חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא קשר לאופיו ויכולתו של בופון, יש אובר אוננות על כל דבר שהוא עושה (בעיקר הצלות סטנדרטיות) והוא באמת המאמא האירופאית כבר כמה שנים, ולי כאוהד שלא מחבב מאמות, הם גרמו לו להימאס עלי, הוא מבחינתי הברסה של השוערים.
    @Chievo

@SerieA
    אני לא רואה דבר פסול ומעצבן במה שבופון אמר, מה בדיוק גורם לך לא לכבד אותו?

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/18
  2. DRORIKO Member

מדובר בבן אדם שירד עם הקבוצה שלו לליגה השניה למרות שקיבל הצעות מהקבוצות העשירות באירופה. באחד שכל מי ששיחק לצידו אמר עליו רק מילים חמות כולל שוערים שניים שהתמרמרו על הספסל(נטו למשל) וכן גם בשוער לא רע סך הכל. אם יש בן אדם אחד בכדורגל שראוי להיות מאמי לאומי זה בופון.

DUGRI אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

קראתי עכשיו את הראיון המתורגם. אני באמת לא מבין איפה הבעיה במה שהוא אמר על דונארומה. זה שהמפגרים בגאזטה הדביקו את הכותרת ״ג׳יג׳י קורא לג׳יג׳יו״ בעיקר מעיד עליהם

זה הראיון בכל מקרה

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור, האנשים שנרתעים מבופון לא עושים זאת על סמך התרומה שלו ליובה, אלא על סמך אמירות ספציפיות שהשאירו אצלם טעם רע.

לדוגמא:
    ב2015 היה משחק בין יובה לרומא. יובה קיבלה מרוקי שני פנדלים על עבירות מחוץ לרחבה (אז לא היה VAR). התגובה של בופון הייתה "יש כאלה שבוכים ויש כאלה שמנצחים". אמירה נהדרת לfanbase של יובה, אך גרועה במיוחד לכל אדם שמבין שאם הרווחת משהו שלא מגיע לך, תוריד פרופיל, אל תטריל על זה, ואל תנופף עם זה בפרצוף לאלה שאתה מגדיר בתור חברים שלך.

Roma, Alta Tensione ו-Mamadu אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

שלא תבין קובי, אין לי בעיה עם הדברים שאתם אומרים על בופון, אדרבא, בופון הוא לא מוסוליני, ולא כולם צריכים להשתחוות בפניו ואני בטח שלא בא לעשות כאן נו נו נו לאף אחד, פשוט חולק עליכם בגדול. בופון לא פחות מהיותו שוער ענק הוא גם אישיות ענקית, כן פה ושם יש לו אמירות לא נכונות, כמו כל בן אדם, אבל בסך הכל הוא בהחלט טיפוס מרגש. אגב האמירה שלו על אוהדי רומא לא כזאת רחוקה מהמציאות ומספיק לקרוא את ההודעות של טל

DUGRI, itzik.miro ו-Dayatso אוהבים את זה.
  6. Chievo Member

מבין שחקני יובנטוס הוא אחד השנואים עליי ביותר גם מכיוון שהפך למאמי האירופאי האולטימטיבי. שיילך.[/QUOTE]
    יצא לי להיות בשני מפגשי אוהדים עם שחקני יובה. רק מי שפגש את בופון יבין איזה איש מקסים הוא. מדבר עם האוהדים בגובה העיניים ומריץ איתם דאחקות כאילו הוא חלק מהם(זה בזמן שהיו שחקנים אחרים שראו עליהם שהם שם רק כי מכריחים אותם) התדמית שנבנתה לבופון תואמת לגמרי את המציאות. הנסיונות של שונאי יובה ״לחשוף את הפרצוף האמיתי שלו״ נראים לי מגוחכים.[/QUOTE]

ללא קשר לאופיו ויכולתו של בופון, יש אובר אוננות על כל דבר שהוא עושה (בעיקר הצלות סטנדרטיות) והוא באמת המאמא האירופאית כבר כמה שנים, ולי כאוהד שלא מחבב מאמות, הם גרמו לו להימאס עלי, הוא מבחינתי הברסה של השוערים.
    @Chievo
    לא הצלחתי לצטט את החלק הרלוונטי מההודעה, עמכם הסליחה.
    יש לי הרבה כבוד לבופון הרי בעיניי הוא השחקן האיטלקי המוערך האחרון. אני רק מתייחס לסיבה שממאדו תייג אותי בפוסט המצוטט, וזה בגלל תקרית שהתרחשה בשידור של יובה נגד אינטר או נאפולי שממחישה את האובר אוננות המדוברת. במהלך המשחק בופון לוקח כדור קל מהאוויר כשהוא מוקף בשחקנים ברחבה ופשוט מצמיד אותו אליו ושוהה כך לכמה שניות (דבר שכל שוער כמעט עושה), ואז שגיא כהן מתחיל להלל ולשבח בהגזמה את הרוגע שהוא נותן על המגרש (״בזמן שכל השחקנים לחוצים.. תוקפים.. מזיעים.. בא בופון... רגוע ובשקט.. בלה בלה״). ממאדו ואני מחליפים מבט וחיוך סרקסטי של Give me a break

