חבריי הפורום

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Forza Sampdoria, ‏28/12/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

אני ניצן, בן 15(כמעט וחצי), נולדתי ב-30.7. אמממ... אני גר במכבים שתכף תהיה מודיעין, זה חצי שעה מת"א ועוד חצי שעה מירושלים. אני אוהד את מכבי ת"א כדורגל, חוץ מזה אין שום קבוצה שאני אוהב. אני משחק טניס כבר שנתיים, אבל תוצאות אין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    חוץ מזה אני אוהב לראות טלוויזיה, בעיקר חברים ו-24, בבצפר אני בקושי משקיע אבל איכשהו מקבל ממוצעים מעולים, ובתיכון אני כנראה אקח ערבית כי מעניין אותי ענייני מודיעין וכו', גם כמקצוע לעתיד.

2. שגיא Guest

יהיה נחמד גם אם כל יחד ייזכר ויזכיר איך הוא הגיע לפורום...

אני הגעתי לפורום על ידי פרסום מאסיבי שהיה בפורום של נונסטופ ז"ל.
    אצלי זה היה בערך לפני שנתיים, אפילו יותר, שהפורום היה במתכונת הקודמת והישנה שלו, מערכת פורומים של סניץ(?), כחול נחמד כזה, עם 3-4 קטגוריות. בסוף אותה שנה כמדומני, באמצע החופש הגדול, עברנו למערכת הקודמת של הפורום הזה, ובעצם שוב התחלנו מאפס, הפורום היה חדש, הודעות חדשות, אנשים נרשמו מחדש. וכמובן שאחרי זמן מה עברנו למערכת הזאת, שהולבשה על הפורום הקודם.

מאז הספיק לעבור הרבה זמן, ולשמחתי אני עדיין בפורום, ונהנה כאן כמעט כל רגע, גם בתקופות הפחות טובות.

אז מה הסיפור שלכם?

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוראים לי זיו ואני בן 19 וחצי אני כבר שנה ו-3 בצה"ל[ג'ובניק-מש"ק כ"א מיל']
    אני אוהד מכבי חיפה,מילאן[בגלל מאלדיני התחלתי] מנצסטר יונייטד,שטוטגארט,מונאקו וולנסיה.

קשר לכדורגל אין יותר מדי..רק אהבה גדולה לשחק[אני תמיד אחרי גולים את תנועת השור של פרנטה..]

איך הגעתי לאתר?הייתי מנהל במנג'רסנט[למי שמכיר] ויוגב ביקש ממני להיכנס לאתר..בהתחלה לא הכי התרשמתי אבל מתברר שטעיתי...

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב בקשר להגעתי לפורום. אני פה יחסית מהדור החדש (חודש יוני 2003). ממרץ איתי (ויירה) כל הזמן סיפר לי על הפורום ועל מה שהולך בו, ומה שאני הכי זוכר מהסיפורים שלו זה על גבי ופינת השלושער... ככה לא ממש התייחסתי עד שהבנתי שגם אני רוצה להיות חבר בפורום כלשהו ועוד על הנושא שאני הכי אוהב בעולם- אז נרשמתי בקיץ ובהתחלה למרות שהיה חופש לא הייתי נכנס כמעט בכלל אבל עם תחילת כיתה י"א בספטמבר אני נכנס יותר ורק מרוויח מזה.

ועומר, לפי מה שהבנתי ממך אתה מנוי משנת 1992 למכבי ת"א (בהנחה שלא רשמת בטעות את הספרה 1 ואתה באמת מנוי 13 שנה ולא 3)- RESPECT.

5. ג'רי בית הלוי Member

הנה הסיפור מפורום יומולדת, ושיוגב לא יספר לכם סיפורים!

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לירן בן... עוד מעט 20 די אני כבר זקן.

