השגריר

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏13/1/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי נתוני הרייטינג, בערך 30% מכם צריכים לראות את זה, אז קודם כל לגבי הסדרה, אני מוכרח להודות שבהתחלה לא ראיתי את הפרקים הראשונים כי חשבתי שזה יהיה עלוב כמו "קחי אותי שרון" (שאותה נשבעתי וקיימתי לא לראות אף פרק) אבל איכשהו התחלתי לראות ומסתבר שזה אומנם אותו פטנט של סדרת מציאות אבל מהותית יותר, מעניינת יותר ועשויה ממש טוב.
    בכל מקרה, מספר שאלות שלי על הסדרה: הראשונה היא לגבי ההתרשמות שלכם ממנה באופן כללי, השניה היא לגבי מי אתם חושבים שיזכה מבין ה-4 הנותרים והשלישית היא מי לדעתכם יוחזר (או מי אתם הייתם מחזירים) לתחרות מבין ה-10 שהודחו עד כה.

לגביי, על ההתרשמות כבר השבתי, ואוסיף שמכיוון שצרת ההסברה שלנו היא כואבת זהו נושא מעניין ויש לסדרה תוכן. לגבי מי יזכה- באמת לא יודע. אני רוצה שאיתן יזכה, עוד מלפני שהתחילה הסדרה וזאת מכיוון שהכרתי אותו מהצוות של גיא פינס, ובתוכנית מלבד הניסיון הטלויזיוני שלו הוא גם מביא אנגלית טובה וידע רב, ואהבתי את הסרט שהוא הפיק ל- MTV. לגבי מי יוחזר- אם הייתי מבזבז על זה SMS הייתי מתלבט בין צביקה ודפנה (אין ספק, גם המראה הוא שיקול, אבל חוץ מזה היא נראית מבינה עניין), אבל אני לא אבזבז.

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

גם אני לא ראיתי את הפרקים הראשונים, חשבתי שזה יהיה כמו כל תוכניות
    הריאליטי השטחיות. בהמשך הבנתי שזו תוכנית די מעניינת, ושווה צפייה.

מבין ה-4, אני משער שיעל תזכה, היא פשוט נשמעת כמו מסבירה מעולה, יש לה כוח שיכנוע, אנגלית מצוינת, פשוט כל התכונות שזקוקות למסביר.

אם הייתי מתאמץ ושולח SMS לגבי המתמודד שיוחזר (ולא, אני לא יבזבז SMS), הייתי בוחר בצביקה, שלדעתי יש לו את היחסי אנוש הכי טובים מבין כל המתמודדים.

3. משוגע בירוק Member

ולס יזכה הוא הכי טוב......
    יעל פשוט אישה דוחה!!!
    הייתי מחזיר את צביקה...

רונה, עומדת על שלה

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני התחלתי לראות את הסדרה לפני יותר מחודש, ואני משתדל לא להחמיץ שום פרק. זו סדרה מעולה, סוף סוף יש קצת משהו איכותי בטלויזיה.

אני לא עקבתי מההתחלה ובגלל זה קשה לי מאוד להבין איך רונה נשארה עד אתמול. היא באמת גרועה והראיון שהיא נתנה לטלויזיה היה פשוט עלוב. גם איתי (נדמה לי שככה קוראים לו) הוא חתיכת שחצן מתנשא, שבסופו של דבר לא יכול לעמוד במצבי לחץ, וגם הוא אני שמח שהוא עף. לגבי מהרטה - אין לי ספק שלבחורה יש כשרון, היא מאוד מוכשרת. אבל בכל זאת אני חושב שהיא לא מתאימה לתפקיד. אבל מה שקורה פה מזכיר טיפה את מה שקורה הרבה בארה"ב, האנטי-גזענות מנצח. רוצים להשאיר אותה עד הסוף כדי שלא יגידו "העפתם כושית", וגם בשביל להשאיר אותה ואת יעל ביחד בשביל ליצור מתח ורייטינג.

