הרוסים עולים עם הצגה גדולה נגד שבדיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏18/6/08.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

דגל פריסה של פטר הגדול ביציעים של רוסיה... גאוני! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

2. BeitaReaLiverpool Member

הרוסים יותר טובים בינתיים.
    מוזר משהו, מכל ההרכב-היחיד שפותח זה אינייסטה, ושוב לא בעמדה שלו. אני מקווה שמתישהו במהלך המשחק אינייסטה יעבור לאמצע, ואולי ארגונייס יבין שהוא הרבה יותר אפקטיבי שם.

3. cazzo Il Capocuoco

ראיתי נכון?דגלים שחורים-צהובים-לבנים?מתגעגעים לצארים?למרות שאין מישהו בחיים האלה יכול לתת לנו עדות ראשונה ממה שהיה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שבא לשחק על תיקו מקבל את העונש שלו , 1-0 מוצדק לרוסים .

ובמשחק השני , צ'אבי אלונסו כמעט ומשחזר את השער שלו במדי ליברפול מחצי מגרש , היה חסר שם חצי מטר כדי שזה יכנס .

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  5. Pele Member

בגלל משחקים כאלה אנשים כל כך אוהבים כדורגל.
    מי שמסיבה כלשהי לא רואה עכשיו ערוץ 10 .. שיעשה את זה

משחק ענק
    אין דברים כאלה

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו!

לבני אדם יש נטייה לזכור את הדבר האחרון שהם ראו, אבל לדעתי למרות שהיא הכי טרייה בראש שלי המחצית הזו היא המחצית הכי טובה שראיתי נבחרת נותנת ביורו הזה, ואפילו בפער ניכר מהשאר. רק אלוהים יודע איך זה נגמר ב1-0 בלבד לרוסים, שנותנים כאן כדורגל פשוט מרהיב. אני יודע שההולנדים פה נוטים לכעוס כשהמושג הזה מוזכר, אבל זה "טוטאל פוטבול". תנועה בלתי-פוסקת של כל השחקנים הרוסים כשכל שחקן עושה הכל מהכל. המגנים חורשים את הקווים לכל אורכם, מבקרים כל הזמן ברחבה השבדית, בועטים, מבשלים, מתקלים, נכנסים לאמצע, כנ"ל גם לגבי הקשרים מהאגפים, נכנסים לאמצע, מצטרפים לחוד, יורדים אחורה לעשות הגנה ומתקלים ברעל, קשרי אמצע ששולטים במרכז המגרש ביד רמה, ואנדריי ארשבין אחד וירטואוז שמנצח על כולם. פשוט מדהים. אם איכשהו רוסיה לא תנצח את המשחק הזה זה יהיה עוול עצום, ולא משנה מה יקרה במחצית השנייה. זה הרבה יותר מרשים גם מהנצחונות של ההולנדים. הרוסים קנו אותי.

7. BeitaReaLiverpool Member

אני לא עומד להתפרע כמו נייג'ל (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx), אבל הרוסים מציגים כדורגל מעולה בהחלט.
    הייתי רוצה לראות אותם בשלב הבא, למרות הסימפטיה לשבדיות.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אומנם הרוסים נרדמו לקראת סיום המחצית.. אבל וואו איזה מחצית, איזה כדורגל.. הנעת כדור פנטסטית, הגעה קלילה למצבים, כדורגל גדול, כל כך כיף לראות את הכדורגל משוחק בצורה כזאת. בית ספר של הרוסים.
    הבעיה מבחינתם שרק 1-0, השבדים יתחילו ללחוץ עכשיו, תיקו יספיק להם, אסור לרוסים להירדם, אסור להם לבוא אחורה, הם חייבים להמשיך לשחק התקפי ולהשיג את השני, כמה טכניות יש בהתקפה הרוסית, תענוג.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם במשחק המכריע לעולות לרבע הגמר יש 1-0 מוצדק , במשחק השני יש 1-0 כל כך לא מוצדק.

ספרד בשליטה מוחצת במחצית הראשונה ואם כל כך הרבה איומים לשער ,אבל הבעיה שמלבד אינייסטה וססק אף אחד לא מוסר , כל מי שמקבל כדור ממרחק של 15-25 מטר מהשער מנסה להראות מה הוא יודע ובועט לשער.
    יוון עם השער הרגיל שלה מיורו 2004 , כדור חופשי מוגבה לרחבה וכאריסטיאס חופשי נוגח לרשת.

