הפרמייר ליג, מח' 16: ארסנל אצל וילה המפתיעה, טוטנהאם נגד ניוקאסל, ליברפול בסלהרסט פארק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏9/12/23.

1. MaxAaRons Member

Shes probably in lone star state
    Sucking off oh what's his name
    I wonder what her daddy will say
    Maybe hes the one to blame
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

2. k_700 Member

קודם כל, יפה שהורדת את המסיכה. חשבתי שנחסמתי אצלך ב2017 או לפני זה או שקר כלשהוא אחר.
    אתה קצת באובססיה מאז, אשכרה לא מפספס אף הודעה ולא רק שלא מפספס, מסלף, משקר, ממציא כדי לייצר עניין.
    איפה כתבתי שהקריירה של מיקיטריאן גדולה משל מאנה? יש לך הודעה כזאת להראות לי? כתבתי שלמאנה יש קריירה אגדית שנגמרה ולמיקיטריאן יש קריירה מצוינת שעוד נכתבת(מה לעשות, זו האמת, כרגע אחד מהשחקנים הכי טובים ויציבים באינטר).
    מאנה בפיק עשה את זה בליברפול שהייתה בטופ של אירופה בליגה חזקה, אתה לא צריך ללמד אותנו את ההבדלים.
    לא מאמן? יש לך הודעה להראות לי שכתבתי שהוא לא מאמן? כלומר, מהמאמנים הגרועים בליגה? בבקשה תשגר לי.
    צחקתי על אנשים שאחרי 3-4 מחזורים, כשהם מקום ראשון בספמטבר ובאמת לא הראו משהו יוצא דופן מטוטנהאם בכושר טוב לפני, שהוא הולך להביא אותם לאליפות השנה או שהוא ״המאמן השלישי הטוב בעולם״.
    לא רואה שום דבר מיוחד בטוטנהאם שלו שלא ראיתי בעבר. משחקים עם קו גבוה, לוחצים עם התלהבות, מנסים לשחק מהר במעבר ויש לו כלים מצוינים לשחק את המשחק הזה. יש לזה תקרה בסוף. כתבתי את דעתי כשהיו מקום 1,2,3- לדעתי זה לא שווה טופ 4 השנה. איזה קטע? כל הסופרלטיביים שאתה שופך עליו העונה כמו ילדה בחנות שוקולדים וטוטנהאם שלו 3 נקודות מהקבוצה העלובה של טן האח...
    אולי אטעה? אולי. לא ביג דיל, אתה יודע הרבה פעמים אנחנו טועים, רק משה מתרגש.

אתה בפסיכוזה שאני באיזה כת סודית שמצריכה ממני ליפות את המציאות בכל דרך עם טן האח.
    מה קורה איתך תגיד לי? אתה מטופל? אני כותב לפי איך שהמציאות נראית בעיני. ברור שאבקר את טן האח, לא עושה שום דבר נורמלי מהחודש השני בעונה הזאת. הוא לא רק שלא תורם לאף רכש להקלט פה גם את המעט שהיו מניה בטוחה אצלו הוא מצליח לקלקל ולהרוס.
    זה הרי לא הרכש שהשמיד לו את העונה(כי חלקו לקח לו חודשים בכלל לקבל צ׳אנס) כי כל הקבוצה נראית לא קשורה לכלום, אז כן ברור לכל אדם עם עיניים לקראת מי צריכה להגיע הביקורת בשלב הזה.
    אם לאורך זמן גם הרכש יהיה חלש מאוד ולא יציג גרף שיפור נדבר גם על זה. מה הבעיה בזה? ועוד מדבר איתי על אונס המציאות.
    יש לך מראות בבית?
    אתה יכול לקפוץ לי כמובן. מי אתה בכלל שתנסה לחנך? אני שמח שכחלק מהאובססיה שלך הפכת למעריץ.
    מוואה.

3. WhitRM Member

כמובן, בריאל עברו כמה מאמנים בינוניים ומטה אבל אף אחד לא נשאר יותר מעונה. גם מאמנים במצב שהגיעו למצב כמו טן האח לצורך העניין לופטגי, בנטיז וסולארי פוטרו ישר.