חבריי הפורום

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Forza Sampdoria, ‏28/12/03.

1. Forza Sampdoria Member

חבר'ה , קודם כל , תודה רבה על שיתוף הפעולה ... תמשיכו לרשום פה ...
    דבר שני : קצת עברית : לא אומרים בגלל ש ... אלא מפני ש ... או מכיוון ש ... או משום ש ....

דבר שלישי : אני אומר ולא אני יומר ... זה היה לשון קצת ...

עכשיו לתכל'ס ... יש פה כולה 3 אשדודים נדמה לי ( אני , זמברוטה ושבצ'נקו ) ... ואנחנו לא מאפיה חח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    ושכחתי לציין שאני אוהד את סאמפ , שטוטגארט , בא{ר}סה , ליברפול , מונאקו , פ.ס.וו , סלטיק , בנפיקה ומכבי חיפה ... אבל אני מקדיש את זמני לסאמפדוריה , שטוטגארט , חיפה ובא{ר}סה פחות , ולכל שאר הקבוצת שאוהד , אני בודק עליהן פעם ב ... לא יותר ...

לגבי המפגש , לא חובה דווקא , בפאב " MASH " , כי לא כולם יוכלו להגיע ... מוצאי שבת אתם יודעים ...
    אבל , אפשר פעם ביום חול , בת"א נגיד ... ועדיף ביום חמישי , כדי שהחיילים גם יוכלו ...
    בכל מקרה , שנה טובה עוד פעם

2. האיטלקי החרמן Member

איזה קטע! ערן ויניב וגם אני נולדנו באותו חודש...
    שמי יואב,נולדתי בראשון לנובמבר 1990,אני מכפר סבא במקור אבל מסיבות כאלה או אחרות מאוקטובר
    האחרון אני גר בחיפה...
    הסיפור הולך ככה,בגן חובה,היה לי איזה חבר שההורים שלו תימנים ולא במקרה הוא אוהד את בני יהודה
    הוא הכניס לי את הכדורגל מתי שאני עסוק בפאוור ריינג'רס וצבי הנינג'ה האהובים,כבר מהבית ספר
    נרשמתי בכיתה ב להפועל כפר סבא,אחרי זמן קצר ביותר זה ממש לא הלך לא אהבתי את זה,כי לא היו לי שם חברים,משם התחלתי להשתגע עד היום על באיירן אייאקס יובה אינטר לאציו פרמה מרסיי עוד מלא קבוצות חיבבתי,אבל בעיקר אהבתי את מילאן לא יודע למה,אולי בגלל בירהוף אולי מלדיני,אלברטיני מי שלא יהיה...
    לא שנאתי פשוט נהנתי לראות כדורגל,מי שיודע אני נחשב פרפר לילה גדול בלילות ליגת האלופות למרות
    שמילאן היו די לוזרים באותו זמן אתם יודעים,עונות 1998 עד היום חוץ מהאליפות שגנבנו ללאציו...
    שאלות?
    אגב כל החיפאים פה תיצרו איתי קשר אולי ניפגש...206816534

3. Diego Member

נערך...

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/08
  4. Nerazzurri Member

אני חן לחמי.
    אוהד את אינטר כמובן. בארץ את מכבי ת"א.
    נולדתי ב8.11.1987 ולומד בכיתה י"א בתיכון הרצוג כפ"ס.
    אני גר במקום שאני משער שאף אחד כאן לא מכיר, גינות שומרון (זה ליד כפ"ס), בשטחים אם זה עוזר לכם.
    את מכבי אני אוהד מבית, מאז שאני זוכר את עצמי.
    את אינטר ראיתי לראשונה לפני 9 שנים במשחק נגד רומא בו אינטר ניצחה 3-1, כבר לפני התעניינתי באינטר כי שמעתי שבפה (המלך) ברגומי משחק שם, לאחר שראיתי אותו במדי איטליה ומיד התאהבתי בשחקן.
    חלומי הוא להיות יום אחד מנוי לקורבה ונורד.
    חלום לא ממש הגיוני הוא להיות המנהל (לא מאמן) של אינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/04
  5. Javier Zanetti Member

אחי אתה תנהל אני יאמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. האיטלקי החרמן Member

חן אני לפחות יודע איפה זה...

