הפרמייר ליג, מח' 11: ניוקאסל מארחת את ארסנל, פוצי מתארח אצל האקסית המיתולוגית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏3/11/23.

1. one united Member

אפילו יותר מזה.....אני חושב שטוטנהאם היום בעיקר בזכות הצירף של ביסומה ,סאר ומדיסון לקישור והעברת סון לעמדת החלוץ המרכזי נראית הרבה אבל הרבה יותר טוב מטוטנהאם של קיין, זה כמובן לא בגלל קיין שהייתי מת שיהיה איתנו אבל בעיקר שפתאום יש יותר "שחקנים טובים" במגרש,יש קישור מעולה והם ברב המשחקים משחקים טוב.

2. MaxAaRons Member

לא נכון משה.
    ניוקאסל ואסטון וילה הן באיירן וריאל לעומת ספרס והן יסיימו עם 50 נקודות מעל ספרס בסוף העונה.
    אם לא השופטים ספרס מקום 12 בין וולבס לצלסי.
    אנגה מאמן גרוע וטן פח מאמן תותח שקונה שחקנים שהם HOF בהתהוות.

Sir Alex Ferguson ו-one united אוהבים את זה.
  3. one united Member

הוא לא רק מאסטר בקניית שחקנים,הוא גם קידם את כל הסגל לרמות מפחידות...........אפילו גארנצ'ו לא התקדם במיל.
    אנחנו כל כך חזקים שאומרים שלוטון יצאו למחנה אימונים מיוחד לקראת המשחק מולינו.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הרכישות שלהם, ויקאריו זאת גניבה, קולוסבסקי במחיר ששילמו זה מחיר מציאה, גם מנור סולמון בחינם זה מציאה כי במקרה הכי גרוע הם ימכרו אותו ויעשו כסף, פדרו פורו נראה טוב מאוד התקפית ולאור הגיל זה גם נראה רכש טוב גם במבט לעתיד, מדיסון זה שחקן שכשארסנל רצו אותו היה אמור לעבור בכפול כסף ואפילו יותר ממה שעבר אליהם הקיץ והוא העונה בול פגיעה בשיטה שלהם ומייצר אחלה שיתוף פעולה עם סון, כלומר הם גם עשו המון רכש חכם/במחשבה נכונה.
    יש גם את ואן דה ון וג'ונסון שאני פחות מתחבר אליהם במחירים שהם שילמו עליהם, מחירים מנופחים לדעתי רק כי מדובר בשחקנים צעירים, אבל בואו, בעולם שבו קבוצות משכיבות על אנטוני 100 מיליון ועל מאונט 65 מיליון בשנת חוזה, הרכש סך הכל היה טוב יחסית למחיר ששולם...

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  5. Footballover Member

לא סובל מאמנים אידיאליסטים כמו היווני-סקוטי או מה שהוא לא יהיה הזה... מאמן כדורגל חייב קודם כל להיות פרגמטיסט, מאמן שמשחק בצורה כזאת הוא מאמן שלעד יהיה מאמן שלא ישיג כלום חוץ מלבדר.

צ'לסי קבוצה צעירה ונאיבית, אבל טוטנהאם זה מועדון עם מנטליות של מועדון קטן, והיא תשאר כזה.

6. k_700 Member

זה בדיוק קולקציית המאמנים ש״מצליחה״ לבדר במועדון קטן.
    תשים אותו בקן צרעות כמו יונייטד, או צ׳לסי או ליברפול וזה מתפוצץ לרסיסים עוד לפני שהתחיל להמריא.

אבל בסדר, נמשיך לעקוב, משה חירמן אותנו עכשיו.

מדהים שעכשיו פתאום אומרים לי שהסגל שלהם בכלל פחות טוב משלנו.
    לפני שבוע אני זוכר מזמורים אחרים על זה שהסגל שלהם הרבה יותר טוב. תחליטו.

7. MaxAaRons Member

הוא לא מבדר אם המשחק נשאר 11 על 11 הוא טוחן אותכם.
    דבר שני דייר עם נבדלון וסון לא היו רחוקים מלעשות 2-2.
    הם קיבלו את ה3 ממתפרצת אחרי שסון שילשל.

אבל אני מתחבר למה שכתבת אני כתבתי אתמול במהלך המשחק.
    איך שהוא ספרס מקבלים 2 אדומים נגד צלסקי.
    איך שהוא פרנסנאל מפגרים 2-0 נגד צלסקי.
    יש למועדונים הללו רגשי נחיתות שהם עומדים מולכם.
    זה כמו מועדון קטן נגד מועדון גדול ממש כך ,עכשיו אחרי שהן בזבזו 833737737373 מיליון בעצמן ואתם נראים כמו לוטון הם לא מנצחים אותכם בצורה חלקה מבלי להזיע?
    יש פה פאק מערכתי בצפון לונדון.
    העיר שייכת לשכונה הבורגנית \ניאו נאצית שמנופפת דגלי פלסטיק.
    נקודה.