יעל היא בחורה חריפה ופשוט כלבה, אבל למען האמת זה מה שאנחנו צריכים לחפש. היא לא חוששת להגיד את מה שהיא חושבת, אין לה פחד במה בכלל, היא לא מהססת והיא יורה תשובות בצורה טובה. זה שהיא כלבה יכול להיות טוב כי זה מתאים לתפקיד דיפלומטי. אבל בסופו של דבר אני חושב שעידן הוא הכי מתאים. הוא קר רוח, גם יודע לענות כמו שצריך, מדבר לעניין, ובכל השאלות שמפנים כלפיו אני תמיד מרגיש שאני יכול לסמוך עליו. בנוסף יש לו אנגלית טובה. את הרביעי לא יצא לי לראות אז אני לא אדבר עליו, אבל לי נראה שלעידן הכי מגיע.
    ולגבי מי יחזירו - גם לי יש תחושה שיחזירו את צביקה, אבל זה יותר בגלל ה"הסטה" של התכנית. לא פשוט לשים לב לזה, אבל לא סתם הם בחרו לשדר את זה שהרבה אמרו שהוא היה נחמד, והמנחים אמרו את זה, ובסוף אחרי שהוא דיבר המשיכו לצלם אותו אחרי שהוא הלך. המנהלים של התכנית רוצים לראות אותו חוזר.

5. בית"רי מלידה Member

חיקוי עלוב ל "מתמחה" של דונאלד טראמפ.

האתגרים בתוכנית של טראמפ הם בסביבה אמיתית , וקשים מאוד .

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל התוכנית ההיא (ראיתי רק פרק אחד שלה, מודה ומתוודה) של טראמפ המולטימיליארדר פחות מציאותית מ"השגריר".

7. בית"רי מלידה Member

פחות???

היא בתנאי אמת, בסביבה אמיתית ולחוצה, עם מסגרות זמן מטורפות!

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו באמת תכנית אמיתית. המשימות שהם עושים הם במציאות. נגיד לפי מה שהבנתי הם באמת מכרו חבילות נופש לאילת, וגם הם הוציאו תשדיר בעד ישראל לאם טי וי שאשכרא משודר שמה בימים אלו. זה לא חרטא ברטא.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סידרה גדולה, להשוות אותה לכל מיני סדרות ריאליטי של כל מיני חתיכים נבובים וכוסיות זנותיות א-לה פרויקט ואיי (שגם להן יש את הקסם שלהן) זו העלבה לאינטלגנציה.

אני אישית תומך באיתן מתחילת התוכנית, ואני מאמין שמגיע לו לזכות מהסיבות שכבר ציינו לעיל. ראויה לציון גם ההתנהגות המאופקת והמנומסת שלו בפרקים הראשונים, כשכל חבורת הבנים (חוץ מצביקה כמובן) עשו נגדו יד אחת וניסו בכל דרך אפשרית להעיף אותו (יוזמה בהנהגת ולס השועל), כדי לצמצם אפשרויות סיכון בעתיד. יעל וולס אנשים מגעילים למדי, אבל הם שניהם מעולים ולא הייתי מתנגד לראות אותם מייצגים את המדינה שלי בעתיד. בקשר למהרטה - היו מוכשרים ממנה בתוכנית, אבל כנראה שמדיניות האפליה המתקנת הנפלאה הגיעה גם לטלויזיה הישראלית, ומעניין לראות עד כמה ה"סיפור האישי" שכל הזמן היא מנפנפת בו (הייתי במחנות פליטים, ממש קשור ליכולותיך כשגרירה) ייקח אותה. חבל שאין שם מתחרים ערבים, אחרת בכלל היו רצות שם אפליות מתקנות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

בקשר למועמד שיוחזר - התחרות היא בין דפנה לצביקה, ואני מניח שדפנה חביבת הקהל (עם הטריק שהיא ומהרטה עשו שבכלל שבה את לב הצופים) תחזור ותיאבק עם איתן עד הסוף...

