הפסד של מנצסטר נזק לעתיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י the_secand, ‏30/10/02.

1. the_secand Member

הרבה עיתונים באנגליה עסקו בנושא הזה כיון שהשחקנים ששיחקו היו הרבה כאלה שעשו הופעת בכורה וככה להפסיד ואני בטוח שגם הם קראו את העיותונאים בבוקר וראו את הביקורת וגם שחקנים יותר מנוסים כמו דיגו פורלאן שאחרי השער הראשון שלו בליגה באמת חשב שנגד חיפה זה ימשך
    בקיצור מה דעתכם אני לא באמת מאמין שזה ישפיע כל כך כי בסה"כ רוב הכוכבים נשארו בבית

2. Fernando Cavenaghi Member

פורלאן היה קרוב לכבוש שער לא פחות יפה משל קטן וזוטה.

3. RE-QL Member

לא נכון... הייתה לו בעיטה יפה למשקוף אבל השער של זוטא היה פשוט מדהים... הסתובב גם קצת בסוף יותר לכיוון החיבור פשוט שער גדול...
    ואני לא חושב שזה ישפיע כל כך על מנצ'סטר אבל זה ישפיע על המחליפים שירד להם בטח הביטחון ירידה דראסטית כמו השוער ריקארדו קיבל 3 שערים במשחק אחד ועוד מול מכבי חיפה למרות שבאף שער הוא לא אשם...

4. Rossoneri Member

לא ישפיע ולא נעליים, מנצסטר האמיתי לא הופיע למשחק, וכמו שהיא לא הופיע ככה היא גם לא תנזק.

5. Fernando Cavenaghi Member

ל אלה שלא שיחקו טוב (אלה שפותחים תמיד שיחקו ממוצע) לא פותחים בשום משחק שיש לו איזו שהיא חשיבות, אז עד עוד איזה 4 שנים כשהם ישחקו על בסיס קבוע אני מניח שהם ישכחו את זה.

6. StAtIk TzHoV Member

לי לא ניראה שזה יזיק למנצסטר כי בכל זאת זה האנגלים עם המשחק המשעמם עם הטקטיקה המשעמם שמביאה תוצאות.
    מצידי שמנצסטר תירד ליגה זאת הקבוצה הכי מעפנה שאני מכיר ובקיצור הלוואי זה יעשה לה נזק

7. the_secand Member

באמת אני גם מקווה שזה יגרום להם נזק באמת קבוצה מגיעלה
    ובקשר לפורלאן ואוווווווווו
    הגיע למצב אחד שגם זה אפשר לחשוב מחלוץ במנצסטר תרשה לי לצפות ליותר

8. Rossoneri Member

הגיע הזמן שהם ייפלו! נמאס לשמוע את השם שלהם, הם כבר לא מגלים מספיק יכולת בשביל שהם יהיו ה-קבוצה של הליגה האנגלית ושל אירופה.

9. Julian Joachim Member

אני לא יודע איפה אתה חיים...

רק התקשורת הישראלית ממשיכה להתלהב ממנצ'סטר גם כשהולך להם חרא...

באנגליה, מתלהבים מהמשחק היפה של ארסנל וניוקאסל, מהיעילות של ליברפול, ומהאגרסיביות של צ'לסי ולידס ומידלסבורו, בטוח לא ממנ'צסטר יונייטד.

10. the_secand Member

לא ממש לא
    מנצסטר עדין מקבלת את הכבוד שלא מגיע לה ליברפול עד הנצחון האחרון שלה בכלל לא נחשבה כאחת שיכולה לעשות משהו אמר שזה ענין של זמן עד שהיא תיפול
    ועל מנצסטר אמרו בדיוק את הפך
    ככה שבאנגליה מנצסטר עדין נחשבת לקבוצה מס1 די בצדק תאמת כי יקח זמן עש שקבוצה תעשה את מה שהם עשו ב5 שנים האחורונות