הקישור הטוב בליגה האנגלית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Uli Uli, ‏20/8/02.

1. Uli Uli Member

לפי דעתי:
    של מנצ'סטר:
    בקהאם, ורון, קין, סקהולס וגיגס...
    אף אחד לא עולה עליהם...

2. Asaf Member

בלי לפגוע אחי אתה לא חושב שזה דיון סתמי..

3. Ilan Member

שאלה רטורית...

4. Alan Smith Member

למנצ'סטר יש סגל הכי טוב

בכל פרמטר....

כמובן שליונייטד יש גם את הקשרים הכי טובים

אבל הקישור שפועל הכי טוב הוא של ארסנל לדעתי

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם ניוקאסל?
    הקישור של אתמול היה:
    ג'נאס, דייר, סולאנו ו-ויאנה, שחקנים מוכשרים לכל הדעות.
    תחשבו שגם יש את רובר הפצוע, בלאמי הפצוע, בסיידס שלא שותף, אקוניה (טוב, לא נחשב) וספיד. ראיתם אתמול איזה כישרון יש ל-ויאנה. דיר אתם יודעים וגם סולאנו הוא אדיר, גם זה ראיתם אתמול.

6. devil figo Member

ברור ששל מנצ'סטר הכי טובה בליגה

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה
    אני יכול להבטיח לך שדייר לא יורד מבקהאם ולדעתי אפילו טוב יותר. מה יש לבקהאם? הרמות ובעיטות מדויקות. זהו. הוא השחקן הכי לא טכני בעולם.
    חוץ מזה רובר עולה על גיגס, בלאמי טוב יותר מסקולס וסולאנו הרבה יותר טוב מ-ורון אם תשאל אותי...
    קין אני לא יודע מה מתלהבים ממנו, אני לא ראיתי אותו משחק טוב אף פעם, ולדעתי ויאנה הרבה הרבה יותר טוב ממנו. חוץ מזה עדיין יש לנו את ג'נאס שעוד כמה שנים יגיע לרמה של דייר וגם את בסיידס.

8. RE-QL Member

בקהאם הוא השחקן הכי מוערך יתר הוא לא שחקן טוב כמו שכולם אומרים הוא יודע לבעוט בעיטות חופשיות קרנות ולהרים סתם כדורים אבל זהו!
    אבל זה נכון למנצ'סטר יש קישור מצויין וכנראה הכי טוב בליגה
    למרות שהקישור של ליברפול גם מצויין עם המאן ג'רארד מרפי ריסה שיירו דיאו סמיצר ברגר ועוד...

9. AFC Member

דייר נו באמת...הקישור של ניוקאסל?
    מוכשר ומצויין, בהחלט, אבל לא משתווה לארסנל והיונייטד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    הקישור של ארסנל הוא כמובן הכי טוב ועולה על היונייטד בכל פרמטר אפשרי.
    פטריק ויירה, וכולם יסכימו איתי חוץ מאוהדי היונייטד (שהדבר היחיד שהם יודעים עליה זה שהיא זכתה באליפות כמה שנים ברציפות), הרבה יותר טוב מרוי קין (מוערך יתר על המידה), דיוויד בקהאם יכול לחלום להיות ליונברג או וילטורד, גיגס (שנראה כמו שיכור שרץ אחרי האוטובוס) לא מגיע לקרסוליים של רובר פירס וחון ורון בכושר הנוכחי יכול לראות את ג'ילברטו סילבה עוקף אותו (או יותר נכון עקף אותו).
    אין מה להגיד, הקישור של ארסנל הוכיח אינסוף פעמים שהוא הטוב ביותר על האי ששמו בריטניה.
    כהוכחה אני מציג את הניצחון ה14 ברציפות בליגה האנגלית (והרצף הזה יימשך) - שיא כל הזמנים בפריימר ליג!

10. RE-QL Member

אני מצטער אבל לצערי אני לא מסכים איתך
    נכון פטריק ויירה הוא קשר אחורי מצויין ואחד הקשרים הטובים בעולם כרגע ויותר טוב מקין למרות שעוד פעם לצערי הוא שחקן טוב מאוד!
    אבל בקהאם עדיים למרות שירדנו עליו יותר טוב מוילטורד וגם מלונדברג שבכלל פצוע כמו פירס שבאמת לאחרונה יותר טוב מגיגס
    אבל מה שאתה טועה הוא ורון שהוא יותר טוב מג'ילברטו סילבה שלא נראה לי יעקוף אותו ברמה
    וליונייטד יש עוד על הספסל שחקנים טובים מאוד
    בעתיד לארסנל יהיו שחקנים טובים בקישור כמו ג'רמיין פננאט המצויין ויש עוד אחד צרפתי טוב.

11. ראול המלך Member

הקישור של מנצ'סטר הכי נוצץ אבל מדובר בשחקנים שהם מעבר לשיא היכולת בכמה מובנים הם כבר עשו את שלהם ואין להם אתגרים
    הקישור הצעיר של ליברפול ממש עובד טוב רק חסר קשר טכני ברמה גבוה והם יכולים לקחת אליפות
    הקישור של ארסנל הוא נוצץ ומתפקד וכרגע הם אלופים וויירה פרלור ליונדברג ופירס הם קישור מוצלח

12. RVN Member

הקישור של מנצסטר הרבה אבל הרבה יותר טוב מזה של ארסנל! ועל ליברפול בכלל רק גררד שם שווה משהוא כל השאר לא שווים כלום ובלי אוואן הם לא היו מגיעים למקום 6 אפילו (חבל שהוא חלוץ כזה טוב הגיע לקבוצה כזאת)

13. RE-QL Member

אם ליברפול לא שווה בלי אואן אז איך ניצחנו את וילה בוילה פארק ובכלל הוא כל הזמן נפצע אז ליברפול משחקת הרבה בלעדיו וכמובן שמנצחת

14. רני פרידמן Member

תראו...לדעתי אין ספק שהיונייטד היא הקבוצה הטובה יותר מבחינת הסגל.
    ואין ספק שמבחינת שחקנים עם יכולת אישית, היונייטד היא בעלת הקישור מספר אחת באנגליה.

אבל הקישור שפועל הכי טוב במחינה קבוצתית הוא כרגע הקישור של ארסנל.

15. RVN Member

בסדר קצת הגזמתי הם שווים משהו אבל הקישור של מנצסטר וארסנל הרבה יותר טוב.