חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עובד הפוך, כשיש משהו לא טוב בעיני חובבי טראמפ הם אומרים שזה בגלל מה שאובמה עשה/התחיל.

2. Lebron Member

וואאוביטיזם קלאסי, המצחיק הוא שכל מי שחושב (ובצדק), שטראמפ לא כשיר לתפקיד ואף מנמק, מואשם בהערצת אובמה. דרורקירו כבר עשה לי את זה פעם בדיון, למרות שחזרתי פה כמה פעמים שאובמה היה לדעתי נשיא גרוע, וגם הפרסום על חיזבאללה אם הוא נכון עוד יותר מחזק זאת מבחינתי. אבל רע אחד לא מכפר על רע אחר.

3. Gass12 Member

הבט אחשלי אובמה קלקל במשך 8 שנים. טראמפ מנסה לתקן בינתיים רק שנה אחת עד כמה יצליח בוא נדבר שוב ב2024.
    לעת הזו אסתפק אם לפחות תודה שטעיתם בעניינו של אובמה.

4. Gass12 Member

הנה תביט במראה ותתמודד עם האמת.
    1. אתה שמאלן! אתה עושה שמיניות באוויר ע"מ להישאר אמורפי וזה לא מצליח לך כי הנסיונות הם פאתטים כמוך
    2. אתה אחד הטפשים הגדולים ביותר EVER
    3.שאל את עצמך איך זה בגילך הכלל לא צעיר ,אתה עדיין מתגורר בבית ההורים,אין לך רכב ואפילו לא משהו קטן מליסינג לשעבר ואין לך בת זוג

5. סיונרה Member

למה אבי גבאי לא מקבל את אותה חמת הספק? חשבתי שעד שלא מנסים משהו לא יודעים. חבל שלא מלמדים לוגיקה בבית הספר לרובוטי פורומים.
    1. אתה רובוט, אתה מנסה על ידי טכניקות מסויימות להסיח את דעתנו, לא ילך לך. עדיף להיות שמאלן מאשר רובוט.
    2. אינטיליגנציה ממוחשבת ואינטילגנציה אנושית אלו לא אותם דברים, לכן יכול להיות שקשה לך לשפוט.
    3. אני לא מגיב למתנשאים. לא כל אחד יכול לעבור דירה מתי שמישהו מחליט לחבר את הדיסק-און-קי שלו למחשב חדש. ולא לכל אחד יש אדם שיקח אותו ממקום למקום. לתכנת בת זוג זה הרבה יותר פשוט מלמצוא בנאדם שאשכרה יקבל אותך.

6. Gass12 Member

אני מתנצל בפני שאר כותבי הפורום שאני שופך עליך את הזבל שאתה ראוי לו.
    הנה תלמד עוד משהו ״ עם נבל תתנבל״
    לאורך כל הדיונים ללא יוצא מן הכלל נתקעת על השטות הזו באובססיביות . אין לך אף פעם מה לענות לגופו של ענין ולכן אתה חוזר כמו תקליט שחוק וסדוק. רובוט.אמסלם ביטן.
    ביי טמבל רוץ לתחנת האוטובוס שלא תפספס

7. סיונרה Member

ממש מתנצל, דוגמא מצויינת לרובוט שלומד מבני אדם אבל לא מבין את המשמעות.
    אני עדיין מחכה ליום הזעם שלך, פינוקיו פלסטיני שכמותך.

לא חושב שאני אמור להיעלב מקריאות לעלות לאוטובוס. אבל ככה זה ימניים, כל כך הרבה זמן נהנים מעטיני השלטון שכבר לא יודעים איך זה להיות חלק מהעם שאשכרה צריך לסוע ממקום למקום בשביל להתנייד ולא יושב בבית ומקבל כסף על שקרים באייסוקר.

