הרוסים עולים עם הצגה גדולה נגד שבדיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏18/6/08.

1. riquelme1 Member

רוסיה נבחרת מדהימה, כולם קטלו אותה בהפסד לספרד, וזה רק מעצים את ההישג של ספרד. אבל לא משנה, רוסיה תעבור את הולנד לדעתי, יש לה כלים להתמודד עם כול נבחרת באירופה.

ז'ירקוב פשוט מדהים, המגן השמאלי אולי הטוב באירופה היום, כול כך חסרים שחקנים בתקפדי הזה באירופה, כול שחקן שתזכה בו פשוט זכתה.

השחקן שהכי מרשים אותי אצל הרוסים הוא פבליצ'נקו, פשוט חלוץ אדיר, עם פוטנצאיל להיות אחד הטובים באירופה, אומנם נירא גבוה ומגושם, אבל איזה טכניקה, איזה חוש לשערים. אדיר.

2. Julian Joachim Member

כמו שאני רואה את זה הבעיה הגדולה של הרוסים מול הולנד תהיה בטאץ' האחרון. פאבליוצ'נקו היה צריך לסיים היום עם רביעייה. הם חייבים להיות יותר תכליתיים כי אני לא בטוח שמול הולנד יהיו להם כל כך הרבה מצבים.

ובאמת שהיה ערב פשוט כיף. אני כבר שבוע חופר לכל מי שרק מוכן לשמוע שהרוסים הרבה יותר טובים ממה שאנשים חושבים, ולא מבין איך רק אני התלהבתי מהכדורגל שלהם מול ספרד (שאמנם מחצה אותם 4-1 אבל עדיין היה אפשר לראות את הניצוצות של היכולת ההתקפית ושל ההתקפה המהירה כל כך).

הדבר היחיד שאני מוכן להמר עליו לגבי המשחק של הולנד-רוסיה זה שארשבין יקבל צהוב. הוא פשוט לא יכול בלי זה.

3. Sergio Ramos Member

שמח שלמרות המשחק החלש למדי היום ניצחנו והשלמנו מאזן מושלם. מגיע לגוויזה לכבוש את שער הניצחון לאחר משחק מצוין. חוץ מזה, מחצית שניה יותר טובה מהראשונה שהתנהלה באופן אדיש ונאיבי, הרבה יותר תנועה של שחקנים, במיודח של גוויזה וגרסיה. מחמאות גם לאלונסו על עבודה משובחת במרכז המגרש.

ססק מאוד מאכזב. ציפיתי ממנו שיתעלה ויוכיח לארגונייס שהוא אכן ראוי להיות לקבל את חולצת ההרכב הראשון, אך מסתבר שססק של ארסנל לא מזכיר את עצמו ולו במעט במדי הסלקסיון. נכון שהוא משחק עם שחקנים אחרים, סגנון שונה אפשר להוסיף, אך למרות אלו ציפיתי ממנו שייקח יותר אחריותויזום יותר. חבל. זו הייתה הזדמנות בשבילו לקנות את מקומו בהרכב, אולם אני משער שארגונייס לא מתכנן לבנות עליו לאחר המשחק החלש שלו היום.

4. cazzo Il Capocuoco

ז'ירקוב הוא "מגן שמאלי" בנוסח ברזילאי, הבנאדם לא מומחה בהגנה. אני נזכר שפעם נגד המבורג בליגת האלופות הוא עבר חצי מגרש בקלות והבקיע שער נדיר. השחקנים הרוסים לא מפתיעים בכלל, השאלה עד כמה הם מלוכדים כקבוצה, זה מה שיקבע את התוצאה מול הולנד.

5. רפאל Member

לארסון השחקן החלש ביותר בטורניר היה צריך לפרוש מזמן.
    חבל על השבדיות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

6. REAL MADRID Member

נסכם את המשחק של ספרד ב-2 סמיילים לפני שאני נרדם פה על המקלדת

רובן דה לה רד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

סרחיו גארסיה :aaaprot:

7. xavi6 Member

מה אכפת לי אם אהבת אותו או לא? מה זה משנה אם אהבת אותו או לא? בשורה התחתונה הוא נותן תפוקה, בישול במשחק ראשון. אתה תראה שבמשחקים הבאים הוא גם יפשל ובניגעות האחרונות הוא לא יקבל פיק בברכיים, הוא לא קיבל פיק בברכיים בהרבה מקרים.

יאללה מדרידיסטים, חלאס לבכות, תמשיכו לאכול את הלב. סרחיו ברבע גמר, ראול בבית :aaagath:

נ.ב
    דה לה רד מדהים. איזה קשר ענק, אני מודה שלא ראיתי אותו הרבה בחטאפה ובמעט שראיתי לא הכי היתרשמתי, אבל היום אני רואה אותו באמת. איזה שחקן אדיר, רק שריאל לא יחזירו אותו שנה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כעבור שנתיים וחצי ו-13 משחקים רשמיים בלבד...

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וגם עכשיו אתה מתלונן? מה אתה עוד רוצה? מי עוד יכול להביא את רוסיה לרבע גמר? מי בכלל האחרון שעשה את זה? תן לו קרדיט כבר למען השם. קנדה הקפיאה לך ת'לב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מדהים מה שהידינק עשה בנבחרת רוסיה.
    נבחרת עם שחקנים בינוניים נראית כל כך נהדר.

