התחזית משודרת בחסות:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/8/12.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד שישה ימים זה קורה, עונת הפרמיירליג נפתחת, ענייני הפגרה עוד לא נגמרו לגמרי אבל אפשר כבר לקבל מושג כללי לגבי הקבוצות. וכאן מגיע המקום להמר, להגיד מה לדעתכם הולך לקרות העונה, ובסוף העונה נחזור לכאן, מעטים מאיתנו יספרו בגאווה איך הכל הלך להם בול ורובנו נכסה את פנינו מבושה.

אלה הן השאלות:
    1. דרגו את שש הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם.
    2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה?
    3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת?
    4. מי יהיה השחקן המצטיין?
    5. מי יהיו היורדות?
    6. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?

באופן טבעי, הרבה מההימורים תלויים בסוגיות של רכש שיגיע או לא ולכן הדיון יישאר פתוח עם אפשרות לערוך עד סוף חלון ההעברות.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

1. ששת הראשונות לדעתי:

1. מנצ'סטר סיטי. והרבה יותר בקלות מאשר בעונה שעברה. האליפות שלהם הייתה בוסט מוראלי גדול מאין כמוהו עבורם-מעכשיו הם כבר לא אנדרדוג בעיני אף אחד (גם אם מנצ'יני אומר שכן), הם כבר לא צריכים להוכיח כלום, הם ה-Team to beat, נראה לי שמהעמדה הזאת הם יעשו יותר טוב ולא יסתבכו כמו בסיום העונה שעברה. הם ידרסו את הליגה בסגנון צ'לסי של מוריניו בשיאה.
    2. צ'לסי. בשעה טובה התבצע שם מעט רענון, לא מספיק בשביל אליפות אבל לפחות בשביל לחזור לתלם אחרי העונה האיומה בליגה אשתקד.
    3. מנצ'סטר יונייטד. ההרגשה שלי היא שסיימנו עם הרכש הקיץ. לא יבוא קשר, לא יבוא מגן שמאלי, לא יבוא ואן פרסי, בלי ואן פרסי אפשר לחיות, בלי השניים הראשונים אנחנו יכולים במקרה הטוב לראות את הגב של סיטי ביום בהיר. ועדיין, אין סכנה למקום הבטוח בצ'מפיונס.
    4. ארסנל. בעונות האחרונות הימרתי כל פעם שהם יהיו מחוץ לצ'מפיונס ונפלתי כל פעם מחדש, הפעם אני לא מסתכן, מה גם שלראשונה מאז שנת תרל"ח בערך יש להם קיץ מוצלח עם רכישות יפות.
    5. טוטנהאם. היה להם בעונה שעברה צ'אנס לתקוע יתד כקבוצת צ'מפיונס והם פספסו אותו כמו שרק טוטנהאם יכולה. את ההשפעה של זה נראה העונה.
    6. ליברפול. גם השנה לא נראה לי שזה יעבוד. לא שרודג'רס לא טוב, לא שהרכש לא מוצלח, אבל התמונה הכללית עדיין צבועה בגווני אפור חזק.

2. אסטון וילה, בעיקר כי נהייתי מעריץ של פול לאמברט, גם אם הוא היה מאמן את צפרירים חולון הייתי מהמר עליהם כהפתעת העונה. הרכש אמנם צנוע נכון לשלב זה אבל הוא יוציא מוילה הרבה יותר משני קודמיו גם יחד. אני מקווה וחושב שגם סאות'המפטון תפתיע לטובה.

3. ההימור הקל יהיה ניוקאסל, סוונסי ונוריץ', מן הסתם שלושתן יעשו עונה פחות טובה מאשתקד אבל זו לא חוכמה. אני מהמר על סטוק, בעונה שעברה זיהיתי שם לראשונה קצת עייפות חומר ולדעתי זה יבוא לידי ביטוי העונה.

4. יאיא טורה, כהרגלו יהיה האיש הדומיננטי בסיטי.

5. שאלה קשה, כי נראה שיש מקבץ עולות איכותי במיוחד הפעם מה שמקשה על ההימור, אף קבוצה לא נראית כמו יורדת בטוחה. בסופו של דבר מישהו צריך לרדת, אני אהמר על ווסט ברומיץ', וויגאן (השנה הקאמבק של אפריל-מאי לא יספיק להם) ורדינג, מה שיקטין משמעותית את כמות הקבוצות הכחולות בליגה.