כדורגל זה הכל בחיים, פשוט הכל ומעל הכל. החיים שלי מסתכמים בהפועל באר שבע ובנבחרת הולנד כאשר לפני משהו כמו 6 שנים הצטרפה לרשימה גם צ'לסי.
    אני גאה בהיותי שייך לאיגוד השופטים ואני נהנה לשפוט זה כיף, גם כניסה חינם למשחקים וגם עושה כסף אבל חוץ מזה אני מאוד נהנה מזה וזאת הסיבה העיקרית שאני שופט.
    אני חייל 7 חודשים ורק בגלל שעשיתי י"ג אני לא שנה וחצי בצבא. ואני בניגוד לג'ובניקים אחרים פה מגיע הביתה רק בסופי שבוע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

הגעתי לפורום בזכות חביב (הותיקים מכירים אותו) שאמר לי להכנס לפורום הזה והשאר היסטוריה...

7. Forza Sampdoria Member

אחי , אתה יכול להסביר לי איזה שופט אתה ואיפה ?
    כאילו באיזה ליגות ...

אני הצטרפתי לפורום בנובמבר האחרון .
    אורי-טוטי ( החבר הכי טוב שלי ) אמר לי , ומאז אני שם .. ומאוד נהנה

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בינתיים הגעתי עד לליגה ב'. ואני עדיין שופט נערים ונוער. אבל הכי גבוה שלי בינתיים זה ליגה ב'.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן לירן וסכסוך עקוב מדם עם פולדש ובני חודשים ספורים לאחר הרשמותך וסגירת פורום גרפיקה כמעט הוליכו לפרישתך מהפורום...

אני יונתן, ב12.3 הקרוב אני אחגוג שחרור באופן רשמי עם 18 שנים ברזומה. אני אוהב כדורגל ניוקאסל ובלה בלה בלה...

בינואר 2002 (פי זה היה מזמן) פולדש (היום מנהל ראשי) הציע לי להצטרף לאיזה פורום באינטרנט שיש בו הימורים משוכללים ומאוד כדאי לי להצטרף אליו... הצטרפתי, חודש וחצי או משהו כזה רק הימרתי בלי לכתוב, אבל אז התחלתי לכתוב, נהייתי מנהל של פורום סקרים (כבוד!) ובהמשך מוניתי לצוות הניהול שדן במשך חודשים איך תיראה המערכת החדשה (מבחינת פורומים וכאלה). הצלחתי להשחיל את עצמי לצד קינג אואן ופולדש לניהול פורום ליגה אנגלית במערכת החדשה, שיצאה לדרך באוגוסט 2002. כיום אני יכול להגיד שאני אחד הכותבים הוותיקים מאלה שנשארו פה: יוגב, שגיא, פולדש, ניב ומשה אוחיון היו פה כשהגעתי, ואם אני לא טועה כל השאר הגיעו אחריי. ראיתי ותיקים ממני פורשים לחלוטין מהפורום, ראיתי אנשים מצטרפים, כותבים המון והולכים, אני חלק מהיסטוריית אייסוקר... מניהול פורום ליגה אנגלית פרשתי לפני שבועיים, וככה פורום ליגה אנגלית באופן רשמי החליף את שלושת המנהלים שהתחילו כמנהלים בו...

איי נוסטלגיה נוסטלגיה... איך אני מתגעגע לריבים בין אילן ובני, להודעות חסרות המשמעות של אמיל, לקטילות של רוי, לשטויות של פולקמן ועוד ועוד...

10. Kiko Member

אגב, למי לא הספיק לראות/להיזכר איך נראה הפורום הקודם

11. ג'רי בית הלוי Member

נוסטלגיה, נוסטלגיה(מה אני מקשקש, בכלל לא הייתי שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ). הכי קרע אותי פורום טורים אישיים, "הפורום צריך להיות ברמה גבוהה".

אבי/יוגב, יש מצב אתם מעלים את הדאטאבייס של הפורום הזה לשרת?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן אה טוסייה..

איזה ריב זה היה... רבתי נראה לי עם בני פולדש ופיימן. הכל בזכות חביב כמובן.

13. יוגב אסולין Guest

אחלה נושא לכתוב עליו כמה דקות לפני חזרה לבסיס.. לפחות בזה אני עוד מעודכן איכשהו..

אוקי אז ככה למי שלא מכיר (ותתפלאו יש הרבה חדשים שאין להם מושג מי אני.... אין בעיות הכל נירשם!!)

