הפרמייר ליג, מח' 13: מנצ'סטר VS. ליברפול - משחק עונה + משחק עונה של ניהול גרוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏25/11/23.

1. k_700 Member

אין בכלל ספק שהחלק העליון בטבלה הוא העמוק אי פעם.
    לא חושב שיש על זה ויכוח בכלל.

2. k_700 Member

0 הפתעות עם קובי, תפור לכדורגל בוגרים מday1.
    חבל שחיכינו כל כך הרבה זמן עם ההופעה הזאת.

משחק של 0 טעויות.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כדור של ברונו. מושלם.

4. k_700 Member

0 גדול ברונו פרננדס, הייתי מציע למכור, קודם כל כדי להרגיע את הרעב.

5. MaxAaRons Member

טן פח לא מקבל היום 10/10?
    אמנם רגילון על הספסל ושואו יכל לשחק במקום אחד מהלא-יוצלחים.
    אבל מעבר לכך 10/10 ,גם קובר את וארן ,גם ממשיך לקבור את הנגר שהוא הביא מפיורנטינה.
    כל הכבוד ,זה באמת להצדיע לו סוף סוף הוא הבין שהמחמאות ל"רפא" וזה שהוא חשב על אמארבט כשחקן שהוא מעבר למאבקי מרכז המגרש מול פנר\גלאסטריי זה נהדר רק אם אתה משתמש בחומרים קשים מנשוא שזמינים בטלגרם.
    דבר שני גארנצו מקבל את העמדה בשמאל וראשפורד הגיי זז לימין.
    סוף סוף הוא מבין מי השחקן הטוב יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/23
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הילד עם אחלה משחק היום. מצחיק שלא נתן לו דקות קודם כשכל מיני שחקנים עם אוויר ל-30 דקות פתחו לפניו.

7. k_700 Member

מה עם אוננה היום משה? ראית איך הוא מסר עקום במחצית הראשונה אחרי 425 מסירות שקיבל לרגל? איך לא ציינת את זה בדו״ח?

8. MaxAaRons Member

אוננה לא שוער טופ 10 בליגה.
    זה לא משנה אם הוא לקח היום כדור טוב ,מדובר בליצן שמועד לפורענות.
    לא משנה מה תגיד זה לא ישנה את העובדה שהוא שוער מזעזע וזו אחת העסקאות הגרועות ביותר בתולדות הליגה (50 מיליון ליש"ט על מאסיבו טאיבי... ועוד שחור כן?).
    אני לוקח עליו אחד כמו קפה או ראמסדייל בלי לחשוב פעמיים בכלל.

9. k_700 Member

בוא נסכם שהוא טופ 20 בליגה.

איזה ראמסדייל אתה לוקח עליו בלי לחשוב פעמיים? הדבר הזה?

אני לא רוצה לדמיין מה הפורום הזה היה עובר אם אוננה עושה את הבירטוז הזה אתמול.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/23
  10. MaxAaRons Member

יש עשרה שערים טובים ממנו בליגה.
    עונה הבאה תוכל להנות ממנו באל אטיפאק.
    הוא יכול לקחת איתו גם את ויקטור ואת הבן זונה הצרפתי\כו... שלובש כפפות כשיש 5 מעלות.
    מה יהיה עם הרכיכה הזו???????? אם יבואו לשדוד אותו בבית כנראה הוא ימות מהתקף לב.
    האמת מגיע לו להשדד אחרי שהוא המשתכר ה7 בטיבו בליגה והוא חלוץ שיכול להיות מחליף של ערן זהבי במכבי.
    שישדדו לו את כל ה12,500,000 העונה אינשאללה מוחמד ראסול אל אללה

modric19 אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

אוננה התחיל רע אבל כרגיל, כשאתה ומשה קצת מתלהבים יותר מדי אתם עתידים לפגוש קיר שמתנגש בכם ב250 קמ״ש.
    מהשחקנים הכי יציבים אצלך בחודש וחצי האחרונים. אם היה שווה או לא להשיג אותו? את זה נדע עוד שנתיים, כשדה חאה יהיה עמוק מאוד בפרישה.
    הוא לא אגדה בשער, הוא בטח אחד מהעשרה שוערים הכי טובים בליגה שהיה צריך זמן שלא נתתם לו כמובן.

הוא גם לא עלה 50 מליון פאונד, לא צריך להמשיך לגלגל את השקר הזה כדי להעביר נקודה שלא הצלחת להעביר גם הודעה אחת לפני כן.

ניתן לנצחון הזה להתעכל, כמו גם הקטע המצחיק הזה שאנחנו פתאום 8 נקודות פור על צ׳לסי למרות מחצית של 0.00004 באיקס ג׳י ואז נקבל בברכה את נאום הלמה לא הארי קיין השבועי. בכל זאת, לא פותחים שבוע בלי זה.

12. MaxAaRons Member

פופ,אליסון,אדרסון,ויקאריו,ראייה,ראמסדייל.
    לנו,מרטינז,פאבינסקי,פיקפורד,גונסטון,סה
    כל אלו עדיפים עליו.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הביאו את בטו, שהבקיע 21 שערים בשנתיים האחרונות בסרייה א'.
    למרות הסטטיסטיקה המרשימה, הוא הצליח להבקיע רק מול האימפריה מדונקסטר.
    האריסון פרווה ועל דנג'ומה מיותר להרחיב. אנחנו תלויים בקלברט לווין ודוקורה. זה מה יש ועם זה נקווה לנצח.

14. k_700 Member

מרוב השמות האלה אני בעיקר מבין כמה אתה צריך להגיע עם טיקט של בלון ד׳אור למנצ׳סטר יונייטד כדי לשרוד את השלושה חודשים הראשונים שלך בלי שהראש שלך יערף וישחקו איתו פוצ׳יבולי.

ראמסדייל כל כך מדהים שראייה כבר העיף אותו מההרכב ואתמול קיבלת דוגמא כמה טובה הייתה ההופעה שלו.
    ראייה בעצמו לא נראה יותר מבינוני וגם הוא עם כמות הטרלות שאפילו עולה על הכמות של אוננה השנה(רק עם הרבה פחות עבודה מהקמרוני).
    פאבינסקי? עונה רעה מאוד.

לנו, אדרסון ואליסון בעונות מצוינות. פופ שוער יציב מאוננה על פי רוב העונות האחרונות אבל בעונה פחות טובה בינתיים(עדיין טוב).
    פיקפורד זה כלום, מרטינז ממש לא נותן ערך מוסף העונה, לא יציב עם הרגל, יציאות מטורללות- שווה פשוט לעשות את זה בוילה ולא ביונייטד כי אף אחד לא יתייחס לזה.

מיותר להרחיב כי הוא לא באמת משחק.
    שיחק 3 פעמים בהרכב, עוד 5 פעמים נכנס לפחות מ20 דקות. כבש שער ב300 ומשהו דקות ששיחק.
    צריך לשחק יותר.

אברטון חזקים העונה קודם כל בגלל מרכז ההגנה ואז הקישור. שני אלה תנאים מספיקים למקום 12-14, שבאיזור הזה גם נמצאתם לפני ההורדה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כמובן מקצין.
    אם תעשה רשימה אוננה בוודאות בטופ 10 בליגה, אולי גם בטופ 5, אבל בניגוד לאחרים אני לא שופט ככה שחקנים.
    לא מעניין אותי מה המיקום של אוננה באיזה רשימה חסרת משמעות, בטח כשבטבלה מספרית כזאת יכול להיות פער גדול בין הטופ בליגה (נניח אליסון ואנדרסון שהם יציבים לאורך שנים) לבין השאר שאו נמצאים זמן קצר מידי באנגליה (ויקאריו) או לצד רגעים טובים יש להם גם רגעים פחות טובים (פופ, לנו, מרטינז וראמסדייל, מכל השאר כמו פאבינסקי, פיקפורד וראייה אני פחות מחזיק).

אני מצפה מהשוער שלי להיות שוער טופ. זה אומר שלפעמים הוא יהיה הטוב באנגליה, ולפעמים יהיה שני אחרי אליסון, או שלישי אחרי אדרסון כשהברזילאים בכושר טוב או אפילו רביעי אם ויקאריו ממשיך ביכולת האדירה שלו, הכל תלוי כושר בזמן נתון, אבל שאדע שיש לי שוער טופ שעושה את ההבדל עבורי.

כרגע יש לי שוער שהתחיל את העונה רע מאוד, מאז הוא השתפר, אבל עדין אין לי ביטחון בו ויש לי סימני שאלה, כי גם אתמול הייתה לו הדיפה הזויה בקרן כשהוא הגיב לכדור פשוט באיזה איגרוף לא ברור כשלמזלו הכדור חזר אליו. אם זה נכנס אז זה עוד רגע שהיה נכנס לקליפים של אוננה העונה ולעובדה שהוא כרגע לא יציב ולא שקט כמו ששוער ברמות האלה אמור להיות.