הרוסים עולים עם הצגה גדולה נגד שבדיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏18/6/08.

1. Landon Donovan Member

הנבחרת הרוסית היא נבחרת מאוד לא מנוסה (עם כל הכשרון), כמה שחקנים מהסגל הנוכחי היו ביורו2004? סאמק ואקינפאאב אני חושב. יש עוד? וזה מול נבחרת שבדית מנוסה מאוד בטורנירים בינלאומיים. השבדים אולי היו חלשים, אבל הם לא נעלמו סתם - גם להידינק ולרוסים יש חלק בזה.
    סבבה, זרי הפרחים נשלחו. בכדורגל צריך גם מזל ולפעמים עזרה מקבוצות אחרות - אתה יכול לשאול את האיטלקים. אני תמיד אשאר אסיר תודה להידינק ולקוריאנים על כך שהם העלו אותנו לשמינית הגמר במונדיאל 2002 - אבל זה לחלוטין לא מוריד מערכו של אותו הישג.

2. piston Member

המשחק של הרוסים מתבסס על הנעת כדור, ותנועה ללא כדור.
    שני האלמנטים האלה הם עבודה של מאמן.

שימו לב, אף אחד מהגולים שלהם לא היה במבצע אישי מדהים, שדרש יכולת אישית מדהימה.
    פשוט לגלגל את הכדור לרשת יחסית חשופה.
    הגדולה של הידינק היא בכך שברגעי האמת, הקבוצה שלו נראית כמו מכונה משומנת ומיומנת.
    הכדור נע מרגל לרגל, עד שמגיעים למצב. הנעת הכדור היא לא סתמית, היא באה בכדי ליצור יתרון מספרי באיזורים ספציפיים במגרש, ולנצל את זה בכדי ליצור מצב.
    תענוג לעיניים.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה פה 100% שבדיה רעה. אבל זלאטן לא עמד על המגרש בגלל שההגנה של רוסיה הייתה אדירה או משהו וזה נכון גם לגבי שאר השחקנים (הבאתי את הדוגמא הכי בולטת לטעמי), הניסיון לא שיחק פה פקטור, שבדיה נראיתה רע מאוד ולרוסיה התאפשר לנצל את יתרונותיה על שבדיה בצורה מקסימלית, והיא גם ניצלה אותם אך גם חשפה הרבה חסרונות לטעמי שאותם כבר פירטתי קודם.

בטח שכן, הישג שאתה משיג בכוחות עצמך תמיד גדול יותר מאשר הישג שהושג בחסדם של אחרים.

4. 亚历山大帕托 Member

:aaarse: התלהבתי יותר מאשר באיטליה-צרפת אפילו. כדורגל ענק של הרוסים, וכל אלה שממעיטים בערכו של הידינק - אין לכם מושג כמה השפעה יש לו על הדרך בה הנבחרת משחקת. זו פשוט קבוצה אחרת לגמרי למרות שחומר השחקנים לא השתנה בטיפה, ואפילו היה דור הרבה יותר מוכשר של מוסטובוי, קארפין, טיטוב, אלניצ'ב, סמרטין, ניגמאטולין, בסטצ'אסטניך ואחרים. פשוט להתפעל שוב ושוב מהמשחק היום, וזה לא משנה שזה נגד השבדים האוברייטד לגמרי. רוסיה באה לנצח, שלטה בכל חלקי המגרש, אקינפייב (למילאן!) המעולה לא היה צריך ללכלך את הידיים בכלל, ואנדריושה ארשאבין כרגיל רמה אחת מעל כולם.

מטראצי מחוץ להרכב, דומנק וזלאטן עפו הביתה, עכשיו רק נשאר שגרמניה תעשה את העבודה נגד הצוללנים הרמאים, ויהיה אפשר ליהנות מיורו חסר נבלים.

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2008/06/18/0K2OFB4F--346x212.Xxx
    צ'או! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/haha.Xxx

5. Landon Donovan Member

אבל את זה אפשר להגיד על כל דבר - היונייטד זכתה באליפות בזכות חסדן של כל הקבוצות שניצחו את צ'לסי במהלך העונה, למשל. או אלף דוגמאות אחרות. הצלחה בכדורגל נובעת הרבה פעמים מכשלונות של אחרים.

במונדיאל 2002 סיימנו עם נקודה אחת יותר מפורטוגל. זאת בעיה שלנו שהם הפסידו לקוריאנים? היה לנו יותר נקודות, ולכן, מבחינתי, עלינו בזכות ולא בחסד. עכשיו הנקודה שלי ברורה יותר?

6. xavi6 Member

לא אני דוחף את זה, אני בכלל באתי לכתוב שהיה לסרחיו משחק פושר, ריקלמה זה שדחף את זה. אוהדי ריאל הם אלה שדוחפים את זה. אתם ממורמרים? אין בעיה, רק תעשו את זה בשקט. תהיו הוגנים, אל תמציאו דברים על סרחיו ותייחסו לו דברים לא נכונים כי הוא זה ש"העיף" את ראול. במידה והוא היה באמת נותן משחק גרוע הייתי הראשון שקוטל אותו, אבל הוא לא.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה, רק ששוכחים שהיכולת של הנבחרת הזאת נעה בין רע לסביר עד המשחק היום תחת אותו הידינק.

זה היה נכון אם היונייטד היו נופלים בציפיות האישיות שלהם. כלומר נגיד, מפסידים אחוז גבוה מהנקודות מול היריבות על התואר, או הרבה נקודות באופן כללי. כיוון שהיונייטד סיימו עם מספר נקודות סביר ביותר ורשמו בסה"כ תוצאות לגיטימיות מול צ'לסי וארסנל, ההשוואה נופלת. ברור שכשיש מנצח יש גם מפסידים, הנקודה שלי היא שאי אפשר להגיד שהישג שאיכשהו זכית בו למרות שכשלת בציפיות האישיות שלך שווה להישג שהשגת בדרך שבה רצית ללכת.

8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לא ציפיתי לתצוגה כזאת. האמת היא שהייתי בטוח ששבדיה יעלו או שבמקרה הקיצוני ביותר רוסיה יגנבו את המשחק במקרה.
    אבל הרוסים הפתיעו בגדול, משחק מדהים, כדורגל מצוין. פשוט מגיע להם.
    ומעניין מאוד יהיה לראות אותם משנים את צורת המשחק נגד הולנד.
    אוי רבע גמר...לא יכול לחכות.

9. 亚历山大帕托 Member

ולפני זה, מה? הנבחרת של הידינק הרבה יותר טובה מכל הקודמות, ולפחות משחקת כדורגל שמחבר מסירות מדי פעם ואפשר להסתכל עליו. הידינק הביא אותה למרות כל החסרונות לרבע גמר של הטורניר הכי קשה בעולם! מה היתה ההצלחה הכי גדולה של רוסיה עד עכשיו? הכמעט-העפלה עם השער העצמי של פילימונוב מבעיטה סתמית של שבצ'נקו (השער נחשב לזכותו בסוף) בדקות הסיום במוק' יורו 2000?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/08
  10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

א' זה נושא אחר
    ב' אם כבר להיכנס לנושא האחר הזה, אז זו לטעמי גם הנבחרת המוכשרת ביותר מאז הדור שהיה בשיאו אי שם בסוף שנות ה-90', רק שגם יש לה שוער בשער. זה לא מפתיע שההישגים יותר טובים מאלו של יארצב, גזאייב ורומנצב, הנבחרת הזאת הרבה יותר מוכשרת ויש לה פחות פאקים בראש (אך עדיין, יש, לראייה המוקדמות). אפשר לייחס את זה להידינק, אני רוצה לייחס את זה להתקדמות הכוללת של הכדורגל הרוסי בשנים האחרונות שהידינק הוא רק עוד חלק ממנה, ולא בבסיסה.

11. 亚历山大帕托 Member

הפאקים האלה במנטליות הם פניה של כל רוסיה. הידינק עוד מצליח לאזן את זה איכשהו ולהשיג תוצאות. לא אומר שאף אחד אחר לא היה מצליח, אבל הוא מוציא ממנה את המיטב, ואם יקבל חוזה עד 2010 אז אני מאמין שיצליח להוציא גם מעבר לזה. אגב, אני לא חושב שהנבחרת הזאת יותר מוכשרת (לא טכנית ולא מנטלית) מהדור שהזכרתי, וגם הכדורגלן הרוסי לא התקדם כל כך מאז (כסף בליגה לא באמת משפיע על יכולות), אבל נעזוב את זה. אני לא יכול לחכות ל מפגש עם הולנד, יהיה ענק!

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי התקדם. הכסף העלה את הרמה של הליגה, הכסף הושקע גם בנוער, הכסף הושקע במתקנים ובהרבה דברים שלא מתבטאים רק במסע רכש מטורף של ספרטק. קרפין אולי לא נופל מארשבין, פבליוצ'נקו אולי לא גדול מבסטשאסטניך, אבל הסגל הכולל הזה יותר טוב, הוא משחק ברמה גבוהה יותר פשוט כי הליגה הרוסית ברמה גבוהה יותר.

הלוואי ואני טועה (טוב, אני שונא להיות טועה, אז לא הלוואי אבל בכל זאת), אבל אל תצפו לאיזה שודאון של טוטאל פוטבול ברוסיה-הולנד. הולנד זה לא הצל של שבדיה.

13. 亚历山大帕托 Member

אני בכלל מצפה למשחק סגור של רוסיה ומקווה לגניבת שער מקרי. זה מספיק טוב, עושים מה שאפשר.

14. Pele Member

אני חייב לציין שהמשחק היום של רוסיה הוא אחד המשחקים של נבחרת/קבוצה הכי טובים שראיתי בזמן האחרון, ובטח בטורניר.
    המשחק היום של רוסיה לוקח את כל ההצגות שראינו עד היום של קרואטיה, הולנד, פרטוגול וספרד.

כדורגל פשוט מדהים.. ורואים שהכל מתוכנן ומנוהל ע"י המאמן הכל-יכול הזה חוס הידיניק.
    איזה שטיפה של המגרש, איזה מהלכים, איזה מסירות. כמה כישרון יש שם לכמה שחקנים כשבראשם ארשבין שעשה את השינוי הגדול.

פשוט משחק מושלם שלהם, לא יכול להגיד אחרת.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הסיבה זהה. בברזיל אף אחד לא מתחיל לשחק מגן, כולם חלוצים. עד שהם מבינים שאין מספיק מקום לכולם בהתקפה וחלק נאלץ להשלים עם התפקיד החדש, חלק גם אם משחק שם לא משלים עם התפקיד לעולם. ז'ירקוב כמגן שמאלי זו המצאה (עד עכשיו גאונית) של הידינג, ז'רקוב שחקן התקפה בכנף שמאל שהידינג החליט להתמש באינטלגנציה ובמשמעת שלו כדי להרכיב אותו בעמדת המגן השמאלי.