חדשות טובות לכל אוהדי לידס באשר הם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏20/10/03.

1. Julian Joachim Member

ג'רמיין פנאנט הושאל לחודש נוסף מארסנל, כשלפי כל הדיווחים האנגלי הצעיר לוחץ על מקבלי ההחלטות בארסנל שיאפשרו לו להאריך את ההשאלה עד סוף השנה. כנראה שאחרי המשחק המעולה של פירס, והתצוגות הטובות של וילטורד וליונברג מאז פתיחת העונה פנאנט עשה חישוב איפה הוא יקבל יותר דקות משחק, וקיבל את ההחלטה החכמה מבחינתו (ומבחינת לידס :)). ג'רמיין הודיע שהוא מרוצה מעל ומעבר מלידס, ואוף דה רקורד מקורבים לשחקן ולהנהלה ציינו כי אם היכולת של הקיצונים בארסנל תימשך כך, אין להם צל של ספק שפנאנט יישאר בלידס לפחות (!) עד סוף העונה. חדשות מעולות.

הבטחתי עוד קצת חדשות...

מילנר אמנם לא ממש הצטיין במשחק מול מנצ'סטר בשבת, אבל סחט תגובות מהרבה שחקנים אצל היריבה שהתלהבו מהמהירות, האגרסיביות והיכולת שמציג נער בן פחות מ-18. הפליא לומר גארי נוויל (הדביל) שמילנר שיחק בעיקר מולו, שאין לו ספק שתוך כמה שנים ג'יימס יכול להיות כוכב פריימרליג, ושחקן אחר ששמו לא צויין, אמר שזה יישמע קצת מצחיק אבל נראה לו שהוא מצא פיתרון עתידי בשביל סוון והאגף השמאלי של הנבחרת. נו, אז לא צריך להיסחף (למה להיסחף, אני מאמין שהעתיד יהיה ורוד), אבל יש גם תגובות חיוביות.

דיוויד באטי אולי לא עשה על חלקכם רושם, אבל בשביל אוהדי לידס לראות את באטי חוזר לשחק ועוד משתק את מרכז הקישור של מנצ'סטר במשך דקות רבות כל כך ויורד לכל כך הרבה תיקולים נקיים אבל חזקים, כמו שצריך, זה הרבה, ועושה רושם שרק בזכות באטי ריד נשאר בינתיים במועדון. האוהדים נתנו לו את תואר שחקן המשחק של שבת, וזה גם התחלה טובה בשביל קמבאק היסטרי שאני מצפה לו מבאטי בן ה-35.

אלו החדשות להיום בגיזרת לידס. סתם נורא התלהבתי מג'רמיין וחשבתי שמגיע לו נושא חדש :)

2. EnglishFan Member

שאלה כללית לגבי לידס:

מה הסיבה העיקרית למשבר בשנים האחרונות? האם זה בעיקר המשבר הפיננסי, שנגרם
    (באופן אבסורדי) דווקא מההצלחה המפתיעה באותה עונה בצ'מפיונס ליג? האם זה באשמת מדיניות קניות בזבזנית ובלתי אחראית? מה בדיוק קרה כאן??

בכל אופן שיהיה להם בהצלחה....אני בעד כל קבוצה שעוינת את מנצ' יונייטד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. Julian Joachim Member

אנגליש פאן, קודם כל - יש לך שם? :)

מעבר לזה, הנפילה הכלכלית הגיעה בעיקר בשל הרצון להתחזק בעוד ועוד שחקנים, בלי למכור אף אחד. לצערי הרבה, שוק השחקנים בתקופת הקניות היה בשיאו הפיננסי וקנינו שחקנים במחירים מופרזים ולא מציאותיים. לעומת זאת כשראינו שאנחנו במצב פיננסי לא טוב, וצריך למכור שחקנים כדי לכסות את ההשקעה, המצב הפיננסי בשוק השחקנים התדרדר מאוד, ושחקן כמו רובי קין שנקנה ב-15 מליון פאונד לפני שנתיים, נמכר ב9 למרות מונדיאל מדהים והשתפרות מתמדת. אני חושב שזה אומר הכל.

נקווה שנצא מהמצב יום אחד. וכן, גם אנחנו עוינים את מנצ'סטר :)

4. EnglishFan Member

שמי גיל, נעים מאוד, ואתה? ולמה בחרת בניק ג'ימס מילנר דווקא? היה מעניין לשמוע...

5. ArsenalFan Member

אנחנו טיפשים גמורים. פשוט טיפשים גמורים. לפנאנט היום יש מקום בהרכב של ארסנל, ואם לא להרכב אז בוודאי כקלף מרכזי מהספסל.

אל תדאג, פולדש, לדעתי בינואר ג'רמיין פנאנט שלכם, קבוע. ובזיל הזול, באותו אופן שאפסון היום של בירמינגהאם.

6. KirkH Member

המעלה הכי גדולה של פנאנט היא שהוא מסוגל לשחק בשני האגפים. אם מישהו יספור את מספר הפעמים שליונברג / פירס לא פתחו בחודשיים האחרונים בהרכב יגמרו לו האצבעות - לא יודע מה עם ונגר ואוהדי ארסנל עצמם, אני הייתי מעדיף את האנגלי הצעיר על ריי פראולר כל יום בשבוע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ואגב, בלי שום קשר, יוחזר הג'ודי לאלתר!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. Julian Joachim Member

איך אומרים? ויאמרו אמן. :)

אין ספק שפנאנט הוא אחד הכשרונות הגדולים ביותר שיש לאנגליה להציע בכנפיים, ואם הוא באמת יבוא אלינו זה ישכיח מהר מאוד את העזיבה של וויז אוף אוז לסקאוזרים.

------------

גיל, השם שלי כמה מצחיק הוא גילעד :)

והניק? ג'יימס מילנר שאתה בטח מכיר עשה את הופעת הבכורה שלו בעונה שעברה, ובתוך כל הצער שחוויתי בעונה הקשה הזאת, הוא כבש שני שערים יפים מאוד, במיוחד השער מול צ'לסי ודסאי, ופשוט שבה את ליבי. חוצמזה, זה די נחמד שהוא ממש בגיל שלי :)

8. Julian Joachim Member

ועדי, אתה באמת מעדיף את פנאנט בקישור על פני ליונברג או פירס? הוא טוב אבל התיאום הוא גם חשוב ולא בטוח ששווה להרוס תיאום בשביל פנאנט. אם אתה מייעד לו תפקיד אחר אני לא רואה אותו מצליח כמו בכנפיים.