ווימבלדון 2012

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/6/12.

1. golding מנהלים

בעוד אני מקווה כי מארי יהיה הבריטי הראשון שזוכה בווימבלדון מסה שבעים שנים, אני פשוט לא רואה את זה קורה. יאללה אנדרו!

2. riquelme1 Member

אני דווקא חושב שמארי הולכת לקחת את זה, למרות הכושר המצויין של פדרר והתצוגה הנהדרת שלו נגד דג'וקביץ', לדעתי הבריטי יעשה את זה.

ככה או ככה יהיה משחק ענק.

3. Eric Cantona Member

אין סיכוי שמארי יקבל את התמיכה שלי. סקוטי גאה שכבר אמר לא פעם כמה שהוא לא אוהב את אנגליה. מטומטמים בקהל מעודדים אותו בשם "בריטניה", איזה דבילים.

4. Sweetness Justin Fields

איזה טניס, יא' אלוהים. אני נהנה בטירוף! בחייאת דינק רוג'ר, רק אל תפסיד לחסה הזה..

!come on roger

5. The_Arsenal Member

פדרר עם טניס לא נורמלי. המשחק הכי טוב שלו מזה שנים. אני חושב שמבחינה מנטלית מארי לגמרי שם לשם שינוי, שפת גוף חיובית בסה"כ, כל נקודה שלו הוא מנסה לתעל למומנטום חיובי. אבל מול היכולת של פדרר אף אחד לא יכול, אף שחקן, משום תקופה.

6. Eric Cantona Member

הפוך גוטה. מארי עולה היום על פדרר בכל קטגוריה, אחוזי הצלחה במכות, אייסים, כמעט הכל. דווקא מנטאלית הוא נשבר מהר מידי, שוב. מאז שהוא נשבר במערכה השלישית, הוא רק צועק, בוכה, כועס, מכופף ושבור.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/12
  7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. The_Arsenal Member

לא יודע מול איזה דף סטטיסטיקות אתה יושב וזה גם לא משנה. כל בר דעת שראה את המשחק היום ראה שפדרר לגמרי outclassed מארי ואני אומר את זה בלב מאוד כבד, כי באמת שהאמנתי שכששניהם בשיאם מארי יכול לתת פייט. מארי לא קרס מנטלית ולא נעליים. לאורך כל הטורניר הזה הוא היה חזק מנטלית. נגד פרר הוא פעמיים שבר בפיגור 5-4. היום הוא הציל יותר נקודות שבירה מרוג'ר, וגם כמעט גנב את הסט השני, למרות עליונות ברורה של רוג'ר. אבל אין מקום יותר נוח לחזור אליו אחרי כל משחק מאשר לקלישאות חבוטות. אני לא אפריע לך תמשיך...

9. Eric Cantona Member

פדרר החל להתעלות על מארי מבחינת יכולת נטו רק אחרי השבירה. שם מארי כבר היה על הריצפה. בדף הסטטסטיקה הכולל מארי עולה על פדרר כמעט בכל קטגוריה. זה היה מנטאלי. משחק טוב מאוד של פדרר, לא ענקי. היו לו הופעות הרבה יותר טובות. המון החמצות. נארגן דף סטטסטיקה עוד כמה דקות.

10. skyday20 Member

אנדי היה טוב היום, הוא מתקרב לשם, זה צעד חשוב בקריירה שלו להגיע גמר ווימבלדון,
    לחץ עצום עליו, הוא נתן כל מה שהוא יכול וזה קשה מול גאון כמו פדרר.
    מקווה שהוא יצליח לחזור לגמר, בשנים הקרובות. בסך הכל הוא במגמת עלייה ביכולת, בטוח שזה יספיק לזכייה מתישהוא בקרוב.
    Nice effort Andy.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מספר 17... :aaarse:

מארי שחקן נפלא, באמת, אבל הטלוויזיה האנגלית צריכה באמת להתבייש בעצמה. במערכה האחרונה הם היו יותר עסוקים עם אימא, החברה, איבן לנדל (הלוזר...), שתי האחיות מידלטון, דיוויד בקהאם (אשתו צוחקת פעם?) וכל מי שלא היה בעד מארי. הטורניר הזה לא משודר רק באנגליה אלא בעשרות מדינות אחרות. מה עם קצת כבוד לשוויצרים? אני לא אוהד היסטרי של פדרר, אבל היום הייתי פשוט בעדו.

רוג'ר פדרר בכושר הנוכחי לא מתקרב לשחקן של לפני מספר שנים, אבל שמחה לאיד זו כנראה שמחה מאד מאד נחמדה. שוב, מארי נראה לי אחלה בחור, אבל כמה אפשר לאונן בשידור? חוץ מקליפים של rule Britannia ראינו היום הכל...

אני רוצה להאמין שמארי בסופו של דבר יזכה בווימבלדון, אבל מצדי זה יכול לקרות רק בעוד המון שנים. עד אז הוא יכול מצדי לנצח כל טורניר גראנד סלאם כרצונו.

עכשיו נותר רק לסיים בשירת ההמנון השווצרי: :aaarofl:

12. .witness Member

he is just a genius

פשוט אדיר הספורטאי הזה, כמה שזה מתאים שדווקא החזרה שלו למקום הראשון בעולם באה אחרי זכייה בטורניר ווימבלדון.

13. Sweetness Justin Fields

היו המון טניסאים טובים בהיסטוריה. חלקם מצוינים. חלקם מדהימים. יש שיגידו שיש כמה מושלמים. אבל רוג'ר פדרר, יש רק אחד.

השחקן הזה במדרגה אחת עם מוחמד עלי, ג'ורדן, וכל אחד מרשימת הספורטאים הטובים מאז ומעולם.

14. ראיין אדלי Member

אמרו עליו שהוא זקן ושהוא לעולם לא יחזור למקום ראשון בעולם, והיום הוא הוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא הספורטאי הגדול ביותר בכל הזמנים. מודל לחיקוי עבור כל אחד שעוסק בספורט - בכל תחום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    עצוב בשביל מארי, אבל הוא עוד צעיר ואני מאמין שנראה אותו מדבר חזק בשנים הבאות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/12
  15. riquelme1 Member

הכי גדול בהיסטוריה.

פשוט לא האמנתי שפדרר יעשה את זה, בטח אחרי שהוא הפסיד את המערכה הראשונה שהוא היה בא טוב, אבל מארי עלה עליו ברוב הפרמטרים והמשיך עם הטניס המצויין שלו ולא וויתר לרגע.

מארי שחקן ענק ואין לי ספק שהוא יזכה בסוף, אבל פדרר פשוט הכי גדול שיש.