הקשר הניגרי - בלאסינג קאקו חתם לשנה ב - מ.ס אשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י DadoN ReD, ‏31/12/03.

1. DadoN ReD Member

כן כן, אתם שומעים נכון.
    בלאסינג קאקו הקשר הניגרי של באר שבע חתם במ.ס אשדוד לשנה.

כמה שכונה יכול להיות בהפועל באר שבע, לפני משחק כזה גדול לשחרר שחקן כזה? .. בגלל זה הרבה אוהדים לא יגיעו למשחק, ואמן שקח.
    שזינו ילמד שבנו ( האוהדים ) לא משחקים.

בכל מקרה, אני עוד שניה עומד למות .. כי אליפות כניראה לא ניראה כאן בבאר שבע.
    אבל אולי בונפלד הקשר הצעיר והמוכר יוכל להציל את המולדת.

חבל, חבל.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי הרבה מה להגיד.

שמעו אולי עכשיו אלעד בונפלד יקבל את המקום שמגיע לו בהרכב.

אין ספק שקאקו היה המנוע שלנו והיה השחקן הדומיננטי בקבוצה וברור שהשיחרור שלנו יחליש את הקבוצה אבל נמאס לי לשמוע את ז'ינו בוכה אחרי כל משחק על המצב הכלכלי זה פשוט מרגיז אותי ואם עכשיו ז'ינו ישתוק ולא יבכה כל יום מחדש אז הרווחנו. ושוב, ברור שמבחינה מקצועית זאת התחלשות.

אבל זאת לא מכת מוות כי אפשר כמו שאמרתי להתחיל לפתוח עם אלעד ואפילו להסיט את רמי אליהו לעמדה של קאקו.

חבל שזה בא לנו לפני משחק חשוב כמו נגד חיפה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/12/03
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד את האמת עם היו אומרים לי איזה שחקן מהמועמדים לשחרור אני עוד יבין את השחרור שלו, זה קאקו.
    שלא תתבלבלו, לא יבוא שום שחקן במקומו, לא יובא שום חיזוק, המצב ישאר כפי שהוא.
    כמובן שהייתי מעדיף שהסגל ישאר כמו שהוא עכשיו, אבל החוזה של קאקו כבד מידי(עוד טעות של זינו שכבר אני לא יודע מה לומר עליו) ובנוסף קאקו השנה בינוני ומטה.
    לדעתי, צריך להחזיר את חליבה לעמדת המגן הימני ולהעביר את רמי אליהו לעמדת הקשר האחורי, התפקיד המתאים ביותר לרמי ,שלדעתי יתן לבאר שבע את התפוקה הטובה ביותר מהעמדה הזאת.
    עם כל הכבוד לבונפלד וחוגג, זה לדעתי השינוי שצריך לעשות בהרכב.
    ואגב, מי שמאשים את קאקו בעזיבה(שמעתי כמה כאלה הבוקר) מתעלם לחלוטיין מהמציאות.
    זינו, בכל שנה בתקופה הזאת משחרר או מוכר שחקן כדי לקצץ בעלויות.
    לפני שלוש שנים - שנתיים זה היה בניון שעליו זינו קיבל כסף מחיפה, שנה שעברה זה היה ברדה שנמכר, והשנה קאקו.
    שנה הבאה זה יהיה מישהו אחר, עם סיסטון יהיה טוב זה יהיה סיסטון, עם בונפלד או חליבה יהיו טובים זה יהיה אחד מהם.
    הנושא זה לא קאקו, הנושא זה זינו, שכל שנה משחרר שחקנים.
    עם ניהול כזה אי אפשר להתקדם, ובמשחק מול חיפה חיבים למחאות, חיבים להבהיר לכל המדינה ולזינו בשידור ישיר, שאנחנו לא קבוצה קטנה.
    אלי זינו, לך הביתה!

4. burning soil Member

אבידה גדולה להפועל ב"ש,שחקן גדול לאשדוד.

כמו שנאמר פה,יש התעלמות מהמציאות,המצב הכלכלי של הפועל ב"ש,והקבוצות
    בישראל קשה,השכר של קאקו גבוה ביותר,ומה לעשות,גם מכבי ת"א כבר סגרה
    עם עזו פעמיים ונסוגה מהעסקה בגלל בעיות תקציב.

5. DadoN ReD Member

אני מקווה שבונפלד ייעזור לנו.
    ואם לא .. אז עוד עונה בינונית של באר שבע שתיגמר במקום ה -5 .. אם בכלל ..

אני כבר רגיל לזה .. אמצע טבלה..עונה משעממת .. אבל לכו תדעו? מקווה שנפתיע, וניקח איזה תואר.

אני ייסתפק בגביע המדינה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/12/03
  6. Diego Maradona Member

טוב לפחות לאשודוד עכשיו יהיה עוד שחקן טוב

7. Ariel Member

כן ואז גם בונפלד יימכר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

לך כבר זינו לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שאלות..

1-קאקו היה אמור לעבור כל הזמן לחיפה..חודשים כבר מזיינים את השכל על זה איך הוא פתאום חתם באשדוד???

2-למה דווקא במ.ס אשדוד???זאת לא הקבוצה שלא יכולה להעביר את המאמן שלה בבקרה?או את איציק זוהר בבקרה?

