ווסט ברומיץ' אלביון פוטבול קלאב :: סיכום עונת 2002-2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏25/5/03.

1. Julian Joachim Member

אז מה היה לנו?

החבר'ה של מגסון עלו ליגה, בצורה די מרשימה, וירדו ליגה, בלי להשאיר חותם כלשהו על הליגה. אי אפשר לומר שמישהו בווסט ברומיץ' אלביון התאכזב במיוחד מהירידה. הם עשו את שלהם. הרוויחו לא מעט כסף מהעלייה, כסף שעתיד לטעמי להציל אותם מהתמוטטות כלכלית שמתקרבת בליגות הנמוכות באנגליה (עקב זכויות השידור), וירדו ליגה בלי לבזבז יותר מדי כסף על השהות בליגה העליונה. אי לכך, אני צופה לקבוצה החביבה מבירמינגהאם חיים יותר קלים בליגה הראשונה מאשר לשתי שותופתיה לתחתית, שיתקשו להתאקלם מחדש בלי השחקנים המוכרים. לוו.בי.איי. אין את הבעיה הזאת, מי כבר יעזוב אותם? מועמדים חזקים לעלייה נוספת בשנה הבאה, במיוחד אם לוקחים בחשבון את ההחלשות של הליגה בשתי עונות האחרונות (עוד פעם, זכויות שידור וסתם מכירה רצחנית של שחקנים לליגה הבכירה - איפסוויץ' למשל).

נקודת אור בעונה הזאת? ממש קשה לי להצביע על אחת. במיוחד כששתי היריבות העירוניות נשארו בליגה...

נקודת שפל? מחזור 1 - מחזור 38. קבוצה בלי שאיפות לא יכולה לשרוד בליגה העליונה, ווסט ברומיץ' לא ממש רצתה, וראו את זה.

מצטיינים? אין. פשוט אין. אין שחקן אחד שאפשר לנקוב בשמו (בכלל) ולהגיד שהוא היה טוב והשאיר רושם חיובי על הליגה. עצוב, פשוט ככה. מגיע למגסון מילה טובה על כך שלא התפרע ברכישות...

נו, ומה דעתכם?

2. ofer16 Member

אצלנו באיפסוויץ' זאת אפילו לא מכירה, זה שיחרור חסר מעצורים של כל שחקן שיודע לשחק כדורגל במועדון. אולי אולי אולי נרוויח כמה אגורות על הולנד, רק בגלל שאותו אין מצב שישחררו בחינם. אני לא מאחל לוו.ב.א. אותו דבר, אבל מצד שני, את מי יש להם כבר למכור? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx