ויסנטה רודריגז

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Yeste, ‏19/5/06.

1. Yeste Member

כולם זוכרים את השחקן האדיר הזה מעונת האליפות של ולנסיה. באותה עונה הוא כבש ובישל בדאבל-פיגרס (כמו שאומרים בכדורסל), והפך למנייה בטוחה בצד שמאל של הנבחרת (למרות שדאז רייס ובמיוחד לוקה היו בשיאם). את העונה הבאה, שבסופו של דבר הפכה לעונה מסיוטת עם רניירי הליצן, הוא התחיל בדיוק מאותה הנקודה שבה הוא סיים את העונה שקדמה לה : עם שערים, בישולים ותצוגות מרהיבות (מישהו זוכר את השער ב-5:0 על דפור' ?), אך אז הגיע אותו משחק שחור מול ורדר ברמן, משחק שבו הוא נפצע בקרסול, פציעה שלמעשה השאירה אותו מחוץ למגרשים כמעט במשך שנתיים שלמות. אף אחד לא ניבא את ההשלכות שיהיו לפציעה הזו. ויסנטה, כאמור, תמיד היה שחקן חשוב ומשמעותי בנבחרת ספרד. לואיס ארגוניס תמיד סמך עליו ונתן לו את המפתחות בהרכב, גם כשהוא לא היה בשיאו, ואף התבטא פעמים רבות כי הוא מעריץ אותו בתור שחקן ואדם. אך למרות הכל, כידוע לכולנו, לואיס החליט להוציא את הכוכב הפצוע של ולנסיה מתוך רשימת 23 המוזמנים של נבחרת ספרד לאליפות העולם, ואת המונדיאל הקרב ובא הוא יראה בדיוק כמו כולנו, מהטלויזיה. אין ספק שההישארות מחוץ לסגל הספרדי עשויה להשפיע עליו לרעה בהמשך הקריירה, במיוחד בצד המנטלי.

מה לדעתכם יהיה עם אחד הכישרונות הספרדים הגדולים ביותר שצמחו למדינה בשנים האחרונות ? לאור הפציעה הקשה שהוא סחב איתו ויכול להיות שעדיין סוחב, נראה לכם שהוא מסוגל לחזור לשיאו בעונה הבאה ?

בנוסף, צריך לזכור שלולנסיה יש עכשיו במקרה שני קשרים שמאליים צעירים שמפוצצים בכישרון - חיימה גבילאן( הושאל לחאטפה) ודויד סילבה (הושאל לסלטה). שניהם היו מהשחקנים הבולטים בנבחרות הצעירות של ספרד, שניהם נתנו עונות מצויינות בקבוצותיהם ולשניהם יש פוטנציאל להפוך לכוכבים של ממש בעתיד הקרוב... נראה לכם שהוא צריך לחשוש למעמדו ?

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/IntertotoCup/329028_BIGPORTRAIT.Xxx
    ויסנטה בפוזה מוכרת

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/06
  2. N כמוני Member

אני חושב שולנסיה צריכה להמשיך לתת לוויסנטה צ'אנס.גם רונאלדו לא שיחק שנתיים ואחרי זה חזר להיות סופרסטאר.
    וויסנטה בכושר טוב יכול להועיל לוולנסיה הרבה יותר מאשר גבילאן או ודויד סילבה,ולכן צריך לא לוותר עליו,ולתת לו עוד הזדמנות.

3. תונל Member

רייס בשיא? בעונה הזאת הוא עבר לארסנל והיה אפס למדי.
    עם כל ההערכה שלי ללוקה אז באמת ויסנטה היה רמה אחת מעליו.
    הוא היה פשוט ענק אז, לצערי בגומלין של ולנסיה נגד חיפה יצא שהמגן הימני שלנו היה איתן עזריה (ז'אנו וחרזי היו פצועים), מתכון בטוח לתבוסה (שאכן הגיעה פחות או יותר).

