זה הקטן גדול יהיה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏29/7/05.

1. בית"רי מלידה Member

האם יניב קטן ימצא קבוצה בחו"ל? האם הוא יצליח?

יענקל'ה שוכטוביץ' נתן לו את ברכת הדרך...או בעיטה בתחת אם תרצו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם התקשורת בארץ סוף סוף תפסיק לשחק משחקי מילים עם שם המשפחה שלו?

אני לא אתפלא אם הוא ימצא קבוצה בחו"ל, עושים לו יופי של מארקטינג, אבל אני אופתע מאוד אם הוא לא יהפוך לעידן טל 2, מבחינתי אין לו משהו יוצא דופן להציע, הוא בסה"כ שחקן ישראלי ממוצע משופר.

3. יוגב אסולין Guest

אני דווקא חושב שיש לו משהו מיוחד. יש לו פיזיות מרשימה יש לו נוכחות על המגרש מהירות וכוח מתפרץ.
    כל הנתונים וכל הדרישות וכל מה שצריך בעצם בשביל להיות שחקן גדול, חלוץ גדול באחת הליגות הטובות בעולם. הבעיה היא.. שבכל פעם שהוא צריך להביא את זה במגרש במשחק חשוב שיש סקאוטים.. הוא מאבד את הריכוז שלו ונותן משחקים ממש גרועים. יש האומרים שהוא לא השחקן למשחקים גדולים ושכל הרעש מסביב רק פוגע בו.. ואני אומר.. יש מצב.. קשה לו לתפקד תחת לחץ וציפיות

4. קינג לדלי Member

כשרון גדול אבל כל הזמן עצוב ומצוברח והוא בחור רגיש ברמות מפחידות.
    גם רוני לוי רמז שיש בעיה איתו עם העיניין הזה.

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לדעתי דווקא יניב קטן הוא השחקן הכי טוב בארץ. פיזי, מהיר, בעיטה טובה, בעל נוכחות. זה שהוא לא היה טוב בשבדיה זה לא אומר שהוא שחקן שלא מתאים לאירופה, לכל אחד יש משחק חלש מדי פעם.

6. נדב מיכאלי Member

לפי המשחק של יניב קטן נגד מאלמו קשה לדעת ,אני מקווה בשבילו שזה היה חד פעמי והוא יחזור לעצמו.
    הבית חרושת ליצור שחקנים לאירופה אצל מכבי חיפה לא נפסק .
    אחרי ברקוביץ',רביבו,קנדאורוב,אלון מזרחי,בניון,יעקובו,ז'וטא עכשיו מגיע תורו של קטן.

7. רן בן שמעון חזר!!! Member

יניב קטן מצויין אבל יש לו המון מהמון המוןן משחקים שהוא לא מורגש.
    הוא לא שחקן יציב.

8. שגיא Guest

חוסר יציבות זה האפיון הכי גדול שלו. למרות שבעונה האחרונה היא כן עשה את הקפיצת מדרגה הזאת והיה משפיע ברוב המשחקים וכמובן שגם יהיה טוב. מבחינת פוטנציאל, הוא אולי הפוטנציאל הכי גדול בארץ (וכן, יותר מבניון). יש לו כח, הוא מאוד פיזי, מהיר, בעל טכניקה טובה, בעיטה טובה. והוא גם כבר הוכיח את זה ברמות הכי גבוהות, שזה ליגת האלופות. אבל לפעמים דווקא מול שחקנים כמו קובי נכטיילר הוא נכשל, בעוד מול ג'ון אושיי הוא עושה את זה בקלות. בחסרונות שלו אפשר למצוא את משחק הראש הלקוי ואת העובדה שאין לו רגל שמאל. זתומרת, יש לו אחת, הוא פשוט לא נוהג להשתמש בה. במשחק שלשום הוא הגיע למצב מצויין ברגל שמאל, אבל בחר לא לבעוט, הסתבך, ואיבד את הכדור, וזה חבל. משחק הגובה שאין לו, עוד יותר מאכזב בגלל הפיזיות שלו. הוא יכול לנצל אותה כדי לנצח לא מעט כדורי גובה, אבל גם פה, אבל הוא מעדיף לשחק על הקרקע.

יניב קטן יגיע לאירופה, וכנראה שאפילו השנה, אבל עדיין חסר לו משהו, משהו שבניון השיג, ועוד לפניו שחקנים כמו ברקוביץ' ורביבו, שהוא פוטנציאל לא פחות מהם, השיגו והלכו עם זה עד הסוף לקריירה אירופאית מרשימה.

