הצוויטה בונדסליגה 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י msvduisburg, ‏17/6/10.

1. Rudess Member

אוהדים או מספר צופים ממוצע במשחקי הבית?

2. msvduisburg Member

לאוהד נבחרת גרמניה שלום

הננני אוהד של הזברות מגיל 16 ואין יותר שרוף ממני נראה לי בארץ

לי נראה דווק שאנחנו נילחם על המקום ה 3 כך אני צופה

אבל בהחלט הנני סבור שבוכום והרטה ברלי יעלו ממקומות 1 ו 2

3. eran levy Member

הסגל של קרלסרוהה שמר על עצמו מהעונה שעברה והביא רק שחקן אחד, את שטפן ריס מבאיירן מינכן 2. ההתקפה שלהם די חלשה והפציעה של ניקלאס טרוואיירי אמורה להשבית אותו לכל הסיבוב הראשון.
    זהו עדיין סגל ממוצע שלדעתי לא יצליח להשתלב בצמרת הליגה.

אוניון התחזקה והציבה שתי אופציות טובות כמעט לכל תפקיד על המגרש. הקיקר מעריך שמקום ריאלי בסוף העונה יהיה בין 8-12.

אם יש דבר שאני מבסוט ממנו זו העזיבה של פרידריך. אחלה מונדיאל הוא נתן אבל בליגה הוא עשה הרבה טעויות, וגם אם לעתים הוא היה המבוגר האחראי היחיד השכר שלו, המעמד שלו בקבוצה והמטרות של הקבוצה בעונה הקרובה לא הלכו יחד. פרידריך הוא שחקן סגל בכל קבוצת בונדסליגה, לא היה לו מה לחפש בהרטה. הסגל של הרטה העונה חזק יותר מהסגל שהיה לה בעונה שעברה בליגה הראשונה.

4. Yotam Member

מספר צופים בממוצע בכל משחק ..

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחרי סטפאן מאיירהופר החלוץ האוסטרי דואיסבורג משאילה את החלוץ מנואל שפלר ממינכן 1860 לעונה אחת.
    בכך דואיסבורג מחזקת את העמדה החלשה שלה עם שני חלוצים חדשים שכבר מהיום מתאמנים עם הקבוצה.

6. אוהד נבחרת גרמניה Member

ידידי דואיסבורג.אני שמח שאתה כאן איתנו וכמובן מאחל לך ולקבוצתך הצלחה וחושב שלאריות[הבווארים האדומים]והזאבים[החיפושיות הירוקים]צריך למצוא טרף הזברות הכי אידיאליות.חחחחחח בהצלחה שיהיה לכם.
    לירן .מסכים איתך יש מצבים שראשי מועדון מקרינים רצון לחוסר רצון.המב הכלכלי בקרלסרוהה לא מוכר לי.אבל מסכים רעב מתכון חשוב.אוגסבורג ואוניון יכולים להפתיע.פירת גם אבל המכירה של אלגווי מחלישה אותם.ובכלל כמו אצלנו ובכל העולם יש דברים שהם יחודיים רק לליגה שניה למשל.המקום השמיני 10 מחזורים לסיום יכול לעלות.ובליגות הראשונות המקום השמיני צריך משקפת כדי לראות את הראשון.לכן אני שרוף על בולי 2.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ערן ידידי, האם יש חדש בנוגע לאדריאן? בפורום הקולומביאני (בחו"ל, לא כאן) אני שומע כל מיני שמועות של קבוצות שמביעות עניין אבל טרם שמעתי משהו רשמי. חוץ מזה, החבר'ה בקולומביה קצת פוחדים שאדריאן יאבד את מקומו בנבחרת אם יישאר בליגה השניה (מה שלדעתי לא נכון - עדיין מדובר בגרמניה ועדיין מדובר בהרטה שהיא קבוצת ליגה ראשונה לגיטימית לטעמי, מה גם שהוא כבר התאקלם טוב בקבוצה).

8. eran levy Member

גם אני חושב כמוך. לדעתי כדאי לו להישאר בהרטה, יש לו צוות מעולה בקבוצה, ברמה גבוהה. גם לא ברור אם הוא רוצה להישאר בברלין או לא. הופנהיים מוכנה לשלם עליו שלושה מיליון יורו והרטה לא מוכנה להתחיל מו"מ על פחות משמונה מיליון.

9. msvduisburg Member

שימו לב ביום שישי ה 13 לחודש הזה יש גביע המדינה בגרמניה dfb pokal

הזברות שלי נגד לובק בלובק מקווה לניצחון

lubeck-duisburg diese fraitag

10. eran levy Member

אנדרה מיאטוביץ, הקפטן של הרטה, אמר ל"קיקר":
    "Wir sind die Bayern der 2. Liga"
    הציפיות מהרטה לעלות ליגה בתום העונה וכל הקבוצות מתייחסות אליה בהתאם. טוב או לא? "הכל נכון על הנייר, אנחנו חייבים להראות את זה גם על הדשא".

11. אוהד נבחרת גרמניה Member

מבחינת השם הם הבאיירן של בולי 2 נכון.אבל בוכום קבוצה יותר טובה.

12. eran levy Member

יכול להיות שאתה צודק, אבל זרקת משהו לאוויר וזהו - בוכום יותר טובה.
    למה בדיוק?

13. אוהד נבחרת גרמניה Member

למה?בוכום לא פירקה תקבוצה היא אותה חבורה של בולי 1 לא יהיו לה בעיות גיבוש .ולצערה היא מכירה את בולי 2.המועדון מכיר הפתיחה שלה תיהיה טובה.המשולש שסטאק.דדיץ.טסה.יותר טוב ממה שיש להרטה.הקישור דברובסקי.אזאוגה.גרות.פראייר.לא פראייר.והההגנה עם פפרצל.בוניג.מטרליקס.יאיה .יותר טובה.בוכום אילו היתה היום בבולי 1 הייתה נשארת ליגה.

14. eran levy Member

על פי התיאוריה שלך גם הרטה ברלין היתה נשארת עם הסגל הנוכחי שלה העונה בליגה הראשונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    מה שכן, עכשיו לבוכום יש את האפשרות להתרכז בליגה, אחרי התבוסה וההדחה בגביע.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/10
  15. אוהד נבחרת גרמניה Member

כן.הפתיעה אותי התבוסה לקיקרס.למדתי גם מכיוון שבארץ אני אוהד קבוצת נדנדה טיפוסית.שפעם מטפסים ופעם יורדים.לכן אני בודק האם בוכום בסגל הנוכחי היתה נשארת בבולי .התשובה כן.האם הרטה התשובה גם כן.הרטה טובה ובינואר בכל מצב תתחזק