הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - 2022/23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/8/22.

1. DRORIKO Member

היא היתה קבוצה טובה שלקחה תארים פה ושם אבל אפילו לא קרובה לקבוצה שהיא תחת פפ, לא קרובה מבחינת איכות הכדורגל ולא קרוב מבחינת כמות התארים. זה לא שאני פוסל על הסף את מה שאתה אומר לגבי הולאנד, אני רק אומר שצריך לחכות עם ההצהרות כי אנחנו מדברים על שני מוטאנטים.

2. oranfu Member

פפ לא רלוונטי בכלל לדעתי.
    זה מועדון עשיר ברמת פסז' שגם מתנהל מצוין.
    היה חזק מאוד לפני פפ ויהיה חזק מאוד אחריו.

האלאנד עם 25 שערים ב-20 משחקים באלופות ורק משחק אחד מהם היה תחת פפ.
    הוא מפלצת בלי קשר מי יאמן אותו.
    כל מה שהוא צריך זה להיות בקבוצה שמשתתפת קבוע בטורניר.

השיא האישי כנראה חשוב לרונאלדו, בגלל זה ציינתי.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

השאלה אם הוא ישמור על היכולת הזאת במשך 15 שנה. זה הרבה יותר קשה ממה שזה נשמע. מסי ורונאלדו היו צריכים להמציא את עצמם מחדש כדי להישאר רלבנטים, כי המהירות והדריבל דעכו עם הגיל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

הוא חלוץ מתוכנת. ומנטלית הוא נראה מאוד חזק, בטוח ביכולות שלו.

5. DRORIKO Member

בלם איטי כמו צב שהתאים ללסטר אבל פחות מתאים לקבוצה יותר יוזמת ושעלה המון המון כסף. מזכיר לי מישהו.

6. k_700 Member

זהו פופאנה ז״ל, הוא מגוויר עכשיו? זה היה מהיר.
    הוא מהיר מאוד אגב. אל תסיק שום דבר ממשחק אחד.

אורן,
    האלאנד על קצב מדהים אבל הוא בערך בעשירית הדרך כדי לעבור את רונאלדו בצ׳מפיונס.
    זה לא טריוויאלי שהוא יתן קריירה של 14-15 שנה בקצב הזה כדי לעשות את זה. לתחזק גוף ברמות האלה על תקופה כזאת, כנראה שיש סיבה שזה קרה בערך פעמיים בהיסטוריה.
    גם אם כן ישיג את זה, אני קצת סקפטי שהוא ידגדג את ההשגים הקבוצתיים שרונאלדו השיג בקריירה שלו בהובלתו.
    עם כל האהבה שיש לנפט להציע לך במנצ׳סטר סיטי כמובן.

7. yonmu Member

פציעות זה לא 'רק'. זה המון. אחת הסיבות שמסי ורונאלדו היו כל כך דומיננטיים בעשור וחצי האחרונים זה שהם כמעט ולא נפצעו
    (ושהם מוכשרים ברמה מטורפת, כמובן).

הלאנד מן הסתם יגיע לעשירייה ולחמישייה בקרוב, אבל בשביל המספרים של מסי ורונאלדו הוא יצטרך קריירה ארוכה ויציבה.
    יש מספיק גורמים - ובעיקר פציעות - שיכולים למנוע את זה, אבל ההימור הסביר זה עדיין שהוא ואמבפה יפרקו את אירופה בשנים הקרובות.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. קשר שמאלי Member

מדהים שאתה ממשיך בלי בושה לקשקש על ''נפט'' . בינתיים הנפט רכשו את הולאנד ב20 מיליון. אתם שילמתם הקיץ מאה מיליון על איזה קיצוני הולנדי חביב. קצת מודעות עצמית. קצת חיבור למציאות. משהו.

9. k_700 Member

למה 20 מליון, לא עלה לסיטי 5 מליון להביא את הולאנד?
    5 מליון ומנצ'סטר יונייטד גם מתנדבת לשלם 70 אחוז מהמשכורת שלו דרך קרן בעירייה.

העסקה של הלאנד היא 51 מליון פאונד העברה לדורטמונד ועוד יותר מ100 מליון משכורות, שוחד לאבא, ראיולה(רפאלה) ומענקי חתימה הכי חזיריים שאי פעם היו באנגליה.
    לא אני דיווחתי את זה, כל הITK של העולם הזה דיווחו ואתה כמו איזה אהבל תמשיך לצטט לי דיווחים של ONE ופשכה.
    רק כי האהבל התורן שיושב ליד ראוליטו על הכסא בדסק לא באמת מסוגל לתרגם ידיעה מהאתלטיק.

רפאלה 90210.
    40 מליון אירו קומישן.

It has emerged that Haaland’s release clause was lower than the €75 million previously suggested at just £51.2 million, although agents’ commissions and other fees are believed to push the cost towards £94 million.
    דאקר, Man City feel vindication with Erling Haaland transfer after walking away from £160m Harry Kane deal

בקיצור, 94 מליון פאונד לפני מענק חתימה(שגם הוא שבר שיא אנגלי) ומשכורת(הכי גבוהה באנגליה כמובן).

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/22
  10. אוסימן Member

האלאנד אם לא מביא לסיטי אלופות תוך שנתיים ההעברה שלו מה שווה בדיוק ?
    אז ישבור שיא כיבושים לעונה בליגה ,ויגיע ל55 או 60 גולים בכל המסגרות בעונה אם לא יפצע. תארים מקומים לקחו לפניו עם מנג'רים בינונים.
    הפידר קלאב הסכים להכניס לו סעיפי שחרור בשביל גנרל פלורנטינו וגנרל קיליאן.
    התנהלות של מועדון קטן.

11. קשר שמאלי Member

ומה שווה ההעברה של אנטוני אם הוא לא מביא לכם תוך שנתיים אליפות? עזוב ליגת האלופות

12. Lebron Member

אנתוני לא הולנדי

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

13. alexshw Member

לא נכון להסתכל על שחקן שיביא אליפות, אלא על בניית קבוצה שתביא אליפות.

14. Raulito Madridista

אני לא יודע איך הדיון החל, קראתי רק את זה. ברמת העיקרון אתה צודק ומבחינתי כשהיו דיווחים שהסביבה של החלוץ דרשה 'סעיף יציאה' - אמרתי שדבר כזה לא קורה בריאל מדריד, והוקל לי. מצד שני, שנתיים הם הרבה מאוד זמן. כמו שפ.ס.ז' הצליחה להשאיר את אמבפה כנגד כל הציפיות - פעמיים, והרי שם כסף גודל על העצים, דין סיטי כדין פ.ס.ז'. פתאום הולאנד יכול לתת עונה עם 60 גולים בליגה ולהחליט שבא לו להאריך את החוזה בעוד שנתיים ואז סעיף השחרור קופץ נניח ל-250 מיליון יורו או לא יודע מה, ואז פתאום כבר לא קל 'לחלץ' אותו משם. וסיטי גם לא סטתה משיטת המשחק שלה וסגנון המאה קשרים שזזים ולוחצים - עד שהיא החתימה את החלוץ הטוב בעולם.
    וקצת קשה למדוד הישגים או הצלחה רק בליגת האלופות. לפי מה שאתה אומר מועדון הכדורגל של יובנטוס היה צריך להיסגר כבר מזמן, אין לו תכלית. גם הקבוצה הלוזרית בתולדות המפעל שתמיד מפסידה בגמרים וגם שיעמם לה כבר לזכות באליפויות לרוב אפורות בסרייה א'.

15. oranfu Member

באמת אין מה לדבר על הנפט, אין לו שום קשר להצלחה של סיטי. זה הכל גאונות של פפ שמצליח להעמיד כזאת קבוצה כשיש לו בסה"כ את דה-בריינה והאלאנד וכל השאר הם שחקנים שהוא אסף מכל מיני בני ריינה והפועל חדרה.

@yonmu ברור שפציעות זאת שאלה גדולה מאוד ואחת הסיבות שמסי ורונאלדו הגיעו למספרים כאלה היא שהם לא סבלו מפציעות לאורך הקריירה.
    אבל מבחינה מקצועית אנחנו רואים שהוא לחלוטין מפלצת שערים אפילו כשלא שיחק בקבוצות על. לכן, אלא אם יסבול מפציעות, אני חושב שהוא יעבור אותם.
    יחס של 25 שערים ב-20 משחקים באלופות בגיל 22 כשברובם המכריע הוא בכלל לא שיחק בקבוצה פייבוריטית זה מטורף. הסיכויים הם שבקבוצה כמו סיטי יחס הכיבושים שלו אפילו ישתפר לכן אני מעריך שאם לא ייפצע הוא יגיע לאזור המספרים שלהם כבר בסביבות גיל 30.
    הרי כבר עכשיו הוא בקצב של להגיע לשיא הכיבושים עד גיל 32...

לאגוארו היה, בממוצע, גול כל 126 דקות בליגת האלופות.
    לרונאלדו כל 113 דקות.
    למסי כל 104 דקות.
    כלומר מבחינת ממוצע דקות לשער, אגווארו לא כזה רחוק מרונאלדו. אבל איפה כמות הדקות של זה ואיפה כמות הדקות של זה...

להאלאנד יש, בינתיים, שער כל פאקינג 61 דקות באלופות.
    ושוב, בקבוצות לא חזקות במיוחד (בניגוד לרונאלדו ומסי).
    הזייה מוחלטת, פריק.

אבל כן, שאלת הפציעות היא שאלה גדולה (הכי גדולה).

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/22
    yonmu אוהב/ת את זה.