זעזועים בצהוב?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏17/12/02.

1. Emil Member

לאחר 13 מחזורים מאכזבים ביותר למכבי ת"א, אולי סוף סוף נמאס לקלינגר?

קלינגר הודיע שמקומו של אף שחקן בקבוצה אינו בטוח ומובטח, ולכל שחקן יש מחליף. כצעד ראשון, קלינגר שוקל לשחרר עוד העונה את הרכש שציפו ממנו לרבות אך איכזב בצורה קשה ביותר, מאוריציו ארוס.
    כמו כן, גם אנדראס פרוחננקובס, הלטבי העצבני (כך מסתבר), מועמד לשיחרור מיידי מהקבוצה.

עד כמה זעזוע ישפיע על מכבי?
    אני מאמין שזעזוע עכשיו יכול להועיל מאד לקבוצה, אולי כמה מהשחקנים יתעוררו ויממשו את הפוטנציאל שלהם כקבוצה וכבודדים. קלינגר, אם אכן יחליט לעשות זעזוע ולשחרר מספר שחקנים, יראה שיש לו קצת ביצים.
    עכשיו זה זמן מצויין לזעזוע, מכבי כמעט איבדה כל סיכוי ריאלי לאליפות, אבל זה לא מאוחר מדי, ואם זעזוע שכזה יצליח, הכל עוד פתוח.

2. ג'רי בית הלוי Member

הודעה מפתיעה בהחלט, לאחר שבשבוע שעבר הוא הודיע ששום שחקן לא ישחורר.

לפי דעתי את מאוריציו ארוס צריך להשאיר לעוד חודש. אם הוא יוכיח את עצמו, צריך להשאיר אותו, אבל אם הוא ימשיך ביכולת שלו עד עכשיו- לשלם לו פיצוים, שלום ותודה.
    בקשר לפרוחוננקובס. הוא אולי לא עושה את מה שציפו ממנו, אבל אני רק רוצה להזכיר לכולם, שבעונה שעברה הוא לא בדיוק היה מלך השערים, אלא הבקיע סה"כ 6 שערים, שזה כמעט מה שהוא הבקיע עד עכשיו. לפי דעתי לא צריך לשחרר אותו, אולי להוריד אות לספסל, בשביל לזעזע אותו, לא ויתר מזה, ועוד ככה חודשיים, אם הוא יראה שמגיע לו, להחזיר אותו להרכב.

3. אבי נימני Member

מה שמכבי צריכה זה רק להחליף את פרוחננקובס החלש והמעצבן ואם השחקנים האחרים יקחו את עצמם בידיים אז אולי יהיה טוב. :twisted: :evil:

4. Tomzo Member

לדעתי זה לא יעזור יותר מדי למכבי
    אתה יכול להחליף שחקנים כמה שתרצה אבל אם אתה לא תשיג את החיבור ביניהם הם שווים קר לזבל
    תראה את ריאל מדריד תסכים איתי שיש להם את הסגל הכי חזק בעולם וגם אם לא הכי חזק אז בטוח בין ה-5 הראשונים. אבל תראה איך הם משחקים כמו שאמרתי זבל
    אז זעזוע לא זעזוע בכל מקרה זה לא מה שיעזור למכבי ואם אתם שואלים אותי למרות שפוחננקובס חלש קצת במכבי זה בגלל שהוא עוד לא התאקלם מה לעשות לוקח לו זמן אבל לדעתי יש לו כשרון ואם ייתנו לו זמן הוא יצליח
    בקשר לזר האחר אני לא ממש מעודכן

5. burning soil Member

ההודעה היא בעיקר לזעזוע לדעתי,אבל אם ארוס ימשיך ביכולת החלשה אני לא יתפלא אם הוא ימצא את עצמו בחוץ,פרוחננקובס חלוץ לא רע,פשוט הוא בתקופה רעה,ואני בטוח שלא הייתם אומרים שהוא חלוץ גרוע לפניי כמה מחזורים שהוא הבקיע כמה שערים חשובים למכבי..

גם אני לא ממש אוהב את הצורת משחק שלו,הוא גמלוני,ושלומיאלי כזה..
    אבל הוא שחקן בסדר בסך הכל..

6. שגיא Guest

ארוס אחד השחקנים המאכזבים שהגיעו לכאן..
    לשחק שמגיע מפיינורד, גם אם הוא לא שיחק, אתה מצפה ליותר, הרבה יותר.

בקשר לפרוח', אף פעם לא אהבתי אותו, הוא לא השחקן שירוץ וישקיע הרבה, וגם בשנה שעברה ראינו שכל הגולים שלו היו אומנם יפים, אבל בלי יותר מידי מאמץ, לרוב זו הייתה בעיטה יפה מחוץ לרחבה.
    הוא די גמלוני, גדול מידי, לא השחקן שהייתי בונה עליו התקפה, בייחוד לא של קבוצת צמרת.

בכל מקרה, המשחק הקרוב מול מכבי חיפה הוא הכי משמעותי של מכבי ת"א העונה.
    אם הם יתעלו ויצליחו לנצח, אז הכל נפתח מחדש, מה גם שניצחון על חיפה ייצור מונטום חיובי עבור מכבי ת"א, דבר שסביר להניח שישפיע לטובה מאוד על הקבוצה, על הרצון לשחק ולנצח.

ומצד שני, הפסד כמובן שיגמור את העונה (שוב) כבר בחלק הראשון של העונה.
    בנוסף לזה, מכבי ת"א יכנסו ללחץ אחרי עוד הפסד, ואז כנראה יגיע הרבה לחץ, ואיתו עוד לחץ, עוד הפסדים, ועוד עונה שיכולה להיגמר הרבה יותר רע ממה שהם מצפים, כאשר באר שבע עורבת לה במאבק על המקום השלישי

7. Rossoneri Member

ארוס באמת אכזבה, כולנו ציפינו ליותר. בקשר לפרוחננקובס, אני חושב שקלינגר בנה על משחק אגפים מושלם (ששם ארוס יכל מאוד לעזור, אבל קלינג לא נותן לו לעלות, בגלל שהוא כבד ולא בכושר, ובכלל ההגנה שלו לא טובה אז עדיף שיישאר למטה) בנוסף הוא בנה על דגו וביטון שישחקו על האגפים משחק מושלם וירימו את הכדור לרחב, ששם יחכה לו החלוץ הגמלוני, הגבוהה והחזק, התשובה של ליגת העל ליאן קולר, זאת לפי דעתי הייתה המחשבה של קלינגר כשהוא הביא את פרוחננקובס, בנוסף כשהוא משנה את סוג המשחק, הוא מכניס את גולדברג, שמשחק מחוץ לרחבה, ויוצר לעצמו מצבים כשהוא פורץ פנימה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת מהסיבות לכישלון מכבי זה ארוס את פרוחננקובס.
    שתיהם מציגים יכולת עלובה מאוד,בעוד שלדעתי הייס הוא קשר מצוין אבל בגלל שהוא משחק לבד בקישור האחורי(הפציעה של זיתוני בתחילת העונה,הפציעה של בנין כרגע)זה מקשה עליו את העבודה,וגם קלינגר טועה כאשר הוא לא נותן צאנס לקשר אחורי אחר לשחק ליד הייס אלא מכניס קשר התקפי במקום או מעביר את נמני לקישור האחרי אזור שלא מתאים לנמני בכלל.
    עוד טעות זה העדפת פרוחננקובס על גולדברג המצוין,אתמול עשו בידיעות אחרונות דקות במומצע ותרומה לקבוצה גולדברג פתח רק פעמיים ובכל זאת יש לו 4 כיבושים בעוד לפרוחננקובס יש 5 שערים אבל הוא פתח בכל משחקי הליגה השנה(12) חוץ ממשחק אחד שהוא הורחק ולא שיחק בו.
    לדעתי אם גולדברג היה מקבל את הדקות של פרוחננקובס הוא היה תורם למכבי יותר שערים,מכבי הייתה נראית יותר טוב,לדעתי קלינגר צריך להודות בטעות להוציא את ארוס ופרוחננקובס מההרכב ולשים קשר אחורי טבעי ליד הייס ככה מכבי תראה הרבה יותר טוב.

9. burning soil Member

אכן פרוח וארוס אכזבה,אבל מאזן של 5 שערים זה מאזן לגמריי לא רע,מה לעשות שהוא לא בכושר כרגע,או היו לו 8-10 שערים והוא לא היה בתקופה בינונית לא הייתם אומרים את זה..
    קורה ששחקנים וקבוצות בתקופה רעה..
    לדעתי טוב שמכבי תשחק עם פרוחננקובס וגולדברג יחד,כשתמיר כהן ומשה מישאלוב ישחקו בקישור במקום בנין (שכרגע פצוע) וברונו הייס.

10. מאיר ברד Member

לפי ידיעות אחרונות:
    "ארוס בדרכו החוצה מהקבוצה"