6. מפתה להמר על די מתאו בגלל שבכל יום נתון אברמוביץ' יכול לפטר מאמן, אבל לא נראה לי. אני אלך על מרטין יול. איכשהו, בקבוצות משעממות כמו פולהאם לפעמים מפטרים מאמן רק כדי ליצור איזשהו עניין, ההולנדי החביב ישלם את המחיר. נראה לא סביר, אבל גם כשהימרתי על ברוס לפני שנה זה נראה לא סביר...

3. פול סקולס Member

אממ אני לא עוקב מספיק אחרי הפרמיר ליג או הכדורגל האנגלי באופן כללי כדי לענות על חלק מהשאלות.

אני חושב שסיטי תיקח אליפות, אבל לא בסטייל של צ'לסי תחת מוריניו שפירקה את הליגה-
    אלא בסטייל של יונייטד לפני שנתיים- קבוצה שלוקחת אליפות כשאין לה ממש מתחרות על התואר. רק שסיטי תציג כדורגל טוב יותר. יודעים מה, משהו באמצע. כלומר, אני מנחש שבסוף העונה גם יגיע לסיטי קרדיט על כדוגל טוב, וגם היריבות שלה על התואר יציגו עונות חלשות.

נראה כאילו פרגוסון מתעקש לא לטפל בבעיות קריטיות שיש ליונייטד. אני חושב שיש גבול כמה מיץ אפשר לסחוט מהסגל שלנו, ואפילו עם התוספת המדהימה של קגאווה אני צופה עונה רעה של יונייטד.
    השאלה היא מה זו עונה ראה?

יש לי ספק גדול שתלכיד השחקנים הזה של צ'לסי יבשיל לידי משהו ממשי כבר העונה. ארסנל עדיין לא מספיק טובה, וכך גם לגבי טוטנהאם ובוודאי ליברפול.
    אז אני חושב שתהיה לנו עונה רעה ובכל זאת נישאר בטופ של הפרמיר ליג. אין ממש ברירה אחרת.

אחד הת'רדים האהובים עליי מידי שנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/12
  4. skyday20 Member

בחסות.?

התחזית מועברת כמובן בחסות SKY BET. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    http://www.skybet.com/img/cms/inset/rooney_overhead_lp.Xxx

I'm joking don't register...
    ----
    . דרגו את שש הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם.
    מאנצ'סטר סיטי
    צ'לסי
    יונייטד
    ארסנל
    ליברפול
    טוטנהאם.
    2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה? סאות'המפטון זו קבוצת פריימיר ליג קלאסית שהייתה חסרה בליגה, כשעולה חדשה נשארת זה כבר מיני הפתעה, לדעתי הם יכולים להישאר בליגה בסטייל.
    3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת? QPR. לא יודע כמה הם יכולים לאכזב, אבל קבוצת החוץ החלשה בליגה אתשקד תתקשה להישאר בליגה ונראה לי תאכזב את עצמה פה.
    4. מי יהיה השחקן המצטיין? DZEKO חלוץ מצוין, כבר התרגל לגמרי לליגה, רק צריך הרבה דקות משחק והוא יכול למצוא את הרשת המון פעמים.
    5. מי יהיו היורדות? Undisclosed
    6. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון? AVB הוא עדיין לא מנוסה, לדעתי זה שוב פעם יגמר לא כל כך טוב,
    המערכת תהיה קצת בחוסר סדר אחרי עזיבתו של ארי, ולא יודע אם הוא יצליח להשתלט על זה בצורה נאותה.
    הקבוצה שלהם טובה, לכן בכל זאת נראה לי הם ימצאו להם מקום איפשהא ב TOP 6.

5. Mellow29 Kopite

טוב, הגיע הזמן לקפוץ ראש...

1. מנ' סיטי
    2. מנ' יונייטד
    3. צ'לסי
    4. ארסנל
    5. ליברפול
    6. טוטנהאם
    קשה לי להמר נגד מנ' סיטי. מנ' יונייטד כרגע עם קיץ מאוד בעייתי ועדיין לא טיפלה בבעיות הקריטיות שלה, סיטי עם טבז (like a new signing) ועם יותר נסיון מהשנה שעברה, שני הדברים שלטעמי חסרו לה ופגעו בסיכויים שלה להצליח באירופה או לסיים את הסיפור מוקדם יותר. צ'לסי עם קיץ סטייל פוטבול מנג'ר אבל אני חושב שפרגוסון עדיין יעבור את די-מתיאו, ארסנל תשלים את הרביעיה. מקומות 5-6 לא מעניינים אף אחד אבל אני לא יכול לוותר על ההערכה האופטימית בכל מה שנוגע לליברפול. מטוטנהאם קשה לי לצפות ליותר מדי, הם עדיין צריכים חלוץ ו-AVB עדיין צריך להוכיח את עצמו.

אני מקווה שרדינג תהיה הסוס השחור מבין העולות החדשות, תשחק כדורגל התקפי ושמח יחסית. אני לא יודע אם זה יגמר כמו סוונזי או כמו בלקפול, אבל אני מקווה מאוד שהיא תספק רגעים יפים.

ווסטהאם - לא מחזיק ממי שעומד שם על הקווים, לא מחזיק מהשחקנים שהוא הביא עד עכשיו והשחקנים שקושרו לקבוצה הזאת. מבחינתי ווסטהאם צריכה להיות באופן טבעי בסביבה של ניוקאסל ואברטון (מקומות 7-10 לכל הפחות), אני לא חושב שהיא תגשים את המטרה הזאת בעונה הקרובה.

מבחינתי הגיע הזמן של סוארז לתת עונה שבה המספרים מגבים את היכולת שלו, כי עם מה שיש לו ברגליים אולי יש שחקן או שניים בפרמייר-ליג שיכולים להתחרות. ועם זאת הוא לא נמצא בקבוצה מספיק טובה כדי להיות המצטיין. רוני בטח יתן עוד עונה של 20+ שערים ועדיין לא ישאיר שום דבר לזכור מהעונה הזו.
    אז...אגוארו, בהצלחה.

5. מי יהיו היורדות?
    נוריץ' ו-וויגאן כרגיל החשדות העיקריות. השלישית תהיה אחת משתי העולות החדשות סאות'המפטון או רדינג, או ווסט ברום (מועדון מעצבן נורא, אם כי הייתי מקווה שסטיב קלארק יצליח שם).

כריס יוטון בשבילי. זה לא יציל את נוריץ' לדעתי.

6. South Boy Member

1. מנ' סיטי
    2. מנ' יונייטד
    3. צ'לסי
    4. ארסנל
    5. ליברפול
    6. טוטנהאם
    לסיטי אין מתחרים כרגע, הכסף עשה את שלו בעונה שעברה ועכשיו כשהסגל יותר מגובש הוא אפילו עצמתי יותר. היחידה שמבחינת איכות סגל יכולה לתת פייט לסיטי הם צ'לסי אבל אני ממש לא מחזיק מדי מתיאו ושיטות האימון שלו, ותוסיפו לכך את העובדה שרומן הוא לא בדיוק הבוס האידיאלי לעבוד תחתיו ושיונייטד איכשהוא תמיד מצליחה להשתחל למקומות הללו למרות שהיכולת שלה ממש לא משכנעת בלשון המעטה, וזאת תמונת הצמרת שלי.
    ליברפול כמובן מתחדשת, אבל יקח עוד קצת זמן עד שנוכל לקרוא תיגר על 4 הראשונות.
    וטוטנהאם, לא התחזקו כמו שצריך וניכר ש-AVB לא יודע לבנות קבוצה לרמות האלה, לא יילך לדעתי.

קצת קשה להגיד כי תמונת המצב בקרב קבוצות המרכז והתחתית נשארה כמו שהיא וקשה לי להצביע על קבוצה שמכוונת הרבה יותר גבוהה מאיפה שהיא סיימה בעונה האחרונה, אבל אני יילך על סנדרלנד ומרטין אוניל שעשה פלאים בחצי העונה השניה כאשר החליף את סטיבי ברוס אני מאמין שהרוח הגבית שהם קיבלו מהחלק השני של העונה שעברה יקרין גם לעונה הנוכחית.

אסטון וילה, אחרי שבעונה האחרונה הם כמעט הצטרפו ליריבתם העירונית בצ'מפיונשיפ ומקליש היה נחשב לאויב העיר ברמינגהאם הוילה יצפו לחזור להיכן שהיו בתקופת אשלי יאנג גארת' בארי ומילנר, אבל הם לא יצליחו.

אם בליברפול הייתה נבנית קבוצה מספיק טוב המסביבו הייתי אומר סוארז בלי לחשוב, אף לצערי הקבוצה עדיין לא ברמה מספקת כדי שיככבו בה.
    אני הולך על דויד סילבה, סיטי תיקח את האליפות ביותר קלות מהעונה שעברה לדעתי והלב של הקבוצה הזאת זה סילבה שנמצא במגמת עלייה מתמדת, הוא הבחירה שלי.

5. מי יהיו היורדות?
    וויגאן תמיד מועמדת לירידה אבל על קבוצות כאלה נאמר 'קבוצה בעלת 7 נשמות', בכל עונה תמיד הם נשארים בשיניים אך בלי רודאייגה שעבר לקרייבן קוטג' ומוזס שכנראה יעזוב אין להם סיכוי השנה לדעתי.
    השניה היא נוריץ' שהגורם לעונה המוצלחת שלה אשתקד פול למברט כבר לא נמצא או אחת מהעולות.
    והשלישית כנראה אחת מהעולות

סם אלרדייס, פשוט לא מתאים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/12
  7. LIVERPOOL87 Member

מנ' יונייטד- במידה וואן פרסי או כל חלוץ ראוי אחר יגיע לדעתי הם יחזירו לעצמם את התואר
    סיטי- תצטיין יותר בליגת האלופות השנה ותעפיל לפחות לשמינית, אבל תסיים שניה
    צ'לסי- בפער גדול משתי המנצ'סטריות
    ארסנל- אי אפשר להספיד אותם אף פעם, המקום הרביעי שלהם
    טוטנהאם- לא תצליח לתת פייט כמו שצריך השנה, במגמת ירידה
    ליברפול- שוב רכש עלוב, עוד עונה פח אשפה

יונייטד, לא רואה קבוצה מהתחתית שתיתן עונה יוצאת דופן, לכן יונייטד שתיקח אליפות מסיטי וצ'לסי זה הישג די מפתיע
    כרגיל ליברפול, אם אתם רוצים לדעת איך זורקים מיליוני פאונד לטמיון, ליברפול מועדון מספר אחת ללמוד את הטכניקה המופלאה, עונה זוועה לפנינו ועזיבת סוארז בינואר

קאגוואה

5. מי יהיו היורדות?
    נוריץ', וויגאן ואסטון ווילה

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנ סיטי,מנ יונייטד,צ'לסי,ארסנל,ליברפול,טוטנהאם.
    ההבדלים בין המנצ'סטריות מזעריים ואני צופה שואן פרסי ינחת בסופו של דבר בצד האדום של העיר וזה אולי ישנה עוד קצת את יחסי הכוחות אבל בכל זאת אני אתן את ההימור על מנ סיטי כי אני צופה שהעונה יהיה בלם רציני במקום סאביץ' לתקופות האלה כשלסקוט או קומפאני חסרים, טבז ישחק במשך כל העונה ולא רק בחלק קטן ממנה והחיסרון שימשיך מהעונה שעברה הוא ההעדרות של טורה בגלל אליפות אפריקה. מנ יו תמשיך לקחת נקודות גם כשהיא משחקת טוב וגם כשפחות טוב כי מנטלית היא מספר 1 בליגה והמירוץ יהיה צמוד, קשה להאמין שצמוד כמו בעונה שעברה אבל צמוד. לא אופתע אם זה ייגמר גם הפוך. מבין כל היתר צ'לסי הטובה ביותר והסיבה שהיא רחוקה ממאבק האליפות היא שלא עשו שם שינוי משמעותי להגנה בינונית שנהנתה מגיבוי מהקישור בחצי השני של העונה. כשיצטרכו לשחק התקפי יותר ולהכריע משחקים ההגנה הזאת תיחשף ושוב יראו שהיא לא שווה יותר מדי, כמו בחצי הראשון של העונה שעברה.
    ארסנל תאבד את ואן פרסי אבל ביצעה רכש מרשים שצפוי להמשיך לתת לה יתרון על פני טוטנהאם וליברפול, בטח כשטוטנהאם תאבד את מודריץ' שהוא השחקן הכי טוב שלה וליברפול שעדיין לא מצאה פיתרון אמיתי לחוסר ביצירתיות בהתקפה ותמשיך להישען על סוארז.

