השחקנים המבוקשים ביותר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י -94-, ‏15/8/03.

1. -94- Member

ישנם הרבה שחקנים בעולם אשר עדין לא הגיעו לשיא שלהם אבל נחשבים לכוכבים לעתיד ולשחקנים ששווה להשקיע בהם כבר היום הון של כסף כי ידוע שגם יביאו תארים וגם בעתיד כניראה ימכרו בפי שתיים ויותר.

ננסה להביא בדיון הזה את השחקנים האלה ששווים כל כך הרבה ולדבר עליהם קצת.
    השחקנים יכולים להיות כאלה שכבר יש להם קבוצה רק מהעונה או מלפני כמה או עדין אין. זה לא העניין פשוט דיון על כשורונות מבטיחים לעתיד.

------------------------

הראשון שברצוני להציג הוא: ג'רביל סיסה

פתאום בחיום בעיר אחד הכדורגל של אוקזייר (עיר יחסית קטנה בצרפת) קיבלה מתנה מהשמיים. ממקום לא הכי ער מבחינת כדורגל נהפך מועדון הקבוצה לחנות קניות גדולה. כמעט כולם הגיעו לשמה עם ראש מחומצן וביקשו את החולצה של ג'יבריל סיסה. האיש ששינה את הכדורגל באוקזר.
    סיסה נולד בעיר נים שמדרום צרפת החל לשחק שמה בקבוצות הנוער שגדל עבר לשחק באוקזר שהיתה אז לאחר זכיה בדאבל שלה.
    סיסה נחשב כבר למעלה משנתיים ללהיט הכי חם של הכדורגל הצרפתי ולגונב הכותרות הראשי (גם לכוכב רונאלדינו).
    סיסה משחק בעמדת החלוץ. סיסה לא כל כך הצליח להתפרסם מחוץ לגבולות צרפת. הסיבות לכך נמצאות בחוסר ההצלחה של הקבוצות הצרפתיות בשנים האחרונות בגביע אירופה השונים. מבלבד זאת הוא משחק גם במדי נבחרת צרפת שמונדיאל האחרון איכזבה בגדול ושמה הוא גם לא מרבה לשחק בגלל שחקנים כמו טרזגה ואנרי.
    סיסה נחשב לשחקן טכני בעל שליטה מעולה בכדור ומהירות יוצאת דופן מה שעושה אותו לשחקן מעולה.
    הוא סיים את אליפות העולם עד גיל 21 כסגן מלך השערים. בעונה הראשונה שלו בליגה הצרפתית כבש רבעיה נגד ראן. ובעונת 2003 הוא היה פצוע תקופה די מושכת אבל עדיין סיים כסגן מלך השערים בליגה.
    השאלה המתבקשת ביותר בנוגע לשחקן הזה הוא למה הוא לא הגיע עדין לקבוצה גדולה באירופה כמו שהרבה שחקנים בגילו (22) כבר עברו.
    לפי דעתי הסיבה העיקרית היה חוסר ההופעות בנבחרת ובזירה האירופאית מה שעדין משאיר את מכירו נמוך יחסית ולא משתלם לאוקזר לשחרר אותו כל כך מהר.
    ככל הניראה עם סיסה יחתום איפשהו זה יהיה בקבוצה אנגלית לשמה הוא רוצה לעבור וגם יש שתי מועדון גדולים שמתענינים בו (ליברפול וצ'לסי).

(אוקי אני סיימתי, אז תגיבו לזה ותוסיפו את שלכם ולפי זה אני ידע עם להוסיף עוד שלי).

2. ליהי Member

אם הבנתי נכון...אני אמשיך את הדיון מפה: אני חושבת שהמבוקש הראשי עונת המלפפונים האחרונה היה בהחלט רונאלדיניו הצעיר והמכוער,הקשר של פ.ס.ז שעכשיו הוא כבר של ברצלונה. רונאלדיניו הוא וואחד שחקן אובר-רייטד, ולמרות שהוא נתן פתיחה חלומית אצל בארסה, הוא עדיין לא שווה את כל הכסף וההשקעה, בטח שלא את מאבקי הכוחות שהלכו שם בין מנצ'סטר יונייטד-צ'לסי-בארסה-ריאל מדריד ושות'.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיסה עדיין לא משחק באירופה בגלל שהוא רצה עוד עונה ואחרי זה עוד עונה להשתבח באוקזר.
    הוא שחקן שיש לו הכל..נגיחות בעיטות בשתי הרגליים דיוק כוח פריצה מהירות..
    באמת חלוץ גדול ואני רק מקווה שהוא לא יילך לליברפול הורסת החלוצים.

4. AFC Member

להוצא והקשרו 4, תיכף ומיד.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה לא שמעת שהעבירו את צרפת לאפריקה...?

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

:oops: :oops:
    זה כבר פעם שנייה שזה קורה לי..
    פעם ראשונה במנג'רסנט אמרתי שקזמן צריך לעבור לאירופה..מזרחי הנה אני בא..
    אבל הכוונה ברורה..לעזוב את צרפת לכדורגל האמיתי של אירופה[התחמקות אלגנטית..]
    בקיצור... :oops:

7. ליהי Member

הלו הלו הלו!!!! :evil:

מה לא אמיתי בכדורגל של הצרפתים?!?!!?
    צרפת זה בהחלט מעצמת כדורגל בפני עצמה
    תודה ריינמן, לכלכת אותה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. bugri Member

רונלדיניו בגלל שיש לו שליטה מצויינת בכדור והוא יודע לסדר ולבנות את המשחק

9. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

רונאלדיניו הוא אחד האובר-רייטד פליירס שאי פעם יצא לי לראות מעודי. ז"א, הוא שחקן טוב והכל אבל אני לא חושבת ש4 קבוצות היו צריכות לעבור שואה רצינית ולהיכנס אחת בראש של השניה בשבילו הקיץ כמו שקרה. אני חושבת שאם יהיה רכש חם הקיץ הבא זה יהיה כריסטיאנו רונאלדו, אבל בינתיים החומר החם של השוק היה בעצם הארי קיואל שאליו באמת הופנו כל ההצעות המאוד רציניות.