אני חושב שהוא יכול לחזור ליכולת טובה מאוד כי אני מאמין שבדרך-כלל פציעות לא לוקחות את הכישרון, אבל לדעתי הוא לא יחזור ליכולת של 2003/4 כי חלק מכמה שהוא היה טוב אז בא בגלל כמה שולנסיה היתה טובה.

לגבי 2 הקשרים שציינת, אתה אומר שהם מושאלים אז מן-הסתם בונים עליו, חבל רק שהעונה הוא היה פצוע ולא היה לו צ'אנס להגיע בכושר טוב למונדיאל וספרד תסתפק ברייס.

4. Quique_Flores Member

אני לא בטוח בזה שויסנטה לא יכול לחזור ליכולת של לפני שנתיים בגלל שזאת לא אותה קבוצה

תסתכל על זה ככה
    למרות שרפא (לצערי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ) כבר לא איתנו תנסה להשוות ותמצא שעונה הבאה אפשר ליצור כמעט את אותה קבוצה של 03/04 כי אם מנסים להשוות בין ההרכבים והכושר של השחקנים זה כמעט אותו דבר

בשער: קניזארס, היה מעולה העונה

מגן ימיני: מיגל, יותר טוב מקורו טורס, עולה להתקפות, מגן מעולה

בלמים: אז'אלה בגיל 33 לא יהיה השחקן של עונות האליפות אבל הוא עדיין טוב, את מרצ'נה של אותה עונה אפשר להחליף עם אלביול

מגן שמאלי: מוראטי, כמו קארבוני

קישור אחורי: אלבלדה, אותו שחקן של עונת האליפות, מצד שני בארחה כבר לא יחזור להיות מה שהיה, אבל אולי המחליפים שלו אדו ו/ויאנה יוכלו להיות כמו בארחה בשיאו

קיצוני שמאלי: ויסנטה שהוא נושא הדיון, בסך הכל בן 25 ואני מקווה ש-03/04 לא הייתה עונת השיא בקריירה שלו

קיצוני ימני: אני מקווה שיגיע חסוס נאבס ואם לא אז אני מאמין שבכל זאת יגיע מישהו ברמה

פליימייקר: איימאר, סבל הרבה בעונת האליפות מפציעה, וגם אז לא הרשים באופן חריג למרות שהיה טוב

דוד וייה: יותר טוב ממיסטה של לפני שנתיים

בקיצור ,אם לדעתך ויסנטה שלנו מושפע מהקבוצה שבה הוא משחק אז אני לא פוסל אפשרות (למרות שאני גם לא הכי בטוח בזה) שהוא יהיה בשיאו

נ.ב: הגול נגד דפור בעונה שעברה ב-5-1 (לא 5-0 דניאל) בריאזור כאן

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/06
  5. Quique_Flores Member

לידיעתכם מותר לכם להגיב לנושא שדניאל העלה גם אם לא מדובר על ראול

6. Zizou10 Member

ויסנטה שחקן ענק ואני מאמין שהוא עוד יחזור לעצמי, נראה לי שהוא צריך לעבוד קצת על קטע המנטאלי, חבל לי עליו הוא באמת שחקן כישרוני שלא רואים בכל יום אבל לא היה לו מזל עם הפציעות.
    בן כמה ויסנטה היום? אני מאוד מקווה שהוא יחזור לעצמו בקרוב.

7. Quique_Flores Member

ויסנטה בן 25 ככה שאת השיא שלו מבחינה גופנית הוא בטוח לא עבר

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל שנתיים בלי כדורגל זה פוגע בכל שחקן .

ויסנטה חייב לעבוד על עצמו חזק בקיץ , להתאמן גם בפגרה לשקם את עצמו

9. EL Capitan Member

תראו, ויסנטה לא יכול להתלונן על אי זימונו למונדיאל. אחרי שיראה, שהוא יכול להציג את אותה יכולת שהציג לפני הפציעה (כבר ראינו מה פציעות ארוכות, ובטח פציעה ארוכה כמו שלו, עושות לשחקן), יהיה אפשר לדבר עליו כאופציה לסלקסיון.