חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. Roma מנהלים

נבחר לשחקן המצטיין בהולנד, אבל לא בדיוק קיבלו את זה בהסכמה בפורום ההולנדי.

@idans10 @de Middenweg @Ajax Amsterdam
    מה אומרים על הבחור?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שחקן מצויין, לדעתי אחד המגינים הטובים ביבשת. זה לא שהיתה אי הסכמה. הוא נבחר לשחקן המצטיין העונה בהולנד מאחר וקיבל את הציונים המשוקללים הגבוהים ביותר, אבל לדעתי ולדעת גורמים אחרים, פשוט היו שחקנים שתרמו בצורה אולי משמעותית יותר ממנו, גם באיינדהובן (כמו הירבינג לוסאנו המכסיקני לדוגמא). גם קצת מוזר לבחור במגן כשחקן המצטיין של העונה לטעמי, אבל ניחא. בתור נציג הקולומביאנים, אני יותר משמח עבורו.

הוא שחקן נהדר, מגן שתוקף המון, יש לו שליטה מצויינת בכדור וגם ההרמות שלו לרוב מוצאות כתובת. הוא לא כל כך פיסי ולא מהיר בצורה יוצאת דופן, אבל מגן אחראי שבסך הכל כבר מנוסה באירופה ועושה עבודה טובה לאורך כל השנים שלו בהולנד. הגיע הזמן שלו לקפוץ מדרגה, בין אם ביובה או במקום אחר. אה, ויש לו אשה יפהפיה אם זה מעניין מישהו :)
    https://sterrenoptv.nl/wp-content/uploads/2017/06/Karin-Jimenez-vrouw-Santiago-Arias.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/18
    Dayatso, Ajax Amsterdam, DUGRI ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@idans10
    עידן, לדעתי יש לטאלייפיקו יותר פוטנציאל...:lol:

אריאס בהחלט שחקן טוב, אבל אתה טיפה מגזים לדעתי. הוא מאד יציב, לא עושה טעויות גדולות. הוא בהחלט יכול להשתלב ביובה, אבל לא אופתע אם גם יישב הרבה על הספסל.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא, הוא יותר מטוב. אגב, גם אם יישב על הספסל בקבוצה כמו יובה זה בהחלט מתקבל על הדעת, למרות ששוב, לדעתי מדובר במגן ימני מצויין, בטח התקפית.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

איך הוא בצד ההתקפי?

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כתבתי...

Sent from my D2303 using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

לפי התיאור שלך הוא יגיע בתור מגן ראשון, או לפחות יעבור בהתחלה חפיפה ולאט לאט יתפוס הרכב, בדיוק כמו שקרה עם סנדרו בעונה הראשונה

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שמע, מה זה לפי התיאור? אני מכיר ורואה אותו מאז 2009, זה מספיק זמן. הוא שחקן מצויין. מצד שני, אני לא המאמן של יובה ולא יודע מה השיקולים אם בכלל כאשר יגיע. לדותי זה מגן שיכול לשחק בכל קבוצה כיום.

9. DRORIKO Member

לא זלזלתי בהודעה שלך חלילה וחס, אדרבא אני משלים את הדברים שאמרת. לא סתם שאלתי על יכולת התקפית כי זה משהו שמאד חסר לנו בעמדה. דה שיליו מגן אחראי ומצויין אבל לא מספיק עוזר לרווח את משחק ההתקפה, ולא סתם השוותי את זה לסנדרו כי זה בדיוק מה שהוא נתן לנו מצד שמאל, אבל לקח לו זמן לתפוס הרכב כי הוא היה צריך להתאים את עצמו לדרישות הטקטיות של אלגרי שהן דרישות מאד מחמירות. אני מניח שזה גם מה שיהיה עם הקולומביאני, מקווה רק שיקח לו פחות משנה בשביל להפוך לבאנקר בהרכב.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בכלל לא היתה לי בעיה עם ההודעה שלך, פשוט בדכ צריך יותר מרק יכולת כדי להכנס להרכב של קבוצה. אריאס לדעתי עוד טוב יותר התקפית מאשר הגנתית, אם כי גם בהגנה הוא יציב. מצד שני הסרייה זה לא הולנד. אני מאמין בו שישתלב טוב בכל מקום, סה"כ גם יש לו אופי מאוד חיובי שזה גם חשוב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

כן אופי זה פרמטר מאד חשוב בשחקנים שאנחנו מביאים

12. טל. Member

13. SerieA Il Capitano

Football Italia

Juventus chairman Andrea Agnelli: ‘My project to reshape European football’ | Football | The Guardian
    הפגיעה בליגה המקומית תהיה בלתי נמנעת. האם תהיה מוכן לחלוק את ערימות הכסף שתקבל מאופ"א עם לצ'ה ובארי, מר אניילי, או רק להעשיר את הקופה של הקבוצות העשירות?

*תגובתי הייתה תקפה לכל קבוצה עשירה שהייתה מציעה לפגוע בליגה המקומית. גם כשאלו יהיו הסינים של אינטר. בעיני צריך להפחית משמעותית את הכוח של הקבוצות הגדולות ולא להיפך. הליגה המקומית חשובה מדי בשביל לשים בה כל מיני ריג'קטים כמו שאניילי מציע.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/18
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרעיון הכללי - יותר משחקים אירופיים, פחות משחקים מקומיים, מומש בתחילת שנות ה2000, בתקופה מאוד זוהרת של הכדורגל האיטלקי, שאם אינני טועה, הפכה את מרבית הכותבים כאן לאוהדי קאלצ'ו.

15. SerieA Il Capitano

זה הרעיון הכללי, אבל האם אתה סומך על החבר'ה האלה שלא יעשו את זה בצורה שתטיב עם הגדולות בלבד?

הוא דיבר שם על פחות ליגות, פחות קבוצות ושתהיה מחויבות לשתף צעירים (כלומר רמה פחות גבוהה בליגה המקומית).

אני מאד חושש מהרחבת פערים נוספת.

בתקופת הזוהר בסך הכל היו 4 משחקים פחות בליגה, לא נראה לי שזו הכוונה פה.

EO11 אוהב/ת את זה.