הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

לא מבין למה לא הביאו חלוץ זר.

מה דגור חוגי עכשיו? אני בטוח שהוא עדיך על אקסברד אבל עם כל הכבוד זה אפילו לא איזה שניר שוקר.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

דור חוגי תואם מעולה את הDNA של הפועל.

3. Raulito Madridista

זה שמעליי - אני אשמח לפירוט מהו לדעתך ה-DNA של הפועל, ותיזהר כי בדיחה על האוהדים במיניבוס היא בדרך. 'נבחר זרים בפינצטה' זה משפט של רוני לוי, אבל קיוויתי שאם הפועל מתמהמהת בנוגע לשחקנים חדשים למרות שרפואה מנדנד ומציק(בצדק) - הסיבה היא שבודקים טוב טוב את האפשרויות בטח כשהכסף בקופה הוא דל. עכשיו כנראה שמישהו איבד סבלנות והולך על 'וולקאם' בכל הכוח, עוד אחד באוטובוס. האמת שאני מופתע מהכישלון של אקסברד אצלינו, אמנם הוא לא שחקן הרכב קבוע כמו בקבוצות הקודמות אך הייתי משוכנע שבליגה הלאומית זה מספיק ושהוא ייתן יותר.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

הוא מאוד מזכיר את שגיב יחזקאל ואדי גוטליב, הלבבות האדומים. הDNA של המועדון.

5. Telkiyski Member

ננסה לעשות חושבים איך יוצרים במועדון DNA של מכבי פתח תקווה.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

DNA של מכבי פתח תקווה משיגים באמצעות עשייה.
    כמה דוגמאות -

http://images.one.co.il/images/d/gg8204.Xxx
    https://images1.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1291181/A68B0062-(Large)_wa.Xxx
    http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1311677.Xxx
    http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/4/size475x318/542974.Xxx
    http://img.mako.co.il/2011/04/23/gg992428.Xxx
    https://images1.ynet.co.il/PicServer4/2015/01/17/5822495/58224840100099490324no.Xxx

7. Raulito Madridista

קובי רפואה התראיין בקצרה לתוכנית הפייסבוק של חמי אוזן וטוכמן ואמר כמה דברים מעניינים. מעבר לקלישאות הרגילות:
    - גילי ורמוט לא יהיה בהפועל ת"א, נקודה.
    - לא היה מוכן להגיע לבית"ר משום שטביב היה מתערב לו מקצועית. במכבי פ"ת, כעס כשמכרו את מלמד ולא התפטר בגלל הפסדים.
    - הוא מחפש שחקנים שיסכימו להגיע לחצי שנה בלבד ומכאן הבעייה.
    - לדבריו אין מנוס בעונה הבאה מביצוע מהפכה בסגל וחיזוק ב-3 שחקנים בכירים לפחות, אחרת הפועל תתקשה לשרוד.

וככה מידע פנימי: דור חוגי על הכוונת כי אולי רוצים להיפטר מאקסברד שלא השתלב. אמנם יש לו ניסיון בליגה הלאומית אבל הוא מבוגר בניגוד לדור חוגי שצירופו - כנראה מחשבה על העתיד.

8. Telkiyski Member

אני די בטוח שחוגי עדיף אל אקסברד.
    אני גם די בטוח שבכל מקרה שניהם לא חלוצים טובים.

9. Raulito Madridista

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2018/01/welcome_hugi-300x300.Xxx

דור חוגי חתם בהפועל ת"א עד לסיום העונה ויהיה הרכש השני שלנו בחלון ההעברות(האתר הרישמי עדיין לא הודיע שהמגן מהולנד מגיע) - "שמח ונרגש להגיע למועדון גדול כמו הפועל ת"א", ובינתיים נמשכים המגעים עם ברוסו שלא מתלהב להגיע לליגה הלאומיית.

ילד צעיר שלא קיבל אשראי באופן גורף בליגת העל, ומצד שני אתה שואל את עצמך אם לא הלכנו כבר על הדבר הזה כמו ברשצקי למשל. הפועל צריכה שחקן עם ניסיון ושלא יירעד ברגעי הלחץ עד סיום העונה בליגה הלאומית, וכמובן שגם חושבים לקראת העונה הבאה. אני לא אומר להביא את זנדברג או יוסי שיבחון אבל לא תהיה אפשרות לבצע מהפכה בסגל בעונה הבאה ברמה הנדרשת וגם אם נעלה ועם כל הכבוד לגרון של הקהל - נהיה מועמדים חזק לירידה.

10. Telkiyski Member

להפועל כרגע יש סגל שבמקרה הטוב מסיים 10-11 בליגת העל (רק כי אני גם יודע שכל הרעננה עכו ושאר הזבל שם לא באמת כזה יותר טוב מאיתנו).

כבר אמרתי - אני מקווה ש7-8 שחקני הרכבי יוחלפו אם נעלה ליגה.

11. הרצליה Member

לא יצא לי להגיב אחרי המשחק ביום שישי אז נעשה את זה עכשיו,
    אני לא חושב שאגזים אם אומר שהפועל תל אביב הציגה במחצית הראשונה את הכדורגל הרע ביותר שראיתי מקבוצה יריבה באצטדיון בהרצליה העונה, פשוט כלום ושום דבר כשאנחנו מהצד השני עם 2 מצבים של 100 אחוז גול (שבחון ומסיקה) ועוד משקוף אחד של משעלי.
    מחצית שנייה הלכנו אחורה בלי סיבה ולא עברנו את החצי, גם הפנדל הזה היה מיותר כי אין סיכוי שהבעיטה שהובילה לנגיעת היד הייתה נכנסת. ויש סיכוי גבוה שהמשחק היה מסתיים ב0-0 כי להוציא את ההחמצה של הירש הפועל לא סיכנה בכלל את השער במשך 70 דקות.
    שאני רואה את היכולת של הפועל תל אביב ביום שישי האחרון ומוסיף לזה את המשחק נגד לוד לפני שבועיים זה רק מחזק את מה שטענתי כל הקיץ, הפועל תל אביב תעלה ליגה בגלל השם שלה והקהל שלה, אם ביכולת הנוראית הזו זה מספיק לפער של 8 נקודות מהמקום השלישי אז אם הם היו משחקים קצת כדורגל זה כבר היה 20 פור.

אם כבר העלת את השם שלו, יותר חכם בכמה רמות מכל השחקנים שלכם ביחד.
    ברשצקי נורא ואיום, הכי גרוע על המגרש.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוסו הכוונה לדידייה ברוסו של קריית שמונה? כי אם כן אין לו מה לחפש בלאומית, שחקן טוב מאוד לליגת העל, בלאומית הוא יהיה שובר שיווין רציני אבל קשה לי להאמין שיסכים לרדת ליגה...

13. Telkiyski Member

ברוסו הזה קשר? מה הוא?

צריך חלוץ

14. קשר שמאלי Member

חוגי יותר טוב מהירש.

15. Raulito Madridista

יוסי שיבחון כבר בבעונה הבודדה שלו בהפועל איי-שם ב-2010/11 כשהיה צעיר עדיין - שיחק ברוורס מה שנקרא, הבחור לא רץ. אז אני מניח שהמצב לא השתפר. יש לו כדורגל ומאמין שהיה יכול לתרום לנו אבל מדובר בשחקן מבוגר שבליגת העל אין לו מקום כך שההחתמה שלו לא רלוונטית בכל-מקרה בראייה עתידית. לגבי ברוסו, כן, הקשר של עירוני ק"ש, השאלה האם מעמדו של ברשצקי מתחיל להתערער למען השם?

הפועל עולה לליגת העל כי היא רוצה לעלות בניגוד להרבה מאוד קבוצות אחרות, לא יודע איך לעכל את מה שקרה לראשל"צ וכפר-סבא לצד חוסר מזל התעקשה לפורר את העסק מבפנים, לפגוע בעצמה. אני חוזר ואומר - הכי חשוב לעלות ליגה, זו עונה מהגיהנום עבורי. אין לי בעייה עם הדרך המעפנה, העיקר התוצאה, כמה שזה נשמע עלוב. הייתי רוצה שנעלה ליגה עם קצת יותר מגול וחצי בקושי למשחק אבל כבר השלמתי עם זה שזה לא יקרה.

מה שכן שווה לחשוב קדימה, הניסנובים לא יכולים להחזיק את הפועל כלכלית, כמו שראינו בעונה שעברה השם 'הפועל ת"א' לא מבטיח שלא נרד גם אם עבר עלינו הכל יחד עם רכבת. ככה שלא היפותטי בכלל שנעלה ליגה, הפועל תצרף 3-4 שחקנים ועדין תנשור בכל-זאת כי זה לא מספיק. לא מדבר על כך שהשאיפות של המועדון הן כמה קילומטר למעלה, אבל החומר הקיים לא מספיק טוב כנראה. כולם יגידו על דגני ועוד 2-3 שחקנים גג, על עוד 2-3 יהיה דיון ועשרה מהסגל שלנו בערך ממש לא מתאימים לליגת העל.

מצב נושא:
הנושא נעול.