ואן דר וארט...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ואן דר וארט6, ‏12/8/03.

1. ואן דר וארט6 Member

לאן אתם חושבים שהוא יעבור? מה הכי טוב בשבילו? קבוצה אנגלית, ספרדית?

דרך אגב אני חדש כאן ולפי דעתי הוא השחקן הכי מדהים שיש בעולם
    הוא הולך להיות בין השחקנים הטובים שהיו אי פעם

2. zizou Member

קודם כל ברוך הבא, מעכשיו אתה חלק ממשפחה אחת גדולה שנקראת משפחת אייסוקר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ואן דר וארט אכן שחקן גדול, שעם אימון נכון וקבוצה נכונה יכול להתפתח ולהפוך לאחד השחקנים הטובים באירופה. מבחינת הטכניות שלו הוא שחקן מעולה, בכל זאת זה מה שמלמדים אותך בבתי הספר לכדורגל באמסטרדם.

לפי דעתי הכי טוב שהוא ישאר באייאקס, יחד עם חבריו ואן דר מיידה, טרבלסי, קיבו (למרות שאני חושב שהוא עבר לרומא בסוף), איברהימוביץ' ושות'. איתם אייאקס יכולה לחזור לימים היפים שלהם. אבל.....בטוח שזה לא יקרה, והוא יעבור 99% אם כבר אז למקום שבו אפשר להעריך את הקישורים הטכניים שלו - ליגה ספרדית (מחליפו של פיגו) או לליגה האיטלקית. בחירה שלו, תלוי אם הוא רוצה לקבל מכות או לא. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

נ.ב. זוכר לו חסד נעורים עוד מהפרמיירליג מנג'ר של ea שהוא היה פשוט תותח הייתי מביא אותו כל פעם.

(עריכה : זיזו, סדר את החתימה שלך או שתחליף אותה, היא מושכת את כל העמוד, יאללה בית"ר)

3. Reyes Member

1. ואן דר מיידה באינטר.
    2. הוא כל הזמן נפצע, ככה שמתי שהוא יעבור, נראה לי שהוא יעדיף את הספרדית היותר טכנית על לפני האיטלקית.
    3. תסדר את החתימה שלך בבקשה..

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. יש או יהיה דיון עליו בטופיק "ניתוח שחקנים",גם תורו יגיע,ככה שלנתח אותו כאן יהיה מיותר,לסגור.

5. AFC Member

לא חושב משה. הדיון יכול להישאר, לא חייבים לדבר על כל השחקנים בדיון אחד. אם הנושא בדיון "ניתוח שחקנים" הוא על וילטורד, ומישהו אחר רוצה לדבר על טוטי?

בכל מקרה - לדעתי הגזמתם בקשר אל ההולנדי הצעיר. שחקן שנפצע ללא הפסקה, מצטיין לא מעט פעמים במדי קבוצתו, ו...זהו. שום דבר בדרג הבינלאומי או האירופאי. אני לא חושב שהוא יתקרב לשחקנים דרג א' באירופה, הפציעות פשוט גמרו אותו.

6. united Member

שחקן ענק!!!
    פשוט מעולה והוא גם צעיר!

הלואי שיבוא למנצ'סטר יונייטד.