3-מעניין מה המטרות של זינו לגביי העונה הזאת?באר שבע במקום לא רע ובעמדה לא רעה כרגע,השיחרור של קאקו חיסל כל סיכוי של באר שבע[לפחות לדעתי] לאליפות או אירופה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיסל סיכוי לתואר, אתה רציני?
    קאקו בכל הסיבוב הראשון היה חלש, הוא התעלה פעם אחת, במשחק שהוא תמיד מתעלה(מול מכבי ת"א).
    יש לו שני שערים(אחד מול שער ריק אחרי הכנה של האווירון) ובישול אחד, זה התרומה שלו עד עכשיו.
    כפי שאמרתי, חבל שהוא שוחרר כי זה פוגע באיכות הסגל, אבל לדעתי הוא לא השחקן החשוב/בולט בקבוצה.
    עם הגענו לאיפה שאנחנו בעונה הנוכחית עם יכולת חלשה של קאקו, אין סיבה שלא נמשיך לרוץ גבוהה גם בלעדיו.

10. DadoN ReD Member

משה .. קאקו השנה תופקד כהורס משחק.
    והוא עושה את זה בצורה טובה.
    קשה לו ליצור דברים .. אבל יש לנו עדיין סיכוי קטן לאירופה .. או לפחות לאיזה תואר העונה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקנים בכדורגל שלנו חושבים רק על כסף,זו ההסיבה העיקרית שהוא באשדוד,שהתפנה לה כסף מאבוקסיס,וגם לא היה חסר לה עוד לפני זה .

Nה לעשות שקאקו לא תופקד בתפקיד שלו כמו בשנה שעברה אצל לופא,גוטמן הסיט אותו אחורנית כי הוא ידוע כפחדן אחד גדול.
    בגלל זה קאקו לא מתבלט במשחק,אבל את העבודה השחורה הוא עושה מצויין.

לשחקן הזה יש כושר מעולה,הוא רץ כל הזמן במשחק,במשחק האחרון שהייתי מול סכנין,קאקו היה בכל מקום,רץ מרחבה לרחבה,מצד לצד,בא לקבל כדור מניע אותו ימינה-שמאלה לאיפה שצריך,והוא גם לא מתעייף,השחקנים משחקים בהילוך איטי קאקו עדיין רץ.
    הכושר הגופני שלו פנטסטי,והתפקיד שלו לא מתאים לו בדיוק.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב בואו אני אסכם מבחינתי את כל העניין הזה עם קאקו.

באר שבע הייתה חייבת להצליח עם קאקו, והיא יכולה וצריכה להצליח גם בלעדיו. אני לא מציב יעדים ואני לא מדבר אליפות גביע וכאלה אני מדבר על לשחק טוב ולתת תוצאות כמו עד עכשיו בתקופה האחרונה. לבוא ולהגיד שלא התחלשנו זה לשקר לעצמנו כי כולם יודעים מה קאקו עשה ומה קאקו שווה ושהוא אחד מהזרים היותר טובים שהיו פה בעשור האחרון אם לא בכלל. הכל פשוט עבר דרכו ובאר שבע צריכה להתרגל כמה שיותר מהר שכבר אין קאקו שיניע את המשחק.

שוב, אנחנו עדיין קבוצה טובה מאוד ותירוצים כמו " העזיבה של קאקו גרמה לתוצאות האחרונות" לא התקבלו אצלנו.

אני מבין השיחרור הזה מבחינה כלכלית, מה לעשות אין כסף אבל אם זה יבוא על חשבון ההצלחה ז'ינו יאכל חרא מאתנו.

קאקו אנחנו אוהבים אותך ולא נשכח אף פעם את מה שהשחקן הגדול הזה עשה בשבילנו.

צריכים לקום מהר למציאות החדשה בלי בלסינג קאקו.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

העלתי את הדיון הזה כי אני חייב לומר על קאקו כמה דברים.

אני אוהב את השחקן. וכל כך כואב לי עליו... באמת אני רואה אותו באשדוד וכואב לי עליו. ברור לי שהוא לא רצה לעזוב אבל המצב הכלכלי של ז'ינו לא השאיר הרבה ברירות. קאקו שחקן ענק שיכול להשאיר את אשדוד בליגה כמעט לבדו אם הקבוצה תיבנה סביבו.

אני קורא בעיתון שקאקו רב עם יוסי מזרחי במחצית ולכן הוחלף כבר בהפסקה. קאקו שהיה בבאר שבע לא היה בעייתי בשום מצב אף פעם. לא היה לו שום ויכוח שום ריב עם אף אחד. שמחת משחק כבר אין לו, אין לו קהל שייתן לו זריקת מרץ וקאקו לא בא לידי ביטוי באשדוד.

הוא עדיין חסר לנו ואנחנו חסרים לו.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

העלת את הנושא, דבר אחד למדתי, ככל שהזמן עובר אנשים מתחילים לשכוח את קאקו, אנדונוב עוזר לנושא הזה הרבה.
    אמרתי בעבר, קאקו היה תוספת לבאר שבע, שחקן שבדרך כלל נתן יכולת בינונית והתעלה מידי פעם, הוא לא היה הגורם לאליפות והוא גם לא הגורם לאיבוד האליפות.
    באשדוד לאחרונה הוא הקרן אור האחרונה, ובאמת שחבל לי עליו, משחק בקבוצה בלי עתיד...

15. DadoN ReD Member

ואני ימשיך ..

חבל לי עליו שם, אני רואה אותו כל כך סובל .. כל כך רוצה לחזור לבירת הנגב, ולא לשחק בקבוצה כל כך שפלה, כל כך חלשה, כל כך חסרת אוהדים, כל כך חסרת התלהבות.

קאקו הוא לא שחקן במציל קבוצות, הוא שחקן שמוסיף לקבוצה.
    אני לא מאמין שהוא לבד יכול להציל את אשדוד מירידה.

ב"ה קאקו ייחזור לבאר שבע .. כי לי קשה לשכוח את השחקן הזה.
    חבל, אני כל כך אוהב אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx