חבל לסיים ככה עונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י המלך בניון הראשון, ‏1/6/03.

1. המלך בניון הראשון Member

המשחקים אתמול היו הוכחה ניצחת לכך שהכסף הרס את הכדורגל הישראלי

זה התחיל בהחלטת השנוייה במחלוקת להעביר את המשחק לרמת-גן (רק זיכרו שאשדוד ביקשו להעביר משחק, מכבי נתניה, מכבי חיפה, הפועל ת"א, הפועל כפ"ס וכל הבקשות נדחו, אך כשמכבי ת"א רצתה להעביר את המשחק כולם עמדו דום)
    ולכל אוהדי מכבי ת"א שיגידו לי - "גם בפ"ת היינו מנצחים"
    אז אני לא אומר שלא, אבל אני כן אומר שהאליפות הזאת תהיה לתמיד מסומנת בכוכבית משום שמחזור הסיום התקיים באיצטדיון ר"ג, המזוהה כל כך חזק עם מכבי ת"א, ולא באיצטדיון שהוא היה אמור להיות בו - האיצטדיון של הפועל פ"ת
    * נקודה למחשבה:
    מדוע אלפי אוהדי הפועל ירושלים יכלו לעמוד מחוץ למגרש ברעננה ואוהדי מכבי ת"א לא יכולים לעמוד מחוץ לאיצטדיון האורווה?

המשיך בכך שהפועל פ"ת עלתה למשחק במטרה אחת: לצאת בתיקו 0-0
    בחייכם... זה כדורגל?
    הפועל פ"ת במשך מחצית שלמה עמדה בהגנה ועשתה בונקר מושלם, אך מכוער לעין ובטח כשהם לא בסכנת ירידה או שהם מתמודדים על משהו

לאחר מכן הגיע הביזיון, שלי כאוהד מכבי חיפה, היה עצוב לראות
    אלון חזן מכר את המשחק, חזן הוא שחקן שמתאבד על המגרש ומנהיג את הקבוצה ובמשך כל המשחק הוא עמד על המגרש ולא ניסה להראות שום ניצוץ של כדורגל או רצון לשחק כדורגל (שלא תחשבו ששחר קנה את המשחק.. הרי שחר לא ילכלך את הידיים שלו.. יש אנשים שיעשו את זה בשבילו)
    זכרו את מה שאני אומר פה, כי בעוד כמה שנים כשחזן יפרוש, הוא יודה שהוא מכר את המשחק הזה

הפועל ת"א נזכרה להתחיל לשחק כדורגל במחזור האחרון של העונה, זה היה מעט מדי ולא מספק
    יותר מכך, אפילו האוהדים הנאמנים שלה שאיתה בכל מקום שרקו בוז לקבוצתם לאחר כל הבקעת שער וקיללו את ההנהלה, את המאמן ואת השחקנים

לסיכום, אני לא אומר שלמכבי ת"א לא הגיע לזכות באליפות, להפך, הגיע להם ובגדול
    ניר קלינגר הפך קבוצה לוזרית, עם חומר שחקנים חלש ביחס למכבי חיפה, לקבוצה גדולה ומגיע לו כל הקרדיט על כך (כמובן גם לדגו, לשאר השחקנים ולאבי נימני שלא, הוא לא צריך להיות שחקן העונה)
    וגם פה אני לא אומר שקלינגר מושלם... ההחלטה שלו לשים את סטרול מגן הייתה שגויה וכמעט עלתה למכבי ת"א באליפות, רק ביד הגורל נפצע ברומר, סטרול עבר להיות בלם (התפקיד בו הוא מעולה) וסאלם אבו סיאם נכנס כמגן

כמה הערות:
    * איפה אתה מר גברי לוי, יו"ר ההתאחדות, במחזור הסיום של ליגת העל? באמת יותר חשוב לך להיות בלונדון מאשר להיות כאן לסיום העונה?
    * אוהדי מכבי חיפה - צל"ש, לא שרקו בוז, עודדו גם לאחר המשחק
    * אוהדי מכבי ת"א - צל"ש, כל 37,00 הצופים נשארו במקומותיהם ולא פרצו למגרש
    * קבוצת מכבי חיפה - צל"ש גדול, למרות שהייתה השנה בליגת האלופות (שיחקה 12 משחקים יותר מכל קבוצה אחרת, ואל תשכחו את הטיסות המפרכות) הצליחה להישאר במאבק על התואר עד לדקה האחרונה

עד כאן, עומר

2. Emil Member

מימון אני לא ממש מסכים עם הרבה מהדברים שלך ותגובה נרחבת תבוא מאוחר יותר
    אני רק חייב לציין שבית הדין הסכים לאשדוד להעתיק את המשחק לכל איצטדיון פרט לק.אליעזר, אך מכיוון שחיפה לא יכלה להתחייב בפני האשדודים על איצטדיון מלא לכן הם וויתרו על הבלאגן שבהעברת המשחק לטדי/בלומפילד

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם לא ראיתי את כל מה שקרה אחרי המשחק של מכבי[אני מעדיף להוציא לעצמי איבר מהגוף במקום לראות את מכבי חוגגים עלינו]
    אבל הבנתי שהם לא פרצו למגרש..ככה זכל הכבוד להם..
    נראה לי שזאת פעם ראשונה שזה קורה.

4. Fernando Cavenaghi Member

אני חייב להודות שאני מסכים כמעט עם כל מה שאמרת, שזה חידוש בעיקר כי אתה אוהד חיפה :wink:

אני אישית ממש עצוב שאנשים לא מחפשים את הדברים הטובים שהיו לנו בליגה העונה, קבוצה הגיעה לליגת האלופות, לא היו שערוריות רציניות, הייתה לנו ליגה סופר מותחת בין שלוש קבוצות, היו לנו הרבה שחקנים צעירים שפרצו העונה, הייתה שנה לא רעה במחינת הנבחרת (נראה בעיקר אחרי סלובניה), האוהדים (חוץ מבני יהודה) התנהגו בצורה מעולה, ויש עוד דברים שני לא זוכר.
    אז תודה לכל הקבוצות על עונה נפלאה.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי נקרא לזה דיון האופטימיות..
    רסמי באמת היתה שנה טובה..
    חוץ מכל מה שציינתם חיפה הוציאה כוכב לאירופה..יעקובו..
    הכדורגל הישראלי קיבל שתי נציגות במוקדמות ליגת האלופות
    רמת גן זכתה בגביע[לא משהו נגד באר שבע..אבל סוף סוף סינדרלה..ועוד אחת כוסית.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ]
    ובאמת יש עוד הרבה..

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטופיק הזה הרס אותי,אוהד חיפה אומר שהכסף הורס את הכדורגל הישראלי.
    בלי לקרוא את ההודעה אני אומר שהכותב צבוע.
    איפה הכותב היה ב"חוק יעקובו",בתמלוגים על זכויות השידור,בקניית ברדה השנה,בקניית זנדברג,בהארכת מועד ההעברות כדי שחיפה יצליחו להעביר את עידן טל,במקרה אמיר רנד,בביטול העונשים על מקרה אמיר רנד,ועל ההתפרצות באליפות השנייה.
    איפה אתה חיי?
    הגענו ממש לגבול,אוהד חיפה טוען שהכסף הורס את הכדורגל הישראלי,עוד מעט תגיד שמקפחים את חיפה.
    בוא נראה מה תגיד כשבחופש שחר יקנה חצי מהכוכבים של הקבוצות הקטנות,גם אז תקפוץ ותצעק שהכסף הורס את הכדורגל הישראלי?
    לפני שאתה פותח את הפה תסתכל על הקבוצה שלך,שאני בספק שבלי הכסף של שחר לדברים חוקיים ודברים לא חוקיים היו לוקחים אליפות בשנתיים הקודמות.

7. AFC Member

הא!! משה אני אתה!!

ושתי נציגות בצ'מפיונז עדיין לא מובטחות. ואני מקווה שזה לא יקרה, מספיק היה לראות את חיפה בצ'מפיונז שנה אחת. תנו לי להירגע איזה מילניום.

8. קופירוק Member

לא סתם הגענו למצב שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקנות שחקנים יקרים... בחיפה בנו מועדון מפואר וזה מה שצריך לעשות כדי להצליח בארץ ובאירופה.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

AFC עניין שתי הנציגות סגור וחתום ואכן שנה הבאה שתי נציגות ישראליות יהיו במאבק על שני כרטיסים לליגה הטובה בעולם ישראל מקדימה את אוסטריה ונורבגיה נראה לי (האחרונה לא בטוח ואבל את אוסטירה עברנו) בזכות מכבי חיפה..(כדי להודות לה..)
    והמלך בניון הראשון..אם הוא היה מוכר את המשחק חיפה היו אלופים נקודה

10. המלך בניון הראשון Member

אוקיי שתי תגובות:

משה אוחיון, אם אתה לא מתכוון לקרוא את מה שכתבתי אז אנא ממך אל תגיב
    כי הרי אתה לא מצפה שאני אתייחס ברצינות להודעה שנכתבה בלי לקרוא בכלל את תוכנה
    וסתם לידע הכללי שלך, אם היית קורא היית רואה שביקרתי את חיפה

נסטה, ידעתי שאנשים יגידו את זה... אז הרשה לי להגיד לך שלא
    גם חזן לא ציפה שהמחצית תיגמר ב5-0
    עכשיו אם זה היה נמשך ככה אז זה היה מתחיל להיראות חשוד מדי, הוא עלה למחצית השנייה ושיחק יותר טוב מהמחצית הראשונה (וזה עדיין לא שמינית מהיכולת שלו)
    ומה הקשר אם הוא היה מוכר את המשחק חיפה היו זוכים באליפות?
    5-1 לא מספיק תוצאה גבוהה בשבילך? הוא קיבל כסף כדי לתת משחק, לא את האליפות
    בכל מקרה, למכבי ת"א היו תוכניות אחרות בנוגע לגורל האליפות..

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חיפה הייתה צריכה הפרש גבוה ואם חזן היה מוכר את המשחק זה היה נגמר ביותר מ
    5-1,
    בכל מקרה במחצית השנייה כנודע להם על התוצאה של מכבי הוא "היה " אמור לפתוח רגליים לא?

12. Ilan Member

משה ליכלכת...
    מכבי חיפה הורסת את הכדורגל? אתה צריך לקום כל בוקר ולהגיד שלוש פעמים תודה ליעקב שחר, כי בלעדיו והקנייה השערוריתית של ברדה (מביאים שחקן שלא הוכיח את עצמו בסכום אסטרונומי) אני לא יודע אם המועדון הזה הפועל ב"ש היה קיים. חוץ מזה, הבנתי שיש לך הרבה בעיות אחרי שאלי גוטמן הולך להיות בקבוצה שלכם, אז טפל בבעיות שלך אחרי שראית שאין שום אפליה וגרנט זימן שחקן מב"ש (סוף סוף לא תבכה...).

13. AFC Member

כן, ומשה כתב זאת בהודעתו.

אתה פשוט צבוע. ממש בדיון אחר אמרת שאלי גוטמן הוא אחד המאמנים המובילים בארץ ושרק בגלל בית"ר הוא לא הצליח - פתאום הוא הורס מועדונים. תקבע את הדיעה שלך אחת ולתמיד, ולא לפי איך שנוח לך.

ולמען יוסר הספק, אלי גוטמן אכן הורס מועדונים.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם נמשיך בהסרת הספק..גם הקהל של ביית"ר..
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. Ilan Member

באונה יא דביל רואים שיש לך בעיה בהבנת הנקרא.
    אמרתי את זה הרבה פעמים, ואני אגיד את זה שוב, מאז שגוטמן בא לבית"ר הוא נהפך למאמן גרוע, למה אתה חושב שזה? יש הרבה סיבות, לפני בית"ר הוא היה אדיר אבל מה השתנה בבית"ר?
    הורדתם לו את הביטחון העצמי שעכשיו הוא שואף לאפס, תתפלא אבל ביטחון עצמי של מאמן חשוב לא פחות משל שחקן, ושמאמן מאבד את הביטחון העצמי שלו הוא מאבד את הדרך, ושהוא סוטה מן הדרך שלו זה לא טוב. בנוסף פעם אף שחקן לא היה עושה בעיות לגוטמן והיום הרבה שחקנים תופסים עליו תחת ולא נותנים לו רספקט, בגלל זה הוא ניסה לשנות שיטה, וניסה לשנות דרכים, אבל זהו, הוא גמור- אתם, בית הקברות למאמניםשחקניםיו"רפרשניםמוכרי גרעינים הרסתם אותו, כל מה שהיה לו ולדעתי היה לו הרבה נאבד ברגע שהוא איבד את הביטחון העצמי שלא והרס לו את הדרך?
    יאו לפעמים אני אפילו לא מאמין שאתה בכיתה ח'... כ"כ טיפש.