השופטים קבעו: הפועל פ"ת - מכבי ת"א ....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏29/5/03.

1. Emil Member

באיצטדיון ר"ג.

הרכב של 3 שופטים החליט לקבל את בקשתה של הפועל פ"ת לארח במגרשה השני המוצהר את מכבי ת"א במחזור הקרוב.
    בית הדין קיבל את ההחלטה על העובדה שבאיצטדיון בפ"ת יש רק 6000 מקומות ועקב הביקוש האדיר לכרטיסים יכול להיווצר אסון.

פייר? לא פייר? עינייני בטיחות הכריעו בסוגיה.

2. Thierry Henry Member

חח זה לדעתי ביזיון.
    הפועל ירושלים, שלמשחק העלייה הצפוי יכולה היתה להביא בערך 7,000-8,000 אוהדים, משחקת את משחקה באצטדיון שמתאים יותר לליגה ג' - רעננה. 1,200 אוהדים נכנסים..
    וההתאחדות לא מסכימה להעביר את המשחק.. :|

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ושוב ההתאחדות הורסת הכל..היא נותנת יותר נכון בית הדין נותן למכבי תל אביב לשחק באיצטדיון ה"ביתי" שלהם ..חוסר צדק..

4. ליהי Member

לפי דעתי זה פייר מאוד כל עוד חיפה והפועל הסכימו לכך,והן הסכימו.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טיפשות של יענקלה...לדעתי לפחות...טוב מה איכפת לי מהפועל גם ככה הם גמרו את הסוס

6. ליהי Member

שיהיה...לא מסכימה.

7. Emil Member

איתמר צ'יזיק אמר "זה שמכבי חיפה לא הביעה התנגדות זה לא אומר שהיא מסכימה למהלך". בסדר ... איפה ההיגיון שלך פה? אם אתם לא מתנגדים אז זה אומר שלא אכפת לכם שהמלך יתבצע, אז מה עכשיו אתה מוחה כנגד זה?!

בכל מקרה יכול להיות שיתקיים דיון נוסף בעירעור.

בכל מקרה עכשיו אשדוד רוצים לארח את חיפה בקירית אליעזר. הגיוני וצפוי

8. newspaperman Member

אני לא רוצה ליגרום לאסון, הוא אמר
    אני לא רוצה את מקרה "אמיר רנד2" לקבל, הוא אמר
    אני מסכים, הוא אמר
    יענקלה שחר, האיש הכי מזוהה עם מכבי חיפה זה למעלה מ-20 שנה הודיע: אני מוכן להסכים להפועל פ"ת לארח בר"ג.
    יענקלה שחר הודיע: אני מוכן לתת למכבי ת"א את האליפות.

אתמול בערב אני שמחתי, שמחתי מאוד. השגתי סוף סוף כרטיס למשחק באשדוד, משחק האליפות של מכבי חיפה. אני שמחתי ותיארתי כבר את הקהל פורץ למגרש והשמפניות נפתחות
    ופתאום, ככה כמו רעם ביום בהיר מודיע בית המשפט על הסרת הספורטיביות בענף הכדורגל ועל קיום העתקת הביתיות במשחק של הפועל פ"ת.
    למה אשדוד לא טענה על אפשרות לאסון? מכבי חיפה יכולה להביא קהל הרבה יותר גדול ממכבי ת"א. למה אשדוד לא ביקשה לקיים את המשחק בחיפה?
    אני אגיד לכם למה, אשדוד היא קבוצה ספורטיבית ומכבי ת"א ביחד עם הפועל פ"ת רוצים את השלל במקום הספורטיביות, את הדובדבן במקום את הגלידה.

48 שעות וקצת לפני פתיחת משחק האליפות אני יושב בהלם מול המחשב ויודע... אני יודע שבשבת הקרובה הקהל הירוק לא ייפתח את השמפניה ואני יודע שעוד סיפור בדומה לעונת 86/87 יחזור על עצמו.
    בעונה זו גילי לנדאו "גנב" את האליפות ממכבי חיפה ובסוף המשחק הירוקים שרו לקבוצתם: "בשבילנו אתם תמיד אלופים".

יום שבת, השעה 21:30 והירוקים ישירו לקבוצתם: "בשבילנו אתם אלופים"
    אליפות המוכרעת בבית המשפט במקום בכר הדשא, חבל...

9. Ilan Member

שמעו, קראתי הרבה דברים מצחיקים מההתאחדות שלנו, אבל זה כבר עובר כל גבול! פשוט ביזיון. אני לא מאמין שאישרו מהלך כזה, לא מאמין!
    תסבירו לי, אולי הפועל פ"ת רוצה לפתוח רגלים וזהו? מה זה הביזיון הזה להעביר משחק! למי אכפת משיקולי בטיחות ושיקולים כלכלים- אם המשטרה אישרה אז אין סיבה לדאגה. זה שיא האי-ספורטיביות, לא מספיק שמכבי ת"א קנתה את אייל צור ושילמה כמה בוחטות לחזי שירזי שירביץ לשופט, עכשיו היא גם קונה את הביתיות? כ"כ לא פייר, וזה לא כמו עוד משחק- אם זה היה משחק רגיל אז מיילא, אבל זה משחק על אליפות! משחק שחיפה חייבת שמכבי לא תנצח! אז עכשיו מה עושים הגרמנים? נכון! מעבירים תבתיות! איפה נראה דבר כזה, לא יאמן פשוט...
    איכס זה מגעיל אותי, מוציא לי תחשק לשבת, פשוט לא הוגן! ואני לא רוצה גם שחיפה יעשו את זה- אבל אם מכבי המגעילים יעשו את זה אז צריך להשוות את זה כי זה לא יתכן שמכבי ת"א במשחק חוץ תשחק בבית (ואל תגידו לי שזה לא משחק בית ר"ג, כי זה כן- אפילו עדיף על בלומפילד) ושמנגד מכבי חיפה תשחק משחק חוץ באשדוד- זה פשוט לא נתפס, משחק שקובע את האליפות, משחק על עונה שלמה בשביל חיפה וכמה עסקנים הורסים את הכדורגל שהופכים את המשחק ממשחק חוץ של מכבי למשחק בית!
    אני גם חושב שאם הייתי אוהד מכבי פשוט לא הייתי מסכים לזה, לא מספיק שאם הם יקחו אליפות זה כנראה יהיה על הפרש שערים, הם גם יקחו את זה אחרי שלקחו לקבוצה שנגדם את הביתיות- שיא הלא ספורטיביות. ברגעים כאלה עדיפות ראשונה זה הספורטיביות, ומכבי ת"א הרסה את זה, כל הכבוד בושה של קבוצה, אם היה לי סימפטיה קטנה אליהם ביחס לקבוצות אחרות- אז היום היא נעלמה קליל, איכס.

10. שגיא Guest

בעקרון, ההתאחדות היו צריכים להתחשב, להבין את העניין.
    כי אני חושב, שאם העבירו את הביתיות, אותו דבר צריך להעשות גם במשחק השני של הקבוצה המתמודדת על האליפות, מכבי חיפה.
    זה לא יאומן, איזה ליגה שכונה....יומיים לפני מחזור שבו תיקבע אלופה, עדיין לא יודעים מה עם המשחקים, פתאום מעבירים משחקים, מעבירים ביתיות, איפה עוד תראו את זה? בשום מקום, רק בישראל.

אז הרבה כבר לא נותר לעשות, אולי רק שאבי נימני יקבל אדום בדקה השני אחרי שנתקל לשופט ברגל, ואז אולי להפועל פ"ת יהיה סיכוי. אני לא מאמין שברמת גן, שיבואו עשרות אלפי צהובים לחגוג אליפות, קבוצה קטנה בשם הפועל פ"ת פשוט לא מסוגלת למנוע מהם לקחת אליפות. הם יכנסו לאצטדיון והרגליים של הילדים של פרדי דוד יתחילו לרעוד. לרעוד, עד שכל אצטדיון רמת גן ירעד, ירעד מאושר.

11. Ilan Member

שגיא די להיות כזה פסימי ומעצבן, אתה צריך להאמין. בכל מקרה שלפחות זה יהיה בבלומפילד אם יעבירו תמשחק, כי תיהיה לי אפשרות להגיע סוף סוף(כמובן שאני מדבר על חיפה).

12. Ilan Member

שגיא די להיות כזה פסימי ומעצבן, אתה צריך להאמין. בכל מקרה שלפחות זה יהיה בבלומפילד אם יעבירו תמשחק, כי תיהיה לי אפשרות להגיע סוף סוף(כמובן שאני מדבר על חיפה).

13. שגיא Guest

אני לא פסימי!
    אני סתם שומר על פרופיל נמוך...
    :wink:

אבל בראשי עוברים הרבה מאוד תסריטים אופטימיים.

אגב, מישהו שם לב שהשמיים הפכו לצהובים בשעה האחרונה?!
    אפילו אלוהים צהוב.... (כל הזכויות שמורות לאמיל)
    :wink:

14. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אוהדי חיפה החביבים שפה, ועם ההתאחדות הייתה עונה לבקשת אשדוד להעביר את המשחק לקרית אליעזר, הייתם מתנגדים?
    אז אל תלכו להיות לכם יפי נפש, כי אתם הייתם רוצים בדיוק אותו דבר.
    וחוץ מזה, לזה שבידר על אליפות של חיפה אם המשחק היה נשאר בפ"ת, למה לעזאזל נראה לך? ולמה נראה לך שבגלל זה העבירו את המשחק? חושבים פה רק על ביטחון האוהדים.

15. לירן-ביתר Member

כן, איזה מזג אוויר מסריח... אבל לפחות צהוב