הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

במיוחד כשהפועל תל אביב לא הייתה בפלייאוף העליון מ-13/14.
    לכוון לשם ילחיץ את המערכת.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההבדל הוא הציפיות שיש ממועדון כמו הפועל ת״א לעומת מכבי נתניה (בלי לפגוע). יש לי חברים שאומרים לי ששנה הבאה הפועל תהיה בפלייאוף העליון, אבל אני מסתכל על הסיטואציה ואומר לעצמי שאם הסגל הזה היה אצל הפועל ראשון עם התקציב היחסית נמוך של הפועל, אף אחד לא היה אומר שהם יכולים לסיים בעליון. יש להפועל זמן עד שיוכלו לבנות סגל ראוי לצמרת הליגה במסגרת התקציב הנמוך שלהם, כרגע הסגל שלהם רחוק מזה (והרבה פחות טוב מנתניה גם כשהייתה בלאומית).

זו גם הבעיה של מכבי חיפה, רק שאצלה אין בעיות תקציב וכו׳. פשוט רצון לדלג על שלבים מהותיים כדי להגיע למטרה העיקרית בהקדם האפשרי.

3. Raulito Madridista

עוד מעט דברים יתחילו יותר להתבהר, בינתיים אפשר לומר שהסגל בינוני ונכון שהפועל לא יכולה לבוא 'בקטנה' כמו נתניה, ומצד שני אני מאמין שהקהל קצת יותר חכם ומבין שאסור להיתלות באילן גבוה, שזה לא 'עכשיו או לעולם לא'. שתהיה קבוצה רצה ונלחמת שתוכל לעשות דברים יפים נקודתית נגד הגדולות, שהמצב הכלכלי יהיה מאוזן, קצת צעירים שיקודמו ולאט-לאט אולי לבנות סגל איכשהו, אלה המטרות שלי.

לגבי מכבי נתניה וכל ההשוואות האלה - אני לא חשבתי שנראה את נתניה במקום הרביעי אבל אף-אחד לא חשב שהיא תילחם על ההישארות שלה, זה היה ברור. וערן לוי ודיא סבע על אותו משקל. לא ציפיתי לעונה של 20 גולים, אבל ידעתי ש-10 הוא כן יכבוש. במכבי נתניה יש חיבור מטורף של כל הקבוצה כבר כמה שנים ויתרון מקצועי גם על הקווים ובצוות ואפילו בניהול מבחינת ההבנה בכדורגל.

מקצועית, אריק נקו הוא בטון, הוא לא רלוונטי לויכוחים על הסגל. גם דגני מבחינתי קונצנזוס ואני חושב שעגייב בסדר. לגבי מוליץ' - חושש למקרה שוינפלד2. ואם ברשצקי לא עושה את הקפיצה בעונה הבאה אז הוא סיים אצלינו לדעתי.

4. עידן444 Member

אז תרשה לי לחדש לך.
    מכבי נתניה התרסקה בגלל הציפיות.
    בגלל התובענות.
    בגלל ההילה שיש סביב המועדון הזה גם אם ימי הזוהר הם הסטוריה רחוקה.
    שאל את אשר אלון למה הוא התעייף ממכבי נתניה ולמה הוא כנראה לא יחזור אף פעם(לא שמישהו ירצה אותו חזרה אבל גם מצידו לדעתי זה לא יקרה למרות הגעגוע לקהל ביציעים).

אגב, אני לא מסכים לגבי מה שנאמר כאן.
    הסגל של נתניה נבנה טוב אבל רחוק משלמות.
    נכשלנו עם קייטה.
    נכשלנו עם מגן שמאלי.
    נכשלנו עם עדן שרם.
    הבאנו זר כפרוספקט שהיה אמור להיכנס לואקום הזה וגם זה לא קרה.
    אפשר להגיד שהצלחנו חצי עם הויבך ועם דני עמוס.
    אם הכל היה מושלם היינו נאבקים על האליפות.
    הבנייה הגדולה נעשתה בקיץ של ההכנות ללאומית.
    מה שבהפועל ת״א היה הרבה פחות מוצלח אבל מגיע להם קרדיט גדול מאוד על השינויים תוך כדי תנועה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Telkiyski Member

אני גם נמאס לי כבר מה9 שחקני הרכב חדשים כל קיץ.