7. שבצ'נקו Member

אז הנה כמה דברים עלי:
    נולדתי באוקראינה 14.12.87 בן 16 עליתי לארץ ב 1994, אני גר באשדוד ברובע ט' למי שרוצה, אני אוהד את מילאן מאז 1999 מאז העונה ששבה עבר אל מילאן אני פשוט אוהד שרוף של מילאן, פשוט לא יאומן כמה זמן אני מקדיש לקרוא על הקבוצה ואיזה אוהד שרוף אני של מילאן, קודם אהבתי את דינאמו(לא הייתי כל כך אוהב כדורגל), מאז ששבה עבר למילאנו אני אוהב כדורגל. שבה כמובן השחקן האהוב עלי במילאן.
    שחקנים שאני מת עליהם כמעט באותה מידה כמו שבה: מאלדיני,נסטה,טוטי,גאטוסו וקאקא.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/04
  8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גיא, יליד 85, בן 18.5, רק התגייסתי ומחכה למעבר לחיל קרבי.
    בינתיים אני מבלה את זמני בתלישת שערות סביב טוטנהאם.
    עוד משהו שקשור לאהדתי לכדורגל הוא אוסף צעיפי הכדורגל שלי. יש לי למעלה מ-30, 4 מהם של מילאן. את האחרון קניתי בדרבי המילאנזי האחרון, שהסתיים בתוצאה 3-1, ובו תאמינו או לא - נכחתי!
    חוץ מכדורגל, אני מנגן על גיטרה, אוהב מוזיקת רוק, חולה על משחקי וידאו וגם מצייר לפעמים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/07
  9. Javier Zanetti Member

אוהד מילאן שאוהב שחקן לאציו(לפחות בלב) ושחקן רומא?מוזר.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

10. שבצ'נקו Member

למה מוזר?
    אני אוהב פשוט לפי איך שהם משחקים.

11. Javier Zanetti Member

סבבה אחי פשוט קיימת יריבות בין מילאן לרומא(אני מניח שאתה יודע)

12. שגיא Guest

הדיון הועבר מפורום כדורגל איטלקי על מנת ששאר האוהדים גם כן יהיו גלויים לו.

אני אמשיך:

שמי שגיא, כמו שרובכם יודעים. ב25 לפברואר גיל הזיקנה שלי מגיע - 18.

קבוצות אהודות: מכבי חיפה וברצלונה. בעבר הייתי גם מחשיב את עצמי לאוהד של ליברפול, היום אני עדיין מרוצה כשהם מנצחים, אבל זה סתם חיבה שנשארה משנים קודמות.

קשר לכדורגל?
    בעבר חשבתי אולי לפתח קריירת כדורגל, נרשמתי לבתי ספר כשהייתי קטן ולפני שנתיים התחלתי לשחק בליגה בהוד השרון, עם ילדים גדולים ממני בשנה (לא משנה שהיה לי קצת פרוטקציות...) אבל החלטתי לפרוש, לא מתאים לי, לרוץ, להזיע, עזבו...עדיף משרד עם מזגן.

אתם מוזמנים להמשיך בדיון

13. נדב Member

אוקיי, אז הנה הילד הכי הכי קטן כאן!
    נולדתי ב-27/08/1991 (עוד מעט בר-מצווה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ).
    מא ומתמיד אהבתי ספורט (כדורגל וכדורסל ברוב...) ומאז הוא מתמיד אהבתי מכוניות ומשאיות.
    ואם אתם לא מבינים איך התחברתי למשאיות כבר בגיל שנתיים אז אני יסביר: אבא שלי הוא אצמעי, הוא מנהל את חברת המשאיות שסבא שלי הקים (יצחק גולדשטיין בע"מ או בקיצור י. גולדשטיין בע"מ).
    אני משחק כדורסל בליגת ילדים ב' צפון (עכשיו אנחנו מקום חמישי, יש קבוצות מעולות בליגה שלנו). בשנתיים שעברו לקחנו אליפות בקלות! (בליגה הראשונה שלנו לא הפסדנו אף משחק!).
    החלום שלי:

1. שיהיה לי מחשב נייד (סבא שלי הבטיח לי שבבר-מצווה שלי הוא קונה לי את המחשב הנייד הכי טוב!)
    2. להיות מאמן קבוצה או/ו לחקור קבוצה כמו שעושה עכשיו חביאר זאנטי (מהפורום).

14. burning soil Member

אני דורון,נולדתי ב6.5.1988,אני בן 15 וחצי,נולדתי בארץ,לומד בכתה י'
    ברעננה.
    אוהד מכבי ת"א,באירופה אין קבוצה שאני אוהב במיוחד,אבל מעדיף
    את סנטאנדר של אפק ובניון.
    אני אוהב ספורט,ובמיוחד כדורגל,אני משחק עם חברים בדרך כלל,הייתי
    בחוג בית ספר,שקלתי להצטרף לקבוצת כדורגל מקצעונית לא מזמן,אבל מפאת גילי
    המאוחר החלטתי לוותר,אני אוהב להתאמץ ולהשקיע הרבה בספורט.
    תחביבים נוספים,מנג'ר,ושאר דברים במחשב..

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, לי קוראים עומר, נולדתי ב-10 במרץ 1987, אני גר בת"א, יש רק דבר אחד שאני אוהב וזה כדורגל, כל דבר שהוא לא כדורגל פשוט לא מעניין אותי אני מניח שזה די באנאלי, הקבוצה האהודה עליי בארץ היא מכבי ת"א כמובן (מנוי לשער 11, השנה ה-13 שלי עם מכבי כמנוי כל משחק בית חוץ) ובעולם אני אוהד את אינטר, ויש לי חיבה לארסנל אבל אהבתי הגדולה בעולם היא עדיין אינטר
    הייתי בהרבה משחקי כדורגל וכדרסל באירופה.