חדשות, שמועות והעברות 2006/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י city, ‏5/7/06.

1. ASROMA Member

הקשר הגנאי המצוין סולי עלי מונטארי חתם בפורטסמות ל5 שנים , תמורת 7 מיליון פאונד שיעברו למועדנו הקודם אודינזה.

2. George Best Member

החתמה מעולה, מונטארי שחקן ברמה מאוד גבוהה.
    ביחד עם ניקו קרנצ'ר, פדרו מנדס ומת'יו טיילור, מדובר ברביעיית קישור מצוינת.
    ההגנה גם כן בסדר, בעיקר צמד הבלמים קמפבל את דיסטאן, ובטח ובטח שבשער יש את ג'יימס.
    מגן אחד נוסף, ומעל לכל 2 חלוצים דנדשים ברמה גבוהה, יחד עם בנג'אני ולואה לואה שיעלו מהספסל, ופומפי יחד עם רדנאפ שתמיד מוציא 150% מהקבוצות שלו, בהחלט יכולה לסמן את מקומות 5-7 כמטרה.
    רכישות מצוינות של האיש שנראה ישן גם אחרי שינה של 70 שעות, ככה בונים קבוצה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ואם גרנט ישאר, אז השמיים הם הגבול..

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדובר בשחקן עם פוטנציאל אדיר. אם הוא ישתלב ויקבל את המושכות במרכז השדה, הוא מהר מאוד יהפוך לאחד הקשרים הטובים בפרמיירליג. אבידה לליגה האיטלקית.

4. Wave Member

רכישות מצויינות של פומפי בתחילת עונת המלפפונים, גם דיסטאן וגם מונטארי, כמו שאריאל ציין חייב להגיע חלוץ דומיננטי . פורטסמות' נראית כמו מועמדת רצינית לגביע אופ"א בשנה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/07
  5. raanana4ever Member

מסתבר שסיכמנו על פארקר בתמורה ל-7 מיליון, לא 8.5 כפי שפורסם אתמול, וגם שהעדיפו את ההצעה שלנו על הצעה של טוטנהאם.
    היום פארקר צפוי להיפגש עם מגנוסון ולסגור את פרטי החוזה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/07
  6. MUFC - 1878 Member

יש שמועות על הונטלר ליונייטד ? כאילו זה אמור או צפוי להיסגר או שזה סתם מה שהחברה פה רוצים?

*אין לי מושג מי זה בחיים לא ראיתי אותו משחק רק מימה שהאוהדים שלנו אומרים אני מת לראות אותו כבר במדים שלנו

7. ManUtd Fan Member

הפעם הסטטיסטיקה יכולה לדבר בעד עצמה:
    בעונת 2005/2006 סיים כמלך שערי הליגה ההולנדית עם מספר שערים אדיר של 33.
    בעונת 2006/2007 סיים עם 21 שערי ליגה, עוד 4 בגביע שלהם, ועוד 9 במפעלים האירופיים.

לגבי השאלה שלך, אלה שמועות וגם מה שאנחנו רוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/07
  8. אבו Member

שמועות? פרגי היה בארינה במשחק האחרון של אייאקס וחיכה לקלאס בחדרי ההלבשה.

שמועות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

9. Pipe Member

הנקודה שלי היא ברמת העיקרון. לפי מה שאומרים בתקשורת אחת הסיבות שריאו קוקר ביקש לעזוב היא כי הוא לא היה מרוצה מהחוזה שלו(בנוסף לאגו הנפוח שלו שגורם לו לחשוב שמנצ'סטר יונייטד וארסנל מחכות לו) ומהכסף שהוא מקבל. אתה לא יכול להגיד לי כאוהד ווסטהאם ובכלל כבן אדם שרואה כדורגל שיוסי בניון שווה יותר מריאו קוקר, על אף האופי המחורבן, אז תמוהה בעיני שמעדיפים לשפוך כל כך הרבה כסף על בניון ומשלמים פחות לקוקר.

ודבר אחד בטוח-לא צריך להיות גאון כדורגל בכדי להבין שיוסי בניון, שחקןממוצע ומטה בפרמיירליג, לא שווה 110 אלף דולר לשבוע, משכורת שאפילו רובי קין לא מקבל.