9. יוגב אסולין Guest

אף אחד לא אמר שאין לו פונטציאל גדול.
    הבעיה היא בלהביא את הכל ביחד לידי ביטוי בזמן הנכון. קשה לי לזכור משחק נבחרת, או משחק באמת חשוב של חיפה שאפשר להגיד על קטן שהוא היה איש המשחק שהוא זה שעשה את ההבדל. שחיפה טובה ואין לחץ הוא ענק. שחיפה רעה וצריכה את השחקן שידע לעשות את המשהו המיוחד הזה.. משהו שבניון יודע שברקו יודע שרביבו יודע ושעוד רבים בליגה יודעים. את זה לקטן אין.

10. burning soil Member

קטן שחקן מוכשר,בעל תכונות חיוביות מאד.
    הוא כבר בן 25 וצריך לפרוץ,כל שנה שהוא מבזבז בארץ מעכבת לו את התפתחותו.
    השוותם אותו לבניון וברקוביץ',אני חושב שהשניים ניחנים ביכולת להנהיג מה שקטן עוד
    לא הראה יותר מידי פעמים.

11. נדב מיכאלי Member

קטן לא עשה את הסוויץ' שבניון,ברקוביץ' ורביבו עשו .
    להציג את אותה יכולת שהם מציגים בליגה מול קבוצות חלשות גם במעמדים גבוהים יותר .
    בניון יצא לאירופה בגלל שהוא הפסיק עם השטויות,עם המריבות ועם ההצגות מול השופטים והתחיל להתעסק רק בכדורגל ותיראו איפה הוא היום .
    הילד מדימונה הגיע ללונדון .
    קטן חייב להיות יציב יותר ולא להתרכז במריבות עם שחקנים,עם ביקורת,שיתעסק רק בכדורגל ויגיע רחוק .
    יש לו מבנה פיזי טוב,הוא מהיר,יש לו בעיטה נהדרת מרחוק ,גם משחק ראש לא רע .
    הוא יכול להצליח.

12. יוגב אסולין Guest

קטן מאוד מזכיר את עידן טל בעני..
    שחקן עם הרבה מאוד פונטציאל בקנה מידה עולמי. שחקן אהוב ואהוד בארץ. אבל שהוא צריך לתת את המשחק שהוא צריך לתת את ההופעה הגדולה שלו הוא לא שם..

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יעשה טעות אם יילך לווסטהאם לדעתי...א.אין לו מקום שם. ב.בפורטסמות' אין כלום, והוא יהיה בורג שם.

עכשיו: אחרי שחיפה יודעת שדינאמו קייב ות'ון יפרידו בינה לבין ליגת האלופות, האם ישחררו אותו כמו שאמרו אחרי המשחק מול מאלמו? אני בספק מאוד...

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/05
  14. hoffman Member

יניב קטן הוא שחקן מצוין בעל יכולת פריצה מצוינת נכון שיש משחקים שהוא לא מורגש והוא ל טוב למשל בשבדיה אבל זה לא אומר שהוא שחקן שלא מתאים לאירופה.
    יש לו את התכונות שחלוץ טוב צריך :1. מיהירות - יניב קטן שחקן מאוד מהיר. 2. הוא סוס - הוא בעל מבנה גוף טוב כמו יעקיבו רק קצת פפחות. 3. הו יודע לעשות גם תרגילים וזה יעזור לו לעבור כמה שחקנים שהוא בשטח מת מצד שחקני הקבוצה שלו.

אל תשפטו את קטן לפי המשחק האחרון כי בסה"כ קטן הוא כיום השחקן הישראלי הכי טוב שמשחק בליגת העל.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחת הבעיות המרכזיות של יניב קטן שאף אחד לא יודע בדיוק באיזה תפקיד הוא משחק,
    חלק מגדירים אותו כחלוץ, הבעיה - הוא לא שם גולים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    אחרים מגדירים אותו חלוץ מתחת לחלוץ, או אם תרצו קשר התקפי שמשחק מתחת לחלוץ
    ואני חושב שהוא בכלל הכי טוב כווינגר שבא מהגפים, עם הפריצות הסוערות שלו וגורם בלגנים!

כרגע אי אפשר להשוות אותו עם שחקנים ישראלים שהצליחו באירופה.
    גם אם רביבו לא הצליח בנבחרת הוא היה ענק בסלטה ויגו ובפנר
    יניב קטן בינתיים טוב מאד למכבי חיפה, בכלל לא משהו בנבחרת, ועוד לא יצא בכלל לאירופה
    הפוטנציאל נמצא, אבל קודם כל שייסגר על עצמו באיזה עמדה הוא בכלל הכי אפקטיבי!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/05