הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏22/7/18.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ההפתעות האלה כבר פחות מפתיעות...ברוב המוחלט של הגמרים בעשור הנוכחי הייתה קבוצה אחת שלא הייתה צפויה להיות שם. והיא תמיד הפסידה למעט צ'לסי ב-2012.

2. Rushie Member

אני דווקא חושב שהם הולכים לשבור עכשיו לספרס את הצורה בליגה, ומשם המומנטום והפוקוס יכולים רק לגדול. העדפתי שיעלו, גם מבחינת העומס שהמשחקים של חצי הגמר ישימו עליהם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול העדפתי שיעופו כי אני אוהב את הסיכויים שלנו עכשיו לקחת את האלופות.
    בליגה אני רואה את סיטי נופלת רק מול ספרס/מנ יו וזה ממילא ישוחק בצפיפות מבחינת לוח זמנים.

ניצחנו 4-1 בפורטו. הם בטח שונאים אותנו איך אנחנו טוחנים אותם ככה שנה אחרי שנה.
    במשחק מתחת לבינוני אנחנו מנצחים 4-1 בחוץ ברבע גמר אלופות. מטורפים באמת.

4. Sturridge Member

הדבר היחיד המטורף פה זה איך קבוצה ברמה של ליגה אירופית מסתננת למעמד הזה.

עד כאן על המשחק בקאמפ נואו.

גם פורטו לא משהו.

5. סמואל אטו Member

סטרט-אפ לא רע הקטע הזה של לא לקנות שחקנים.

(הכל בהומור חברים)

6. alexshw Member

זה הומצא כבר מזמן. קבוצה כזו אפילו לקחה דאבל :)

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

סך הכל היו 10 קבוצות - בלקברן, לסטר וניוקאסל לא העפילו לחצי גמר.

8. k_700 Member

לא להאמין שריאל מדריד לא צריכה מאמן העונה ואנחנו ניתן לפוצ'טינו לחכות שגם איזו צ'לסי(בעוד שנה) או באיירן מינכן תכנס לתמונה.

פפ הוא האויב הכי גדול של הקבוצה שלו.
    הם שיחקו טוב מאוד היום, ייצרו מספיק מצבים כדי לנצח ועל איזה רבע נגיעה של ברננדו סילבה הם עפים.
    אבל הלעלות עם המשקולות על הרגליים מההפסד במשחק החוץ הראשון זה מה שישב להם בראש כל המשחק.

בכל פעם טוטנהאם יכולה הייתה לעקוץ(ועקצה) ואז המשימה רק יותר קשה.
    לא לעלות עם דה בריינה במשחק הראשון ולהוסיף חטא על פשע עם סאנה+החילוף הזה של אגוורו דקה 74 מובילים לסיטואציה קשה של מאמן שלגמרי אאוט בדקה ה84 כשהוא דחף גם את סאנה למשחק אולי בשביל הפנקסנות של אחר כך.

הזוי.
    אף אחד מהם לא עשה שום דבר רע כדי לא לשחק בשני מפגשי ליגת האלופות.
    בכל מועדון אחר או תחת כל מאמן אחר שהוא לא מופרע נפשית ברמה הזו(כלומר לא אצל מוריניו ופפ) הם שניהם משחקים 90 דקות בכל אחד משני המשחקים האלה וגומרים את הסיפור של סיטי לטובתה הרבה יותר מוקדם.

בסוף נשארים רק עם הזכרונות וכשזה הופך כבר למנהג ולקוף שלך תוריד מהגב.
    פפ האויב הכי גדול של עצמו.

הרבה אומרים שזה יכול להיות לטובה ועכשיו הם ינגסו בכל אחת מהקבוצות שנשארו להם עד לסוף העונה?
    אני בקלות רואה אותם זורקים את זה בגדול.
    הפסדים כאלה אף פעם לא באמת עוזרים לך כשאתה בתחרות כל כך קשה עם יריבה ברמתך.
    ליברפול חזרה לעצמה, ההתקפה מתקתקת מתוך שינה 4 שערים במשחק שהיה יכול להגמר גם עם עוד 4 שערים ואף אחד לא היה מתרגש.
    השחקנים שלהם נראו גמורים בסוף ולא היה מי שיגרד אותם מהדשא, לא יודע איזה שרינק יכול לטפל בפפ עכשיו.
    זה מצב סיעודי.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצב סיעודי שאף אחד לא יופתע אם כבר בשבת החולה יוצא מקומה ומביא לספרס 5-0 כנקמה.

oranfu, Scouser, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. Coutinho10 Member

צ'קיר עם שיפוט מדהים, לא רק ההחלטות שהוא לקח אלא הצורה שהוא לקח אותן, היה מאוד אסרטיבי וגם אחרי הגול של טוטנהאם וגם אחרי הפסילה לא נתן לשחקנים לערער עליו והמשיך את המשחק במיידיות.