מי יהיו היורדות?
    ווסט ברומיץ', נוריץ', סאות'המפתון.
    נוריץ' ו-ווסט ברום יתקשו אחרי עזיבת מאמנים שהוציאו משם את המקסימום (לאמברט,הודג'סון) אותם הם החליפו במאמנים צעירים (יוטון,קלארק) ונראה לי שזה יעלה ביוקר. לא מכיר את 3 העולות טוב כמו שאני מכיר את קבוצות הפרמייר ליג אבל ממה שקראתי רדינג שיחקה כדורגל טוב ו-ווסטהאם לא תרד עם אלארדייס שיודע להוציא תוצאות והוא מאמן טוב מאוד.
    וויגאן נשארת עם סגל דומה מאוד למה שהיה לה ונראה אם תמשיך את המומנטום המטורף מסוף העונה שעברה. וילה הסריחה תחת מקליש אבל אני מאמין גדול בלאמברט והוא אמור להחזיר אותם למעמד שרחוק טיפה יותר ממאבקי התחתית למרות שלא רואים שם רכש משכנע עד עכשיו. סוואנזי טיפה בסיכון כי לא בטוח שלאודרופ מבין שהוא יצטרך לעיתים לשחק מגעיל כדי להישאר, הוא מביא רכש לטיני ומתכנן כדורגל התקפי, אם הוא יתחיל חלש הוא יצטרך יותר עבודה קשה ומלחמה שתחזיר אותו למעלה מאשר טכניקה.

הקבוצה המפתיעה?
    אברטון, מקום 7-8. מי מוכן להמר על זה? מעט, לכן זאת הפתעה. יש לי אמונה עיוורת במוייס והוא ימשיך להביא את הקבוצה הזאת למקומות האלה בלי אמצעים. אני גם מאמין במרטין יול אבל נראה שהוא לא קיבל שום גיבוי בשוק ההעברות ועזבו אותם כמה שחקנים חשובים הקיץ בלי שרואים מחליפים.

הקבוצה המאכזבת?
    סוואנזי וסנדרלנד אולי חושבות שיש להן מאמנים טובים שיובילו אותם לחצי העליון (סנדרלנד כבר חושבת על זה שנים), שתיהן יכשלו.

השחקן המצטיין?
    ג'ו הארט.

מי יהיה המאמן הראשון שיפוטר?
    סטיב קלארק.

9. lolalola Member

יונייטד ראשונה וידיץ חזר לשחק, קגאוואה שחקן מצויין וכמובן פרגוסון אני מאמין שהם יסיימו מקום ראשון
    סיטי שנייה הם יהיו טובים אבל מנצ'יני יהרוס אות
    ארסנל שלישית ואני לא יודע להסביר למה יש לי הרגשה כזאתי ג'רביניו יסתגל לליגה, קאזורלה יוסיף יופי ואיכות אבל היא תיהיה מאוד צמודה עם צ'לסי
    צ'לסי רביעית יאכזבו אפילו שקנו את כל הרכש הזה שלהם
    אברטון\טוטנהאם חמישית שישית תלוי אם טוטנהאם יקנו את אדבאיור ואני מאמין במויס שיובל אותם לאירופה.

אברטון, אף אחד לא יהמר שהיא תיהיה חמישית

ליברפול, יצפו ממנה ליותר ממה שהיא שווה אפילו שיש לה איכות עם שחקנים כמו ג'רארד, סוארז וג'ו אלן.

אגוארו

5. מי יהיו היורדות?

נוריץ'- לקחו לה אדם למברט שהיה שחקן חשוב מאוד העונה הזאת
    סוונסי- אותו דבר רק שלקחו לה את ג'ו אלן ואת המאמן שלהם ברנדון רוג'רס
    וויגאן- יהיה לה קשה מאוד בלי רודאיגה וככל הנראה גם מוזס ויגמרו לה ה7 נשמות.

ברנדון רוג'רס

10. Bill Shankly Member

דרגו את שש הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם.

1. מנצ'סטר סיטי
    2. מנצ'סטר יונייטד
    3. צ'לסי
    4. ארסנל
    5. ליברפול
    6. ניוקאסל

מי תהייה הקבוצה המפתיעה?

סנדרלנד

מי תהייה הקבוצה המאכזבת?

ק.פ.ר

מי יהיה השחקן המצטיין?

לואיס סוארז

מי יהיו היורדות?