אמרתי שלדעתי מגיע לו 15 אלף ליש"ט, זו הדעה שלי עליו כשחקן. אם ברבאטוב יכול לקבל 20 אלף ליש"ט בשבוע ורונאלדו 30 אלף ליש"ט לשבוע(בחוזה הראשון שלו), בניון לא צריך לקבל יותר, וגם בלי קשר למספרים האלה, התפוקה שלו על המגרש והיכולת שלו מדברת בעד עצמה. בנוסףיש לו כל כך הרבה ליקוים(לא פיזי,איטי,הטכניקה שלו מוגבלת), וולטעמי הוא שחקן ממוצע(ומטה), ובאף יקום הוא לא שווה 110 אלף דולר.
    ואגב,
    ישנן דרכי דיון רבות פרט להתנשאות מוחלטת, תנסה אחת מהן פעם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/07
  10. Claret&Blue Member

לדעתי האישית בניון יותר חשוב היום קלבוצה מריו קוקר. בתחילת העונה אולי זה לא היה המקרה. נכון להיום בניון, חוץ מטבז ונובל, הוא השחקן היחיד עם יכולות טכניות נהדרות ונסיון אירופאי חשוב. אז כן, הוא צריך לעבוד על היציבות שלו, כי הרי שחקן לא יכול לתת הופעה נהדרת שבוע אחד, והופעה מזעזעת שבוע לאחר מכן. הסכום המצוטט שהוא מקבל הוא לא נכון, זה אני יכול להבטיח לך. וד"א, אני גם לא חושב שבאלאק ורונאלדו שווים 120 אלף ליש"ט בשבוע, אז? זו המציאות, הכסף מדבר. אגי וקרבס רואים בו בורג חשוב במערכת, קטונתי.

11. raanana4ever Member

הנקודה היא שריו-קוקר בשום מצב שהוא לא עוזב בגלל החוזה, אם הוא היה שחקן מן השורה, בחור חביב ולא בעייתי, על פי יכולתו על המגרש הוא היה מקבל חוזה חדש שהיה מספק אותו ללא שמץ של ספק.
    בניון שחקן ממוצע ומטה? אני לא מסכים איתך בכלל, גם אלן קרבישלי וכל מאמני הליגה מחוץ לטופ 4 שהיו רוצים את יוסי בקבוצה שלהם לא מסכימים איתך. יוסי איטי והטכניקה שלו מוגבלת? אני רק יכול להניח שיש לך אנטי נגדו כי הוא ישראלי. יוסי לא איטי והוא אחד השחקנים הטכניים והיצירתיים ביותר מחוץ לארבע הגדולות.
    לא התנשאתי, רק אמרתי לך שרמת המעורבות והידע שלך בנעשה בקבוצה לא מאפשרת לך להיות ביקורתי כ"כ.

12. Pipe Member

אין לי סיבה לשנוא אותו כי הוא ישראלי.את טל בן חיים אני מאוד מעריך כשחקן וכספורטאי.
    הייפ סביבו מעצבן אותי, מאוד, נכון, אך זה לא משפיע(לפחות לא במודע) על הדעה שלי לגביו.

ונכון שהוא שיחק גרוע רוב העונה, אך לטעמי קוקר דווקא היה אחד הבולטים בהתאוששות שלכם ב8 המחזורים האחרונים ועל סמך היכולת שלו במשחקים הללו בהחלט מגיע לו חוזה חדש. הוא ביקש את ההעברה מהסיבות שלו, ולדעתי זה נובע יותר מהרצון שלו לעבור לקבוצה גדולה. אני משוכנע שאם הוא היה מקבל הצעה עם שדרוג משמעותי בשכר הוא היה נשאר(זה מתאים לאופי שלו, הוא רנאה לי סוג השחקנים שישכחו את האופי שלהם בשביל עוד כמה עשרות אלפי פאונד לשבוע).
    נכון, האופי שלו גרוע והגישה שלו מעבצנת את האוהדים וכנראה גם את המאמן. אך לא חסרים שחקנים מוכשרים עפ אופי מחורבן, פשוט צריך להתנהג אליו בצורה נכונה ולנסות ולמזער כמה שיותר את החסרונות האלה. מבחינה מקצועית ההפסד בטווח הרחוק הוא שלכם, כי על כך מגרעותיו כאדם, הוא שחקן מוכשר.

ולא אמרתי שהוא לא יצירתי. אמרתי שהטכניקה שלו מוגבלת ושהוא איטי. בענין האיטיות אני עומד על שלי(הוא לא איטי כמו היינצה, אך לטעמי אתה לא יכול לקטלג אותו כשחקן מהיר), בענין הטכניקה, אני ינסח את עצמי מחדש- הטכניקה שלו לא מוגבלת, אך גם לא אידיאלית.
    ואתה בטוח? אני אישית לא רואה אותו משתלבובטוטנהאם,ניוקאסל,אברטון ואפילו בלקבורן.

13. The-Gunner Member

14. KirkH Member

הוא עבר לפורום הספרדי.

15. raanana4ever Member

הוא עבר לפורום 'מתקשים לישון בלילה' בפורטל בריאות כלשהו.