לא צריך להיות חד עין בשביל להבין שיש בנבחרת הזו יד של מאמן. שחקנים רצים בלי לסוף לעבר שטחים פתוחים, מאיישים כל פינה במגרש, מחפשים כל הזמן את השחקן הפנוי ואת המסירה ומשחקים כדורגל שוטף שפשוט כיף לראות. אני בספק גדול אם עוד כמה חודשים אנשים יזכרו את השמות של השחקנים ששיחקו היום, אבל משהו אחד בטוח כולם יזכרו: נבחרת רוסיה פשוט נבחרת נהדרת.

רק המחשבה של רבע הגמר בין רוסיה להולנד עושה לי צמרמורת... שתי נבחרות שמשחקות כל כך יפה עם כדורגל חיובי וססגוני - חייבת להיות חגיגה של כדורגל, יש למה לצפות.

ולגבי שוודיה, במילה אחת: אכזבה. ואני לא מדבר רק על המשחק היום. שוודיה איכזבה כל הטורניר, שיחקה חלש וממש לא הגיע לה לעלות. אם כבר הזכרנו נבחרות שרואים טוב את הנגיעה של המאמן - אז שוודיה היא ממש לא כזו, וזה למרות שהמאמן שלה נמצא שם המון שנים. פשוט חבל.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם השיטה שלו הייתה לעבוד על כולנו במשך כל התקופה הזאת בשביל לתת משחק אחד טוב באמת במאני טיים - הוא אכן גאון, אבל איכשהו נראה לי שהוא היה צריך יכולת כזאת גם לפני, בר"ג או משהו, או מול קרואטיה, אבל זה רק אני.

הנבחרת נראיתה פחות או יותר מה שהיא שווה על חשבון הופעה זוועתית של שבדיה, אף שחקן לא היה יוצא מגדר הרגיל. ארשבין כרגיל היה מבריק לפרקים וטיפש לפרקים, פבליוצ'נקו נראה לפעמים כמו חלוץ חוד קלאסי ולפעמים כמו חלוץ חוד רוסי טיפוסי ואפילו אקינפייב, הדבר הכי גדול שצמח שם מאז בריה"מ עשה פשלה.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מי בכלל חשב שרוסיה תעלה במקום אנגליה? זה כבר היה הישג מרשים. מעבר לכך, זה לא שהידינק זחל משחק אחרי משחק פה ביורו כדי לעלות את הרוסים לרבע הגמר, הוא מציג כדורגל התקפי ללא פשרות (כמו שהוא עשה גם אם דרום קוראיה.. מי?!). אגב, לפני ארבע שנים או שמונה שנים, מי בכלל היה סופר את הרוסים בכדורגל. רוסיה מי?! הידינק!

13. Landon Donovan Member

אבל התזמון מושלם, לא?
    אוסטרליה שלו הייתה חלשה מאוד כשהיא עברה את אורוגוואי במוקדמות המונדיאל, אך בטורניר עצמו היא הייתה מעולה. בקוריאה רצו להעיף אותו חצי שנה לפני המונדיאל אחרי יכולת חדשה במשחקי ידידות. הידינק הוא מאמן של טורנירים גדולים, לא של מוקדמות. בדיקה קצרה מעלה שההולנדים לא היו מדהימים גם בטורנירי המוקדמות של מונדיאל 98 ויורו 96.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

של קרואטיה, של מקדוניה, איך של רוסיה? 6 נק' מ-18 במשחקים המכריעים בבית למען השם, אחת יותר מפאקינג ישראל.

לפני ארבע או שמונה שנים לרוסיה לא היה לא חצי ולא רבע מהפוטנציאל היום, לך תבדוק כמה משחקני ההרכב היום שיחקו ב-2004. אני אחסוך לך: סמאק.

קשה לי להגיד שיש לו תזמון מושלם כשהוא כשל מול קרואטיה ובעיקר בר"ג. "לא מאמן של מוקדמות"? סבבה, ושייע פייגנבוים לא מאמן של להתחיל עונה, בוא נקרא לו קוסם.

15. riquelme1 Member

איזה תפוקה בדיוק, אז הוא נתן בישול במשחק שלא קובע כלום, נו אז? הוא פשוט שחקן שלא מתאים למעמדים הזה וחוסר אוביקטיובות שלך פשוט מדהימה.

אני ישאל אותך שאלה, ברבע הגמר נגד איטליה, ספרד בפיגור של 1-0 בדקה ה85, שום דבר לא מצליח, מי היית מכניס שחקן כמו ראול או סרחיו גארסיה?

שחקן שכבש 4 שערים בקבוצה שירדה ליגה, לבין שחקן שהוא אלוף ספרד וכבש מעלה 18 שערים. בושה וחרפה.

אני באמת לא מבין אותך מישה, אתה ממש מגזים. אני לא מבין מימה אתה לא מרוצה, רוסיה לעולם לא נראת כול כך טוב, משחק מדהים שלה היום, היא עלתה מבית עם אנגליה, אז נקודה מעל ישראל? די עם הזילזול הזה בישראל, ומה היה ההבדל בין ישראל לאנגליה? אפילו קוראטיה התקשתה נגד ישראל, ישראל לא כזאת נבחרת גרועה כמו שאתה והרבה עושים אותה. הידיניק הוא פשוט אגדה.