איזה דבר זה כדורגל, לא סובל את סיטי, לא מת על פפ אבל רחמיי על מה שהוא עבר ויעבור בימים הקרובים. אפשר לדבר עד מחר על למה סאנה לא שיחק או וואטאבר, עם הגב אל הקיר ומול קבוצה שיכולה לעשות את אחד ההישגים הגדולים בהיסטוריה שלה הם היו מרחק החלטה טכנולוגית שלא הייתה לה תקדים.

לנו זה לא טוב בתכלס, פחות עומס עליהם, נקמה ברורה מול טוטנהאם בליגה וזה התואר הרציני היחיד שנשאר להם. מה שכן הלחץ עליהם יהיה גדול יותר עכשיו בלי צ'מפיונס.

11. גלצ Member

זה גם יכול לשבור אותה ההדחה הזאת, אתם לא יכולים לדעת. בכל מקרה לסיטי נשארו משחקים יותר קשים מאשר ליברפול. טוטנהאם ויונייטד.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרחק נגיעה של סילבה או החלטה טכנולוגית זה לא מקטין את הכישלון, להפך. הכישלון הוא בדיוק שהגיעו למצב הזה. טוטנהאם לא נמושה אבל המפגש הזה היה צריך לכל הפחות להיות 30/70 נחרץ לטובת סיטי, ואני נדיב עם טוטנהאם בעיקר לאור הפציעות שם, בחייאת לא היה שם קשר להעלות מהספסל אז עלה חלוץ.

בשורה התחתונה מה שהפסיד לסיטי את צמד המפגשים זה שהם חטפו 4 שערים מטוטנהאם, כלומר שנה שנייה ברציפות ההגנה מתפוררת במעמד הזה. אין קשר בכלל לסאנה, הם כבשו 4, מה עוד אפשר לבקש מההתקפה שלך?

זה כשלון גדול יותר מההדחה נגדינו בעונה שעברה. בהחלט יש סימן שאלה סביב היכולת של פפ בנוקאאוט.

איך ישפיע על הליגה? לא יודע, לא מרגיש שיש טעם לניתוחים, נראה איך יקומו מזה. מ2-3 משחקים יותר או פחות עד סוף העונה אני לא מתרגש, יש שם עומק בסגל שהופך את זה לזניח לחלוטין. הפן המנטלי הרבה יותר חשוב.

13. Clichy COYG

מישהו רוצה לדבר על DNA? או רק שהם יקחו את הגמר זה יהיה רלוונטי?
    זה הישג מטורף עבור טוטנהאם, אמנם היו פחות טובים אבל לעבור שלב מול קבוצה שמשמידה את הליגה כבר שתי עונות זו בדיוק פריצת תקרת הזכוכית שדיברו עליה בהקשר של פוצ'טינו. אני משקשק מפחד מהעובדה שהם 3 משחקים מזכייה, הזכייה של צ'לסי ליד זה תהיה פינאטס.

לגבי סיטי זה די הזוי שבמשחק מדהים של דה בריינה, ברנרדו וסטרלינג הם יורדים מאוכזבים. אני לא בא לתרץ עבור פפ אבל לאפורט שיחק על גבול המכירה - בכל גול ומצב הבקעה של טוטנהאם הוא היה מעורב איכשהו. ההטרלה הזו של סאנה על הספסל במשך 85 דק' היא לא פחות מהזויה.

14. Raulito Madridista

על הטעות של פפ לגבי פרננדיניו טעיתי, לדעתי היה צריך לפתוח בהרכב מראש, ומעבר לכך אני חושב שמדובר בכישלון מצטבר, לא בהכרח הפעם הנוכחית. הוא הודח גם נגד מונאקו כשהיה פייבוריט, מול אתלטיקו מדריד כמאמן באיירן מינכן כמובן, וגם תצוגת האימים באנפילד בשנה שעברה לדעתי בלתי נסלחת. אי אפשר לזכות בליגת האלופות עם שחקני הגנה מרושלים כאלה. אז מה אם כולם חזקים ואתלטיים.

משחקים כאלה כמו אתמול כן יכולים לשנות DNA של מועדון, אני לא ממש מזלזל בהגדרה הזו, מה גם שמנצ'סטר סיטי הייתה בסה"כ בחצי גמר אחד ב-2016. אבל כמובן ש-DNA יכול לעזור אבל ה-DNA לא מנצח משחקים, יש את עניין הסגל.

בשלב מסוים של העונה חשבתי שאם ליברפול למשל תודח מליגת האלופות היא תוכל 'להתרכז בליגה' כמו הקלישאה המטומטמת בכדורגל הישראלי, אבל עכשיו אני כלל לא יודע, זו בהחלט יכולה להיות מכה מוראלית עצומה למנצ'סטר סיטי. הרבה תלוי בפתיחת המשחק ואני מניח שפוצ'טינו שהרי גם כן רוצה את המקום הרביעי - לא יעלה באמת עם ה-11 הכי חזקים שלו. סיטי מצד אחד תבוא להוציא עצבים ומצד שני הלחץ כבד כבד.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוצ'טינו רוצה טופ 4 אבל יש לו גם עכשיו אייאקס על הראש ויש עייפות של שחקנים.
    חושב שתהיה רוטציה מסויימת ב2 הקבוצות וכמובן רוטציה יותר משפיעה על ספרס.