ובמה אתם תיצפו הערב?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏8/4/03.

1. Kgt1 Member

ספורט 5 או ספורט 5+? שאלה קשה אני יודע....
    למזלי החברים שאני רואה איתם את המשחק בחרו בשבילי (ת'ברנביאו) אבל מה עושים אלו שפחות חסרי מזל?

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

התשובה ברורה...
    מה גם שב5+ יש את המשחק הפחות מעניין (לפחות לפי דעתי).

ריאל-מנצ'סטר. חד וחלק. לראות תא החבר'ה של פרגוסון חוטפים, וכמה שיותר.

3. inter-zone Member

התלבטות קשה..
    מצד אחד, אני מאמין בכל ליבי שהלילה מילאן תקבל בראש ודבר כזה אני לא רוצה להחמיץ!
    מצד שני, המשחק בין ריאל ומנצ'סטר מבטיח כל כך הרבה, ואני מקווה לקבל ממנו סיפוק כדורגל טוב..

אז כפי שאני מביו מדבריי, אני הולך לזפזפ בין הערוצים כל הזמן, ולחפש אירועים מעניינים..

4. שגיא Guest

בהחלט בחירה קשה.
    אני מאמין שרוב הזמן אצפה בשתי הקבוצות השנואות עלי ביותר, ריאל ומנצ'סטר, עם גיחות קלות למשחק השני.

5. Don p1 Member

אינטר-זון אני מצטער לקלקל לך את החגיגה, אם אתה מחפש תבוסה של מילאן, תחפש ערוץ אחר..

כמובן שאלה רטורית בשבילית, הערוץ 5 פלוס, בזמנים כאלה שלא רואים את מילאן בליגה בגלל המושחתים מהערוצים השונים לא מפסידים משחקים של מילאן ..http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Reyes Member

שאלה קשה...
    אתם שואלים למה?! אז זהו...לא נראה לי שאני יעמוד בזה...אם ריאל מפסידה...................אני לא יודע מה יהיה איתי...

אבל אני עדיין יראה את מדריד-מנצ'סטר בתקווה שנביא להם כמה גולים טובים...

דייר, אל תנחס.. :evil:

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חיכיתי 8 שנים לרגע הזה ואני לא מתכוון לפספס את איאקס. אני יראה מילאן נגד איאקס אהובתי ומדי פען יעביר למדריד לראות רק תוצאה.

8. lirancool Member

שאלה די קשה,
    אני כנראה ידפדף כל כמה דקות בין הערוצים, אבל אני יסתכל יותר על המשחק המעניין יותר מבחינתי:איאקס-מילאן. הוא מעניין יותר בשבילי בגלל שאיאקס, שהיא הקבוצה שאני אוהד בהולנד תשחק מול מילאן, שהיא הקבוצה שאני אוהד באיטליה, ולדעתי לשני הקבוצות יש אותם סיכויים לעלות ואני מקווה שהקבוצה שתעלה מבין שני אלה היא גם תיקח את גביע האלופות!