השחקן הטוב ביותר בטורקיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏3/8/02.

1. יוגב אסולין Guest

כן אני מדבר על שגרירנו חיים רביבו. למרות שיש חלק גדול במדינה שלנו שכבר לא כל כך אוהב את השחקן הזה אי אפשר להתכחש לעובדות שלמרות ההתנהגות ולמרות גילו של חיים רביבו הוא השחקן הטוב ביותר בטורקיה ואת זה אפשר ליראות לפי הכבוד שיש לו שמה מהקהל המקומי מהתקשורת הטורקית והשכר הגבוה שהוא מקבל. עכשיו הוא יתחיל בטורקיה את השנה השלישית שלו. בעונה הראשונה כל פנר היתה טובה וריבו הצליח להיות הבולט מבינהם והם זכו באליפות, בתחילת העונה השניה פנר לא שיחקה טוב בליגת האלופותה יחיד שהראה משהו היה שוב חיים רביבו ובנתיים במשחקי תרום העונה לעונה השלישית שלו הוא מציג יכולת מעולה והאנשים שמה לא מפסיקים להחמיא לביצועים שלו.

אין ספק שלרביבו יש את הכישרון כדי להיות שחקן טוב אבל אני חושב שהמבנה הנכון של הקריירה שלון שתמיד התקדם לאט לאט עד לטופ זה מה שהביא אותו להשיגים שלו. לו דווקא הכישרון ברגל יותר הקריזמה האישית המנהיגות הקבוצתית הביטחון שלו נתנו לו את היכולת להגיע לרמות הכי גבוהות שהוא הגיע אליהם.

אני לא חושב שרביבו מוכשר יותר מהרבה שחקנים אחרים אבל בלי כל ספק הוא הישראלי הכי מצליח באירופה והוא מצליח מהרבה שחקנים אירופאים אחרים כל מקום שהוא הולך לשחק בוא רואים שינוי רואים פתאום משחק כדורגל התקפי יותר משוחרר יותר שערים תמיד רביבו הוא זה שמנהל את הקונצרט למרות שהוא לא בתפקיד הפליימקר...

חבל שאין לנו עוד הרבה שחקנים בעלי קריירה והצלחה כזאת כמו שיש לרביבו כי מה שרביבו עשה כמו שאמרתי לו בא רק מכישרון בא מהאופי ומיחסי ציבור נכונים מאוד בעיקר של הסוכן שלו והיה טוב עם היו עוד הרבה שחקנים שהולכים בדרך הזאת.

אני חושב שההבדל בין רביבו של אירופה לבין רביבו של הארץ נובע בעיקר בגלל הכבוד שנותנים לו באירופה שהוא הרבה יותר מבארץ. בארץ הוא נחשב כוכב מקומי כבר הרבה שנים אין לו לאן להתקדם. בספרד וטורקיה יש לו תמיד לאן להתקדם כל התקשורת נותנת לו כבוד נותנת לו תמריצים להמשיך להתקדם עד סוף הקריירה שלו.

לפי דעתי עם רביבו היה רוצה הוא היה יכול להגיע לקבוצות הגדולותש רצו אותו כמו ברצלונה או פיורנטינה לפני כמה שנים ומילאן. הסיבות שהוא לא הגיע עליהם זה מישיקולים שהוא רצה להמשיך בקריירה שלו באופן נכון הוא הולך לשחק במקומות שבהם הוא לא עוד שחקן אלא יכול להיות הכוכב של הקבוצה תמיד להתבלט וגם שהוא לא טוב להיות טוב. הוא נותן את הבישול פה שער פה ושלום על ישראל.

עכשיו אתם בטח שואלים למה כתבתי את זה... אז לפי דעתי זאת האמת על רביבו למרות שהרבה פה שונאים אותו ובגלל השינאה הזאת אומרים שהוא שחקן דפוק שאין לו הרבה מזל ויש הרבה ויכוחים סביב הנושא הזה אז קחו את זה בתור "טור אישי" או מה שאתם רוצים... זאת דעתי המלאה על הקריירה של רביבו...

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי משחקי האימון שערכו פנרבחצ'ה באוסטריה,רביבו ווישינגטון הברזילאי היו הבולטים.
    אבל אחרי המשחק של אתמול,שרביבו נתן הצגה,יש לי הרגשה שזאת הולכת להיות העונה שלהם אבל מצד שני גלטאסריי התחזקו בכמה שחקנים ויהיה מעניין השנה בטורקיה

3. Roy Member

יוגב, התכונה של להיות "הכי טוב" ולא להתקדם רק כדי להיות הכוכב, אני חושב שזאת לא תכונה טובה אצל שחקן

רביבו מבחינתו צריך לשאוף לשחק במקום הטוב ביותר שיקדם אותו ואת הקריירה שלו, והיכולת היא הרי אותה יכולת...

אז לרביבו היה עדיף נגיד להיות שחקן הרכב בברצלונה (סתם דוגמא) מאשר הכוכב הראשי של סלטה או פנר...

4. יוגב אסולין Guest

רוי אני לא מסכים איתך

עם רביבו יהיה עוד שחקן בקבוצה הוןא יהיה פחות בולט ואחרי שנה הוא יהרוס את כל מה שהוא בנה... המטרה היא לא לשחק בקבוצה גדולה אלא להיות שחקן טוב...

5. arsenal the champions Member

לי נראה שלמרות משחקי האימון אורטגה הולך להיות ה"כוכב" יחד אם רביבו ויולך אותה להשגים (נקווה גם בליגת האלופות).

אבל נראה לי שרביבו לא השחקן הכי טוב הרי יש את חסן שאש בגלאטא..

6. N-castle Member

רביבו אחד מהשחקנים הטובים בטורקיה...
    מה עם שאש, רושטו (מה לעזאזל הוא עדיין עושה בפנר?), וסרהאט? והם לא היחידים...
    אין ספק אבל שרביבו מביא לנו הרבה כבוד בכדורגל האירופאי והוא כמובן אחד מהישראלים הכי מצליחים בחו"ל

7. Kgt1 Member

ראשית כל רביבו היה השחקן הכי טוב בטורקיה לפני שתי עונות (שחקן העונה בטורקיה)...
    שנית כל אין ספק שרביבו הוא אחד מהכוכבים הכי גדולים בכדורגל הטורקי אבל לא ניתן לקבוע חד משמעית שהוא הטוב ביותר בזמן שיש שחקנים רבים טובים אחרים.
    ושלישית... יוגב אני אישית לא שונא את רביבו (בן עירי) אבל הסלידה שיש לי ממנו לא קשורה בכלל לרמת הכדורגל אותה הוא מציג. זה קשור ליחס שלו בעיקר בנושא הנבחרת...

8. AFC AJAX Member

אני גם מסכים רועי בקטע הזה....עדיף להיות זנב לאריות מאשר ראש לשועלים...
    אני חושב שרביבו היה צריך לשחק בבארסה פיורנטינה או מילאן שאז התעניינו בו.....ולא לשחק ולהיות כוכב בליגה הטורקית שבלי כל ספק היא ליגה טובה...אבל לא מקרבת בכלל לאיטלקית או הספרדית....

9. קפטן הוק Member

דבר ראשון זאת לא שאלה שעדיף לשחק בבארסה למשל מאשר בפנר כי זה יותר כסף, יוקרה ,כבוד וחוץ מזה שגם אם רביבו מאוד רוצה לשחק בקבוצה גדלה יש לו בעיה- אין לו הצעה...
    דבר שני השחקן הטוב בטורקיה הוא לא רביבו.
    יש חסן שאש שהוא אחד הטובים בעולם בתפקיד שלו
    יש את השוער רושטו וישנם עוד שחקנים שעכשיו לא עולים לי בראש

10. AFC AJAX Member

חיים רביבו אריאל אורטגה וחאסן שאש הם ה-3 הכי טובים היום בטורקיה!