חברי הכנסת יחיאל חזן וענבל גבריאלי..

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י official, ‏7/8/03.

1. official Member

קצת פוליטקה..
    פשוט לא להאמין שני חברי הכנסת (גבריאלי וחזן)שהתעקשו לעלות להר הבית יושבים בתוכנית הבוקר בערוץ 2 (רשת על הבוקר)ולא יודעים לענות על שאלות פשוטות של המנחה דובי גילהר בקשר להר הבית וחורבן הבית..בין השאלות הפשוטות שעליהם לא ידעו חברי הכנסת המלומדים שלנו לענות היו מי בנה את בית המקדש ה-1 והשני..אבל שיא השיאים היה בשאלה :"מתי נחרב בית המקדש הראשון"?(להזכירכם התוכנית שודרה אתמול בבוקר תשעה באב...)
    אלה חברי הכנסת ואותנו הם מייצגים אבל מי שצפה אתמול בבוקר בטלוויזיה והביט על שני החכ'ים פשוט לא האמין..
    חבל ועצוב לראות נבחרי ציבור משכילים שלא יודעים דברים פשוטים הייתי מציע להם להיכנס לטריד שאלות הטריוויה באוף טופיק ואולי להחכים במעט..
    כנראה שייש אנשים שאצלם ראש זה רק לכובע... :ahole:

2. Julian Joachim Member

באמת עצוב, שלא לומר פאתטי.

שמע, בלי קשר לפוליטיקה (אני לא אכנס לדעה של אם זה בסדר לעלות להר הבית או לא) - זה פשוט מראה משהו על החינוך שמקבלים במדינה הזאת.

אם שרת החינוך לימור לבנת (חסרת תעודת הבגרות, כן...) רצתה הוכחה שרמת החינוך בארץ היא מתחת לכל ביקורת - הנה. חברי סיעתה מביישים את כל תומכיהם.

3. Fernando Cavenaghi Member

שמעו, חשבתי שהגברת גבריאלי היא סתם מטומטמת, הימים האחרונים הוכיחו לי שהיא עברה את הגבול הזה מזמן, דרוש טמטום עמוק מאוד כדי לרצות לעשות משהו שפים אחרונה שעשו אותו הביא לנו שלוש שנים רעות. במיוחד כשסוף סוף המשק יוצא מהצרות שנגמרו לו בגלל השנים האלה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת,כמה שטויות אתם מדברים.
    זה שהם חברי כנסת אומר שהם צריכים לדעת הכל כולל הכל,איזה שטויות.

5. official Member

ראאבבבק חברי הכנסת חזן וגבריאלי אתם נלחמים על משהו ומופיעים בכל כלי התקשורת אז לפחות תדעו על מה אתם נלחמים..לא סתם החלטתם לעלות להר בית בתשעה באב יש לזה סיבה לא???אז אולי לפחות תדעו מהי??כאילו דה??
    ובלי שום קשר ח'כ חזן , אתה חובש כיפה סרוגה ..אתה לא יודע מתי נחרב בית המקדש???? [-(

6. Air Matan Member

שמישהו יבדוק אם יש להם תואר מאוניברסיטת לטביה.

7. Julian Joachim Member

משה אתה צוחק?

תקרא את כל התשלשלות האירועים, ואז תבין על מה אנחנו מדברים...

8. Fernando Cavenaghi Member

נשמה, אתה צוחקת?

היתרון בזה שיש חברי כנסת ולא משאל עם הוא שחברי הכנסת יכולים להתעמק יותר בכל נושא מאשר שהאנשים הרגילים יכולים.

עכשיו הגברת גבריאלי רוצה לעשות משהו בשם עיקרון נעלה וכדי להראות את הדרך הפוליטית שלה, בלי להיכנס לעניין של אם זה צודק או לא, אתה אמור לדעת מה אתה עושה כשאתה עושה דבר כזה.