7. DRORIKO Member

אם הייתי יודע שהדיון הזה יגיע לשגיא כהן לא הייתי נכנס אליו מלכתחילה

8. Chievo Member

אחד מרבים, זה לא העניין.

9. yonmu Member

אין שום סיבה לקחת את זה לכיוון קיצוני כזה או אחר.
    הוא הפך למאמי האירופאי כי הוא רלוונטי בטופ למרות שהוא דינוזאור. איזה שחקן יכול להיות הפנים של הסריה אה יותר ממנו?
    מבחינה מקצועית אין שאלה, ומבחינה ספורטיבית הוא בוודאי לא נחות מהסטנדרט. אמירות פוגעניות זה צ'יפס ליד דברים שסופרסטארים אחרים עושים (הסגידה של רונאלדו לעצמו, האלימות והלכלוך של סוארז וכו'), ובתוך יובנטוס הוא סמל על בצדק - הירידה לליגה השנייה זה מהלך מדהים.
    גם הראיון על דונארומה פחות נוראי ממה שמצוטט בכותרת. בסך הכל בחור טוב, אבל לא יותר צדיק מהאפיפיור.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  10. גלץ Member

המקרים האלה רק מוכיחים שבופון אנושי. בן אדם לא יכול להיות טוב מדי, זה אף פעם לא נראה אמין ואת האמת גם לא בטוח שנכון.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/18
    itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

מה שיפה אצל בופון זה שהוא אותנטי לחלוטין. הוא אף פעם לא ניסה למתג את עצמו כ"מאמי לאומי", הוא הפך לכזה כי אנשים פשוט התאהבו בו. כשהוא בכה אחרי ההדחה זה לא היה כדי "לתחזק את התדמית" זה היה פרץ רגשות של פטריוט אמיתי, ועובדה שכשהתחיל פסטיבל "בופון לא יהיה במונדיאל" הוא בעצמו דרש מכולם להפסיק עם זה כי הוא לא רצה שירחמו עליו.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כאילו הקטע החדש של ההיפסטרים עכשיו? לרדת על האישיות של בופון ? כי הוא אמר שסיפור דולארומה לא היה קורה ביובה?(מה שבהחלט יכול להיות) כי הוא אמר על רומא שבמקום להתבכיין שיתחילו לנצח?(הרי זה או שיובה מושחתתתתתת1@@####** או שיש סיבות מדעיות לפערי התקציב/הסגל/אורך איבר המין שמסבירים למה אנחנו מנצחים)

היכולת הספורטיבית? הדוגמא שהוא נותן על המגרש? הראיונות שאומר כל שחקן ששיחק איתו או מולו?
    טיעונים אובייקטיבים זה טוב כשרוצים להסביר למה לא היה מה לצפות ממילאן אף פעם למרות שאותם אנשים ציפו ליותר, או כל דבר אחר שמנותח פה.
    אבל בופון? שגיא כהן התלהב ממנו והוא פעם הזכיר את רומא ובכיינים באותו משפט אז כנראה שהוא בן אדם שאין מה לכבד אותו - ופאק איט כל העדויות שיש בצד השני.

העיקר שיובנטינים הם הייטרים,עייפתם אותי.באמת.

DRORIKO, DUGRI ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה היום ידיעה על התעניינות של יובה בניקו בארלה שמוערך על ידי קליארי ב30מ' יורו. מה דעתך?

14. SerieA Il Capitano

בופון עצבן אותי יותר כאשר אמר מה שאמר כל הבעלות הזרה.

מארוטה ואניילי שלחו אותו לגאזטה לבלבל בשכל על דונארומה וזה ממש לא משהו סביר בעיני.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@zitto strunz - בחור מוכשר ואני שמח שהוא חתם על חוזה חדש בקליארי עד 2022, האם הוא כבר שווה 30? אם מישהו ישלם עליו את הסכום הזה אז כנראה שכן. אני אשמח לראות שלד איטלקי אצלנו, אבל כבר היינו בסירת האיטלקי-צעיר ומוכשר.