8. Footballover Member

לא ראיתי המון גם ב11 על 11. מהלך אחד מדהים בגול של סון ולחץ טוב. חוץ מזה, לא מדהים בשום צורה. צלסי חזרה למשחק הרבה לפני האדום.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. MaxAaRons Member

בוא נשווה מותק.
    פורו>>>>>דאלוט וביסאקה.
    אודוגי>>>>>> שואו ומאלסיה.
    אמרסון רויאל וססניון זה שחקני אשפה.
    אבל בסך הכלל הם לוקחים בגזרת המגנים בגדול.
    על עמדת השוער זה בושה להשוות בכלל.
    הם לוקחים בפער.
    בעמדת הקשר ההתקפי מאדיסון עדיף על הצוללן הפורטוגזי ,אבל זה לא חד משמעי,מאדיסון שחקן מזכוכית.

בהגנה ,ואן דר ואן הזה צריך רק דופק בשביל להיות עדיף על לינדלוף מגוויר ווארן.
    רומרו בעונה פח גם עדיף על כל הבלמים שלך ואם אני עכשיו נכנס להזיות שלך שמרטינז פרנקו בארזי ,אז עד הפציעה שלו העונה הוא היה אפס מאופס כך שרומרו לוקח.
    בגדול הם לוקחים בהגנה בגלל הציוות של רומרו וההולנדי ,אבל בחילופים יש להם שורה של בלמים מביכים כמו שלנו יש.

בהתקפה אין מה לדבר בכלל קולוסבסקי ,גונסון ,מנור ,סון ,פריסיץ ,ריצארליסון זה גם עדיף על המצבה שלך נכון לעכשיו.
    קולוסבסקי וסון עושים אצלך הרכב מאה אלף אחוז.
    אין פה מה לדבר בכלל סון ב9 על חשבון הואן היסטלרוי שלך שאין לו שער פריימר ליג ב737474 דקות.
    וקולו על כל האנטוניס ופאליסטריס שלך בימין.
    הרוטציה שלהם בינונית בדיוק כמו שלנו.
    הקישור שלהם בינוני כמו שלך אבל סאר וביסומה עדיפים על כל ציוות שלך לצד קאסמירו.
    בקיצור ספרס עדיפים בסך הכולל
    וגם המאמן שלהם הרבה יותר טוב.

10. k_700 Member

מה זה נשאר על 11 מול 11 הוא טוחן אותם?
    איך אתה יודע את זה? ואגב, מה החלק שלו בזה שהקבוצה שלו עלתה לא מאורגנת וכתוצאה מזה עשתה טעויות של עצבים שלא מחויבים למשחק ובכלל הייתה צריכה להיות עם 2 אדומים עוד לפני המחצית?

הם קיבלו בערך 17 הזדמנויות של 2 שחקנים על שוער והבקיעו מזה 4. אבל הוא משחק את הכדורגל שלו בכל מחיר ובכל סיטואציה(מה הכדורגל בכלל? אני מזהה מתחילת העונה קבוצה שרק משחקת על המתפרצות שלה, מה החידוש פה?).

אין פה שום פאק מערכתי, יש פה פשוט איזון מערכות.
    עד היום נהנה מאוד משיפוט, שחקנים לא באמת נפלו לו מהרגליים והיה פה ירח דבש של תחילת קריירה בלי לחץ(כי זו טוטנהאם ומכרו עכשיו את השחקן הגדול בהיסטוריה שלהם). אתמול התחילה העונה שלהם. סוף סוף מקבלים שריקות, סוף סוף אדומים, פציעות.
    אתה יודע הדבר הזה שכל קבוצה בטופ 8 מתמודדת איתו מתחילת העונה.

הכי אני אוהב שאתמול משה נותן לייקים להודעות שבטוטנהאם עושים את זה בלי לבזבז 400 מליון פאונד(כמובן פייק ניוז) ואז הוא מפרט לי איזה שחקני כדורגל הם קנו בשנה האחרונה(כמה זה במספר, 10? 11?)...שמישהו ינגב לו את החמאה.

11. k_700 Member

נו אדראבא, יש להם סגל הרבה יותר טוב.
    אז למה להוריד ולטעון פתאום שהם צריכים לסיים את העונה אחרי מנצ׳סטר יונייטד? להיפך, תרים להם ותצחק על משה אוחיון.
    מה שאתה מתאר לי פה זה פחות או יותר must לסיים בטופ 4.
    הרי ניוקאסל אתה מריץ פה כל יום שזה סגל בדיחה, יונייטד זה סגל לטורקיה עם מאמן של היברניאן.
    בוא תגיד את האמת, על פי מכלול הנתונים שזרקת פה, לסיים מאחורי מנצ׳סטר יונייטד הנוכחית יהיה פאשלה גדולה מאוד.

תציין גם שטוטנהאם על מפעל אחד+גביע אנגלי שיתחיל ב2024 עד לסוף העונה.
    יונייטד, ליברפול, ניוקאסל גם עם אירופה. זו עזרה ענקית עבורם.

