הפרמייר ליג, מח' 3: ניוקאסל מארחת את ליברפול לקרב מסקרן כמו בניינטיז, סיטי מתארחת אצל עוד עולה חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏25/8/23.

1. cheddar Member

אפילו שזה נדיר גם משהו של פעם חיים צריך לקרות מתישהו

2. MaxAaRons Member

יש לניוקאסל רקורד עלוב נגד ליברפול בשנים האחרונות.
    גם בעונה הקודמת הפסידה לליברפול פעמיים בליגה.
    עונה שעברה ניוקאסל עשתה עונה ללא משחקים באירופה ,אמנם היא ספגה פחות וכבשה יותר מהקבוצה שלי בליגה אבל סיימה מתחת לקבוצה שלי ששיחקה 73636363 משחקים עונה שעברה
    אבל הקבוצה העלובה שלי היא לא מדד ,ובסוף הקבוצה העלובה שלי ניצחה את ניוקאסל בגמר גביע (לא משנה אם זה שולי וזניח)

גולינטון,אלמירון,וילסון,דן ברן ,פופ ועוד ועוד זה שחקנים לצאמפיונשיפ.
    גימארייש,בוטמן,איסאק,טונאלי שזה so called הכוכבים זנ שחקנים חסרי flair וכריזמה ברמה קיצונית.
    עם ההגבלות הפיירפליי ועצם העובדה שניוקאסל מכניסה כסף פחות מקבוצות איטלקיות שזהאיזה 150 מיליוו פאונד בקושי לעומת ה500 ומעלה בעונה של כל הטופ 6 המסורתי (ואין סיבה שזה ישתנה עם כל הכבוד ).
    ממש אני לא צופה פה איזה שיטי\צלסקי 2#. חדשה
    יותר מזה אני מאמין שזו לא הפתעה אם יסיימו במקום ה6 או ה7.
    אי אפשר לרמות עם הנגריה הזו בסגל.

איך אמר ori8? אם לא ההשתלטות של הערבים זה סגל לירדת ליגה

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל ניצחון עצום בשבילנו, חוויה, מהנצחונות הגדולים בתקופת קלופ כנראה.

ניוקאסל קבוצה טובה מאוד שנתנה עונה מצוינת ורק התחזקה בקיץ, לא איבדה אף שחקן משמעותי ועשתה החתמות טובות לדעתי וכנראה שהיו אפילו פייבוריטים לפני המשחק. אבל ב1-0 כשאנחנו ב10 שחקנים הם היו צריכים ללחוץ יותר, להניע כדור בצורה יותר חדה וישירה והם התמהמהו והיה נראה שהם מחכים לסיים 90 דקות ב1-0. זאת לא גישה נכונה ובטח לא נגדנו, הם נתנו לנו את האופציה לחזור.

מבחינתנו מעבר לאושר על הגולים של נונייז (איזה סיומת!!), יש פה סימנים טובים ורעים. קודם כל סובוסלאי ומאק ממשיכים להיות מצוינים בעיניי, נקודות אור בפתיחת עונה גרועה, נכנסו לסיטואציה לא פשוטה והם שומרים עלינו בתמונה בהמון רגעים. מי היה מאמין שכשנחתים שחקנים שקלופ רוצה זה ייראה טוב?
    מעבר לזה, קשה לציין הופעות אינדיבידואליות טובות, אולי רוברטסון, השאר נתנו משמרת סבירה. סלאח עם בישול אדיר לגול השני מוכיח למה זה שחקן שאסור שיירד מהדשא כל עוד אנחנו צריכים גול.

בצד השלילי יותר, טרנט כנראה באחת ההופעות הגרועות שלו אי פעם. נראה לא מאופס, לא בפוקוס על הדברים הנכונים, הרבה מסירות רעות שאפילו הכוונה המקורית מאחוריהן הייתה לא טובה. זה היה ברמת הלהוריד אותו לספסל למשחק הבא אם הייתה לנו איזושהי אלטרנטיבה סבירה. וירג'יל לדעתי בפתיחת עונה טובה אבל היה reckless בתיקול הזה, אמנם אני חושב שבשום עולם זה לא אדום ואם הוא מוציא צהוב VAR לא מתקן אותו גם כן, אבל צריך להגיד שוירג'יל נכנס לשם בצורה רשלנית וב95% מהמקרים הוא שם גוף לאיסק ומפריע לו כמה שיותר במקום להמר.

טקטית אני חושב שאנחנו עדיין נראים רע, קלופ יצטרך למצוא לזה פתרונות ומהר. אבל מהצפייה בבכורה של אנדו אפשר להבין את כל הסיפור. זה שחקן שהוא במקסימום מחליף כלבויניק אחרון לקישור בקבוצה ששואפת למשהו, הוא צעד אחרי כולם, זה רכש בושה וחרפה בהנחה שבונים עליו להרכב. באייצ'טיץ' כבר עכשיו טוב ממנו. לדמיין אותנו עם קשר אחורי אמיתי, זה לא היה פותר את כל הבעיות אבל אני מספיק סומך על קלופ שימצא מערך ושיטה נכונים באיזשהו שלב. כשאין קשר אחורי זה הרבה יותר קשה.

Liverpool-Forever, Esomech ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. Scouser Member

שכחת את אליסון האלוהים.
    הצלה פסיכית שלו, ובראייה של כמה שנים הוא השחקן הכי טוב ויציב שלנו. אנחנו לוקחים כמובן מאליו את היכולת שלו.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

oranfu, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

200%, מתנצל בפני האיש שישו נגע בו. שוער היסטורי ואיש עם לב עצום ומנטליות מדהימה. רק סופרלטיבים. ההצלה היום מהוולה של אלמירון תהיה שם בכל קומפיליישן שלו ביוטיוב, עוד הצלה מטורפת לאוסף.

בדיעבד עם פתיחת העונה הזאת של וירג'יל וטרנט, הוא היה צריך להיות הקפטן.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם סיימו מעליכם כי קלופ עשה עבודה נוראית בשנה שעברה.
    מבחינת שילוב של איכות ועומק, אתם התקפית בשורה אחת עם ארסנל וסיטי, ביום נתון גם יכולים להיות הכי טובים באנגליה.
    הגישה של ניוקאסל היא הרבה פעמים אפורה ופחדנית וגם היום ביתרון הם חיפשו בעיקר לשמור על היתרון במקום לנצל את החולשה ההגנתית שלכם בטח בלי ואן דייק, בלי קשר אחורי איכותי וכשאתם בעשרה שחקנים.
    מי שמשאירה לקבוצה עם החלק ההתקפי שלכם ואחד כמו קלופ על הקווים את האופציה לחזור למרות שכל התנאים היו לטובתה לגמור את המשחק בהחלט יכולה לשלם על זה.
    אין כאן שום הפתעה. הכותרות ווהרגשה הם לדעתי הרבה יותר בגלל שנוניינז שקלופ די פספס עד עכשיו כבש את הצמד. אם זה היה סלאח שכובש את הצמד זה היה מרגיש לכולם הרבה יותר הגיוני כי זה סלאח והוא יכול לגמור קבוצות גם בשתי הזדמנויות אם יתנו לו.

7. cheddar Member

הם לא כ"כ אפורים הם הולכים להיות זוהרים וכבר נתנו סימנים, כמו 5 לווילה בתחילת הליגה ומקודם 4 לברייטון ואברטון
    ו6 לטוטנהאם ו5 לווסטהאם

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

9. Cup of Tea Liverpool, UK

נייס.

אבל אנחנו במחזור 4.