הפרמייר ליג, מח' 19: ארסנל - ווסט האם, ברנלי - ליברפול, יונייטד - אסטון וילה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/12/23.

1. alexshw Member

https://i.guim.co.uk/img/media/1a470e518e8096be528f2a95fd228572c037aeb8/204_139_1706_1023/master/1706.Xxx?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=25e422a476281a9b1fd9c02dd0db0870
    שלישי - 26/12

14:30 ניוקאסל - נוטינגהאם פורסט
    17:00 בורנמות - פולהאם
    17:00 שפילד יונייטד - לוטון טאון
    19:30 ברנלי - ליברפול
    22:00 מנצ'סטר יונייטד - אסטון וילה

רביעי - 27/12
    21:30 ברנטפורד - וולברהמפטון וונדררס
    21:30 צ'לסי - קריסטל פאלאס
    22:15 אברטון - מנצ'סטר סיטי

חמישי - 28/12
    21:30 ברייטון אנד הוב אלביון - טוטנהאם הוטספור
    22:15 ארסנל - ווסט האם יונייטד

במקום ה - 19 בטבלת ההופעות של הליגה האנגלית נוויל סאוטהול עם 579 הופעות (1981 - 1997, 2000) במדי אברטון וברדפורד סיטי. השוער הכי מפורסם של ויילס ואברטון, הפך למקצוען רק בגיל 22. הוא החל את דרכו בקבוצות חובבים של ויילס, עד שב - 1980 חתם בברי בליגה הרביעית. עונה אחת מוצלחת מבחינה האישית, גרמה לאברטון ללכת עליו ובדצמבר 1980 הוא תפס את המקום בשערה של הקבוצה כדי להחזיק בו 17 שנה, למעט תקופת השאלה קצרה לפורט וייל ב - 1983, כאשר הודח משערה של אברטון. הוא אחד מהכוכבים של שתי האליפויות האחרונות של המועדון בעונות 1984/85 ו - 1986/87, כמו כן זכה בגביע המחזיקות בעונת 1984/85, התואר האירופי האנגלי האחרון בתקופה שלפני הייזל, שהתרח שבוע מאוחר יותר. כמו כן זכה בשני גביעי אנגליה - 1983/84 ו - 1994/95. בעונת 1984/85 זכה גם בתואר שחקן העונה של הכתבים. עם 753 הופעות, סאוהתהול הוא מלך ההופעות של כל הזמנים באברטון, עם יותר מ - 200 הופעות יתרון מהבא בתור. אחרי שכבר ירד לליגות נמוכות בשביל לסיים את הקריירה, הוא נקרא למשרת מאמן שוערי ברדפורד סיטי במהלך עונת 1999/00. באופן מדהים כל שלושת השוערים הבכירים של הקבוצה נפצעו לקראת משחק הליגה מול לידס וסאוהתהול בן ה - 41 נקרא לדגל ובכך רשם את הופעתו היחידה בליגה עליונה מחוץ לאברטון. בכך הפך לשחקן המבוגר הרביעי בתולדות פרמייר ליג ובינתיים ירד למקום השישי בדירוג.
    הוא סיים את הקריירה ב - 2001 בנון ליג.
    רשם 92 הופעות בנבחרת ויילס בין 1982 ל - 1997.

Scouser Tommy ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

ביחס לאיך שניוקאסל נראתה בחודשיים הראשונים לעונה זה די מדהים מה שקורה איתה מאז.
    עם כל הפציעות והחיסורים, התפרקות מדהימה.

ווד עושה להם קאקא פעמיים.
    גורדון חושך מצרים בחודש האחרון.
    גם ברונו ג׳י.

מורליו בפורסט השחקן הכי מעניין שם.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווד עם נקמה מושלמת בניוקאסל על המכירה שלו, פירק להם תצורה.
    טריפיר בכושר נוראי בחודש האחרון, כשהם עם 4 הפסדים רצופים איתו (במשחק היחידי שניצחו ב-5 האחרונים מול פולהאם הוא לא שיחק).

4. oranfu Member

מה שקורה להם לא מדהים בכלל בהתחשב בזה שבדיוק לפני המשבר אמרתי לחבר אוהד ניוקאסל שהוא יכול להיות רגוע, הם קבוצה סולידית שתסיים בטופ4 כי גם אם לא תבריק - תשיג את הנצחונות.

5. Ori8 Member

גיבס וייט זה תענוג של שחקן.
    איזה כיף היה לראות אותו אצלנו במקום איזה פגר עלוב כמו קרטיס ג׳ונס.

6. MaxAaRons Member

ניוקאסל הייתה מעט אובר אציברית עם הסגל שלה,עכשיו קצת פחות הולך לה.
    אני מבואס כי רציתי שהמיקום הכי עלוב בעידן הפריימר ליג יהיה שייך לטן פח.
    בקצב הזה ניוקאסל תסיים בקונפרנס ספוט ולא אנחנו.

7. k_700 Member

well הם יכולים להיות רגועים על הטופ 4 כמו שמנצ׳סטר יונייטד יכולה להיות רגועה על הטופ 4.
    אם וילה מנצחת היום זה כבר פער 13 שלה מניוקאסל. זה חתיכת פער למחוק כשהמצב כשירות של הסגל שלהם לא נראה כמו משהו שהולך להשתפר בקרוב.

כמובן בינואר הם יכולים להתחזק למרות שאני חושב שהם קצת מוגבלים עוד מהקיץ מול החוקים של הליגה והffp.

8. k_700 Member

איזה יופי אלכס סקוט.
    הפציעות האטו את הכניסה שלו לליגה אבל את הכשרון הענק רואים מהדקה הראשונה.
    בעולם רגיל הייתי אומר פספוס גדול שלנו אבל לא מומלץ להיות שחקן צעיר במנצ׳סטר יונייטד כשמשה בוחן איך אתה נראה ליד מקטומיני. מתאים לכדורגל של אייראולה כמו כפפה ליד.

בורנמות׳ עם השער הזה 2 נקודות מאתנו, זה הליגה שלנו.

9. MaxAaRons Member

אם הוא טוב כמו מאיינו\גארנצו אז יראה טוב גם לצד סקוט "אני חלוץ 9 של שנת 1999" מקטומיני.
    לא מבין איך לא הלכו על השחקן ... הרי כל הכתבלבים של המועדון אוננו על אמאד וההופעות שלו בצאמפיונשיפ.
    סקוט היה השחקן הכי מרשים בליגת האשפה.
    גם השמעאק הלטבי שמשחק היום חלוץ בספורטינג היה מצוין הרבה יותר טוב מהשמעאק הדני שקנינו.

ומה הכי הזוי? מכירה של גארנר ב14 מיליון ליש"ט.
    הוא משתין בפה לאמארבט לצורך העניין.
    תמיד במועדון המעאפן שלנו עושים טעוית.
    נקווה שעם חברת הכימקלים שבאה לעשות ספורטוושינג זה ישתנה.

10. k_700 Member

שמישהו יארגן לך כסא לפני שאתה קורא את הריאלטי צ׳ק הבא:

גארנצ׳ו לא טוב בכלל. עונה רעה מאוד שלו. לעובדה שהוא משחק ממש קרוב לשחקן הכושל שאתה מריץ לי פה כאילו מדובר במרסלו סלאס סקוטי יש קשר ישיר לזה.

גם מאיינו לאורך זמן ינבול באקלים הנוכחי. אתה משחק בקבוצה סטטית, הנתיב מסירה קדימה שלו זה לחלוץ בן 20 או סקוט מקטומיני שגם אמור להיות בין לבין הקשר שמשחק לידו. הינה, ראית אותו פחות יציב כבר במשחק האחרון.
    הוא כשרון על כמובן ואחד מהדברים הבודדים שהייתי בונה עליהם מתחילת העונה הזאת, אבל תתן לו עוד חודש ליד מקטומיני וגם עליו המשה אוחיונים והאלכסים יצאו. אין סיבה שלא.

גוייקרס? הוא שבדי. לא חושב שהוא היה יותר טוב מהויילן. הוא יותר איטי ממנו משמעותית והוא גם חלוץ שאתה צריך להפעיל. הוא כן מסיים איכותי ממנו ברחבה אבל לקבוצה שמייצרת מצב פעם ב-4 משחקים לחלוץ שלה זו לא בשורה.
    היה פה? הייתם אחרי שני משחקים מדברים כמה הוא מזכיר את וורחהוסט ואיך לעזאזל סיטי קונה את האלאנד ויונייטד מביאה חלוץ מהצ׳מפיונשיפ ומשה כרגיל היה נכנס לטנטרום הארי קיין הקבוע והצפוי שלו.
    טוב שהגיע לספורטינג, משם יוכל להגיע למועדון רציני יותר שידע להשתמש בו.

על גארנר אפילו לא קיבלת 14 מליון ליש״ט.
    עסקה הזויה שלנו. באיזה עולם מקטומיני שווה 30 והוא שווה פחות מחצי מהסכום אחרי העונה שנתן עם נוטינגהאם.
    רק בעולם של דירקטורס שלא מסוגלים למכור כלום.

בכמה דרגות בורנמות׳ נראית יותר טוב מברייטון ואף אחד אף פעם לא ציין את זה?

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/23
  11. MaxAaRons Member

רגע רגע... אתה מתכחש לניסיון הרב של הוילנד כשחקן כדורגל בוגרים?
    לכך שהוא כבש 25 שערים בקריירה ?
    לכך שהוא כובש שער מתוך 5 הבעיטות למסגרת?
    כמה מצבים הוא מחרב בשליש האחרון מאז שהוא אצלך?
    אל תאכזב כי אתה איש שבדרך כלל הוא עיפרון מחודד עם חושים של רועה בלגי הידוע בתור "מלינואה"
    הוילנד חלוץ למנצסטר יונייטד עונת 2027/2028.
    אתה ההזוי היחיד שמדובר ברכש טוב ,75 מיליון יורו.
    ותפסיק כבר להקיא לי לפרצוף את מואני וראמוס שגם הם שמעאקים.
    אני הייתי מנסה להחתים את קיין\מחכה לינואר ומחתים את טוני.
    טוני זה חלוץ על,אני הייתי עושה טריד עם ברנטפורד על הדני השמעאק.

מר משה אוחיון לטעמי איש מתון ,כולה מה הוא רוצה??? שיונייטד כמו בתקופת פרגוסון תנסה להביא את האנגלי הכי טוב בשוק.
    אז סבבה אחי אתה סבבה עם זה שיונייטד היא סקנד בסט לסיטי\באיירן\ריאל\ארסנל והן לוקחות את האנגלי הבכיר.
    ואתה לוקח את מייסון מאונט והארי מגוויר.
    משה אוחיון לא סבבה עםזה ואני מבין לליבם של אוהדי יונייטד הותיקים (אוחיון מפלרטט עם ה40 ). יש הרבה כמוהו.

12. k_700 Member

תציץ בטבלה רגע, אתה עוד רגע סקנד בסט לבורנמות׳ לא לסיטי, ארסנל, באיירן, ריאל.
    כולנו היינו רוצים הארי קיין, גם המאמן שלך, גם כל סקאוט במועדון שלך.
    מה לעשות שקשה למכור להארי קיין בגיל 30 עם 0 תארים עגולים בקריירה להגיע למנצ׳סטר יונייטד כי יש את השיא של שירר לשבור והילדות שלו ירגישו פה יותר נוח בschool מבגרמניה.
    כשמבקשים פעם אחת מקור להערכת המצב הזאת שומעים צרצרים או ״ההגיון הפשוט״.
    אוקי.

קיין בקולו אמר שהוא אפילו לא באמת התלבט כשבאיירן נכנסה לתמונה הוא דחף לעבור לשם. שום מכשול לא היה. הם הסכימו לשלם מספיק לבאיירן ויותר ממספיק לשחקן והם נותנים לו מה שלא תוכל לתת לו, קרקע למאבק על כל התארים ב-4 שנים הקרובות, כלומר בלסט דנס של הקריירה שלו.

איפה התכחשתי לנסיון הרב של הויילן? אתה כל הזמן מנסה לשייך לי דברים שאף פעם לא אמרתי.
    כמו השקר הזה שכתבתי לך שאני מצפה שיסיים עם 30 שערים את העונה הקרובה כשבכל הזדמנות ששאלת אותי אמרתי לך בערך חצי מזה. ברור שהוא חסר נסיון.
    כמוהו גם מאיינו, גארנצ׳ו, אלכס סקוט. התירוץ הזה רלוונטי לכל אחד מהם. יש לך שתי אופציות כשאתה מועדון שעשר שנים לא זוכה בתארים ו9 שנים נכשל, או להמר על כשרונות או לחפש מציאות.
    אני לא זיהיתי מציאות בשוק החלוצים בקיץ האחרון ולא אני לא חושב שגוייקרס בגילו ועם מה שמציע היה נראה טוב פה. לדעתי הוא רחוק מהרמה של חלוץ ראשון בקבוצת טופ 4 באנגליה.
    לכן, נשאר לך להמר על כשרון. וגם אם אתה לוקח אותי חזרה אחורה לקיץ מבין קולו מואני, ראמוס והויילן אני הולך על האחרון.
    הוא לא מייצר לך כלום כי אתה משתמש בו בצורה בזיונית, עושה הכל כדי להשמיד לו את הבטחון וכל הקבוצה שלך משחקת סטטי.

הזכרת את טוני ובעצם סיכמת את כל הדיון הזה.
    אם במקום הויילן אתה אומר לי שהיה צריך לחכות לטוני אתה מסכם לי כמה שוק החלוצים היה גוסס בקיץ.
    הוא כמובן חלוץ טוב מאוד(ויקר) אבל מה לעשות שגם מושעה עד לינואר.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה עסקה של פורסט שסגרה אותו עד 2027. אין לה שום לחץ כרגע לשחרר אותו גם עבור 80 מיליון יורו.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חודשיים אני כותב שגאקפו צריך לפתוח בשמאל בחיי. יופי של גול.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Member

מה זה ההפקרות הזאת של ברנלי?
    היינו חייבים כבר להיות ב2-0 ולגמור את המשחק.