח שאעשה את כל מה שאני יכול כדי לשנות את המצב! #יאללההפועל ❤️

האמת שיש לי מה להגיד אבל אני מנסה לנתב את זה לדיון רשמי בפורום בתקווה שתהיה היענות.

9. Maccabi_Haifa Member

לא יאמן אתמול בבוקר צהריים נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק גביכ המדינה. בערב באתי להזמין כל הכרטיסי חוץ נגמרו.
    זה בגלל שהפועל הקצתה רק 1200 כרטיסים. שחררו יותר יא קמצנים למה כל כך קצת גם ככה לא תמלאו את האצטדיון

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

10. Telkiyski Member

חחחח מה אתה רוצה?
    האצטדיון בקושי מכיל 12,5000 אלף. קיבלתם את ה10% שלכם.

אם כבר כרטיסים למשחק הזה - יש מחיר אחיד של 50 שקלים, שזה מפתיע לטובה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/26168705_10154873164776076_4650406864033038241_n.Xxx?oh=713aab8d97851672f1aeb77fe8a2c54d&oe=5AB24463

הבלם אוראל דגני חתם על חוזה חדש במועדון ויישאר אדום עד 2022! דגני אמר לאחר החתימה: ״אני חש הקלה ושמח לשים מאחוריי את כל הבעיות וסוף סוף לצאת לדרך חדשה ומשותפת במועדון שהוא יותר מבית עבורי. אני צופה לנו הצלחות רבות בהמשך הדרך ומאמין שעוד נשמח את הקהל המדהים שנותן לנו דחיפה ענקית בכל משחק. יאללה הפועל״. הבעלים שרון ניסנוב אמר: ״אנו שמחים שאוראל, שנחשב לסמל בהפועל תל אביב, יישאר אדום בשנים הקרובות. מדובר בשחקן שמהווה מודל למחויבות ומקצוענות וכמובן, חשוב לעתיד המועדון״.

אין כרגע נתונים על שכר אבל אני מקווה שבהפועל נהגו בשכל ולא השתוללו יותר מדי למרות שבדגני יש ניצני מנהיגות והוא מהשחקנים הבודדים שלנו שמתאים לליגת העל. צעד מבורך. מבחינתי הוא הקפטן אחרי ידין.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  12. Butragueño מנהלים

עגייב חתם לשנה וחצי, תתחדשו.

בנוסף רועי זיכרי חתם ויגיע בעונה הבאה, כל ההחתמות האלו מעלות נשכחות.

13. Telkiyski Member

t
    איזה נשכחות זה מעלה לך ?

14. Butragueño מנהלים

עוד החתמה, ועוד החתמה..
    מה, אותך זה לא מדליק?

15. Telkiyski Member

אתה מנסה לצייר פה תמונה שהחתימו פה כבר 11 שחקנים.
    כולה שניים, ומי ישמע איזה שני סטארים.
    וגם ככה מדובר בקבוצה שחייבת חיזוק כן?

מצב נושא:
הנושא נעול.