הפיגוע במדריד:

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏12/3/04.

1. ג'רי בית הלוי Member

אם אתה מוצא משהו שמזכיר את המילה "אנטישמי" בהודעה שלי תודיע לי, כי אני לא רואה איפה רמזתי אפילו לכיוון של אנטישמיוות. אני טוען שהאירופאים הם שחצנים, יהירים, עיוורים וצבועים(וסליחה אם שכחתי עוד משהו). הם מתחנפים לעולם המוסלמי ולכל המהגרים הערבים כבר שנים (ובמיוחד אחרי אירועי ה-11.9), ועכשיו המוסלמים עושים להם בדיוק את מה שהם עשו לארה"ב- צוחקים להם בפרצוף.
    אני לא מבין מה גורם לך לחשוב שאני שמח מהפיגוע הזה, שאני מאושר מזה שאנשים חפים מפשע קיפחו את חייהם, שיצאתי בריקודים לרחובות אחרי ששמעתי על הפיצוץ הנוראי הזה. באמת שאני לא מבין. להפך-אני עצוב שאותם זבלים מנצלים את הטמטום של ראשי המדינות האירופאיות ועושים כזה פיגוע נוראי.

2. Javier Zanetti Member

הספרדים לא תמכו בארצות הברית...להיפך! למעלה מ80% מהספרדים התנגדו ליציאה למלחמה בעירק.

3. burning soil Member

לעולם יקח עוד הרבה זמן להפנים,שבעיית הטרור היא לא רק של ארה"ב,וישראל,
    היא בעיה כלל עולמית,האירופאים יורים לעצמם ברגל שנית כאשר חלקם שתקו
    לפני ובזמן מלחמת העולם השניה,ברגע שלא יטפלו בטרור הבעיה רק תתגבר,
    חמור מזאת,כשהאיחוד האירופי עומד להכניס את הפלגים הפלסטינים בשטחים
    לרשימת ארגוני הטרור,צרפת מחליטה לבטל את ההחלטה,זה נותן לגיטימציה וכח לטרור.

4. נדב Member

אהה, עכשיו אני רואה את זה, מקודם זה לא הופיע!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. Reyes Member

למה לעזאזל הממשלה שלנו צריכה לעמוד דקת דומייה בישיבה לאחר פיגועי ה-11 בספטמבר? מה, האמריקאים עמדו דקת דומייה לאחר הפיגועים במקסים, בדולפינריום ומלון פארק? נו באמת. מה הקשר לדקת הדומייה של הממשלה? מישהו הכריח אותם לזה?

"אירופאים"...
    אל תכליל. ספרד היא לא שוויץ.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכן, רשמת שאתה מסכים ב-100% עם האנשים שרשמו תגובות בוואי נט ו-וואלה, והם רשמו בין השאר "מגיע להם, אנטישמים" ועוד משפטים דומים. אם לא התכוונת לכך, אני מתנצל.

הדקת דומיה (אפשר לחשוב שזה עולה כסף) היא מחווה לספרד. אנחנו סובלים יום יום מהטרור הנורא הזה, ואפשר קצת להזדהות עם הספרדים שלא עשו דבר. אז הם לא עמדו דקת דומיה לכמה הרוגים במדינה שבקושי יש להם קשר אליה - אם הממשלה שלהם תעמוד דקת דומיה לזכר כל הרוג בעולם הם לא יצאו מזה...

7. Ilan Member

הספרדים ועוד איך תמכו בארה"ב במלחמה בעיראק. הממשלה הספרדית אף שלחה כוחות לשם. זה לא שהם עמדו בצד כמו צרפת או גרמניה למשל.

8. burning soil Member

מסכים עם זה,קצת כבוד לא מזיק..

וממה שידוע לי,ספרד לקחה חלק במלחמה בעיראק,והמימשל הספרדי ביחסים טובים
    עם ישראל,לעומת זאת,התושבים הספרדיים הרבה פחות.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אחרי שקראתי משהו בY-NET רציתי לדון בסוגיה הזו.. בכתבה באתר היה כתוב על כך שהטרור בעצם הכתיב את תוצאות הבחירות של ספרד אמש(למי שלא בקיא-הסוציאליסטים זכו "מהפך" שכזה ) והשאלה שעומדת כאן היא האם הטרור יצליח עכשיו במטרה שלו שהיא לעשות כרצונו בכל תחומי החיים,לשנות עתיד של מדינה בהתאם לצרכים שלהם.
    האם מדינות אחרות שתומכות בארה"ב בבוץ העיראקי באות בתור? האם באיטליה,פולין צריכים להתחיל לדאוג שמא אל קעאידה יירצו להחליף גם שם שלטון?

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ועכשיו אחרי הבחירות הכריזו נוטלי הפיגוע בספרד שהם מכריזים הפסקת אש עד שייראו שצבא ספרד יוצא מעיראק, אותה דבר הם אמרו לגבי שאר אירופה ואמרו שהספרדים בחרו בדרך של שלום.

והנה לכם הטימטום של האירופאים שממשיכים לרקוד לפי חליל הטרור האיסאלמי.

11. Reyes Member

פצצה השוקלת 10 ק"ג נמצאה על מסילת רכבת שנסעה ממדריד לסביליה ב-12:30. הרכבת נעצרה כשנסעה בעיר טולדו.

מי אחראי הפעם?

http://estaticos.elmundo.es/elmundo/imagenes/2004/04/02/1080906509_0.Xxx
    מפת האיזור ('אלמונדו').

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/04
  12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לעורר קצת את הדיון הזה בעקבות ולנסיה וה"פחד" שלהם לשחק במדינה מוכת טרור...
    מעניין אותי עם בני וניב עדיין חושבים מה שהם חשבו לפני...

13. Reyes Member

כן, אני עדיין חושב מה שחשבתי לפני. ולנסיה אינה מייצגת את כלל העם הספרדי, היא בסה"כ חבורה של כמה פחדנים.

*קיים חשד שמי שביצע את פיגועי ה-11 במרץ הוא אירגון טרור מרוקאי הקשור לאל קאעידה. אם כך הדברים, הרי שספרד חייבת לתגבר את כוחותייה באנדלוסיה. תראו את הקירבה בינה לבין מרוקו:
    http://www.pictor.co.il/sty/106183/2014168.Xxx

*שלושה חשודים פוצצו עצמם אמש במהלך מרדף אחריהם. כתוצאה מהפיצוצים שארעו בבניין בעיר לגאנס, נפגעו כ-11 שוטרים ונהרג אחד. סה"כ עד עכשיו עצרה המשטרה המקומית כ-24 חשודים.
    כך נראה הבניין לאחר הפיצוץ בו:
    http://estaticos.elmundo.es/elmundo/imagenes/2004/04/04/1081016920_0.Xxx

פה אירעו הפיצוצים:
    http://www.elmundo.es/elmundo/2004/graficos/mar/s4/leganes3.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/4/04