הפועל ת"א - לידס - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏27/10/02.

1. יוגב אסולין Guest

טוב אז ביום חמישי השבוע תתחיל הפועל ת"א אתה דרך האמיתית שלה בגביע אופ"א. בשנה שעברה זה התחיל נגד קבוצה אנגלית אחרת (צ'לסי) והסוף היה אחרי הרבה מאוד זמן. בהחלט היו רוצים השדנה בהופעל ת"א לשחזר משהו מההצלחה של שנה שעברה על מנת לשנות תהרגשה שיש רק מכבי חיפה בארץ.

על מנת לעשות את זה הפועל ת"א תצטרך לתת הרבה יותר ממה שהיא נתנה עד כה העונה גם במשחקים הטובים. הרבה משמעת של שחקנים, הרבה נחישות, עמידה נכונה על המגרש ופשוט שהכל הכל הכל ידפוק לה כמו שצריך.

לידס שלא כמו צ'לסי ויתר היריבות של שנה שעברה לא מזלזלת מראש בהפועל ת"א ותעשה הכל על מנת לסגור את הסיפור כבר עכשיו

2. Fernando Cavenaghi Member

אתה אומר שזו ההתחלה, אבל אני אומר שזה הסוף כי אין מה לעשות לידס הם יותר ברמה של מילאן שנה שעברה מאשר מברמה של צלסי לוקומוטיב ופארמה. לידס שיודעים שלא יזכו בליגה ילכו חזק על אופ"א אחרי שבשנה שעברה יכלו להגיע גבוה אם יאן ונחור אוף הסלינק לא היה מבקיע מולם בדקה האחרונה של המשחק השני. ללידס יש קישור טוב עם קיואל ועם בויאר שמבקיעם לא מעט. ההתקפה של לידס עם וידוקה (סמית די גרוע) די מגמגמת העונה אבל לדעתי היא לא תתקשה מול ההגנה של הפועל. ההגנה של לידס לןא נחלשה בהרבה כשפרדיננד עזב בגלל וודגייט רדבה ומילס הבלם הכסחן.

בקיצור יהיו הרבה שערים לא לצד שאנחנו רוצים ותמיד יש את שנה הבאה.

3. יוגב אסולין Guest

אני לא חושב שיש מקום להרים ידיים מראש.. בעיקר בגלל שהשנה שעברה עדין עוברת בראש.. ושכסף וגם כישרון זה לא הכל. הרבה זה משמעת טקטית וכו'..

אפשר להוציא משהו אבל יהיה מאוד קשה זה בטוח. הסיכוים לא נוטים לטובת הפועל.. אבל הפועל שידוע בהגנה חזקה שלה. אולי תוכל להפתיע. בכל מיקרה תבוסה כמו שאתה מתאר לא תיהיה

4. Fernando Cavenaghi Member

למרות שהפועל הבקיעו יותר משני שערים למשחק בממוצע, הם איבדו את אוסטרץ שהבקיע הרבה מאוד ושהיה לו חוש התמקמות מצוין, דבר חשוב לחלוץ, ואת בכר שהגביה לא מעט מהאגפים. בלי שני השחקנים שהיו מאוד מאוד חשובים שנה שעברה יהיה להפועל הרבה יותר קשה מול הגנה ברמה גבוההץ.

5. Rossoneri Member

וידוקה לא פתח כבר 3 משחקים ברציפות בטענה שהוא צריך להוריד במשקל, וידוקה מעוניין לעזוב כבר כי הוא לא מרוצה מהרוטציה שלו בסגל. סמית בכלל לא גרוע הוא פשוט לא פוגע כרגע ואני בטוח שהוא יתעורר לקראת המפגש החשוב בגביע אופ"א. וד"א מילס לא בלם, הוא מגן ימני.

6. Julian Joachim Member

וידוקה לא פותח כי הוא לא בדיוק בכושר.

אני בספק אם זה קשור לבעיות משקל... וידוקה מאז ומתמיד היה שמן, העניין זה שהמיקום והפיזיות שלו עזרו לו להתגבר על זה...

ולפרוטוקול... מילס התחיל כבלם, עכשיו הוא יותר מגן ימני... אפילו שהוא יכול לשחק גם כבלם.

7. Rossoneri Member

כן אז היה כתוב בעיתון... ואני יגיד את זה לפרוטוקול בלבד, שמנג'ר לידס הודיע לוידוקה רשמית שעם לא יוריד 5 קילו ממשקלו העודף הוא יוצב ברשימת ההעברות. וזה שמילס התחיל כבלם זה לא מעניין כי היום הוא מגן ימני (נקודה). זה כמו שאני יגיד ששמיכל היום חלוץ.

8. Reyes Member

יאוווו..
    בני, תראה מה אמרו עלייך...
    סתם, סתם.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הנה הכטיס של המשחק:
    http://www.leedsunited.com/images/haveyougotyours.Xxx

וידוקה "שמן", זה נכון אבל אני לא בטוח שזאת הסיבה שהוא יושב על הספסל...
    בשבת מול מידלסברו וידוקה פתח במשחק ואף כבש בדקה ה17 בפנדל.

9. חכם חנוכה Member

יאללה בהצלחה ללידס העם איתכם

10. Reyes Member

אח"כ אתם מתלוננים שלא מפרגנים לכם...

11. Julian Joachim Member

מלדיני...

ונבלס הוא לא כזה שמאיים.

אין לו שום אינטרס להעיף את וידוקה, במיוחד אחרי שהוא כבר טעה ונתן לקין ללכת...

12. Fernando Cavenaghi Member

טעות שלי, התכוונתי לכתוב מגן ושכחתי את איאן הארט המגן השמאלי הטוב.

13. green-ape Member

חנוכה מה קרה לך??
    הרי אם הפועל יעלו לסיבוב השלישי ואנחנו ניפול לשם (שימו לב להבדלים) אז זה יהיה הסכוי האחרון של קבוצות ישראליות לארח בארץ (במקרה שבהגרלה יהיה נס והפועל תוגרל מול מכבי).

14. Julian Joachim Member

שי, מה שאמרת עכשיו קרע אותי לגמרי...

אני מקווה שצחקת, כי אם לא, זה עוד יותר עצוב.

15. green-ape Member

באיזהשהו מקום אני מקווה שהצחוק הזה יהפוך לאמת , אתה לא חושב?