8. Gass12 Member

סיוחרא תהנה לך מהחיים המחורבנים שלך.
    בכנות אני מציע לך לגשת לטיפול נפשי.
    הכל מצביע על מחלת נפש.
    בסוף הדרך אתה תודה לי.
    לעת הזו אסתפק בזה שנחשפת. אתה שמאלן!!!

9. סיונרה Member

שמעתי שביפן יש רובוטים שמתפקדים כפסיכולוגים, לא ידעתי שזה הגיע לישראל. אכן אומת הסטראט-אפ. שביבי יתגאה בזה בנאום הבא שלו.

10. Gass12 Member

אני מעליב אותך שאין לך רכב ,בת זוג והשכלה מחורבנת רק בגלל שזה תלוי בך ובכישורים שלך. מה שאני מנסה לטעון ואסביר לך לאט מר תשוש נפש.
    שכנראה אין בך את הכישורים הנדרשים . זאת בניגוד "לרוח והצלצולים" שאתה מפזר כאן.
    בסוף אתה תודה לי שהכנסתי בך מוטיבציה.

11. סיונרה Member

מה שנקרא, כשאין טיעונים אז עוברים לפסים אישיים מול אדם שאין לך מושג מיהו ואיך הוא נראה. בניגוד אלייך, אני הוכחתי מעבר לצל של ספק שאתה :
    א. רובוט.
    ב. מקבל תשלום על כתיבת פוסטים באייסוקר.
    ג. בינוני בא' וב-ב'.

מחכה ליום הזעם כבר בערך שבועיים. נראה לי כינית את זה "אש הגיהנום" במידה ואלגוריתם החיפוש שלך לא מספיק מתוחכם.
    לא יודע איפה הפגנתי "רוח וצלצולים". אם בלקרוא לך שקרן, להוכיח למה אתה משקר ואז להביא טיעון נגדי מבוסס זה רוח וצלצולים אז מודה באשמה. אחרת, כנראה שאלגוריתם ההאשמות שלך שוב מפספס. מתי מתוכננת לך קליברציה?

12. Gass12 Member

זו התורה שלך!!
    בדוק אחורה את ההיסטוריה של ההתדיינויות ביננו ( אי אפשר לקרוא להם דיונים כי אתה אדיוט שלעולם לא מגיב עניינית)
    ותגלה שאתה ניגש כל הזמן לפסים אישיים
    ניסיתי להתדיין איתך בעבר באופן ענייני. הוכחת שאתה נבל טיפש.
    את האש אמטיר עליך ביום ובשעה שאבחר ובמינון שאבחר. כל הפואנטה היא שתיתפס לא מוכן.
    סמוך עלי אתה תופתע.

13. סיונרה Member

אתה לא יודע עליי כלום, אני יודע שאתה רובוט ממומן ולכן כל מה שאני אומר הוא אמת.
    למקרה שזה יקל עלייך, אני אף פעם לא אהיה מוכן ל"אש הגיהנום" שתמטיר עליי, כפי שישראל לא באמת מוכנה לימי זעם. מחמוד א-GASS שכמוך. אמרתי כבר שלא מפתיע אותי שאתה לא מסתדר עם הפלסטינים, זה מה שקורה בדרך כלל עם אנשים שדומים מדי אחד לשני.

14. Gass12 Member

מה שאני יודע מספיק לי כדי להבין שאין בך כלום.
    איסתרא בלגינא קיש קיש קריא

15. Gass12 Member

לכבוד מר Mamadu
    א.נ
    בהמשך לשיחתנו מהבוקר בעניינו של נשיא ארה"ב.אני מתכבד להמציא לך את הצהרתו של הניו יורק פוסט
    מהיום. אנא הודיעני המשך טיפולך בנושא.
    אשמח לקבל זר פרחים או מנת כנאפה הגונה

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/25586885_1826074777465295_3951245443601786120_o.Xxx?oh=77f8fb886c5033563833a9ac7e487fbb&oe=5AC279C2