הפרמייר ליג, מח׳ 7: דיון משחקי ההשלמה בעקבות מות המלכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/2/23.

1. oranfu Member

אבל למה שהטקטיקה תשתנה בעונה הבאה?
    מלבד הרגשה שלך, אין לזה אחיזה בשטח, אני מצטער.

לי ברור שהביאו את גאקפו לשחק במרכז כי הוא שיחק רק שם מאז שהגיע. לא שיחק באגף אפילו פעם אחת.
    הביאו אותו להיות גיבוי לדיאז אבל כשאין את דיאז הוא משחק רק במרכז? הגיוני.

לא החתמנו את נונייז בשביל לשחק באגף, אני מסכים.
    אבל אנחנו לא יודעים\רוצים להשתמש בו כחלוץ.

אני לא מדבר פה על תחושות אלא מה שאנחנו רואים בפועל:
    גאקפו מועדף על פניו במרכז.
    ג'וטה מועדף על פניו במרכז.
    גאקפו לא שיחק אפילו פעם אחת באגף.
    אלה עובדות.
    לחשוב שבעונה הבאה נונייז יהיה חלוץ וגאקפו באגף אלה תחושות שבינתיים לא נראה שמבוססות על משהו קונקרטי.
    אם נונייז היה ילד שעולה מהנוער אני בספק אם מישהו היה חושב שהתוכנית לגביו היא להיות החלוץ הפותח בעונה הבאה לפי ההתנהלות איתו.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. היודע Member

נראה לי קלופ רצה לתת הזדמנות לחלוץ מטרה כמו פפ, אבל נונייז הוא לא האלנד ויש לי תחושה שהוא התחרט. אחרת באמת אין שום רציונל מאחורי ההצבה של נונייז באגף. להגיד שעונה הבאה מאיזושהי סיבה מוזרה קלופ כן מתכנן לשחק אתו באמצע נשמע לי ממש מגוחך. בסופו של דבר בכדורגל המודרני אין כמו חלוץ מדומה שמסוגל לשלוט על הכדור, לכדרר ולהשתתף בהנעת המשחק כמו הקשרים או שחקני האגף. תראה איזה הבדל יש בארסנל אם אתה פשוט שם את טוסארד על אנקייטה, שאמנם היה טוב ועשה עבודה סבירה - אבל אין ובחיים לא תהיה לו את היכולת להסתובב עם הכדור, לשמור עליו, ולחלק פס חכם.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלינק אפ פליי של אנקטיה הוא לא הבעיה. הוא לא ברמה של זסוס כמובן אבל החולשות שלו הם דווקא באוויר ובסיומת. על הקרקע ועם הגב לשער הוא משחק נהדר. עשה שדרוג אדיר.

טרוסאר די נעלם במרכז. דווקא כשהוא גנב לאגף ומרטינלי נכנס לאמצע היינו מסוכנים יותר.

אבל בגדול מסכים עם הדעה שלך. תפקודים יחסית סטטים הופכים ללא רלוונטים.

דוגמא יותר טובה היא דווקא וחהורסט.

4. one united Member

......כאשר באותו זמן מאבדים גם את דיאז ג'וטה ופרמינו אז חייבים לאלתר. כמובן רק מתחושת בטן, גם נוניז וגם גאקפו הובאו לשחק במרכז,כאשר בראייה עתידית מתכוננים כמובן לעזיבת פירמינו וצריך שני חלוצים שיכולים לשחק ברמה גבוהה באמצע.
    כל"צירופי המקרים" של הפציעות בחלק הקידמי שלכם יצר כאוס גם אצל מאמן גדול כמו קלופ והוא ממש הולך בשיטה של ניסוי וטהייה כאשר הוא זורק שחקנים לתפקידים שונים במטרה שמשהו יצליח,כך עם אליוט קארבליו ובטח עם נוניז וגאקפו.

5. Rushie Member

כשלואיס דיאז יחזור להרכב נונייז יעבור למרכז. זה שהוא משחק כרגע באגף מתוך אילוצי פציעות וטקטיקה לא משנה את התכנית לטווח הארוך לגביו, שאין לי ספק שהיא תפקיד של מס' 9.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אתה צודק, אולי אתה טועה.
    אני רק לא מבין את הלוגיקה במשפט ה1.
    אם רוצים שנונייז ישחק במרכז, מה מונע מזה לקרות עכשיו? גאקפו הוא קודם כל קיצוני שמאלי, ג'וטה הוא קודם כל קיצוני שמאלי. למה בעצם צריך לחכות לחזרה של דיאז?
    מה זה אומר חלוץ מטרה?
    מישהו שאתה מעיף אליו כדורים ארוכים ומשם מתחיל את ההתקפה?
    כי זה לא היה הסטייל שלנו אף פעם אצל קלופ ולא ניסינו בכלל לשחק עם נונייז בתור חלוץ מטרה כזה.
    אני מתקשה מאוד להאמין שבמועדון שכל סנט מחושב היטב, בליברפול מופתעים ממה שהם רואים מנונייז. הם קיבלו מה שהם חשבו שיקבלו מבחינת סטייל של השחקן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Rushie Member

נונייז משחק כרגע באגף כי גאקפו עושה יותר טוב את העבודה הטקטית שקלופ רוצה מהחלוץ שלו, קלופ אמר את זה בעצמו בראיון לפני כמה שבועות, וגם כי בהיעדרו של דיאז נונייז הוא השחקן היחידי שמסוגל לתת לנו מהירות באגף שמאל. גאקפו וג'וטה לא שחקנים איטיים במיוחד, אבל היציאה שלהם מהמקום לא מהירה ובאופן כללי הם יותר שחקנים של כדור לרגל מאשר לשטח ולכן גם אני לא מתרשם מזה שבקבוצות הקודמות שלהם הם שיחקו באגף שמאל, אצל קלופ אני מאמין שנראה אותם בעיקר בחוד. הם ישחקו באגף במצבים חריגים כמו שקורה עם נונייז כרגע.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין. לא היה היה פרי סיזן? לא היו 3 חודשים שהוא שיחק בהם בחוד בתחילת העונה?? אני דמיינתי הכל? עוד לא דחפתי מספיק אסיד כדי להמציא דברים כאלה. זאת האחיזה בשטח שלך, יש יותר אחיזה בשטח מזה?

בעיניי זה יותר הגיוני מהתרחיש המוזר שאתה מצייר פה.

אה הא. קונקרטי קונקרטי, אתה נשאר רק בעובדות נכון? כי פשוט בזמן שאני מגיב לך פה אני מקבל נוטיפיקציה שפירמינו הולך לעזוב בקיץ, לחפש את הציטוט שלך שכותב ש"חלק מהסיבה שמציעים לפירמינו חוזה חדש זה כי ויתרו על נונייז"? או שנסתפק בהודאה שלך שאתה לא יודע הכל?

אני טוען, יש עדויות לכאן או לכאן. לי נשמע הגיוני יותר שהתחלנו עם טקטיקה מסוימת בתחילת העונה, לא עבדה כמו שחשבנו, פציעות, הרחקות, וכו' וכו' - ולכן קלופ התחיל לאלתר באמצע העונה. להגיד לך שיש ודאות שהוא ישנה את זה שוב בקיץ? בכלל לא. אבל בעיניי זאת אותה רמת ודאות כמו "ויתרו על נונייז" או וואטאבר דה פאק הנקודה שלך כי לא כזה ברור לי.

9. oranfu Member

פירמינו עוזב כי הוא רוצה, אנחנו הצענו לו חוזה כלומר הצוות המקצועי רוצה שיישאר. זה שהוא עוזב בטח לא מוכיח שטעיתי.

אין שום דבר הגיוני באיך שאנחנו מתנהלים עם נונייז.

היתה טקטיקה בקדם עונה וכשהתחלנו אותה, ומאז זנחנו את זה והוא משחק רק באגף.
    מאז הוא אופציה שלישית למרכז ההתקפה.

אני לא טוען בוודאות שויתרו על נונייז.
    אני טוען שלהגיד שבעונה הבאה הוא ישחק חלוץ וגאקפו יילך לאגף לא מבוסס יותר ואפילו נראה פחות סביר לפי מה שאנחנו רואים מאז שגאקפו הגיע.

אני ממש לא אתפלא אם נונייז יעזוב בקיץ.
    זה נראה כמו התקופה של רודג'רס שמגיעים שחקנים שהמנג'ר בכלל לא רוצה.
    אז אני לא אומר שקלופ לא רצה את נונייז, אבל משהו מסריח מאוד לדעתי בכל ההתנהלות שלנו סביבו.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תדע מה הצענו לפירמינו.
    אולי חוזה לשנה, אולי שכר נמוך יותר.

שוב, זה מועדון שמסתכל על כל פיפס כלכלי שקיים.
    להחזיק את פירמינו על חוזה כאילו הוא שחקן מפתח כמו פעם בזמן שבסגל שלך קיימים נונייז סלאח דיאז ג'וטה וגאקפו זה חסר היגיון.

11. oranfu Member

אני דיי בטוח שהציעו לו שכר מופחת וחוזה קצר (גם הדיווחים דיברו על זה).

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אוהב את הצורה של הדיון הזה, אתה מצייר תמונה כאילו אתה מדבר רק עובדות (FACTS) ואני ממציא דברים. זה לא המצב.

יש עדויות לשני הכיוונים, כמו תחילת העונה שאתה ממש ממש מתעקש לא להתייחס אליה, כאילו היא לא קרתה. אז אם בא לך להמשיך - תסביר לי בבקשה למה במשך לפחות 3 חודשים (כולל פרי סיזן) ראינו את נונייז רק בחוד, אם לטענתך אין סיכוי שהוא יחזור לשחק שם?

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת? אותי מאכזב שקלופ בכלל חושב שזאת אופציה לשחק עם נונייז באגף. הוא לא נראה מתאים בשום צורה מבחינתי.
    נוסף לזה, אני גם מאבד אותו במרכז.
    ברגע שהוא חושב שזאת אופציה, אני לא יודע מתי זה יפגוש אותי שוב....בפציעה הבאה של דיאז? לפני כן? בכל נקודת זמן זה רע לי.
    אם רוצים את גאקפו/ג'וטה במרכז, למה לא להציב אותם מאחורי נונייז ומאחוריהם 2 קשרים יותר הגנתיים?

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני שונא את זה לגמרי, למקרה שלא ברור. לא רוצה לראות את זה בכלל. מה שאני כן אומר זה שבמצבנו אני מבין את קלופ שהוא מאלתר - גם אם האלתורים הם הפוך ממה שאני הייתי עושה.

המשפט האחרון שלך זה בול בפוני, והלוואי שזאת הדרך קדימה מבחינתנו. הייתי אומר שיהיה קיץ מעניין אבל הוא יהיה underwhelming ברמות אלא אם ינחת עלינו איזה משקיע מהשמיים.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

@Scouser Tommy
    העובדות שאני מציין הן שמאז שגאקפו הגיע נונייז משחק רק באגף ושגאקפו לא שיחק בכלל באגף.
    לא זכור לי שקבעתי שנונייז לא ישחק יותר בחוד.
    ההיסטוריה הקרובה יותר מראה שגאקפו מועדף על נונייז במרכז.
    נכון שבקדם עונה נונייז היה חלוץ, אבל השתנו מאז דברים. החודשים האחרונים נראים לי יותר רלוונטיים מאשר תחילת העונה.
    גם לא התכוונתי לצייר את זה כאילו אתה ממציא דברים, ממש לא. אני רק אומר שהטענה שלך (או הדעה) שנונייז ישחק בחוד בעונה הבאה כרגע לא מתבססת על עובדות (או מציאות בשטח) אלא יותר על הגיון בריא.
    גם ההגיון שלי אומר שהוא ישחק בחוד, אבל ההגיון שלי גם אומר שהוא ישחק בחוד עכשיו ואני ממש לא מבין את ההתנהלות איתו.
    ולמען הסר ספק, הלוואי ואתה צודק.

מרגיש לי כאילו יש איזה סוג של התנצחות בינינו ואולי ההתנסחויות שלי היו לא מוצלחות אם הגענו למצב הזה.
    אתה אחד היוזרים שאני הכי נהנה לקרוא ולהתדיין איתם פה אז זאת לא היתה הכוונה שלי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/23
    Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.