ווי גוט ריד אוף...!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏10/11/03.

1. Julian Joachim Member

זהו, נפטרנו מריד. נפטרנו מהמתנה שרידסדייל השאיר לנו לפני שעזב.

מבחינתי סופית נפטרנו מרידסדייל, וממה שהוא עושה למועדון. זה מטופש לחשוב ששינוי מנג'ר ישנה באמת הרבה, אבל אני מרגיש שכן.

המחליף - אדי גריי, עוזר המאמן בן ה-55. שחקן עבר במועדון וגם יש לו נסיון כמנג'ר (82-85). אוהב מאוד על האוהדים, ההנהלה והשחקנים. נקווה שיש לו את הדרוש להציל אותנו מירידה ולעזור למקנזי להתחיל לייצב את המועדון. מעבר לזה הוא שיחק בקבוצה הגדולה של לידס (הוא שיחה מ65 עד 83) והוא חתיכת הסטוריה מהלכת. נקווה שהוא יהיה יותר קשור למועדון מאשר ריד.
    http://www.leedsunited.com/Images/02_03/gray/eddie.Xxx

ולחלק המעניין יותר...

מה אני מצפה שייעשה מישור המיידי:

1. רוקה ג'וניור יועף לאלתר.
    2. שלא יהיו סכסוכים בין שחקנין ובין השחקנים למאמנים.
    3. תמנה אדם מיוחד שיהיה אחראי על לרכוש את פנאנט מארסנל, ולהביא עוד שני צעירים לא מוערכים במועדונים שלהם, ולהתחיל לבנות קבוצה כמו שאו'לירי עשה בזמנו, מהצעירים.
    4. לרכוש את קמארה, יש עליו, ולהחזיר את קילגלון מווסטהאם ולנסות לתת לו צ'אנס לראות אם הוא מתאים כבלם או מגן שמאלי...
    5. את המושאלים המיותרים (דידייה דומי ורוקה) להחזיר חזרה לקבוצות שלהם. הם לא שייכים ללידס, הם לא תורמים ללידס והם רק מעוררים עוד ועוד בעיות ותחרות נוספת היא לא תמיד הכי טובה.
    6. למנות את דיוויד באטי לקפטן. הוא צריך להיות באנקר בהרכב.
    7. לקבל החלטה שמעכשיו הוא לא משחק עם שחקנים לא בעמדה הטבעית שלהם, ולאל שים את מילנר קשר למשל או את אולמבה מגן שמאלי. זה בזבוז של שחקן. אגב את אלומבה גם צריך לקנות לדעתי.
    8. למנות את גריי למנג'ר קבוע. הזמניות תפגע בנו וזה גם לא מכובד (וגם אני מפחד שהודל יגיע ללידס בכריסמס).

יש עוד, אבל אלו הדברים הכי חשובים.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולדש אתה שכחת שבעקבות פיטוריו של ריד אתם צריכים לשלם לו פיצויי\ם.... מהגם שהכיס של לידס לא עמוק בלשון המעטה... ככה שכנראה תיאלץ להסתפק בג'ודי מוריס כשחקן היצירתי של הקבוצה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

סתם אחי אני מת שתישארו ליגה.....

3. Julian Joachim Member

שכחתי!

זה החלק הטוב...

יכול להיות שברפרוף פספסתי אבל אם הבנתי נכון אחרי פגישה עם אחד האחראים הוחלט להיפרד, לא פיטורים, יותר התפטרות. לכן אני מניח שלא יהיו פיצויים... אני מקווה שלא.

ופנאנט עוד יכול להיות מציאה, ארסנל צריכה כסף לא פחות מלידס... אולי שווה למכור את וידוקה ב-5 נגיד ולהשקיע אותם בפנאנט.

ואלומבה יהיה זול.

4. ArsenalFan Member

מעולם לא נחשדתי באהדה יתרה ללידס יונייטד, אבל גם שונאיה (ואני גם לא ביניהם) רוצים לראות את לידס נלחמת, ולא מובלת כצאן לטבח בתצוגות משפילות כמו בפראטון פארק. שיהיה לאדי גריי בהצלחה.

אני מאוד מקווה שג'רמיין פנאנט לא יהיה שותף בהחזרת לידס למסלול. זה גם לא ממש פרקטי. אם ארסנל תסכים למכור אותו בכלל, היא תדרוש עליו סכום די מכובד, משהו שלידס לא מסוגלת לשלם. אם לידס תצליח לשמור על ג'רמיין עד סוף העונה, זה יהיה מבחינתה הישג אדיר.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכשלון די גדול לארסנל. לדעתי אנחנו זקוקים לו כמחליף ראשון בקישור ההתקפי ואולי כשחקן הרכב במקרה שליונגברג/פירס יהיו בכושר רע.

6. ArsenalFan Member

מסכים בהחלט, אבל זה דיון על לידס, ונשמור עליו ככזה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

מעניין יהיה לראות איך כל העסק עם וידוקה ייסגר. הבחור די ממורמר בעקבות השאריות שריד השאיר, זה ברור, ולגריי תהיה משימה חשובה מאוד להחזיר את האוסטרלי גם לכושר אבל בעיקר מבחינת מוטיבציה.

7. Julian Joachim Member

אני לא בטוח שאין סיכוי להשיג את פנאנט. אם ונגר ייתן לו להישאר עד סוף השנה והוא ישאיר אותנו ליגה והוא יראה שעדיין לא רוצים אותו בארסנל בהרכב יש מצב שהוא יעדיף את לידס. תן לי לחיות באשליות.

ואני מאמין שהזריקת מוטיבציה העיקרית מהעזיבה של ריד היא לוידוקה. הוא "ניצח" את המנג'ר הקודם. נקווה שהוא יתחיל לשחק כדורגל.

8. ofer16 Member

הזדמנות טובה להקפיץ את הדיון על לידס בעזרת ציטוט שלי מ27 באוגוסט. (כדי שאני אוכל להגיד "אמרתי לכם")

טוב, אז חתיכת הבשר הברזילאית שבמקרה הפכה לשחקן כדורגל השיגה קצת יותר מרוטציה... וזה חבל בשביל לידס.

9. Julian Joachim Member

השאלה היא למי אמרת...

היה פה מישהו שחשב שהוא יהיה טוב?

10. ofer16 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    צודק. בדקתי, וכולם אמרו שהוא יהיה בינוני.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן.. שוב עופר יוצא אידיוט...