סות'המפטון
    נוריץ
    רדינג

מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?

מארק יוז

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/12
  11. JWilshere19 Member

1. מנצ'סטר יונייטד - ואן פרסי ורוני ירכיבו חוד קטלני עם קאגוואה מאחוריהם. אחרי קרב צמוד על המקום הראשון. יונייטד יחגגו את האליפות ה20.

2. מנצ'סטר סיטי - יסיימו במקום השני אחרי יונייטד, אחרי קרב צמוד ביניהם, צלסי ויונייטד על התואר, שבחצי הראשון של העונה גם ארסנל תהיה בסיפור האליפות.

3. צ'לסי - צ'לסי תפתח את העונה מהמקום הראשון, אבל לאט לאט המנצ'סטריות יעקפו אותם וצ'לסי תסיים את העונה עם הדחה ברבע גמר האלופות ומקום שלישי, די מתאו יפוטר.

4. ארסנל - ארסנל סוף סוף יפתחו את העונה טוב ויתברגו בטופ 3 אחרי 10 מחזורים. חצי שני טוב פחות וארסנל יגמרו את העונה עם גביע ומקום רביעי. ווילשר יחזור טוב מהפציעה ויכנס להרכב הפותח. פודולסקי יתן עונה טובה. סנטי קזורלה יתברר כרכש מצוין.

5. ניוקאסל - ניוקאסל תמשיך להפתיע ותסיים במקום החמישי שוב עם תצוגה טובה של בה, סיסה, בן ארפה וקבאיי. ניוקאסל יסיימו את העונה בפאר די גדול על המקום השישי, קרובים לארסנל.

6. אברטון - אברטון קבוצת טופ 10 קבועה, תסיים העונה במקום השישי, מקום מעל עונה שעברה. קולמן נייסמית' ופלאיני יציגו יכולת טובה.

אברטון (מקום 6).

ליברפול (מקום 9).

אדן הזאר.

5. מי יהיו היורדות?
    18. סאות'האמפטון
    19. נוריץ'
    20. וויגאן

כריס יוטון.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/12
  12. JR-Riquelme Member

1. יונייטד - אני חושב שיש לקבוצה הזאת רעב עצום אחרי העונה שעברה והיא התחזקה מאוד. ההתקפה שלהם טובה יותר משל הסיטי עם ההחתמה של ואן פרסי
    2. סיטי
    3. צ'לסי
    4. ליברפול
    5. ארסנל
    6. ניוקאסל

ווסט ברומיץ' תלחם על אירופה לדעתי

טוטנהאם לא תגיע לאירופה העונה

ואן פרסי הולך לחורר רשתות

5. מי יהיו היורדות?

נוריץ' רדינג סאות'המפטון

וילאש בואש

13. מסוטיזם Member

מנצ'סטר סיטי
    מנצ'סטר יונייטד
    ארסנל
    צ'לסי
    ניוקסאל
    טוטנאהם
    ליברפול

ניוקסאל

טוטנאהם

דויד סילבה

5. מי יהיו היורדות?

רידינג, וויגאן, אסטון וילה

די מתאו

14. KirkH Member

1. מסורת זו מסורת. גם ככה מדובר בהימורים חסרי בסיס. אני כרגיל רושם את כל הקבוצות.

1. צ'לסי
    2. מנצ'סטר סיטי
    3. מנצ'סטר יונייטד
    4. ניוקאסל
    5. טוטנהאם
    6. פראנסנל
    7. אברטון
    8. ליברפול
    9. ווסט ברום
    10. ק.פ.ר
    11. סוונזי
    12. פולהאם
    13. אסטון וילה
    14. נוריץ'
    15. ווסט האם
    16. סטוק
    17. סנדרלנד
    18. וויגאן
    19. רדינג
    20. סאות'המפטון

ווסט ברום, אברטון

ליברפול במובן מסויים, פראנסנל מבחינת ההישארות מחוץ לצ'מפיונס

טורס

5. מי יהיו היורדות?
    שלוש האחרונות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

פול מקדרמוט - רדינג

15. South Boy Member

אתה גם בכלל לא אוהד צ'לסי.
    מילא שמת אותם מקום ראשון, אבל שחקן העונה יהיה טורס? אפילו הסובייקטיביים ביותר לא היו מעלים על דעתם להוציא שטות כזאת מהפה\מקלדת שלהם.