הייתי משאיר את להרכב את כל חמישיית ההגנה (אם אפשר להשאיר את גוטליב) וקשר אחורי הייתי פותח עם לקס.

לגבי חמישיית ההתקפה הייתי פותח עם מוליץ', זיקרי, ועוד 3 שחקני התקפה חדשים.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

לא הבנתי למה לא ספרו את המוליץ הזה בעכו.
    יש מצב שככה הרוויחו את אזובל בעצם.
    לשחק עם שניהם יחד כנראה היה גדול עליהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Telkiyski Member

אולי מוליץ' לא כזה טוב לליגת העל (מי ישמע מה ההבדל הגדול בין מ.ס אשדוד לעכו לראשון או עפולה אבל בסדר).

החלום שלי זה שדמארי יחזור.
    שיביאו קשר אחורי זר וקשר התקפי זר.

אם גוטליב נמכר - אז גם בלם זר.

בכל מקרה אני לא חושב שהפועל צריכה יותר מ4-5 זרים (למרות שמותר 6).

8. yakov_y YNWA

ההגנה הנוכחית של הפועל תל אביב יורדת ליגה, בטח כשאין גיבוי ראוי מהספסל.
    דמארי ב-3.5 שנים עם 9 שערים, לא הייתי מביא אותו בכל הזדמנות, תלוי בחוזה.
    הייתי מוותר על קשר אחורי זר, ידין ולקס אמורים להספיק, יש עמדות דחופות יותר לחיזוק.

9. Raulito Madridista

עם איך שטביב נוהג לשקם שחקנים והכל, לא רואה סיבה למה שלא ינסו להביא אותו בבית"ר שהם ברמה אחת לפחות מעל השאיפות של הפועל ת"א, וכמה שאני אוהב את דמארי אני לא אבוא אליו בטענות כשהוא יגיד 'כן'. זה חלום שלי שהוא יחזור, הוא בן-אדם חכם והוא מבין שהחוזים שהיו פעם כבר לא יחזרו, כי גם כמות הגולים שלו והתפוקה לא תחזור, אבל אני לא מעז להגיד את זה.
    לא מסכים שההגנה שלנו יורדת ליגה אבל ברור שזה לא קופי-פייסט מהליגה הלאומית לליגת העל, ובלאומית בקושי תקפו אותנו. אבל אני מחזיק מדגני, פריסמן טוב, גוטליב בסדר, רואש מחליף זה לא כזה נורא, את עיקר השיפוצים הייתי עושה מלמעלה.

הפועל לא הביאה זר נורמלי חוץ מניקוליץ' - במשך כמה שנים טובות, צריך לחזור אחורה לעונת הדאבל, ואני לא מדבר על שחקנים שהיו טובים לפרק זמן קצר כמו שולר או פאצ'לקה או עבדורחימי עם חודש טוב, לא בונה על זה שזה ייקרה.

גם לי נמאס ממהפכות אבל אם הסגל חרא צריך לבצע מהפכה, רוצה לומר שאני מבין את השינויים שנעשו מ-2014/15 ל-2015/16 וגם מ-2015/16 ל-2016/17. הסגל היה עם נורת אזהרה - חלוץ אחד בלבד, אבל עם חן עזרא, זרים שחשבנו שיהיו טובים ועוד שחקנים - ציפינו ליותר. קשה להגיד גם שהפועל קידמה צעירים השנה, רק המגן הימני שלנו.