10. Raulito Madridista

משחק מאכזב מאוד של הנבחרת, משחק חסר מעוף, איטי, שקוף, קבלת החלטות לא נכונה(כשצריך לבעוט השחקנים מתמהמים ולעומת זאת מטווחים לא רציניים דה לה רד בועט לשער או גויזה), ובעיקר טיפשי(אני מדבר בקטע הזה על ההגנה. יותר מדיי עבירות עשו השחקנים בשטחים מסוכנים, מה שאיפשר ליוונים הרבה כדורים חופשיים והיה ברור שאחד מהם יניב גול). האירועים המרכזיים של המחצית מבחינתי אלו הבעיטה המדהימה של אלונסו מ60 מטר שלא הייתה רחוקה מלהיכנס, והעקב הנחמד של חואניטו. חבל שהיוונים לא יחזרו הביתה עם אפס מכל הבחינות, אני מקווה שנדע להפוך את התוצאה במחצית השנייה למרות שלפי חוסר המוטיבציה של השחקנים זה לא נראה כדבר ריאלי. אינייסטה הוא השחקן היותר בולט אצלינו. הנבחרת משחקת לאט מידי ומתקשה לתקוף משום שהמגנים לא עולים מספיק קדימה ואי-אפשר להשוות את היכולות של ארבלואה ונאבארו ליכולות של ראמוס וקאפדוויליה. גויזה בודד בחוד בינתיים. סרחיו גארסיה לא עשה שום פעולה חיובית, עד שהוא הגיע למצב טוב הוא לא הספיק לבעוט. רק שארגוניס לא יכניס פתאום את אחד מהשחקנים שקיבלו מנוחה, ממש אין צורך.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב יהיה מעניין לראות אם זלאטן יכול להשלים קרוב ל-90 דקות, אם הוא ירד לספסל בפיגור שבדי.. הסיכויים של השבדים להבקיע קטנים הרבה יותר.

הכל תלוי ברוסים.

12. Sergio Ramos Member

מחצית מאכזבת שלנו בסך-הכל. ציפית מהרכב שני שרובו מורכב משחקנים שככל הנראה וזוהי הפעם הראשונה הוארחונה שיראו דשא ביורו הזה, להכניס למשחק הרבה יותר מוטיבציה ואמוציות ממה שראינו.
    היחידי שעוד ניסה(למרותה צלילה המיותרת)הוא אינייסטה שאולי ישנה את דעתו של ארגנייס לפיה מציבו באגף ימין. על סמך 2-3 פעולות טובות, ניתן להבחין כמה אפשר להוציא ממנו בצד השמאלי של ההתקפה.

פרט לכך - ססק די מאכזב עד עתה, אל לוקח מספיק יוזמה במרכז השדה, דה לה רד די מבוהל מהמעמד, כנ"ל סרחיו גרסיה שמרבה לאבד כדורים באופן סתמי, גוויזה חסר אונים כאשר מאחוריו הקישור ההתקפי ומרכז השדה פועלים באדישות ובנאיביות, וההגנה למעט המלקוש בשמירה בגול של חריסטאס, סבירה.

13. Jose Mourinho Member

90 דק'? אני לא אתפלא אם הוא יוחלף במחצית.

אני לא מבין, מה השבדים לא ראו באימונים שזלאטן בקושי מצליח לרוץ? אומנם גם במצבו הוא יכול לתת מסירה לגול כי בשביל זה לא צריך לרוץ, אבל הוא פשוט לא יכול לנוע כמו שהוא רוצה ויודע. אלא אם כן הוא יצליח להתגבר על הכאבים להתקפה או שניים ולהתחיל ספרינט עם הכדור, אני לא רואה את שבדיה מצליחה לייצר סכנה ממשית, למרות שליונברג נראה חד.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואו ז'ירקוב!!! מגן שמאלי שמשחק בדומיננטיות של פליימייקר, בכל מקום פשוט. איזה גול, איך ז'ירקוב הגיע לשם בכלל?

וואו...

15. Giallorossi Member

כדורגל פשוט שוטף של רוסיה, גול נהדר.
    יהיה לנו רבע גמר מדהים אם לא יקרה משהו בלתי צפוי.