או למשל יושב ראש ועדת כספים, שי ודרור הלכו אליו והתחילו לשאול אותטו שאלות על כלכלה, לא משהו מסובך, אני ידעתי את רוב התשובות, הוא לא ידע כלום.
    דברים פשוטים, הוא אמר שהוא יילמד עם הזמן, יופי, חבל שזה חיים של בני אדם.

אני מצפה שתהיה להם השכלה בסיסית (ולשאול מישהו ב9 באב מתי נחרב בית המקדש זה ידע הכי בסיסי שאפשר) כדי שיוכלו לנהל בצורה טובה א6ת המדינה שלי.

אם את נהנית ככה אז שמעתי שיש כמה מדינות באפריקה שלמנהיגים אין מושג במתמטיקה בסיסית, במיוחד לא בהיסטוריה של אתמול למשל. את מוזמנת לעבור לגור שם.

9. official Member

מר אוחיון..שתלך ותעשה רעש פעם אני מציע לך לדעת למה אתה עושה את זה..
    לא ביקשנו מהח'כים לדעת מהי עיר הבירה של נורווגיה,אבל כן נבקש מהם לדעת על מה הם מדברים.(ובטח אם הם מדברים בטלוויזיה)
    ואם אתה אומר שזה שטויות אני מניח שאתה יודע מתי נחרב בית המקדש ..?(או שלא.. :oops: )

10. official Member

אגב..זה רק אני ..או שכל פעם ש "החברת כנסת גבריאלי" הגיע לכותרות זה לא היה בגלל הצעות חוק?... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

11. Air Matan Member

זה רק אתה.

12. official Member

הבנתי אותך מתן..עכשיו תבין אתה אותי..

13. ליהי Member

אני לא מבינה איך זה יכול להיות, כי זה לא אמור לקרות במדינה מתוקנת,או לפחות אחת שמתיימרת להיות כך - אבל כל בחורה שבשלהי השנה שעברה מלצרה בפאב והיום יושבת בכנסת, בפרוטקציה, בעלת מנת משכל שלא תבייש אף נמלה עם תסמונת דאון חריגה -יכולה לעשות את כל מה שעל רוחה במסגרת תפקידה ומעמדה.

גבריאלי אוהבת לעורר ספקולציות ומהומות, מתנהגת כמו ילדה טיפשה, והפעם האחרונה ששמענו עליה (שכרגיל לא במסגרת פוליטיקה ) היא שרפה לעצמה את הבית,את המיטה,הצילה את עצמה ועוד התרברבה בפני הארץ ואחותה על פני העיתונים המובילים בארץ.

אין שום הצדק למהלך המטופש וחסר החשיבה הזה. מה עוד,שאני בטוחה שהיא לא יודעת ולו דבר על 9 באב וחורבן בית המקדש. היא ביזיון למדינה שלנו. נקודה.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דווקא הייתי רוצה להאמין שהם יודעים ..במיוחד חברי הליכוד..ששונאים את העיר הזאת ...(רמז : הסכמי...אוסלו) :twisted:

עכשיו לעניין עצמו...אני לא מבין למה אתם מתפלאים...יושבים שם 120 בטלנים מוצצי כסף שלא איכפת להם משום דבר חוץ מלעשות כמה פרובוקציות....בשביל מה חזן הזה היה צריך את זה? יש עכשיו הודנה שאיכשהו מחזיקה מעמד ..המצב הכלכלי משתפר לאט לאט והוא רוצה לייצר רק כותרות ...האם הוא מודע לכך שחיי אדם תלויים בצעד שכזה?

15. official Member

אני אגיד לך למה ח'כ חזן היה צריך את זה..
    תסתכל על הנושא של הטרייד..מי הכיר את ח'כ חזן לפני המהלך שלו עם הר הבית?
    אבל היום כמעט כולנו יודעים מי הוא אחריי שהוא היה בכל מהדורות החדשות..למרות שאני מניח שעל תוכנית בוקר אחת הוא היה מוותר..
    :wink: