הצעת איטליה לאירוח אליפות אירופה 2012 נכשלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏16/9/06.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לדעתי שיפוץ מיידי יגיע אם נזכה באירוח, הלוואי וזה יקרה.
    מה גם שחישוב מהיר מראה שזה הטורניר הראשון אליו אני אהיה חופשי ליסוע לאחר הצבא. איטליה מתאימה לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. J-C-I Member

יחסית למדינות האחרות לאיטליה יש סיכוי די גבוה לדעתי אבל...
    הם בטח עדיין מסתכלים על איטליה כמקום עם אנשים מושחתים ושיהיה בלגן...
    אני מקווה מאד שהם לא מסתכלים ככה...
    לכל אלה שאומרים שיש בעיה עם האיצטדיונים, אם נבחר יש לאיטלקים 5 שנים לבנות איצטדיונים... זה מספיק זמן
    Forza Italia!

3. cazzo Il Capocuoco

דיווח טרי - סטאדיו סאן פאולו לא יארח את אליפות אירופה לאומות במקרה שאיטליה תזכה באירוח.נאפולי נמצאת בקיפוח מתמיד וכנראה כל מחוז קאמפאניה,דבר אחד בטוח,אם לא יבנה איצטדיון חדש בעיר הדרומית,אין סיכוי לאירוח באיצטדיון הישן של העיר ושל הקבוצה.האחראים לדבר אומרים שגם אם המבנה הישן ישופץ מכף רגל ועד ראש,זה לא יעזור,הבסיס עצמו דפוק לחלוטין והנאפוליטאנים צריכים כרגע סטאדיו נואובו עד 2010.
    http://farm1.static.flickr.com/160/333179906_0025e90be8_b.Xxx
    ADDIO?

4. האימפריה עוד תחזור Member

איטליה מועמדת חזקה לתואר המארחת

ומקווה שהיא תזכה

הדלה-אלפי אחרי השיפוץ לפי ההדמיות מחשב שראיתי צפוי להיות איצטדיון מעולה
    הסן סירו הוא איצטדיון הכי טוב בנתיים לאירוח באיטליה

אבל אם איטליה זוכה אז בטוח ישפצו איצטדיון וגם יבנו כמה חדשים

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/07
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מתוך הודעת הפתיחה של יניב לדיון. ה8 לדצמבר (יום השנה להירצחו של ג'ון לנון, אגב) חלף מזמן, ואין עדיין מארחת ליורו. מתי תיפול ההכרעה?

6. cazzo Il Capocuoco

באפריל נדע,תרגעו.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/uefa/keytopics/528588_mediumsquare.Xxx

מחר, יום שלישי יוחלט האם הכדורגל האיטלקי יעשה צעד קדימה או ימשיך לדרוך במקום. מחר יוחלט האם איטליה תארח את אליפות אירופה שתיערך בשנת 2012.

יחד עם איטליה יחכו קרואטיה-הונגריה ופולין-אוקראינה על מנת לראות אם הן זכו באירוח. את חשיבות האירוח אנחנו אוהדי איטליה יותר טוב יותר מכולם ואת הסיבות פירטנו מספיק ועל כן מחר יום גורלי של ממש. שיהיה בהצלחה. פורצה איטליה!

8. Ampelmann Member

אני יודע שלא תאהב לקרוא את מה שכתבתי, אבל אני חושב שהשנה, יותר מהכל, איטליה הוכיחה את אי ההתאמה שלה לאירוח מהסוג הזה. שלא תבין לא נכון, אני דווקא חושב שמדינה גדולה עם מסורת כדורגל היא תמיד המקום הנכון לאירוח של טורניר מהסוג הזה, שלא כמו אוקראינה, למשל, שאין בה מסורת כל כך מפותחת וגם לא משיכה לתיירים, אבל עם פרשיות שחיתות מקצה לקצה, תגרות אוהדים ורצח שוטר, איטליה לא עושה את הרושם הנכון גם לאירוח הליגה שלה עצמה.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני חושב שדווקא בגלל זה, טוב שאיטליה תזכה לארח את הטורניר. אנחנו רואים שההתאחדות האיטלקית לא מטפלת בבעיות הפנימיות בצורה האופטימלית והדבר היחידי שיכול לעזור הוא פיקוח של אופ"א. במצב הנוכחי אופ"א יכולים אך ורק להזהיר, וכל ההחלטות נעשות ע"י ההתאחדות האיטלקית הבעייתית - ברגע שאיטליה תהפוך למארחת, אופ"א תוכל לכפות את התקנים המחמירים שלה על האיצטדיונים, על סידורי האבטחה וכל שאר הדברים שנמצאים מחוץ לכר הדשא.

לא מתאימה? רק כי יש ממנה יותר ציפיות וכי היא נמצאת תחת זכוכית מגדלת, בניגוד לשאר המדינות שמתמודדות על האירוח.
    שאני אתחיל לספר על מהומות האוהדים של קבוצות כמו פרנצוורש בהונגריה וכל הקבוצות של זאגרב בקרואטיה? תגרות כמו שראינו במשחק בין פאלרמו לקטאניה קורות בלי סוף בליגה הפולנית וכל מי שעוקב אחר העניין, יודע שבמזרח אירופה החוליגנזים הוא מגיפה שמתקשים להתמודד איתה.

ובכוונה אני לא מזכיר אפילו את עניין השחיתות, כי אחרי מונדיאל 2002 לכולם ברור שאם יש שחיתות באיזשהו מפעל בינלאומי, זה בטוח לא בגלל האיטלקים.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום חשוב מחר. מבחינתי האירוח חשוב בעיקר לצורך המודרניזציה של האיצטדיונים המעופשים. החלטה קשה תהיה לראשי אופ"א מצד אחד המזרח אירופיות עשו צעדים יפים על מנת להגיע למצב שבו הם מוכנים לארח, אפילו במשותף, אירוע כזה. מצד שני גם לאופ"א כאירגון שאמור למכור את עצמו, חשבו לשפר את המדינה שעושה לה אחלה פירסומת כמו איטליה. בכל מקרה אחר הייתי אומר שיש לתת למזרח אירופאים, במצב של איטליה כרגע תצא יותר תועלת אם איטליה תארח את הטורניר. מה גם שאת הטורניר הקרוב מארחות שתי מדינות יחד, משהו לא מבורך לדעתי, אז שני טורנירים כאלה ברציפות גם לא נשמע לי טוב.
    אם שואלים אותי, אז לתת את זה לאיטליה ואת ההבא להפקיד לידי המזרח אירופאים.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה. :aaa15:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/4/07
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שאיטליה תזכה באירוח היורו, האיצטדיונים באיטליה ישנים וצריך לשפץ אותם, ומה שחשוב מבחינתי זה שיהיה אצטדיון חדש לאינטר.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא הסן סירו בסדר גמור,אין בו מסלול ריצה כמו ברוב האצטדיונים באיטליה והוא מגרש כדורגל נטו,מהבודדים באיטליה.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שהסאן סירו איצטדיון טוב לכדורגל אבל הדשא לאכלך טובה והאיצטדיון הוקם לפני 80 שנים והגיע הזמן להחליף אותו.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, סתם כדי להמחיש עד כמה המצב באיטליה בכי רע, תנו לי עוד ליגה בעולם (חוץ מישראל והכוונה לליגה בחירה יחסית) שממועדוני מהליגות הבכירות שלה חולקים איצטדיון (באיירן ו1860 זה הדבר שאני חשבתי עליו). באיטליה אלה לא רק מועדונים מהליגות הבכירות, אלא המועדונים הכי בכירים: אינטר ומילאן, לאציו ורומא, יובנטוס וטורינו, סמפדוריה וגנואה, ורונה וקייבו... הסיבה לכך שלא כמו בשאר מערב אירופה האיצטדיונים שייכים לעיריות.

15. מיכל3 Member

כמו שאתם יודעים כבר, פולין ואוקראינה זכו באירוח יורו 2012. אין הרבה מה להרחיב..חבל, חבל מאוד..אילולא כל הפרשות שהיו בקיץ והאירוע שקרה בסיציליה, אין לי ספק בכלל שאיטליה הייתה זוכה באירוח.