10. Telkiyski Member

ההגנה הנוכחית של הפועל לא יורדת ליגה.
    דגני וגוטליב זה אחלה בלמים לליגת העל (גוטליב פחות טוב מטיבי?) ופירסמן ועידן כהן בצדדים זה גם סביר. אפשר לחשוב איזה מגינים מדהימים יש בליגת העל.

ההתקפה של הפועל זה סיפור אחר.
    עד הגעתם של מוליץ ועגייב הייתה לנו התקפה ברמה של עפולה, חדרה ושאר החבורה שם.

גלץ אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

לא צריך הרבה מדי כדי להגיע לפליי אוף עליון בשבילם. לפגוע ברכש נקודתי כמו שאלישע אוהב להגיד.
    מכבי חיפה זה מקרה סיעודי. אין שם לאף אחד כוונה להצליח. המטרת המועדון מזמן לשמש פלטפורמה להאדרה פרטית.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

ינקו שוער, ידין קשר אחורי, וההגנה הנוכחית ?
    חוץ מעכו אני לא רואה הגנה כזו חלשה. אולי אשקלון.

בשביל 30 מיליון תקציב צריך להוציא הרבה יותר.

13. yakov_y YNWA

כן.
    אני חושב שמרכז ההגנה זאת הבעיה השנייה של מכבי ת״א בשנים האחרונות ומה שקורה שם זאת הפקרות אבל... אי להשוות בין איתן טיבי שזכה ב-5 אליפיות בקריירה כשמתוכם ב-4 אליפיות הוא חלק מרכזי לבין בלם שמעולם לא היה אפילו בפלייאוף עליון.

למעט מלך השערים של הליגה הלאומית (רועי זיכרי) גם רמזי ספורי חוזר אליכם בקיץ, ידוע לי כמה הקהל של הפועל ת״א לא אוהב אותו וגם אני הייתי כזה אבל כשהוא משחק באמצע הוא טוב מאוד, מהיר מאוד, נגיעה טובה בכדור, ראיית משחק טובה ועושה רושם שגם בסיומת הוא בסדר גמור, כל הקריירה ביזבזו אותו כווינגר למרות שגדל בנוער כחלוץ.
    עגייב ומוליץ׳ שינו אותכם לגמרי עם 9 שערים ביחד, דור חוגי שחקן בינוני שהייתי מוותר עליו אבל בנתיים טוב מאוד אצלכם, ג׳וזף גנדה יחזור מפציעה למרות שמשום מה אתה חושב שהוא נגר ולדעתי אתה טועה.

14. Raulito Madridista

היום ב-19:00 הפועל מארחת את אחי נצרת והמשוואה פשוטה מאוד: ניצחון=חזרה לליגת העל, כבר היום.

מקווה לראות את אותה כמות קהל כמו נגד מכבי חיפה| אותה הצגה על המגרש כמו נגד כפר-סבא במשחק הטוב ביותר שלנו העונה[4:0]| חגיגות יפות על כר הדשא, רגע של נחת, אבל לא להגזים| ואת אוראל דגני על תקן שמעון גרשון ושיר הגביע ב-1998 - לא באמת.

אין ספק שאני קצת מתרגש מהמחשבה, חיכינו כבר לרגע הזה. הפועל השנה הייתה רחוקה ממני, הרגשתי שמשהו מת. כל ימי שני חסומים בעבודה, לא משנה את זה גם אם בר רפאלי מציאה לי דייט, אז אני אעודד מהחדר כושר בטירוף. רק שיעשו טובה ויפסיקו עם הסלוגן 'חוזרים למקומנו הטבעי'. המקום הטבעי שלנו זה הצמרת של הכדורגל, כבר אמרתי את זה: גמרי גביע, נצחונות בדרבי, מאבקי אליפות, הצלחות באירופה

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/18
  15. Telkiyski Member

וואלה. היה נחמד מאוד.
    לא יאמן שבסוף זה היה בכל זאת טיול.

מצב נושא:
הנושא נעול.