10. shmulikwe Member

ללא ספק איתן או עדין, יעל כלבתית מידי ושתלטנית מידי ולפעמים יותר מידי כח ואמת בפרצוף זה מרתיעץ עידן ואיתן עונים מרוהט, עם בטחון, תשובות חכמות (בעיקר לקאסם...). צביקה חמוד אבל זה לא מספיק. רונה "עומדת על שלה!". ומהרטה היא סתם אחת שהחליטו לתקן את החברה אז ישאירו אותה עד הגמר. אם תשימו לב כל תוכנית מהרטה הייתה בועדה ואמרו לה צ'אנס אחרון, אבל העיפו אותה פעם אח"כ..? לא! למה? כי "צריך" אפלייה מתקנת..

בקיצור, הפייבוריט שלי את איתן שהוא ענה מושלם לשאלות וזה בעצם מראה כמה אתה טוב בהסברה אמיתית. אבל הוא היה כ"כ מושלם שאמרו עליו שהוא רובוט.. שטויות! היה מצויין ולו הכי מגיע להיות שגריר מבין כולם.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם להתעלם לרגע מהעובדה שאני בז לחלוטין לכל מה שעונה לקריטריונים של "ריאליטי" TV, אני חייב לשאול - מי שבאמת יזכה בדבר הפאתטי והמזוייף הזה אשכרה יהיה שגריר איפשהו? אם כן, זה עלבון למדינה שלנו, שנותנת תפקידים דיפלומטיים (בכירים?) לכוכב שעשועונים זוטר.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נו באמת נראה לך שאחד מהם יהיה באמת שגריר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    סך הכל מי שנבחר כאן יהיה מסביר באירגון יהודי בניו- יורק על זה כל הסיפור.

אגב התכנית הזאת די משעממת ומחווירה לעומת הדבר האמיתי(המתמחה) שקשת גנבה את הפורמט ועשתה מזה משהו מוזר שהחוקים משתנים ללא סוף אבל יש לציין ששני הפרקים האחרונים היו מעניינים.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם מטופש. האנשים האלה בכלל מעורים מבחינה אקטואלית?

הערה: לקרוא את הכותרת בידיעות אחרונות בבוקר לא נחשב מעורה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא, גם אני כמוך בז לכל תכניות הריאליטי למיניהן ומנסה בשנים האחרונות להתרחק כמה שיותר מהטלויזיה שמדרדרת במהירות כמו סלע שנופל מהחלל לים המלח.
    אבל פה אני חייב לציין שמדובר במשהו שונה. כבר לא מדובר בחבורה של פושתקים אפסים או כל דבר דומה, מדובר באנשים על רמה, חלקם בעלי תואר, רוב רובם בעלי אנגלית ולכולם יש יכולת ושכל, מה שקשה להגיד על הרבה אנשים במדינה שלנו. ניתן גם להסתכל על שלושת המנחים של התכנית - נחמן שיי, יעקב פרי ורינה מצליח בשביל להבין שלא יהיה לנו פה עוד איזה שואו זול, אלה שלושה אנשים שבחיים שלהם לא יפיקו משהו זול, אלה אנשים על רמה שבאופן אישי אני מאוד מעריך אותם.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גיא אתה יותר מידי אנטי ריאלטי..

האנשים האלה מעורים מן הסתם באקטואליה, אני אמנם לא רואה את זה קבוע אבל ממה ששמעתי ולפי שני הפרקים האחרונים שראיתי יש להם את הידע הנחוץ מה גם שלא סתם ישלחו אותם להסביר בניו- יורק אלא הם יעברו סדנת הכנה כלשהיא.

ושוב זה סתם תפקיד זניח באירגון יהודי בניו-יורק, לא שיש לזלזל אבל צריך לקחת את זה בפרופורציות נכונות.