אז ככה..
    אני יוגב אסולין, בן 20 (ב20.2), גר באשקלון כבר 13 שנה ולפני זה הייתי גר בקרית גת.
    כיום אני משרת בצה"ל (מאז ה26.11.02) בגדוד דוכיפת (כבוד על בכלל!!!) ויש לי עוד הרבה לעבור שמה.

סיפור החיים שלי בקיצור ממש הוא כזה.
    הייתי חי בקרית גת עד גיל 7 עברתי לגור באשקלון. אני הייתי שונא בית ספר מושבע.. פשוט לא יכלתי להיות בדבר הזה יום שלם. סיימתי יסודי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx המשכתי לחטיבה בכיתה ט'.. לא ידעו עם אני ימשיך לי' או לא.. בגלל המון הברזות וחוסר בבית ספר. אז ביקשו ממני לעשות את המבחן הסוציומטרי ליראות אתה יכולת שלי.. ראו שיש לי המון 9 ו 8.5 שמה והחליטו להשאיר אותי. אני מבחינתי רציתי או מחשבים או אלקטרוניקה שקשה מאוד להתקבל אליהם. הבית ספר התלבט מאוד לאן לשלוח אותי ובסוף בכיתה י' הייתי רשום באלקטרוניקה, מחשבים ותיב"ם. 3 כיתות שונות היה להם בלאגן. בכל מיקרה אני לא יודע איך ולמה נשארתי בתיב"ם (תיכנון ויצור בעזרת מחשב - מכונות במילים יפות). בקיצור הייתי אמור לעשות בגרות מלאה ולהמשיך ליד' במקצוע הזה הבעיה שכבר בכיתה י' רבתי עם אחד המורים שלי למגמגה (שמלמד 4 מקצעות ששוים 15 יחידות לימוד). אז ישר ויתרי על העניין של המגמה. ואמרתי נמשיך ללמוד כדי שישאר כמה שפחות אחרי זה להשלים לבגרות (אם בכלל מתישהו אני יחשוב שזה מועיל).. בקיצור מפה לשם התגלגלה י' יא' אני ממש לא זוכר אותה.. ואז ביב'.. איפשהו בהתחלה הגיעה עלינו אחת מתוקה בשם סמדר. הציגה את עצמה כאשת ורנקו וייס אצלנו (ורנקו וייס זה פרוייקט לילדים עם פונטציאל שלא מימשהו אותו מכל מיני סיבות). בקיצור היא ישבה איתי לשיחה שמה מה יש לי להגיד וכו'.. וביקשה ממני לנסות להשקיע 4 חודש לירואת איך ילך... בקיצור בסוף השליש הראשון היה לי 7 נכשלים. הפרוייקט דאג לי למורה פרטי בתנ"ך, היסטוריה, לשון (בגרות חוזרת כי בקודמת קיבלתי 48), מתמ', אנגלית, ספרות, בקרה והחלו ללמד אותי במשך חודש בצורה ממש ממש חזקה. בקיצור אחרי 4 חודש ניקשתי לבגרויות בהכל וסיימתי עם בגרות מלאה (קיצרתי בבום את הסיפור לא היה לי כח לא מעניין).
    בכל מיקרה אז סיימי את הבית ספר עם בגרות מלאה.

במהלך יא' שלא הייתי בבית ספר. הלכתי ועשיתי לבד קורס מחשבים של מנהל רשתות (ההמשך של טכנאי מחשבים). סיימתי את הקורס בהצלחה.
    עוד דברים שעשיתי במהלך יא' יב' היה לעבוד בחנות מחשבים ובמקביל לעבוד בתור מאבטח במשחקי כדורגל וכדורסל מהטובים שבטובים וממש נהנתי.

הקשר שלי לספורט ולכדורגל הוא:
    כדורגל - אישפהו ביסודי אשקלון עלו לליגה הארצית וכולם דיברו היתה כניסה חופשית הלכתי לשמחק התלהבתי מהאווירה אוהדים והכל. ומאז ועד לצבא לא הפסדתי משחק בית אחד. נהייתי אוהד מושבע והלכתי אחרי הקבוצה כמעט לכל מקום שיכולתי.

כדורסל - יום אחד חבר אמר לי לבוא איתו למשחק של אליצור אשקלון שבאותה עונה עלתה ללאומית ב'. הלכתי למשחק היה משחק מצויין משחק אחרי זה היה נגד הפועל ת"א משחק שעד היום לא שוכחים. נגמר 118:117 אחרי 2 ארכות לטובתינו. הדברים האלה גרמו לי לטירוף וללכת אחרי הקבוצה בקביעות. את אותה עונה סיימנו מקום חמישי אבל עם הישג מרשים של 12 ארכות בעונה אחת (מאז 8:4 ניצחונות לנו). בקיצור ככה נהייתי אוהד שרוף של אליצור. בשנת 1997\1998 היה משחק נגד חדרה וחבר שלי סידר לי ליסוע עם הקבוצה זה היה משחק החוץ הראשון שלי וממנו לא הספדתי שוב עד לגיוס שום משחק של אליצור אבל גם לא משחק חוץ. פשוט הכל הלכתי. הייתי אחד ממקימי חוג האוהדים שלנו ואחד האוהדים היותר שרופים.

איך הגעתי לפורום..
    חבר שלי המליץ לי עליו.. סתם לא... אמממ היה לי משעמם והחלטתי יחד עם אחד בשם יוני להקים פורום כמו סלניוז אבל של כדורגל.. והנה התוצאה..

14. ArsenalFan Member

אני עדי, בן 20 (נולדתי ב-1 בדצמבר 1983), ואני עתודאי.

גדלתי במשפחה שאוהבת כדורגל מכל הסוגים, גם ישראלי וגם אירופאי, אבל אני החריג במשפחה עם הג'וק של כדורגל אנגלי (לא רק כדורגל אנגלי- כל דבר שהוא בריטי). לדוגמא, דוד שלי אוהב כדורגל גרמני, בן דוד שלי הוא מהשרופים של יובנטוס ולא מוכן לשמוע על שום דבר חוץ מכדורגל איטלקי.
    אני אוהד ארסנל מ-1993. זו העונה שבה זכינו בשני גביעים (הגביע וגביע הליגה) פעמיים מול שפילד וונסדיי, וזו גם השנה הראשונה שהיו לי כבלים. אלא שהאובססיה שאתם רואים היום התחילה בתחילת עונת 1995/6 משתי סיבות: הראשונה היא שבאותה השנה זו הייתה הפעם ה-1 שלי בלונדון, ולא רק שהתאהבתי בעיר מעל הראש, זה חיזק את האהדה שלי לארסנל. השנייה היא שדניס ברגקאמפ, שמאז ומעולם היה האליל שלי (עוד מימי יורו 92 העליזים...), הגיע לארסנל. מכאן זה כבר הפך להיות סיפור שלא נגמר עד היום.

בארץ אני אוהד את מכבי פ"ת, בגלל שזה במשפחה (לא, לא קוראים לי לוזון... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ), והייתה לי חיבה רבה לבית"ר ירושלים בגלל סטפן שאלוי, שהיה שחקן הכדורגל הכי גדול ששיחק בישראל. אפילו נסעתי לטדי בגללו (טוב, זה הכפיל של ברגקאמפ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ). כבר הרבה שנים אני לא מתעניין בכדורגל ישראלי. אכפת לי ממכבי בעיקר בגלל אבא שלי שאוהד אותם, אבל לא דרכתי באיצטדיון כדורגל בארץ מאז חצי הגמר ההוא מול מכבי חיפה...

לפורום הגעתי באוגוסט השנה, בני (AFC) מצא אותי כותב בפורום כדורגל בתפוז ושכנע אותי לבוא לכאן. מאז אני כאן, וגם הפכתי למנהל פורום אנגלית בערב השנה האזרחית החדשה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/04
  15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי באיזה מסלול עתודה אתה? זכור לי שעשית עבושדה על חוליגניזם אנגלי פעם אבל זה בטח לא מתקשר לתחום הלימודים העיקרי שלך...