12. MaxAaRons Member

ניוקאסל הרבה יותר מאורגנת הגנתית.
    היא כנראה גם תעוף מאירופה מבית המוות כי יש לה סגל של קונפרנס.
    אני כן הייתי שם עליה כסף לסיים בחמישייה.
    סיטי ליברפול ארסנל באנקר 1-3.
    מה שמשאיר לספרס בתחרות את יונייטד... ואסטון וילה....
    עם כל הכבוד ,זה כשלון של ספרס לא לסיים לפחות במקום ה-5.
    וזה לא יקרה גם , יש שם סגל ממש טוב.

אני לוקח את הסגל שלהם על ניוקאסל ווילה בכל יום בשבוע.

13. k_700 Member

מה זה אומר אם לניוקאסל יש סגל מעפן(לדבריך) אבל היא מאורגנת יותר הגנתית? נראה לי שמישהו שם עושה עבודה ממש טובה אם זה ככה כבר כמעט שנתיים לעומת מאמן שמשחק על קו של 9 שחקנים...

מה זה היא כנראה תעוף מבית המוות? הבית הזה צמוד מאוד, נצחון אחד והיא יכולה לעלות, תיקו והיא יכולה למצוא את עצמה באירופאית.
    קשה באמת לחזות מה יקרה שם. שני מחזורים אחורה היא השפילה את פסז׳. כרגע היא יורקת דם באמצע שבוע בבית הכי קשה במפעל בזמן שבטוטנהאם נחים, יתרון גדול מאוד לספרס.

למה אתה מתפתל לי שוב, מה זה טופ 5?
    אם אמרת לי פתאום שסיטי, ליברפול ארסנל הן באנקר 1-3(מוזר, לפני ארבעה ימים זו עונת האליפות של טוטנהאם, תרשום קיי), אז טוטנהאם צריכה לקחת מקום 4 ופחות מזה זו ועדת חקירה גדולה לפי יחסי הכוחות שאתה מייצר פה.
    לא לזיין לי ת׳מוח על מקום 5 עכשיו.

אבל נמשיך להתרשם בעתיד הקרוב. מקווה לא להתאכזב.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק נזכיר, שאצל טוטנהאם "נטולת הפציעות" כבר גמרו את העונה שני הקיצונים בצד שמאל פריסיץ' וסולומון, שגם בעמדת המגן השמאלי ססניון הפצוע עדין לא שיחק דקה העונה וגם בן דיוויס פצוע, שלפי הדיווחים ריצ'רלסון הפצוע יאלץ לעבור ניתוח ולהעדר לפחות חודשיים ושכניראה גם ואן דר ואן יצטרך לעבור ניתוח ושצריך לראות גם מה עם הקרסול של מדיסון. אבל שהעובדות לא יבלבלו את מי שבא עם אג'נדה מהבית, טוטנהאם במקום השני רק בגלל מזל, שופטים והעדר פציעות. ברור. ברור.

אני כמובן לא מסכים עם הניתוח שלך למעלה.
    אנחנו לדעתי איכותיים יותר ועמוקים הרבה יותר.
    בסופו של דבר אנחנו פתחנו את הקיץ עם סגל שסיים במקום השלישי, והוצאנו עוד 200 מיליון כדי לעשות עוד קפיצת מדרגה קדימה.
    טוטנהאם פתחו עם סגל שסיים 8, ואיבד את הכוכב הכי גדול שלו, ואם מסתכלים על הוצאות נטו הוציאו פחות מאיתנו ועדין הם 8 נקודות יותר כשאנחנו רק במחזור ה - 11.
    אם טוטנהאם מסיימת בטופ 5 (בטח בטופ 4) זה הישג אדיר שלהם בטח אחרי העזיבה של קיין ולאור העובדה שמדובר במאמן חדש לגמרי בעוד שאצלנו ואצל ניוקאסל מדובר במאמן שכבר מכיר את המערכת (ולא כתבתי מילה על צ'לסי שבקיץ נקודת הפתיחה מבחינת הוצאות הייתה באזור חיוג אחר לגמרי מטוטנהאם).

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

מי השחקן הבאמת משמעותי להרכב שטוטנהאם איבדה?

מדיסון, במחזור האחרון.
    אך אחד מהשמות שציינת לא משמעותי מעבר לרמת הסגל.
    פריסיץ׳ או מה שנשאר ממנו אפילו לזה לא מתאים.
    רישארלסון…. זה ברמה שאני אספור ימי פציעות אצל מארסיאל.

אתה מגוחך ואפילו לא מודע כמה.

כמה פעמים טוטנהאם יכולה הייתה לעלות עם אותם 11 שבוע אחרי שבוע ביחס לכל הטופ 6 האחרות?
    זה מה שמעניין.

כמו שאמרתי, מברך אותם על הכניסה האמיתית לעונה.
    נראה ממה הם עשויים עכשיו.