חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. VAR Member

זה תלוי מה שאלו אותו. "תנחומיי למשפחה" זו לא תשובה לשאלה "מה אתה חושב על מותו של דוידה אסטורי". אין כמעט שום דבר שהוא יכל לומר והיה מוציא אותו טוב. אני בכלל לא אתפלא אם איזה עיתונאי ציני ניסה לגרוף כותרת על חשבונו כי הוא ידע שהוא יגיב ככה. הרי למה לשאול דווקא את דני אלבס ולא את, נגיד, טיאגו סילבה שאם אינני טועה היה בעבר חברו לקבוצה?

נ.ב. הכותב הוא ממש, אבל ממש רחוק מלהיות פאן בוי של דני אלבס.

oFiRzZz ו-gilad16 אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

לא שאלה טריקית מדי. היה יכול לענות "אבידה מצערת תנחותיי למשפחה ידה ידה ידה". אתה יודע יש מספיק תשובות לתת שהן לא "הבלם הכי גדול מאז בארזי"

3. תומר1989 Member

אם לעמוד דקת דומיה נקרא "לעצור את החיים" אוקיי..

בעולם הכדורגל יכלו לכבד את זה יותר.
    לעמוד דומיה לא היה הורג אף אחד

4. gilad16 Member

הוא לא קילל והעליב אף אחד ("שמנה ומכוערת") ולא זלזל באסטורי ("כולה בלם מאספניול")
    כמו בדוגמאות שכתבת שמנסות להקצין משהו שלא היה קיצוני כדי להצדיק את החלאתיות.

oFiRzZz ו-VAR אוהבים את זה.
  5. VAR Member

סבבה. אז אתה היית מצליח לצאת מזה יותר טוב, אני מניח. זה לא הופך את הציטוט שלו ללא לגיטימי.
    בודאי שיעמדו דקת דומיה לזכרו במחזור הקרוב. מה הקשר?

6. גלץ Member

להגיד זה לא מטריד אותי יותר מדי זה זילזול ככל הידוע לי. :)

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/18
  7. עודד (אוהד הצלחות) Member

דניאל אלבס מצביע על צביעות וזה לא נעים לשמוע. אבל זאת האמת. אלפים מתים כל יום. חלקם צעירים בדיוק כמו אסטורי ואף יותר, חלקם אנשים טובים לא פחות ממנו. בגלל שאסטורי מפורסם יותר אנשים "הכירו" אותו- אז המוות עושה יותר הדים. אבל הוא לא יותר טרגדיה מאף מוות אחר. הכרתי אנשים נהדרים שמתו צעירים. העולם לא עצר את נשימתו.

oFiRzZz, SerieA ו-VAR אוהבים את זה.
  8. gilad16 Member

גם את המתרגם לעברית צריך לשאול אם לא בחר בכוונה במילים מסוימות כדי לעורר תגובות כמו של דרוריקו.
    שינויים קטנים בתרגום, "מטריד" זו בחירה פחות מדויקת, וזה היה פחות צורם למי שזה צרם לו

"A morte de Astori não me afetou muito porque não o conhecia. Tenho pena da sua família. Davide fez o que tinha a fazer neste mundo caótico, agora está num lugar melhor. No entanto, há milhares de crianças que morrem diariamente e não recebem nem metade desta atenção, sendo igualmente importantes. Todos morremos mais cedo ou mais tarde, estamos cá de passagem, tal como a sua família"​

9. תומר1989 Member

ישנה משמעות לשני דברים: לכך שהוא היה שחקן מוכר יחסית ולכך שזה אדם מעולם הכדורגל.

מדוע בכל ליגה בכירה השמיעו את ההמנון של צרפת אחרי הפיגוע בפאריז ולא משמיעים את ההמנון של תימן או סודן אחרי כל פיגוע שיש שם?

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

11. סיונרה Member

הוא חלק ממשפחת הכדורגל, אף אחד לא מצפה מהיורוליג לעצור את המשחקים.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה אכפת לי אם זו אמת או לא? שיסתום את הפה שלו אם זה מה שיש לו להגיד, במה זה הועיל בדיוק מה שהוא אמר? חתיכת אידיוט היה ונשאר.

ובעניין אחר:
    “The next Serie A season will begin on August 19 and the Italian Super Cup is on August 12, with a location still to be confirmed.

“Next year, there will be two breaks in September and April, plus we have approved the formula of a Boxing Day schedule, so there will be games on December 22, 26 and 30 with the season resuming on January 20.

“The round on January 13 will be entirely about the Coppa Italia with a change to the format there too. It is no longer obligatory for the top seeded clubs to have the game on home turf, so it will all be done by open draw.

“As for the transfer market, we have made some important modifications. The summer session will close on August 18, 24 hours before the start of the Serie A season.

“The same will go for the January window, which is expected to close on January 19.”

החלטה שערורייתית כל עוד שאר הליגות נשארות במצב הקיים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/18
    Dayatso, Roma ו-גלץ אוהבים את זה.
  13. גלץ Member

בדיוק. אם אין משהו חכם להגיד עדיף לסתום.
    כאילו אם תגיד את כל מה שבאמת אתה חושב אתה תצא נקי ובתכלס הוא סתם יצא דביל.

14. SerieA Il Capitano

על השינויים שמאלאגו דיבר עליהם מדברים גם בליגות אחרות. אני לא חושב שזה יעשה איזשהו הבדל למען האמת.

מה שבאמת מעניין אלו השינויים בקופה איטליה, שסוף סוף יעניקו לפורמט הזה זכות קיום.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדברים זה יפה, אבל אם זה לא יצא לפועל בפריימרליג/לה ליגה אני לא רואה סיבה לעשות את זה. אני כן בעד הרעיון, אבל שיעשה בצורה כללית ולא ספציפית בליגה כזו או אחרת.

השינויים בקופה איטליה אכן מעניינים וצריך לראות איך זה יראה בפועל.