השיטה הכי יעילה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏8/2/03.

1. Kgt1 Member

בדיון הזה מוזמנים חברי הפורום להביאו את דעותיהם בקשר לשיטת המשחק הכי יעילה מקבוצה או נבחרת בה חזו...
    מבחינתי אישית אין ספק שמדובר במנצ'טסר יונייטד של עונת הטראבל - שיטת משחק ברורה ומוגדרת עלפיה יש לך שני שני מגנים תוקפים מהאגפים, שני בלמים, שני קשרים בוני משחק אחד הגנתי אחד התקפי, שני קשרים שפורצים ומגביהים כדורים לרחבה לשני החלוצים שמבקיעים כמות נכבדת מהשערים בנגיחות. שיטה יפה, מאורגנת, וללא ספק יעילה - הובילה את מנצ'סטר עד לגמר האלופות (דווקא בגמר מול באיירן קצת שינו והיו צריכים להפסיד גם).

2. Julian Joachim Member

תראה, כל שיטה היא יעילה מול יריבות מסויימות עם שחקנים מסויימים שמשחקים בטקטיקה מסויימת. אני מניח שאתה מבין מה אתה אומר.

אולי התכוונת לניצול מקסימלי של השחקנים ע"י הטקטיקה?

אם ככה, אז מנצ'סטר בטראבל, ואולי באיירן מינכן של הזכייה האחרונה בצ'מפיונס.

חדד את השאלה.

3. Kgt1 Member

מקובל.

4. Tomzo Member

תאמינו לי אני לא זוכר כל טוב הרכבים אבל מה שכן את ההרכב של ארסנל שנה שעברה בדאבל אני זוכר הכי טוב ואני חושב שהוא היה הכי טוב

5. Julian Joachim Member

ניוקאסל של השנה מנצלת את כל האופציות שלה בצורה המקסימלית. אם הם מצליחים לנצח כל כך הרבה כשחצי מהמשחק עובר דרך ספיד את שירר, משהו דופק שם כמו שעון.

לא לדבר על הקבוצה שהגיעה הכי רחוק עם הכי מעט, הלא היא לידס יונייטד, ב00/01, עד לחצי גמר של הצ'מפיונס!!!